چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۳۷۴۵
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵
۹۵۹۰۴
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع میکنیم با سلفی کلوز آپ آنا خانم نعمتی که این عکس علاوه بر سلفی، بروشوری آنلاین از مدل های جدید عینک و گوشواره نیز هست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


عکس یادگاری احسان روزبهانی و اشکان خطیبی در حاشیه اکران تئاترِ اشکان اینا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)فقط محمدنوید نادرشاهی می‌تواند دعوا و کتک کاری زیدان و ماتراتزی در فینال جام جهانی 2006 را به اسلام و مسلمانان و از آن طرف به آل سعود ربط بدهد! محمدنوید جان اگر در جریان سطحی ترین اخبار هم بوده باشی باید بدانی که ضربه زیدان بخاطر ناسزایی بود که ماتراتزی به خانواده اش گفته بود و قضیه هیچ ربطی به دین و مذهب هیچ کسی نداشت. لطفا هرچیزی را به هر چیزی ربط ندهید! مخصوصاً انقدر مبتدیانه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)روزهای خوشِ رضا قوچان نژاد و سس خرسی مهرام! اینکه یک شخص بتواند از روی یک سس خرسی به حس وطن دوستی برسد خیلی مسئله قابل تاملی است! اشک در چشمان آدم جمع می‌شود از این همه وطن دوستی و حس ناسیونالیستی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)الهام چرخنده سعی داشت ابر ها را در دست بگیرد، ولی دید که حالا وقتش نیست، انشالله وقتی که شرایط «باد» و وزشش طوری باشد که ابر ها در دسترس باشند آن ها را لمس خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)مجید صالحی، مهران غفوریان و عبدالرضا کاهانی در جشن تولد رضا عطاران. اگر رضا عطاران کلکسیونی از پیراهن هایش را روی زمین پهن کند، فضایی ایجاد میشود که میتواند با کوکنهوف (Keukenhof - بزرگترین باغ گل دنیا) در هلند رقابت کند! آنقدر که گل منگولی هستند لباس های اقا رضا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)یاس مجاز شدنش را تکذیب کرد. یاسر جان اتفاقا بنده گزارش اخبار شبانگاهی درباره موسیقی رپ را دیدم و در آن بحثی از مجاز شدن فرد خاصی نبود! فقط گزیده ای چند ثانیه ای از ترانه های شما و سایر همکاران را به عنوان آشنایی مردم متمدن با موسیقی رپ پخش کرد و گفت این سبک موسیقی منحرف و بد و اَخ است و گیر داد چرا دولت می‌خواهد مجوز بدهد! همین! الکی جو ندهید، کسی به شما مجوز نداده که تکذیبیه در حد کشته شدن بن لادن صادر می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)آفرین به دل و جرات شما که در ارتفاع 500 متری گرفتن سلفی با مونوپاد را به جان خریده اید و ریسک افتادن و پودر شدن گوشی تان را پذیرفته اید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)جمع کنید این لوس بازی ها را! چهار تا گل خورده اند فیلم هم بازی می‌کنند! با آرزوی سلامتی برای وحید طالبلو، دروازه بان اخلاق مدار کشورمان. (این سبک جدید است. اول طرف را میزنی بعد میروی ماچش میکنی!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی مهدی احمدوند با رب دشامبر جهانگیر شاه دولو. ای کلک! فیلم های مورد دار هم که نگاه میکنی! سانسور هم که بلدی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)اگر خبر جدیدی درباره اوضاع و احوال اریک کانتونا بعد از سکته قلبی اش در بیمارستان به گوشمان رسید حتماً خدمتتان مخابره می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)تقریباً هیچ سگی در محله شهره خانم سلطانی باقی نمانده است که با شهره جان سلفی نگرفته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)دورهمی عزیزان به صرف پاقالی پلو با ماهیچه، ته چین زعفرانی و چلو جوجه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)شهریار در کنار مادر و دختر. عکس زیبایی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)اتفاق جالبی که در دو روز گذشته رخ داد این بود خانم ماریا شاراپووا، تنیسور و مدل معروف و پر طرفدار روس به مناسبت تولدش عکسی از کیک تولدش در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، کیکی که از یک شیرینی فروشی ایرانی و مورد علاقه ماریا خانم خریداری شده بود. همین واژه Persian در کپشن عکس ماریا شاراپووا کافی بود که باز ملت همیشه در صحنه به صفحه ماریا جان هجوم ببرند و هزاران کامنت تولید کنند، ولی نه برای تزئین صفحه با فحش های زیبا و کش دار، بلکه برای ابراز عشق و تبریک تولد و آرزو های خوب!

در این جا هم امیرکاوه آهنین جان به این ماجرا اشاره کرده است و طی اقدامی عجیب استاد جمشید مشایخی را هم مورد تمسخر قرار داده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)دوست مهناز افشار می‌خواست او را غافلگیر کند و عکس «خیلی یهویی» بیاندازد که مهناز خانم با روزنامه های روی میز و سر کردن آنها دسیسه ها را برچید و فتنه را خنثی کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی احمد مهرانفر و علیرضا خمسه که دارند خود را برای گریمِ نقش های ارسطو و بابا پنجعلی آماده میکنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)متین ستوده با این عکس اعلام کرد که تولد سی سالگی اش است. مبارک باشد. انشاالله تولد 130 سالگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)قبل تر ها کراپ کردن عکس هم آداب و حرمتی داشت برای خودش! کسی دهانش را بخاطر عینک روی سر کراپ نمیکرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)چکامه چمن ماه و اندیشه فولادوند به نمایشگاه کتاب رفته بودند که این عکس یادگاری را با هم انداختند. اگر کسی اندیشه خانم را نشناسد و با نوع ظاهر و آرایش خاصش آشنایی نداشته باشد اولین کاری که می‌کند خدمت اندیشه خانم می‌رسد برای عرض تسلیت! البته آن قدیم بود که خانم ها برای رفتگان چله نشینی میکردند، الآن برای مراسم تشییع هم آرایش مخصوص آمده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)تازگی ها هنگام رسیدن به پست های کاوه سماک باشی یک حس دلسوزی عمیق وجودم را فرا میگیرد. شاید واقعاً حرف های دلش است و ادا در نمی آورد! بیایید قضاوت نکنیم و با یکدیگر، مخصوصاً با کاوه جان مهربان باشیم! ما همگی کاوه را دوست داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)عکسی که خاطره خاتمی از جوش های ریز روی بینی و صورت الهام پاوه نژاد گرفت. این نوع عکس ها سبک جدیدی از عکاسی هنری است به طوری که هر چه جوش ها قابل رویت تر باشند ارزش عکس بیشتر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


سام درخشانی و رضا یزدانی در حال تمرین تنیس. نکته جالب تبلیغی است که سام درخشانی در این پست برای پست های بعدی اش کرده است. آدم یاد بخش «در برنامه بعد خواهیم دید که ...» سریال های ترکیه ای که همسایه هایمان تماشا می‌کنند (!) می‌افتد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)اکبر عبدی دو روز برای مسافرت به ترکیه رفته بود، رسانه ها و روزنامه ها چنان بلایی سرش آودند که پیش از موعد اتمام تور، با تاکسی به تهران بازگشت و سریع با مسعود ده نمکی قرار داد فیلم جدید را بست تا آب ها به آسیاب برگردد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)محمد علی سپانلو هم تسلیم سرطان شد و ناباورانه پرکشید و عاشقانش را با شعر های ماندگارش تنها گذاشت. یادش گرامی.

این واقعه تلخ واکنش چهره ها را در پی داشت که در زیر مشاهده میکنید. میترا حجار با به اشتراک گذاشتن یک بیت شعر از ایشان، بهترین راه را برای قدردانی و یاد کردن از استاد انتخاب کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


بهاره رهنما و عکسی که خودش از استاد گفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)

اندیشه فولادوند و خداحافظی با م. ع. سپانلو. دل تهران برای چشمان آبی استاد تنگ خواهد شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)

یک نکته که گفتنش بد نیست. ما نزدیک 110 شماره است که با عکس های چهره ها و حواشی اش در خدمت شما هستیم. تا بحال در این 109 شماره چند مورد عکس یا نام و نشان و یادی از استاد محمدعلی سپانلو در صفحه عزیزان دیده ایم؟ چرا؟ چرا تا کسی از بینمان نرفته است جایی در یاد و خاطر ما ندارد؟


سایه بازی مونا برزویی و همسر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)تفریحات سالم علیرضا رئیسی، سعید و وحید شیخ زاده و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)ما همگی کاوه سماک باشی را دوست داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)رضا ایرانمنش عزیز هم در بستر بیماری است. چندی از چهره ها هم به عیادت رضا جان رفته بودند که دستشان درد نکند. آرزوی قلبیمان بهبود هرچه سریع تر رضا ایرامنش عزیز است.

حامد تهرانی و عیادت از رضای عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


علی کاظمی هم به عیادت رضا ایرانمنش رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)

رزیتا غفاری و همسر محترم هم از عیادت کنندگان بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


نگاه خانم یگانه در حال خوردن آلبوم جدید بابا محسن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)امیر آقایی و پرزنت کردن آثارش در نمایشگاه کتاب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)خاطره حاتمی و سلفی در آینه روشویی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


مهراب قاسمخانی و عکسی از همسرش شقایق دهقان در کنار آزاده نامداری. توضیحات متن هم طبق معمول خواندنی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی هوشمندانه شیوا ابراهیمی با شیشه های عینکش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


سینا حجازی هم بالاخره از زیر زمین به روی زمین آمد و هوادارانش را خوشحال تر کرد. با آرزوی موفقیت برای سینای عزیز در این مرحله جدید از زندگی هنری اش در فضای مجاز موسیقی کشور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)روایت جالب مجید خراط ها از همسفران خوابالویش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)عمو پورنگ و اردشیر منظم، دوبلوری که صدایش برای همه ما آشناست و قطعاً آن را در انیمیشن ها یا برنامه های کودک و طنز شنیده ایم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)بهمن هاشمی و جزئیاتش در حال ضبط یک آنونس. بهمن جان ظبط نه، ضبط.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)چه باقالی پلویی شود این باقالی پلوی بابا پز! نوش جان!

کلاً غذاهای بابا پز خوب از آب در می آید. آن هم به خاطر این است که سالی یکبار بیشتر اتفاق نمی افتد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)حافظ ناظری و پیراهن «زیپ یه وری» اش! بله متاسفانه مُد شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)نرگس محمدی را در عکس پیدا کنید. 0.25 نمره

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


سلفی با کودکان کار و نیازمند دلیلی بود که تینا آخوندتبار بگوید شکر خدا همه چیز دارد و کم و کسری ندارد! شکر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)زهرا اویسی و یکی از همان عکس ها که در بالا گفتیم (تعداد جوش و این حرفا).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)گلاره عباسی و سختی های دل کندن از خانه و خانواده. گلاره جان چاره ای نیست. باید دل کند. جوجه هم تا از لانه دل نکند هیچ وقت پرواز یاد نمی‌گیرد!

جمله سنگینی بود، مدارس غیرانتفاعی همگی فردا تعطیل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)نیما شاهرخ شاهی و سنگ نوردی در جوار دریای مدیترانه. البته عکس خیلی از دور گرفته شده است و هویت فرد سنگ نورد قابل تشخیص نیست و این احتمال وجود دارد که نیما شخص دیگری را جای خودش قالب کند! بدون توجه به این احتمالات یک «خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان» به نیما شاهرخ شاهی، یکی از افتخارات ایران زمین تقدیم می‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی هوایی بهاره افشاری، نفیسه روشن و سمانه پاکدل در یک سفره خانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)عکس پر احساس امیر عظیمی، خواننده با احساس کشورمان. عشق در این عکس موج می‌زند! بله، منظورم عشق به حیوانات است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)کادوی تولدی که هادی ساعی از فرزندش دریافت کرده است. مبارک باشد هادی جان، انشاالله با فنون رزمی ات در کنار سایر رزمی کاران شورای شهر موفق باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)یادش بخیر. یاد نعره های "پنجره خورد کن" شما هم در این سریال ها بخیر! بله خب تکرار نمی‌شود، چون نه دیگر رضا عطاران از سینما دل میکند تا سریال بسازد، و نه دیگر حنجره شما توان گذشته را دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)تا قبل از این بودید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)دخالت های حامد میرباقری در کار پدر در پشت صحنه فیلم جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)امین زندگانی و منشور کوروش، نسخه اورجینالش در موزه ملی کشور. از اینکه امین جان به اخطار "عکس برداری از آثار باستانی ممنوع" توجه کرده است، کمال تشکر را داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)عکس را سیما تیرانداز آپلود کرده ولی ما تضمینی نمی‌کنیم که این خانم، سیما جان باشند، چون چیزی مشخص نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)اگر اوضاع تلویزیون و بازیگری کساد شد مهران ضیغمی قابلیت در آوردن خرجش از طریق همکاری با «خلیل عقاب» را دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)محمدرضا حسینیان و افتخار حضور در کنار استاد ایرج. شما پرنده ای جناب حسینیان؟! اگر هم پرنده باشید از آن دسته پرندگانی هستید که نمی‌توانند پرواز کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)لاله اسکندری، مهدی طارمی و بانو پوری بنایی در مراسم روز جهانی تالاسمی که چند روز پیش برگزار شد. مهدی جان، لطفاً همین مسری را در پیش گرفته ای ادامه بده و حاشیه ها را کنترل کن. پیام صادقیان و علیرضا جهانبخش دو گزینه ای هستند که میتوانی راه و روششان را با هم مقایسه کنی و برای آینده ات تصمیم بگیری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)رضا داوودنژاد هم حال چندان خوبی ندارد و در بیمارستان بستری است. آرزوی سلامتی برای همه بیماران در این شب های عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی بدون توضیح مهراوه شریفی نیا با پنجره خانه شان. همین سلفی در چند ساعت 30 هزار لایک گرفته است...

یک نفر آدرس نزدیک ترین مقر داعش را برایم اس ام اس کند! میخواهم خودم را تحویل بدهم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)هنگامه قاضیانی در کنار شهداد روحانی موسیقیدان و رهبر ارکستر شهیر کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)حمید ماهی صفت و علیرضا افتخاری در کنار هم. میبینید گذر زمان با آقای خنده ایران چه کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی سپند امیرسلیمانی و محمدرضا هدایتی و کلی لامپ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)عکس اردیبهشتی بهاره کیان افشار. اثر حانیه زاهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)نوشین طافی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)سلفی علیرضا دبیر و رامبد جوان، در استودیوی بهترین برنامه این روزهای تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)وقتی طناز ها جوان بودند. البته ناگفته نماند الآن هم جوان هستند ولی آن موقع زیادی جوان بودند! نصرالله رادش، رضا شفیعی جم، آرش میراحمدی و یوسف صیادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)بهنام تشکر در ادامه آمریکا گردی اش وارد نیو مکزیکو شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)واقعاً در لحظات زیبای زندگی مینشینی و مانند این تصویر به آن ها زل میزنی؟! به جای زل زدن ازشان لذت ببر الهه جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)پوریا پورسرخ در هال منزلش که دیوار آن مزین به پرتره آدری هپبورن، بازیگر زیبارو و فقید فرانسوی است. خیلی ها آدری هپبورن را زیباترین زن قرن بیستم می‌دانند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)بهاران بنی احمدی در پاریس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)مژده لواسانی که علاوه بر مجری گری زحمت پرستاری از فرزندان همکاران را نیز در طول پروژه ها و برنامه ها بر عهده دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


سلفی شراره رخام در گریم جدیدش با موهای مصنوعی.

 تکرار می‌کنم، مو ها مصنوعی هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)پرسپولیسی های سال های دور و نه چندان دور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)نامی عبداللهی و دوستان در نمایشگاه بین المللی کتاب. نامی پسر شادروان ناصر عبداللهی، خواننده و آهنگساز کشورمان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)تنها نکته عکس چگالی بسیار بالای رنگ صورتی در عکس است که چشم را اذیت میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)حسین مهری و دوستش آرتمیس خانم در سر کار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)آرمین جان کفش هایت را بده به فریدون، خودت هم کفش های آن دوست عزیز را بپوش تا همه چی هماهنگ شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)علی طباطبایی و تبلیغ مرامیِ آرایشگرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)مریم معصومی و پیچ های جاده و گردن آویزی که در هر پیچ یک بار نقش ناقوس کلیسا را بازی میکند. مریم جان گردنت اذیت نمی‌شود؟! ظاهرش که می‌گوید از 2 کیلو کمتر نیست! باطنش را نمی دانیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


جشن تولد پیام دهکردی عزیز در کنار خانواده و دوستان. الهام پاوه نژاد هم در جمع حضور دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)


مطلب را به پایان میبریم با عکس اینستاگرامی عزت‌الله ضرغامی، رئیس سابق سازمان صدا و سیما با توضیحات جالب در زیر عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (109)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 75
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1394/02/22
اول
پاسخ ها
افسانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
کامنت اولی مجرم نیست، بیمار است. بیایید با کامنت اولی ها مهربان باشیم
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1394/02/22
یعنی اول شدم؟؟؟+_+
پاسخ ها
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
نه متاسفانه :P :D
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/02/22
خب خدا رو شکر آقای چندش حضور نداشتن ....
می دونین که منظورم کیه ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1394/02/22
بهمن هاشمی غلط املایی داشته باشه...!
من دیگه حرفی ندارم!
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1394/02/22
هر کی تو عکس اول آنا نعمتی رو با کتایون ریاحی اشتباه گرفت بزند مثبت را
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1394/02/22
پس عشق من کجاست؟محسن افشانی رو میگم
پاسخ ها
mohammad97
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
بردنش
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
اه اه نچسب
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/02/22
التماستون میکنم از این بازیگرایی که 2 تا فیلم اونم تو دهه 60 70 بازی کردن یا اونایی که خیلی معروف نیستن و پستاشون به زور 100 تا 300 تا لایک میخوره نزارین
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1394/02/22
آدری هپبورن بلژیکیه
مجید خراطها خیلی نوشتش باحال بود
این سری خیلی خوب بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
آدری هپبورن هنرپیشه مشهور بریتانیایی هلندی‌تبار متولد بلژیک..
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1394/02/22
ريش چقدر به حامد مير باقري مياد
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1394/02/22
فقط سوپر استار بی همتااااا سااااام درخشانی عزیییییزم
نویسنده محترم سام عزیز تبلیغ پستشو نکرده .... خداروشکر انقدر فالوور داره نیازی نداره ..،، فقط خلاقیت بخرج داده عزیز دلم ..،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
o_O o_O o_O o_O
AS13
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
اخي عزيزم
ديديش ذوق زده شدي گلم؟
s
-
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
اوووووووووووووووووووووووق
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
خخخخخخ سام درخشانی اومد و کیانا پیداش شد
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1394/02/22
نه نمی دونیم اقای چندش کیه ؟؟ !!
معرفی بفرمایید چون آقای چندش زیاده
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/02/22
سلام........چرا پستای فرزاد فرزینو نمیزارین.....بعد میرین پستای بعضی هارو که به قول دوستمون که به زور100تا300تا لایک میخوره رو میزارین
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1394/02/22
ما همه کاوه رو دوست داریییییییم دست و جیغ و هورا!!

