چه سبک عینکی را انتخاب کنیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۰۴۱۴۱
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲
۵۳۱۵۴
همانطور که می دانید انتخاب عینک بسیار مهم است و می بایست در نوع جنس و شیشه آن دقت لازم را به خرج دهیم و عینکی با کیفیت و استاندارد لازم را انتخاب کنیم تا بتوانیم از چشم خود در مقابل انواع اشعه ها و نورهای مضر محافظت کنیم.
سایت مد و پوشاک: همانطور که می دانید انتخاب عینک بسیار مهم است و می بایست در نوع جنس و شیشه آن دقت لازم را به خرج دهیم و عینکی با کیفیت و استاندارد لازم را انتخاب کنیم تا بتوانیم از چشم خود در مقابل انواع اشعه ها و نورهای مضر محافظت کنیم اما در کنار جنبه سلامتی، سبک و استایل عینک نیز بسیار مهم است همانطور که پوشیدن یک دست کت و شلوار کار بسیار خسته کننده ای است قطعا همیشه هم نمی توان از یک عینک استفاده کرد.

چه سبک عینکی را انتخاب کنیم؟

اهمیت عینک برای آقایان بیشتر از هر زینت آلات دیگری است و می تواند در انتقال این حس که آنها دارای چه شخصیتی و به اصطلاح خودمان چه تیپ آدمی هستند موثر باشد.

به گفته گرت لیت Garrett Leight یکی از طراحان بزرگ عینک که راه پدرش در ساخت انواع فریم عینک ادامه می دهد: برای یک قرار ملاقات کاری اولین چیزی که به ذهن شما می رسد تهیه یک دست کت و شلوار یا یک جفت کفش مناسب است اما فراموش نکنید که مردم اول با صورت و چهره شما برخورد می کنند پس انتخاب یک عینک درست کاملا حیاتی است!

شاید با خود بگویید هر سال عینک خود را با توجه به مد و سبک آن سال انتخاب می کنیم اما فراموش نکنیم که هر سبک و هر فریمی مناسب هر چهره ای نیست و عینک ها در طرح ها و قالب های متفاوت داستانهای متفاوتی هم برای گفتن به طرف مقابل شما دارند.

عینک هایی با دسته های کلفت و حاشیه دار که شخصیت های جدی بیشتر از آنها استفاده می کردند تقریبا برای یک دهه گذشته است و اکنون چندان محبوبیتی ندارد و به بیانی دیگر از رونق افتاده اند.

عینک هایی با فریم مربع شکل و به رنگ سیاه شخصیتی جدی و عبوس به شما می دهد در حالیکه فریم هایی که دارای طرح ابر و باد با رنگ های روشن تر مانند قهوه ای و سبز روشن هستند چهره ی شما را بیشتر دوستانه و گاهی اوقات هم اهل ادبیات جلوه می دهند.

فریم های رنگی نشان دهنده شخصیتی سرزنده ، شوخ و خوش برخورد است. انتخاب عینک هایی با فریم های بزرگ تر از اندازه معمول نشان دهنده اعتماد به نفس و بی پروایی است.

فریم پیشنهادی گرت لیت فریم های کریستالی به رنگ های قهوه ایی یا صورتی کمرنگ است. به گفته او شاید بسیاری تصور کنند که انتخاب این سبک فریم دارای ریسک زیادی است اما برخلاف تصور عموم این نوع فریم به چهره شما ظاهری بسیار خوب می بخشد. به گفته او اگر عینکی دارید که به نظر خودتان و دوستانتان اصلا مناسب چهره شما نیست استفاده نکردن از آن گزینه بسیار بهتری است! برای مثال سالها پیش من یکی از عکس های خودم را با یک عینک قدیمی به همسرم نشان دادم و او با قیافه ای خنده دار گفت اگر در آن زمان من تو را با این عینک دیده بودم شاید تصمیم دیگری می گرفتم!

نیل بلومنتهال Neil Blumenthalمدیرعامل اجرایی کمپانی واربی پارکرWarby Parker. فریم های رنگی را برای آقایان پیشنهاد می کند به گفته او اگر اهل پوشیدن لباس مشکی هستید عینک با فریم سرمه ای را انتخاب کنید. یک نکته زیرکانه در خصوص فریمهای رنگی این است که در عین حال که زیاد به چشم نمی آیند اما در نور جلوه ایی زیبا و جذاب به چهره شما می بخشند.

فراموش نکنید که هرگز قانونی وجود ندارد که شما صرفا باید فقط از یک جفت عینک در تمام مراسم استفاده کنید برای مثال در طی روز و وقتی که لباس رسمی بر تن ندارید می توانید از فریم های رنگی استفاده کنید و در شب برای یک مراسم رسمی به همراه یک دست کت و شلوار عینک هایی با فریم های ساده ترو رسمی تر بزنید. فریم های فلزی هم برای کسانی که سبک کلاسیک را بیشتر می پسندند مناسب است.

عکس های زیر می تواند تکمیل کننده این مطلب باشد و به راحتی می توانید تفاوت در استفاده از عینک با استایل های مختلف را در ایجاد تیپ های شخصیتی متفاوت ببینید.

چه سبک عینکی را انتخاب کنیم؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر