چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۲۹۳۳
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۱
۱۰۸۷۲۷
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع می‌کنیم با رضا قوچان نژاد و عموی گلش در لباس قجری در کنار قلیان تزئینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


روند عکس های چند هفته اخیر مهناز افشار به گونه ایست که گویا می‌خواهد لج یک نفر – که اتفاقا روی رفتار مهناز حساس است و رفتار او برایش حاشیه ساز می‌شود – را در بیاورد! خودتان حدس بزنید لج چه کسی را!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)لبحند ملیح هانیه خانم توسلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)آقا رضا عطاران 47 ساله شدند و این عکس هم مربوط به جشن تولد ایشان در کنار همسر محترم (فریده فرامرزی) و همکاران است. مجید صالحی، عبدالرضا کاهانی و همسرش و ترانه خانم علیدوستی در این جشن حضور دارند. این روز را به رضای عزیز تبریک میگوییم و امیدواریم تا سال های سال در سطح اول هنر کشور بدرخشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی نیکی خانم کریمی در حال بازگشت از طبیعت. نیکی جان کارواش ارزان و خوب بخواهی بچه ها سراغ دارند. خلاصه در خدمت هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)جعفر پناهی، کارگردان سینمای کشورمان در در میان زوج هنرمند، یعنی پژمان بازغی و مستانه مهاجر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


آزاده خانم نامداری با صفحه جدیدش در اینستاگرام دارد به روزهای اوجش برمی‌گردد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


ماهان بهرام خان خواننده خوش صدای کشورمان و زلزله ای 17 ریشتری که با جمله تکان دهنده اش به راه انداخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)صحنه ای از مراسم تقدیر از بانو رخشان بنی اعتماد. با حضور اصغر فرهادی و حبیب رضایی. ژست عزیزان آدم را یاد بازی مورتال کمبات می اندازد! حبیب خان هم نقش داور را دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)این جا سخن از گردهمایی و مراسم باشد، نام این سه عزیز در آنجا می‌درخشد! علی اوجی، امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)ابراز عشق عماد طالب زاده به پسرش با این سلفی زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)نازنین ترین سروش صحتِ دنیا (!) به بازیگران تئاتر «انگار در چشم های تو اسب می‌دود» ساخته بهاره رهنما پیوست. بهاره جان عصبانی ترین سروش صحتِ دنیا و خوشحال ترین سروش صحتِ دنیا را برای هنرنمایی در باقی تئاتر هایش با نام های «انگار در موهای تو کلاغی لانه کرده است» و «انکار در پاهای تو بزغاله ای یورتمه می‌رود» در نظر گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سامان مقدم و جمله ای از نلسون ماندلا. سامان جان درست که کینه توزی و انتقام وقت آدم را میگیرد ولی خدایی خیلی حال می‌دهد! مخصوصاً در بخش خنک سازی جگر خیلی کاربرد دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)بهنوش بختیاری و گریم کار جدیدش که ملاحظه میکنید! بهنوش جان این همه خرج ِ بینی مبارک کردی که این نقش ها را با چنین گریم هایی بازی کنی؟! چه کاری بود خُب! میگذاشتی اوریجینال می‌ماند زحمت گریمور هم کمتر می‌شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی غزل شاکری بازیگر کهنه کار سینما با یک کبوتری که روی سرش جا خوش کرده است در یکی از کشور های اروپایی. از هنرنمایی های غزل میتوان به فیلم ماندگار «ماهی» در سال 1366 اثر کامبوزیا پرتوی و فیلم «وقتی همه خواب بودند» ساخته فریدون حسن پور اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


دورهمی موزیسین ها که بابک جان صحرایی زحمت کشیده نامشان را در زیر آورده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)عارف لرستانی 9 ساله با موهای قیصری اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)و پانزدهمین جشن تولد تیارا صادقیِ 1 ساله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)عکس جالبی از کودکی های یغما گلرویی با عرقچین و تسبیح پدربزرگ. احتمالاً یغما از همان موقع داشت به نامه های بی جوابی که در بزرگسالی خواهد نوشت، فکر می‌کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)هنگامه خانم قاضیانی با آغوشی باز در کنار دریای خزر. به همراه تشکرش از مردم به خاطر اینکه خنده اش در برنامه خندوانه به عنوان بهترین خنده انتخاب شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


این هم عکس آزاده زارعی از موجود خیالی «میداس». آزاده جان مثلاً در قرن 21 داریم زندگی میکنیم! وقتی قشری که خود را فرهنگی می‌نامد چنین خزعبلاتی که مربوط به لاشه تجزیه شده یک کوسه ماهی است را باور می‌کند و به اشاعه آن دامن میزند دیگر انتظاری از بقیه مردم نداشته باشید. و خواهشا دیگر پست های روشنفکرانه مبارزه با خرافاتتان را به زور بر ملاجمان نکوبید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)خدا بد ندهد علی جان! انشالله که چیز خاصی نیست و سریع خوب بشوی. ولی انصافاً خیلی خوب دوام آورده ای، فیل جای شما بود تا الآن با این همه تکاپو و سفر و تلاش برای حضور در هر جمعی، از پای در آمده بود! خدارا شکر موردِ شما با یک سرم قندی سر و تهش جمع شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)یاسر جان 10 سال است که شما و سایر هم صنف هایتان می‌گویید "یه روز خوب میآد" و "همه چیز درست میشه" ولی گویا به شدت سر کار هستیم! خوب است که شما امیدتان را از دست نداده اید تا حالا، یا شاید هم در رودربایستی مانده و اجباراً روی حرفتان ایستاده اید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)فیلم «قصه ها» ساخته رخشان بنی اعتماد با بازی جمع زیادی از ستارگان سینما بالاخره پس از حدود 6 سال رفع توقیف و اکران شد و این عکس در کنار صابر ابر و مهراوه شریفی نیا مربوط به مراسم اکران آن است. فیلمی که باعث شد در دوره زمامداری عزیزانِ دولت قبل، خانم بنی اعتماد کلی مورد هجمه و تخریب و انتقاد قرار بگیرد و حتی کار به ممنوع الکاری هم کشیده شود و می‌بینیم که امروز پس از اکران همین فیلم، مراسم تجلیل و بزرگداشت رخشان بنی اعتماد یا حضور مقامات دولت برگزار می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سحر خانم قریشی از همه عزیزان و هواداران خواست که لیوان آب دستشان هست روی زمین بگذارند و بلافاصله به یک گل صورتی فکر کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)شوک این هفته، آهنگ مشترک فریدون آسرایی و آرمین تو‌ای‌اف‌ام بود که خیلی هم مورد استقبال موسیقی دوستان قرار گرفت. این آهنگ مشترک هم میتواند به مجاز شدن آرمین کمک کند و هم میتواند برای فریدون دردسر ساز باشد! باید ببینیم که قضیه به کدام وَر پیش میرود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)من از طرف کل جامعه بشری از همه زحمتکشان جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ در سرتاسر جهان بخاطر این اتفاقی که رخ داده معذرت خواهی میکنم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)عکس دسته جمعی عوامل تئاتر «چارسو» ساخته محمد رحمانیان. با حضور مهتاب نصیر پور، حبیب رضایی، اشکان خطیبی، بهنوش طباطبایی، احسان کرمی و سایر عزیزان که دور آقای کارگردان جمع شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)لجبازی های مهناز افشار ادامه دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)برای بهرنگ علوی که از دید مرکز اس‌ام‌اس های تبلیغاتی، این روز ها کلکسیونی از درد ها را دارد (خدایی نکرده) همگی دعا می‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی هانیه بیاتی با شیشه درب ورودی خانه شان. این جور سلفی ها معمولا در خانه های ویلایی که آسانسور ندارند اتفاق می‌افتد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)اردلان طعمه در کنار بِست فِرِند هایش. این که دوستان دقیقاً در چه فازی به سر میبرند سوالی است که همیشه بی جواب خواهد ماند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)تصویری از تیم فوتبال هنرمندان کشورمان. به کسانی که سوال ِ امید حاجیلی را درست جواب دهند به قید قرعه یک دستگاه گوشی هوشمند توسط محسن افشانی هدیه داده خواهد شد. از مهدی صبایی و فرهاد جم خیلی وقت بود خبری نبود. علی کاظمی هم دروازه بان تنومند تیم است که هر شوتی به سمت دروازه اش خطر باز شدن دروازه خودی را بخاطر کمانه شدن توپ در پی دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی دوستان هنرمند در نمایشگاه کتاب. حضور هنرمندان و چهره ها در این نمایشگاه نشان داد که این عزیزان همچنان به دکور منزل خود اهمیت می‌دهند. زهرا عاملی، نیلوفر لاری پور، امیرعلی نبویان و ایلیا منفرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)علی صادقی در کنار دوستان و یک مار فلک زده که به نظر میرسد با مشاهده قیافه علی سکته ناقص زده و دندان های نیشش ریخته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)پرزیدنت حمید فرخ نژاد در حال عزیمت با لیموزین شخصی و ضد گلوله خود به محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)رفته رفته دارد این شبهه که مهسا کامیابی در کیش سکونت دائمی دارد به واقعیت بدل می‌شود. چون مسافرت با این حجم غیر ممکن است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


باران کوثری در کنار مادر، پدر و مادربزرگ جان در مراسم بزرگداشت بانو رخشان بنی اعتماد (مادرش).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


لادن خانم یک مقدار در کراپ کردن افراط کرده اید! در ثانی فکر نکنید متوجه نشده ایم که بد حجابی و کراپ بهانه ای بیش برای به رخ کشیدن رنگ چشمانتان نبوده است. خودمان به رویتان نمی آوریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)همزمانی استیل بدنی مناسب و بازی خوب + یک عدد پدر پولدار باعث می‌شود هر فردی از نوزادی در تیم ملی بازی کند و بدون حتی یک بازی در لیگ ایران به یک تیم اروپایی برود و در مکتب  فوتبالی آنجا رشد کند. البته این اتفاق خیلی هم خوب است و همین عامل موفقیت های امروزی سردار آزمون بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


هنگامه حمیدزاده و پاراگرافی از کتاب معروف «من او را دوست داشتم» اثر آنا گاوالدا نویسنده فرانسوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)مریم معصومی یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فردش را رو کرد، ایشان یک جفت چشم زاپاس دارند که در مواقع اضطراری مانند سر جلسه امتحان و یا هنگام سر رفتن حوصله در مترو از آن استفاده می‌کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


حدیث میرامینی در کنار بانو پوری بنایی ستاره سال های دور سینمای کشورمان در مراسم روز جهانی بیماری تالاسمی در تالار وزارت کشور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)بهروز بقاییِ خسته، نفیسه روشن و سایر دوستان در کنسرت خیریه مهدی مدرس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


هانیه توسلی با سلفی های نه چندان متنوع اش کم کاری های این چند وقت اخیرش را جبران کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


سلفی سعید داخ با اکبر زنجانپور عزیز و برزو ارجمند در پشت صحنه سریال جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


حسن معجونی و مهراوه شریفی نیا در مراسم اکران «قصه ها».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


هستی خانم مهدوی فر در یک کافه. هستی در مدت زمانی بسیار کوتاه به یکی از پر طرفدار ترین بازیگران ایرانی در اینستاگرام تبدیل شده است. این آمار برای بازیگری که تنها 4 فیلم سینمایی و 4 سریال تلویزیونی در کارنامه خود دارد آمار بسیار خوبی است. مطمئناً عکس های خاص و چهره فتوژنیک و زیبای وی در این محبوبیت بی تاثیر نبوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)محمد جان خب معلوم است وقتی از 10 تا تیتراژ کل سال، 8 تایش را خودت خوانده باشی اگر اول نشوی دوم شدنت قطعی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


باید دانشمندان و روانشناسان درباره آسانسور و محیط آسانسور و تاثیری که از لحاظ روانی روی فرد میگذارد را مورد تحقیقات خود قرار دهند. واقعاً چرا این همه سلفی در آسانسور زیاد است؟! مگر چه فرقی با سایر اماکن دارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)نیما صفایی و سعادتی که نصیبش شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