زیباترین دختر باغ ارزو ها خیلی خوب بود:))))
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/02/22
ایران است دیگر...
چهره ها برای رفتن به نمایشگاه کتاب باید یه کیلو آرایش داشته باشن..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
یعنی بقیه هیچ آرایشی ندارن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1394/02/22
اين سري عالي بود مخصوصا اولاش، با تشكر از زحماتتون آقاي شاهين نياي عزيز، خيلي خوب بود. ولي احساس مي كنم چون میخواید تعداد بیشتری عکس بذارید به خاطر حجم بالای کار گاها حس طنز کم میشه٬ اینه که خواستم نظر بدم اگه تعداد عکسا کم تر باشه ولی طنزشون بیشتر بهتره.مثلا از اول تا عکس مهراوه به نظر انرژیتون و طبعا طنز کار بهتره ولی از اون به بعد طنز کم رنگ میشه .اين فقط يه نظره و قطعا شما صلاح كارتون رو بهتر از من ميدونيد. با تشکر از شما آقاي شاهين نياي عزيز و کار خیلی خیلی خیلی عالیتون. مجله لطفا به آقاي شاهين نيا انتقال بده
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1394/02/22
عالييييييي بود ، ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1394/02/22
واقعا متاسفم برای خودم به خاطر هنر و هنرمندای کشورم. وقتی که تو فیلم ها هر چی ادم فقیر و بدبخت و بیچاره است یا چادر داره یا ریش با گریم خاصی که نماینده یه قشر خاص تو جامعه بشه بعدشم هر چی دکتر و مهندس و کاراکتر مثبته با ارایش و گریم جذاب و جدیدا هم که بدحجاب نتیجش این میشه که خیلی راحت حیا رو قورت بدن و اینجوری عرض اندام کنن..
مثه خانم روشن که اولش عکس بدون چادر نداشت الان هم که اصلا عکس با چادر نداره یا اینکه خانم سلطانی با سگ عکس بگیره و بعد با افتخار اونو انتشار بده...
این رو هم بگم که چادر قطعا لازمه اما کافی نیست. مثل وجود اب که برای ادامه حیات لازمه اما باید زلال و پاک باشه تا بشه مایه حیات وگرنه همون اب هم میتونه حیات ادم رو تهدید کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
چیکار به چادر مردم داری تو
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1394/02/22
عکس و مطلب ضرغامی از همه جالب تر بود
قابل تامل
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1394/02/22
یعنی باورم نمیشه نه از عماد طالب زاده بود نه از اون پسره محسن افشانی خوابم یا بیدار یعنی اگه واقعیت دمت گرم دیگه نزار از اونا فکر نمیکنم کسی باشه از اینا خوشششون بیاد مخصوصا اون محسن افشانی
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
کسی خوشش نمیاد.ولی خوشمونم نمیاد هیچ وقت عکساشون نباشه.بالاخره باید بدونیم چقدر مشکلشون حاد شده یا نه دیگه
AS13
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
اوجي هم نبود
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1394/02/22
خدا همه را شفا بده
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1394/02/22
این روزا همش بهمن هاشمی میومد تو ذهنم که چرا خیلی وقته تو تلوزیون نیست:|
از نگرانی دراومدم الان-__-
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1394/02/22
میناوند چقدر به مغولها شبیه شده
پاسخ ها
ارامش
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
مگه تو قیافه مغولها رودیدی؟
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1394/02/22
دوستان عزیز به نظرم قریب به اتفاق همتون میدونید که اقای رضا ایرانمنش عزیز بر اثر بمب های شیمیایی که ناجوانمردانه بر سر ملت شریفمون ریخته شده سالهایه ساله عذاب میکشه ولی همیشه بخاطر روحیه بالاش لبخند از لباش دور نمیشه.با ارزوی سلامتی برای این مرد بی ادعا و تمامی عزیزانی که در بند گاز های شیمیایی اسیر هستند.
پاسخ ها
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
خدا همه اسیرا رو آزاد کنه ایشالا
چند سال پیش یکی تو ساختمون ما بود، قبل از عید پر کشید رفت، خدائیش بعد از اون چند تا همسایه اومدن یکی از یکی ...
یعنی وجودش واقعا نعمتی بود که خبر نداشتیم بعد رفتنش تازه فهمیدیم
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1394/02/22
از محسن جون مگه چندش ترم داریم،اییییییی
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1394/02/23
فقط می تونم بگم برای قشر به ظاهر هنرمند جامعه متاسفام . بهتره خودمون باشیم نه اینکه ادای کسی رو در بیاریم
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1394/02/23
عکس دختر محسن یگانه قشنگ بود
نوشته ی مجید خراطها فوق العاده بود
آقای شاهین نیا کاش واسه دختر باغ آرزوها بجای تا قبل از این بودین؟؟! می نوشتین چه حیف
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1394/02/23
خیلی عاشق این نگاه طنازانه شما به عکس ها هستم موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1394/02/23
این یاسر بختیاری ام چه نوشابه ای واسه خودش باز میکنه ها.کی منظورش تو بودی داشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
دقیقا.منم همین و می خواستم بگم...
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
اتفاقا آقای یاسر بختیاری خوب کاری کرد آخه منم تو خیلی از سایتا خونده بودم که مجوز گرفته
زیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
دنیا جون کمتر دروغ بگو.هیچ سایتی این خبرو نزاشته نکنه دوست جونی یاسی
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1394/02/23
این حافظ ناظری خیلی خوش قیافه اس
پاسخ ها
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
آره چشم و ابروی خوشگلی داره
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1394/02/23
فقط رضاقوچیییی....
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1394/02/23
حیف که نمیشه نظره واقعی ام رو راجع به الهام چرخنده بگم. حیف!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1394/02/23
این نرگس محمدی خیلی خوش گذرون هست
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1394/02/23
چرا بهضی ها فکر می کنند با عینک دودی خوشتیب با کلاس میشند!!
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1394/02/23
یهنی این گریم شراره رخام با این وضع مجوز هم میگیره!
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1394/02/23
اقای علیرضا جهانبخش به تازگی اومدن اینستاگرام
اینم اسم پیجشونه
alirezajb_official
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/02/23
والاادم می مونه ایناواقعااینقدردرامددارن که اینطوری ریختاپاش میکنن یا.....
اخه مگه میشه همش تورستورانا.هردفعه یه لباسا.ماشینا همش سان روف دار وهمشن مینالن
خیلی جالبه اینا احتمالا100برابره ماحقوقامزایادارن
خدایاشکرت
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1394/02/23
دوست عزیز! نظر ما راجع به الهام چرخنده و خیلی های دیگه مهم نیست. نظر اون بالایی مهمه. یاد بگیریم قضاوت بیجا نکنیم.
United States
01:23 - 1394/02/24
حرفی که زدید به تینا آخوندتبار عالی بود. همچنان ادامه بدید
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1394/02/24
نوشین طافی؟؟؟! سماک باشی بابا اینا کی هستن که بخوان چهره باشن؟ به غیر از یه سری مرفه ها که تو تهران هستن بقیه اصلا نمیشناسن اینارو
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1394/02/24
من چقد بیکارم که میشینم اینا رو نگاه میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
ماهم همینطور...غصه نخور
البته من از شدت کار زدگی میام
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1394/02/24
عالی بود
مرسی از آقای شاهین نیا و همکاراشون
-
18:04 - 1394/02/24
با تشکر از نظر لوک خوش شانس
جامعه آخرالزمان بهتر از این نیست،واقعأ متآسفم برای جامعه امام زمانی با این وضع حجاب وبی ایمانی.بیایم فکر ،عمل و رفتارمان را اسلامی کنیم.
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1394/02/24
افسانه از چی میسوزی که من اول شدم حسودی نکن
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1394/02/24
این متین ستوده چند بار سی سالش میشه اون بارم خود شما یه عکس کلوز آپ ازش گذاشته بودید در باره تولد سی سالگیش
مارو چی فرض کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1394/02/24
چرا چهره ها در شبکه اجتماعی 110 رو نمیزارین؟ ؟؟؟؟؟
-
01:45 - 1394/02/27
این عکسا که طرف میگه گریم کار جدیده و اینا (مثه عکس شراره رخام ) بی صبرانه منتظر دیدن فیلمای پرمحتواشونم !!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1394/02/28
سلام، نمیدونم چه اتفاقی کجای زندگی کسی می افته که بالکل شخصیتش عوض میشه! محسن افشانی همون پسربچه دوست داشتنی بود که اومد تو تلویزیون و خیلی خوب هم بازی کرد، اون کاراکتر چطور تبدیل این چیزی شد که الان ازش میبینیم ؟!!! انشاالله خدا به هرکس ظرفیت چیزی که میخواد بده رو از قبل عنایت کنه، آمین
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1394/08/01
این عکس علی آقا طباطبایی رو من 1 آبان که میشه امروز دیدم حالم بد شد :(

آخی جاش سبزه
خدابیامرزتش و روحش شاد بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
اورانوس_فوتر2