اشکان خطیبی در نمایشگاه بین المللی لامپ مهتابی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی یاحا کاشانی و سیاوش خیرابی در کنسرت فرزاد فرزین. بس است دیگر! 12 نصفه شب است جمع کنید بروید ملت خواب و زندگی دارند! (استایل همسایه های معترض)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)دوستان بعد از یک روز کاری خوب. حسین سلیمانی، عباس جمشیدی، کامبیز دیرباز و علیرضا جعفری. گریم جالب علیرضا جعفری او را 10 سالی بزرگتر کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


رضا صادقی و بهترین یارانش در سال های موسیقیایی! منظور رضا سال هایی است که به موسیقی مشغول بوده است. خجالت هم که معنایی ندارد. نه از سن و سالش، نه از هیکلش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


عکس مثلاً هنری نرگس محمدی که بیشتر یک سوژه خراب کُنی به شمار می آید تا عکس هنری. نمای جنگل به این زیبایی را خراب کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)

سلفی هانیه غلامی و دوستش در محوطه جشنواره بن المللی کتاب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


بابک جهانبخش و شیطونی های آقا آرتا در شهر بازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


 محمد اصفهانی و سایر هنرمندان در جوار زنده یاد استاد همایون خرم. عکسی نوستالژیک که محمد اصفهانی به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


حامد کمیلی در اکران خصوصی فیلم «من دیگو مارادونا هستم». عزیزانی که دوست دارند فیلمی متفاوت با ساختار کلی سینمای ایران را ببینند به تماشای این فیلم بروند وگرنه در سینما حوصله شان سر خواهد رفت و یا سردرد خواهند گرفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


شیلا خداداد و خانواده در برج میلاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)خاطره بازی پرستو گلستانی با پوستر فیلم «مجنون» اثر زنده یاد رسول ملاقلی پور و بازی مسعود کرامتی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)اندیشه فولادوند هواداران را به جشن امضای کتابش دعوت کرد. منتظر عکس های این مراسم باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)این هم عکس شناسنامه آقا رضا که امروز تولدشان است. تبریک دوباره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


خسته نباشید! مخصوصاً به مریم سعادت عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی خواهران کاشمری با زیور آلاتی متفاوت روی پیشانیشان به سبک خال های هندی. دو حالت دارد، یا اینکه سحر و ساناز به هندوستان سفر کرده اند، و یا اینکه این زیور آلات در تهران مُد شده است که عاجزانه دعا میکنیم حالت اول باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)مهرداد صدیقیان و محسن کیایی، آماده برای شاتل سواری در آبهای کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی سارا منجزی با لنج های در حال حرکت از یک رود پر آب که مطمئناً در ایران نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی ارسلان قاسمی و دوستش پیش از فوتبال. روی عکسش هم آدرس صفحه جدیدش را گذاشته است تا دوباره به روز های اوجش بازگردد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)محمدرضا گلزار در دوران کودکی به جای وسایل دکوری روی طاقچه مورد استفاده قرار می‌گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)امیر جان لطف کن آدرس همان جایی که میگویی را هم بگذار. دستت درد نکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)این عکس امیر یگانه را گذاشتیم که صرفا با مُد جدید این روزها آشنا شوید. اینکه می‌بینید در کوچه و خیابان آقا پسر ها پاچه هایشان را چند دور بالا زده اند، نشانه حضورشان در لب دریا نیست، مُد جدید است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


عکس شال در هوای فاطیما بهار مست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)مریم خانم امیر جلالی و یک لیوان قهوه در باغ فردوس. می‌گویند بعد از قهوه، سیگار حسابی می‌چسبد مریم خانم. درست است؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)علی پهلوان در زیر قفس های خالی. کوچه ای نمادین در سیدنی در احترام به آزادی پرندگان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)سلفی مازیار فلاحی در کابین خلبان. حرص هم نمی‌خوریم. حتماً کابین را دوست دارند. به ما چه اصلاً!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


میلاد کی‌مرام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)جانیار، پسرِ برزو ارجمند در کنار پدر بزرگ برزو جان. زنده باشند ماشاالله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)والیبالیست ها راهی لیگ جهانی 2015 شدند. با آرزوی موفقیت برای بلندقامتان ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)رامبد جوان در کنار جناب خان، عروسکی که وارد جمع خندوانه شده است و حسابی هم مورد استقبال قرار گرفته است. خالق شخصیت و صدا پیشه «جناب خان» کسی نیست جز محمد بحرانی، صدا پیشه ببعی در کلاه قرمزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


دوستان در حاشیه اکران فیلم «من دیگو مارادونا هستم». پانته آ پناهی ها، صابر ابر، سهی بانو ذوالقدر و سارا بهرامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)


معلوم نیست که سحر قریشی دارد فریاد می‌کشد یا خمیازه! خلاصه هر چی است عکس جالبی از آب درآمده، حداقل ژستش تکراری نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)دیروز 19 اردیبهشت سالروز تولد 38 سالگی عسل بانوی سینما بود. مطلب را با این عکس عسل بدیعی به پایان می‌بریم تا بگوییم هرگز عسل از یاد ها نخواهد رفت. روحش شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (108)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 109
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:29 - 1394/02/20
سلام .مرسی جالب بود .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
تیکه ای که به گلزار انداختی خیلی باحال بود
فهیمه
-
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
روح عســـل بانـــو شــــــاد بــــــــــاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:35 - 1394/02/20
من اول شدم
اولین نظرمه که میذارم شما واقعن کارتون درسته من از شماره 70 دارم دنبال می کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1394/02/20
خیلی خیلی بده ادم چپ و راست از مردهای دیگه تعریف کنه ، اصلا به هیچیم ربط نداره ! منظورم بهاره رهنما
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
بسه بابا خاله زنکی بازی . به شما چه؟ مثلا نسل جدید هم هستید لابد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:41 - 1394/02/20
یخورده حجاب هم که کلا تعطیل و حرفم بزنیم میگن برو بابا امل و از این حرفا ف همه چی برعکس شده دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1394/02/20
دقت کردین تو شناسنامه رضا عطاران اردیبهشت رو اردی بهشت نوشته بودند .... جالب بود برام ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
دقت کردید سال تولد قمریش رو هم نوشتند ؟! مشهد اینطوری بوده ؟! مال من فقط شمسیه .
Mohsen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
آخه شما تازه سنت دو رقمی شده
دهه شصت به بعد شمسی هستن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
نه والا بنده متولد اواخر دهه پنجاهم .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:48 - 1394/02/20
تو عکس سومی از آخر سهی بانو ذوالقدر بازیگره ؟؟؟؟ایرانیه؟؟؟
پاسخ ها
AS13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
عامو چي ميگي؟
بيش از نصف اين ادمهايي كه عكسشون و اسمشون اينجا هست من تو همين صفحه شنيدم و ديدم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
نخیر "سهی بانو" ژاپنیه!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:51 - 1394/02/20
چقد آرتا پسر بابک جهانبخش با مزه اس.....
ROMANIA
19:52 - 1394/02/20
لج پدر شوهرش؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
(:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1394/02/20
لطفا بعضی ها را کاملتر معرفی کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:22 - 1394/02/20
اينم ديگه شورشو در آورده
پانزدهمین جشن تولد
اه اه اه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:24 - 1394/02/20
هنگامه قاضیانی هنرمند باوقار و دوست داشتنیه.
هنرمند واقعی یعنی جناب خان واقعا با خوندنش آدمو شاد میکنه دمش گرم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:30 - 1394/02/20
برا نیما صفایی متأسفم
پاسخ ها
AS13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
چرا؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:37 - 1394/02/20
برای آقای فریدون آسرایی متاسفم از شما انتظار نداشتم واقعا نمی دونم چی بگم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1394/02/20
سلام با این ارایش ها و تیب زدن ها هر لایک که می خوره خدا میدونه چند گناه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
بشین جواتی بابا بشین سرجات بذار هوا بیاد
فهیمه
-
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
چه ربطی به لایک داره؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
ولشون کن بگذاز برن جهنم .بهشت خلوت بشه حال کنیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:56 - 1394/02/20
یاسر خان شما هم خسته نباشید حضور داری همجا.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
سالار جان دلبندم ، این یاسر نیست ، یوزر هست ، یعنی کاربر ، یعنی وقتی کسی که نظر میده اسمش را اعلام نکنه به صورت پیش فرض نام یوزر براش ثبت میشه
افتاد؟؟؟!!!!!!!!!!!
محمود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
ياااااااااااسر!!!!
سوتي سال بود!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
منظور از یاسر user بود؟هاهاهاهاهاهاهاها
علی 1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
آقا سالار خسته نباشی
namira
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
سالار کاش بتونم پیدات کنم فقط یه امضا ازت بگیرم
تو فقط بگو کجایی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:04 - 1394/02/20
پس مسابقه من اول ،من دوم چی شد؟
NETHERLANDS
21:08 - 1394/02/20
چرا بعضی وقتا چرت میگی!!!! خب نیکی کریمی از طبیعت اومده ماشینش کثیف شده،تو راه عکس گرفته دیگه
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
مؤدب باشید
یعنی چی " چرت میگی " ؟؟؟
اینا همه محض طنزه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
وقتی کسی چرت میگه باید بگیم چرت میگه دیگه . معنی کلمه ها رو یاد بگیرید! چرت مزخرف جفنگ ... کاربرد دارند همه شون .
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
خودتم الان داری چرت و مزخرف میگی با این ادبیاتت
فهیمه
-
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
میتونستن مودبانه تر بیان کنن
ROMANIA
21:11 - 1394/02/20
اینایی که اول میشن چیکارمی کنند???????بازم اول نشدم ولی خوب دومم خوبه.دووووووووووم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
من تا حالا شیش هفت بار اول شدم
راز موفقیتم این بود که روزی پونصد شیشصدبار به این سایت سر میزدم به نحوی که شبا خوابه برترینها میدیدم
فهیمه
-
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
خخخخخخخخ یوزر
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
خیلی باحال بود یوزر ..دو ساعته دارم میخندم ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
ینی خدایی اگه تلاشو پشتکاری که واسه اول شدن تو کامنتا رو میذاشتم واسه درسام الان لیسانسم به شیش سال نمیکشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:13 - 1394/02/20
اينم ديگه شورشو در آورده
پانزدهمین جشن تولد
اه اه اه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:20 - 1394/02/20
میلی متر به میلی متره بزرگ شدن پسر عماد طالب زاده رو تا امروز دیدیم!!!! بابا بالا غیرتا دیگه بیخیال شو!!
پاسخ ها
امین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
راس میگه خو ما بیشتر از بابا مامانش دیدیمش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:21 - 1394/02/20
اينم ديگه شورشو در آورده
پانزدهمین جشن تولد
اه اه اه
پاسخ ها
ارامش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
وووووووووی چه خبره ؟یه بار گفتی .همش تکرار میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:25 - 1394/02/20
به چه عجب اولی دومیانیستن
کوجاین خوابین خخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:35 - 1394/02/20
اقا دمتون گرم تیکه های جالب و بجایی میندازین . تشکر.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:05 - 1394/02/20
عکسی که از اقای علی پهلوان گذاشتید خیلی خوب بود.در واقع منو تحت تاثیر خودش قرار داد.به امید روزی که مسئولین ما هم به جای شعار دادن قدری هم کار فرهنگی انجام بدن.مانند کاری که در استرالیا انجام گرفته.به امید روزی که خیابانهای ما هم همچین ایدهای ناب و اخلاقی رو تو خودش ببینه.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
بی انصافی نکن دیگه.یه کار خوبی که کردن مثلا همین نگار خانه ای به وسعت یک شهر.خیلیم کار خوبی بوده
ROMANIA
22:06 - 1394/02/20
این سری افتضاح بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:16 - 1394/02/20
دختر رضا صادقی کپی مامانش قبل عمل
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
خخخخخ باحال بووود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
اینکه کپی باباشه؟؟
ملیکا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
کجاش کپی باباشه!!! مامانه رو یه بار نگاه کن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
مامانش قیافش خیلی مصنوعیه .شبیه اونم هست ولی چون چشم ابرو مشکیه بیشتر شبیه باباشه به نظر من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:17 - 1394/02/20
واقعا منتظرم ببینم رضا صادقی چه دختر لوسی میخواد تحویل چامعه بده...

وایییی نیما صفایی...واقعا که...اصلا ازت انتظار نداشتم...تو که بچه خوبی بودی :((
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
همینه میخوان حسرتهای زندگی خودشون رو با لوس بارآوردن بچه هاشون برطرف کنند!!
GERMANY
22:23 - 1394/02/20
برای آمرزش و شادی روح عسل بدیعی ، مرتضی پاشایی و تمام از دنیا رفتگان فاتحه و صلوات بفرستیم لطفا ♥
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:25 - 1394/02/20
اول
پاسخ ها
AS13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
خخخخ
خداييش براي اين نظر بيشتر از بقيه خنديدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:16 - 1394/02/20
بعضی نوشته ها اصلا با مزه نیستند.

آزاده زارعی خودشم گفته "افسانه..." بعد شما میگی طرف از خرافات حرف میزنه؟!!!
UNITED STATES
01:13 - 1394/02/21
فقط رضا خان عطاران
ROMANIA
03:28 - 1394/02/21
خخخخخ
خندم میگیره از این بازیگرااااا که هرجا هستن یه جور لباس میپوشن . تو فیلماشون یه جوره تو مصاحبه های تلویزیونی شون یه جور بیرون رفتنشونم یه جور دیگه .
خدایا بعضیا رو شفا نده بزار یکم بخندیم دلمون شاد شه :)
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
همه همینطورن خوب -_- فاطمه جان شما لباس و پوشش محل کارت با لباس مهمونیت یا پیک نیکت فرق ندار ؟ یا نکنه فقط یه دست لباس میپوشی برای تمام مراسم و فصول -_- :/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:51 - 1394/02/21
شاهین جان چقدر خوبه که تو این شلوغ پلوغیای دنیای مجازی و به رخ کشیدن ها یادی از عسل جان بدیعی هم شد که هنر ارزنده ای ارائه داد با این عکس از عسل عزیز یاد ترانه پوریا بیگی افتادم که راجع به ایشون سروده شده بود کاش زیر عکس اون ترانه قشنگ هم می اومد
پاسخ ها
با نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
راستی عکس عسل بدیعی رو کی آپلود کرده بود؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:20 - 1394/02/21
کاش کمی به زندگی با دید مناسبی نگاه می کردیم با این دید که اعتقاد و دین داری دروغ که فقط تو قلب ادم بلکه ظاهر هم قطعا اول نباشه دومه.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
ولی کاش یاد بگیریم به زندگی اینقدر وحشیانه نگاه نکنیم دیگران رو هم آد ببینیم و واسه نطرات و تفکراتشون ارزش قائل باشیم
UNITED STATES
10:26 - 1394/02/21
آخه چرا به یه بازیگردرجه چند لفظ بانو خطاب می کنید؟اگه به این بگید بانو پس مرحوم خیرآبادی وبقیه چی هستند؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
به تمام نسوان میشه گفت بانو .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:58 - 1394/02/21
خداييش اون ياسر و يوزر خيليييييييييييييي باحال بود.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
این منفی رو هم خودش داده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:57 - 1394/02/21
اون سیگار و قهوه عالی بود...خیلی تیزبینین واقعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:17 - 1394/02/21
وااای تو عکس مریم امیر جلالی شوکه شدم .... واقعا انتظار نداشتم اون سیگار و کبریت رو جلوش ببینم ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
ای بابا حالا از کجا معلوم خودش کشیذه.اونی که روبروش نشسته عکسو گرفته کشیده حتما. طنزش بامزه بود
با نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
وای وای چه اتفاق وحشتناکی ی ی . سیگار و کبریت و قهوه ه ه ه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1394/02/21
همه شون عزیز هستند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:45 - 1394/02/21
نیمامگه چکارکرده!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
با آقای ثروتمند دمخور شده!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:05 - 1394/02/21
نه شبنم جان منظور من نوع ( لباس ) نبود منظور من نوع ( پوشش و حجابشون ) بود دوست عزیز .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
خوب بابا شما باحجاب!!!
دست از سر ملت بردار دیگه فرت و فرت هم نظر دادی با اسمهای مختلف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:18 - 1394/02/21
نظرات دوستان عزیز از خود عکسها جالبتره...دست همه دست اندر کاران درد نکنه ولی با اون نظر پانزدهمین جشن تولد دختر رضا صادقی بشدت موافقم...حالم بد شد واقعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1394/02/21
چه منظره جالب و زیبایی داره عکس اقای علی پهلوان .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:55 - 1394/02/21
فقط میلاد کی مرام
یه دونست این بشر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:06 - 1394/02/21
لباس قجری این شکلیه ؟! این همه سریال و فیلم و عکس از اون زمان دیدیم .از لباسهای آسیای میانه باید باشه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:15 - 1394/02/21
غزل شاکری بازیگر کهنه کار ؟! معمولا به بازیگرهای بالای 50 سال میگن کهنه کار. حالا طرف تو بچگیش یه فیلم بازی کرده شد کهنه کار؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:46 - 1394/02/21
خدایش وقتی عکسه این بچه پولدار(محسن افشانی ) رو آدم میبینه دل و روده اش بهم میریزه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:56 - 1394/02/22
این سری عکسا جالب نبودت:-I
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:02 - 1394/02/22
یاسرررررررررررررررررر؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ROMANIA
12:28 - 1394/02/22
چقد این صفحه کامنت داره دریغ از یک کامنت در صفحات علمیش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:47 - 1394/02/22
در عکس رضا قوچان نژاد، کفشاشون تو ذوق میزنه به لباسا نمیخوره
UNITED STATES
13:41 - 1394/02/22
عشق است عشقم مازیار فلاحی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:59 - 1394/02/22
یکی جلوی این محسن افشانی رو بگیره . کم کم امر بر او مشتبه میشه و میگه من سوپر استار سینمای دنیا هستم .
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
چیکارش دارین بنده خدا رو دارندگی و برازندگی
-
16:56 - 1394/02/22
یعنی به نظر میرسه رضا صادقی فقط برا این چندتا عکس اینستاش و پزش این همه تولد می گیره.
برترینهای عزیز باور کنید اگر از این مراسم باشکوه عکسی نذارین ما دلخور نمیشیما.
عجیبه شهرزاد کمالزاده فک کنم پولاش ته کشیده نرفته اتلیه
خخخخخ
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
این کاریه که خیلیا انجامش میدن منظورم هر ماه تولد گرفتن واسه بچه اس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:37 - 1394/02/22
من از مشتریان پر و پا قرص تاتر هستم ولی از آدم‌های بالا خیلی‌ها را نه با چهره و نه به اسم نمی‌شناسم!
شما واقعا همه‌ی این آدم‌ها را می‌شناسید؟
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
نه والا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1394/02/22
خصوصا اگه سیگارش فیلتر پلاس وان باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:28 - 1394/02/22
اگه بخوایم واقع بینانه نگاه کنیم ، عکس هایی که چهره های ما میذارن یا تبلیغ چهرشونه ، یا تبلیغ سان روف ماشیناشون ، یا به رخ کشیدن خوش گذرونیاشون و یا ... بگذریم!
البته دیدگاه شخصی خودمه
ROMANIA
01:35 - 1394/02/25
انگار تو دنیا فقط محسن یگانه دختر داره وبابک جهانبخش پسر،جمع کنید بابا شورشو دراوردید
UNITED STATES
21:23 - 1394/02/25
این همه آرایش و بد حجابی در کشور اسلامی .؟چرا هنر پیشه های ما عکس اکثرت مردم مسلمان حرکت می کنند . این چه وضعیه.؟و شما با اشتراک این تصاویر این ناهنجاری ها رو ترویج می کنید .
ROMANIA
04:18 - 1394/02/26
اقای محترمی که به کامنت من پاسخ دادی اینو بدون من نگفتم که بازیگرا الا و بلا بیان برای من چادر بپوشن !!! من فقط از عکسای منتشر شده یه نکته خیلی کوچیک دریافت کردم و نیازی نبود یه چیزیو انقد بزرگش کنی .
در ضمن اگه چشماتو خوب باز میکردی میدیدی کسی با اسمای مختلف نظر نداده .
راستی یه چیز دیگه زود قضاوت نکن :|
از سایت برترین ها برای منتشر نظراتم ممنونم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر