چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۵۲۴۳
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴
۱۶۴۷۰۱
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
با سلام. پیش از همه چیز بابت تاخیر یک شماره ایِ پیش آمده در انتشار «چهره ها در شبکه های اجتماعی» از همه شما عزیزان معذرت خواهی می‌کنیم. امیدواریم این قصور ما را با الطاف همیشگی تان نادیده بگیرید.

شماره 110 را با این سلفی از آزاده خانم نامداری با شال و مانتوی «کبود» رنگ در پشت فرمان شروع می‌کنیم که به لطف خدا همه چیز سر جایش است و خیلی خندان و بشاش و خوب بنظر می آیند و هیچ خطری سرور های اینستاگرام و آمار بازدید سایت ها را تهدید نمی‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


اکران فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» اولین اثر بلند صفی یزدانیان با هنرنمایی زوج دوست داشتنی و هنرمند سینما یعنی علی مصفا و لیلا حاتمی، مهم ترین سوژه روزهای گذشته چهره ها در فضای مجازی بود که با حضور ستاره های سینمای کشور در مراسم اکران، عکاسان و پاپاراتزی های وطنی را دست بکار کرد تا ده ها پست و عکس در شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص بدهد. در اینجا هم عکس حبیب رضایی و علی مصفا را در کنار پوستر فیلم مشاهده میکنید. تیپ و لباس علی مصفا، مخصوصاً شلوار ساسون دار و سگک کمربند زبانه دار و صد البته یقه بازِ پیراهنش آدم را یاد مردان دهه شصت و هفتاد می اندازد که این ظاهر انتخاب متفاوت و جالبی برای این روز ها می‌تواند باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


علی مصفا، غرق صحبت با بهمن فرمان آرا، آلفرد هیچکاکِ سینمای ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


سادگی، وقار و هنرمندی. سه واژه ای که محبوبیت این زوج را فرا تر از سلیقه های شخصی برده و کاملاً همه گیر کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


گپ و گفت بهناز جعفری و لیلا حاتمی با آب میوه های در دستشان که به همه داده بودند. شبنم فرشادجو هم در آن وسط از دیدن یک چیزی که نمی‌دانیم چیست حسابی شگت زده شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


جعفر پناهی و ناصر تقوایی در مراسم اکران فیلم «در دنیای تو ساعت چند است».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


نوید محمد زاده و پژمان بازغی در فرش قرمز جشنواره فیلم کن به عنوان عوامل فیلم «ناهید» ساخته آیدا پناهنده که به نمایندگی از سینمای ایران در این جشنواره حضور دارد. همانطور که ملاحظه میکنید نوید جان با جدیت خاصی در حال دفاع از عزت و کیان ایران و ایرانی در مجامع بین المللی است، فقط چون یک مقدار هوا بارانی بود و یکی از فرش قرمز ها خیس شده بود، نوید مجبور شد شلوار را بالا بزند، وگرنه خودش چنین انتخابی در چنین مراسمی نداشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی ترلان پروانه در مقنعه و لباس مدرسه. یادش بخیر یک دورانی دختران دبیرستانی با مقنعه چونه دار و مانتو اپل دار و چهره ای نزدیک به تاج السلطنه سوگلی ناصرالدین شاه از لحاظ تراکم مو در صورت، وقتی به صورت دسته جمعی از مدرسه راهی خانه میشدند اُبُهَتی آرنولد شوارتزنگر وار داشتند که یک محله را دقایقی استند بای می‌کرد! دختر دبیرستانی این روز ها را هم که می‌بینید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)یک عکسِ پینک از ترانه علیدوستی، دختر همیشه پانزده ساله سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)انشاالله پس از 120 سال عمر با عزت.

رضا جان لطفا دیگر از این پست ها نگذار. مطمئن باش با دعای مردم خیلی زود خوب می‌شوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)آزیتا خانم ترکاشوند در حال آماده سازی خود برای اسب سواری. آفرین بر شما که نکات ایمنی را رعایت می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکسی که بهاره رهنما از همسرش طی افتتاحیه یک تئاتر گرفته است. پیمان قاسمخانی با گذاشتن ریش کمِ کم 15 سال بزرگتر شده است؛ موافقین قیام کنند. مخالفین هم که مهم نیستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکس آتلیه ای شهرزاد عبدالمجید. عکسی که به رسم گذشتگان جا داشت سیاه و سفید شود! ولی خب شهرزاد جان کوتاهی کرده اند. با دیدن سوراخِ ایجاد شده روی بینی شهرزاد یک سوال کلی در مورد این عزیزانی که بینی خود را سوراخ میکنند به ذهنم آمد. آیا این عزیزان از هر سه سوراخ تنفس می‌کنند؟! سوال بعدی اینکه آیا موقع بیرون دادن دود قلیان از آن سوراخ هم دود خارج میشود؟! یا دکوری است؟! اگر پاسخ دهید ممنون می‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)روناک یونسی و تعریفی که از حس زیبای مادر بودن دارد. با عکسی زیبا که مهرسام کوچولو را خوابیده در آغوش مادر نشان می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)بله! فقیهه خانم سلطانی و همسر جان پای سفره عقد. عرض تبریک و آرزوی خوشبختی برای فقیهه سلطانی عزیز. انشالله همه جوانان این مرز و بوم یک روز از این عکس ها در کنار همسر پای سفره عقد بیاندازند!

بلند بگو آمییین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)امیر نوری بازیگری مظلوم تر از قاسم زارع برای مسخره بازی هایش پیدا نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)افشین پیروانی به کنسرت محسن یگانه رفته بود که این عکس را در پایان کنسرت با هم انداختند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکسی نوستالژیک از جوانی های شادروان استاد محمد علی سپانلو در کنار تنها دخترش، شهرزاد سپانلو که احتمالاً او را نیز بشناسید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکس آتلیه ای بامزه آقا ارشان خواجه امیری در روز تولد یک سالگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)علیرضا جهانبخش، جوان آینده دار و خوشتیپ فوتبال کشورمان با این عکسش که او را با جایزه بهترین بازیکن لیگ یک هلند نشان می‌دهد، به اینستاگرام بازگشت. تبریک به علیرضا که بدون شک مایه افتخار کشورش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مهدی پاکدل و دوچرخه سواری در هوای بهاری. و تشکر ویژه از اپلیکیشن های ویرایش عکس که به تنهایی لوکیشن این عکس را از استان البرز به استان مازندران تغییر هویت داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)شهره قمر در حال تماشای سقف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی جالب سوسن پرور و دوستان در ماشین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)دوستان در پشت صحنه کار جدید. پیام دهکردی، الهام پاوه نژاد، نیکی نصیریان، فریبا متخصص، خاطره حاتمی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)گویا عزیزان پشت پرده صدای ملت را به گوش نوید جان رساندند که باعث شد بلافاصله لباس ها را عوض کند و این عکس را آپلود کند! و همچنین تشکر ویژه از پژمان بازغی که در این لحظات سخت نوید را تنها نگذاشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)این روز ها مُد شده موقع عکس انداختن با انگشت اشاره به یک جایی اشاره کنی. مهم نیست به چه و کجا! مهم این است که فقط اشاره کنی! در این عکس سحر قریشی هم در حال اشاره کردن تشریف دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مینا ساداتی در حال خاطره بازی. از این که چه خاطره ای است و چه ماجرایی را شامل میشود چیزی نقل نشده است. البته هیچ ربطی هم به ما ندارد! خاطره خودش است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)امیر محمد زند و جد بزرگوارش در یک روز معمولی! امیرمحمد جان وکیل الرعایا به داشتن نواده ای چون شما افتخار می‌کند! (از خواستن مدرک و شجره نامه از امیرمحمد زند صرف نظر می‌کنیم).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)امروز تولد 34 سالگی بهنوش طباطبایی است. برای بانوی دوست داشتنی سینما و تلویزیون آرزوی سلامتی و سعادت داریم. در این پست هم متین ستوده این روز را به بهنوش تبریک گفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)قضیه از این قرار است که بامداد یکی از روز های گذشته، یک مامور پلیس امنیت خودروی محسن افشانی را به جرم ویراژ و دُر دُر در نیمه شب به پارکینگ منتقل کرد و محسن به مثابه کودکی که اسباب بازی اش را به زور از وی گرفته باشند، خیلی عصبانی و عجولانه در یک پست حاوی کلمات غیر متعارف خطاب به آن مامور پلیس امنیت، از خجالتش در آمد و البته پستش را پس از مدتی پاک کرد. همین پست سوژه سایت ها شد تا محسن را بکوبند و این متنی که میبینید واکنش محسن جان به آن قضیه است. خب عزیز دل! نیمه شبی نرو دُر دُر تا گرفتار نشوی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)دستکاری آیلا کریمی در شرایط جوی کشور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)تینا آخوندتبار و عشق جدیدیش، تهمینه میلانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)نیکبخت واحدی در ادامه سلفی در نقاط مختلف خانه به این میز ناهار خوری رسید. تقریبا با تمام بخش های منزل علیرضا جان آشنا شده ایم و فقط حیاط خلوت پشتی و توالت فرنگی باقی مانده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)آخی! عزیزم... چه ذوقی کرده. مجید جان با این روندی که شروع کرده ای مجوز را تا پایان هفته به باد ندهی خیلی خوب است! در ضمن کوتاه کردن ناخن ها و به نمایش نگذاشتن موهای زائد بدن، اگر چه در صدای پر احساس شما تاثیر ندارد، ولی در بهداشت شخصی و عدم تهوع حال ما تاثیر دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی خلاقانه شیلا خداداد و خانواده در دامان طبیعت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)حدیث میرامینی و ژستی تکراری که در اینستاگرام 70 درصد دختران ایرانی یک نمونه مشابه اش پیدا میشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)پست شرمنداننده بابک جهانبخش برای دندانپزشک اش. خدا می‌داند این پست چند درصد در قیمت های جناب دکتر تاثیر دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)شرط میبندم تا بحال بهنوش بختیاری را از این زاویه ندیده بودید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)برخی دوستان هم هستند که به صورت ناگهانی طرفدار یونتوس شده اند. همان هایی که پارسال طرفدار اتلتیکو مادرید و سال قبلش طرفدار بورسیا دورتموند بودند! کلاً تیم مورد علاقه این عزیزان به نتیجه کسب شده توسط تیم ربط دارد. عِرق و تعصب هم که با کشک برابری میکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مریم خدارحمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


متین ستوده با این عکس آتلیه ای و با یک احترام نظامی از کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تشکر کرد. متین 30 ساله شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مهدی ماهانی با اشاره به این نکته که خانه شان در محله زعفرانیه واقع شده است است، با عکسی ترکیبی از جشن تولد های دوران کودکی و امسالش به استقبال تولد 32 سالگی اش رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی رامبد جوان و امین حیایی در پشت صحنه برنامه خندوانه. استند آپ کمدی امین حیایی عالی بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عوامل فیلم «ناهید» روز فرش قرمز جشنواره فیلم کن. پژمان بازغی، نوید محمدزاده، آیدا پناهده، بیژن امکانیان که تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند در کنار ساره بیاتِ خوشتیپ که لوگوی مجله روی صورتش افتاده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)لاله اسکندری و علی زند وکیلی در حاشیه کنسرت علی جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)آرش مجیدی در حال گرفتن جانی دوباره در آسمان شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)از اینکه روناک یونسی و خانواده به چه مناسبتی به دیدار سید حسن خمینی رفته بودند چیزی مشخص نیست، فقط امیدواریم صرفاً برای گرفتن عکس برای اینستاگرام نبوده باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)علی معلم و پژمان بازغی در محوطه جشنواره در حال تازه کردن نفس!
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


کوروش سلیمانی و بیستون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)شاهرخ استخری در حال گریم کردن هادی ساعی. روزگاری را بیاد آورید که هادی ساعی تنها طلای المپیک 2008 پکن را برای کاروان ایران به دست آورد تا یکی از بدترین نتایج کاروان ایران در تاریخ المپیک رقم نخورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)الآن دقیقاً شراره فرنژاد از چه زاویه ای این عکس را گرفته است؟! خودش در چه زاویه ای است؟!

ای کاش انقدر درگیر زوایا نبودم!

شراره فرنژاد یکی از اعضای گروه آریانِ خدابیامرز بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)البته محسن جان تعریف از خودتان نباشد یک وقت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکس عالیِ مجید صالحی و دوقلو های بانمک اش، آقا آروین و حنا خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)دوستان در یک رستوران. سحر قریشی، سیما خضر آبادی، علیرام نورایی و همسر جان و دوست عزیزشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی دوستان در یک جایی. کمند امیرسلیمانی و پدر و مادر عزیز در کنار شبنم مقدمی و هنگامه قاضیانی و علی اوجی که خدارا شکر از بیمارستان مرخص شده و باز هم با توانی مضاعف در خدمت اینستاگرام و البته مطالب ماست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مهراوه شریفی نیا و تینا پاکروان در جشن امضای یک کتاب. مراسم جشن امضا هم بساط جدید چهره ها است که هر روز یک جایی پهن میشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی مجید قناد با منوچهر آذری عزیز، گوینده و مجری قدیمی رادیو و تلویزیون. منوچهر آذری از اقلیت های محترم کلیمی (یهودی) کشورمان هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی علیرضا رئیسی با بهروز خان بقایی در منزل استاد بقایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)حمید گودرزی و همسر محترم در یک رستورانِ سلف سرویس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)یخ بگذار رویش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی کامران نجف زاده ا بچه های گل فروشِ بهشت زهرا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی هستی مهدوی فرد و فاطیما بهارمست که این روزها حسابی با هم رفیق شده اند. امیدواریم این دوستی ها مستدام باشد و در پنج، شش عدد سلفی خلاصه نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مشخص نیست که مهران ضیغمی با این توصیف از یاس تعریف کرده یا تخریبش کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)دوستان در پشت صحنه فیلم «اینجا هوا خنک است». احتمالاً فیلم در شهرکرد یا اردبیل ضبط شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)حراج بهاری زانیار خسروی، با 50 درصد تخفیف! بجنبید تا تمام نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)و عماد طالب زاده که ساتیار را با موشک کروز اشتباه گرفته است! هیچ وقت پدرانی را که بچه هایشان را تا ارتفاع 2000 پایی به آسمان پرتاب میکنند درک نکرده ام. این حرکت چه چیزی جز رعب و وحشت برای بچه دارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)یک عکسِ کاملاً عادی از بهنوش بختیاری برای تبریک عید مبعث.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)ارسطو خان در کنار برادر زن های عزیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی المیرا شریفی مقدم، مجری خبر تلویزیون و پسرش در پل طبیعت تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)پست پر احساس مهدی پاکدل در روز تولد همسر جان، با عکسی زیبا از بهنوش طباطبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی بیتا بادران و خواهر زاده موزیسین اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)رضا یزدانی و عقابی که به تازگی حضانت اش را به عهده گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)اینستاگرامت مشکل نداره افسانه جان، پروفایل های فیک و تقلبی از طرف خود اینستاگرام در حال مسدود شدن هستند و این است عاقبت تقلب کنندگانی که برای دو سه هزار فالوئر بیشتر دست به هر کاری میزنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکسی که مربوط به سفر حج خاطره حاتمی و دوستان در چند سال پیش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکسی از دوران کودکی هانیه توسلی که در کنار دوستانش در حال نقاشی کشیدن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی جالب کامبیز دیرباز و نیاز خانم که گویا عازم مسافرت هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی پریناز ایزد یار سوار بر تله کابین یکی از شهر های شمال. سگش را هم با خود به تله کابین برده است تا از طبیعت زیبا لذت ببرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)امیر قنادی، خواننده خوش صدای گروه 7 و کلکسیون گیتار اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)فریبا کوثری به عیادت رضا ایرانمنش عزیز رفته بود که این عکس یادگاری را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


آدم باید خیلی افسرده باشد که در اوج زیبایی فصل بهار در اردیبهشت، یک عکس پاییزی به اشتراک بگذارد! با آرزوی سلامتی برای شیوا طاهری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)الهام حاج فتحعلی در یکی از کشورهای اروپایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


سیما تیرانداز دارد به تراژدی زندگی نیشخند می‌زند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)اشکان دژاگه هم هر چند ماه یکبار یک پست میگذارد تا صفحه اش مسدود نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مژده لواسانی به تشریح اعضای خانواده مخاطبش و معرفی رفقایش پرداخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)عکسی قدیمی مربوط به سال 59 از شهاب عباسی در آغوش پدر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی سامان فخارزاده مجری اخبار تلویزیون با یکی از دوستان در زیر برف بهاری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


سلفی خواهران فیروز آذر، یعنی السا و النا با یکی از دوستان، در کنار توصیفی جالب از سو تفاهم در روابط انسان ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی علیرضا دبیر در استراحتگاه خدام عزیز حرم مطهر امام رضا (ع).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)حسام نواب صفوی در گریم دشوار ترین و حساس ترین نقشی که تا بحال بازی کرده است، نقش شهید نواب صفوی که جدّ پدری وی نیز می باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)احتمالاً صدای عطسه یکی از عزیزان بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)نادر جان با این عکست همین که خواب به چشممان بیاید کافی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)خاطره بازی سحر جعفری جوزانی. عکس بالا سمت راست مربوط به کودکی های سحر در کنار حمید خان جبلی است، عکس پایینی هم تاب بازی سحر کوچولو در آغوش پدر را نشان میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)خوشحالی زیبا بروفه از حیات دوباره کاکتوسش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)هدف بهاره افشاری از گذاشتن دستش روی دهان صرفاً این بوده که نشان دهد لاک هایش با شالش ست هستند.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


سلفی کلوزآپ مه لقا باقری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)الیکا عبدالرزاقی و مادر جان در دامان طبیعت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)حدیث خانم فولادوند در اتاق گریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)سلفی حدیث میرامینی با یکی از دوستان یا آشنایان. و یا حتی اقوام. از کجا معلوم شاید برادرش است! خلاصه حدیث جان نگفته اند که این عزیز چه کسی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)لاله صبوری و همسر محترم در پارک آب و آتش تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مریم معصومی سوار بر تله کابین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)


در استرالیا هم از این آتلیه ها پیدا می‌شود؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)شیلا خداداد در کنار این آقا پسر که از روی شباهتش به شیلا حدس زده میشود که برادر، برادرزاده یا خواهرزاده وی باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)تینا خانمِ ورزشکار هم که همچنان در پی یافتن ورزش مورد علاقه اش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)و این شماره را به پایان میبریم با این سلفی از ویدا جوان که این روز ها هنرنمایی اش را در مجموعه شمعدانی اثر سروش صحت شاهد هستید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (110)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 89
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1394/02/27
چرا اینقدر با تاخیر!!!
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1394/02/27
اوووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللل
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1394/02/27
هلاك شدم از خنده
دمت گرم
پاسخ ها
هستی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
چراااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه بگی دقیقا
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1394/02/27
فیلم در دنیای تو ساعت چند است بدترین فیلمی بود که تا به حال دیدم.ناراحتم واسه وقتی که واسش گذاشتم...
کلا فیلم هایی که این دو بازیگر(علی مصفا- لیلا حاتمی.بازی میکنن وحشتناکه...
پاسخ ها
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
ولی به نظر من هردوشون هنرمند به معنای واقعی هستند
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
نظر خودتو به همه نسبت نده !!!!(کلا" فیلم هایی که این دو بازی میکنن وحشتناکه )
یه بنظر من اولش بزار که معلوم بشه نظر خودته , چون بنظر خیلی ها از جمله من بازیشون حرف نداره
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1394/02/27
آریانِ خدا بیامرز :(
مرسی که عکس از آریانی ها میذاری. سلفی پیام صالحی با مهران غفوریان هم کاش میذاشتین. علی پهلوان یه عکس جالب و بامزه گذاشته بود.
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1394/02/27
حالا نمیشد لوگوی رو از رو صورت اون بنده خدا بردارین؟
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1394/02/27
دوم هم برادره اوله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
منفی بابت غلط نگارشی فاحش ! برادره اوله ؟!!! درست : برادر اوله
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
به نظر من نمره املا مبينا 18 چون فقط دوتا غلط داره!
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1394/02/27
تولد همه ی اردی بهشتی ها مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1394/02/27
چهاررررررررمممممممم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
:دی
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1394/02/27
نميدونم چرا فكر كردم اين شماره خيلي با تاخير اومد
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1394/02/27
ترلان پروانه رو با این همه آرایش راه میدن مدرسه؟
پاسخ ها
mori
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
وقتی پولدار باشی هر کاری میتونی بکنی
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1394/02/27
قاسمخانی 50 سالشه و در عکس هم 50 ساله به نظر میرسه . شما گویا فکر میکنی هنوز سی ساله ست:)
پاسخ ها
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
بدون ریش که سی ساله نشون میده :)
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1394/02/27
هانیه توسلی چقدر زیبا بوده با چهار سال سن :) رفته بوده بندرلنگه چی کار کنه ؟! چرا توضیح رو کامل نمی گذارید ؟!
پاسخ ها
حسین ولی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
رفته بود بندر لنگه جنس قاچاق بار بزنه بیاره .اخه این چه سوالی بود پرسیدی
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1394/02/27
اُبُهَتی آرنولد شوارتزنگر وار
United States
22:22 - 1394/02/27
لیلا حاتمی و علی مصفا واقعا تنها افرادی هستن که میشه با اطمینان از هنرمند بودنشون صحبت کرد؛ تنها کسایی هستن که هیچ کمبودی در شخصیتشون دیده نمیشه و به قول معروف اصالت دارن؛ اصالت یک هنرمند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
دو هنرمند با سواد که واقعا به هم میان
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/02/27
سلام
قبول دارید شیلا خداداد قبل از عمل خوشگلتر بود؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
اصلا دماغ برجسته به چهره کاراکتر میده .
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/02/27
واااای من باورم نمیشه حسام چندش با اون نواب صفوی فامیله
آرشان خواجه امیری چقدر ناز شده
United States
22:27 - 1394/02/27
فقیه سلطانی چقدر دیر ازدواج کرد. در سن 41 سالگی ولی چهره اش واقعا قشنگه.
شهره قمر هم که طفلک عمل کرد جای اینکه بینیش خوب بشه زد داغونش کرد :(
راستی اون عکس عمادطالب زاده که بچه اش انداخته هوا، کی به شما گفته برای بچه جز ترس هیچی نداره؟ من بچه بودم آرزوم بود بابام منو بندازه هوا. یه چیزی تو مایه های سورنا سواری به آدم دست میده. خیلی هیجان داره واسه بچه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
فقیهه سلطانی منتظر فضولهاش بود!
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پرتاب بچه! به بالا خیلی هم هیجان انگیزه به شرطی که بچه در سنین پایین نباشه چون این حرکت به رگهای خونی مغز (و در نتیجه مغز) آسیب جدی وارد می کنه
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1394/02/27
چقدر این محسن افشانی بچس، یه ذره فکر کن اول تروخدا بعد عکس و پست بگذار، آبرو خودتو بردی، بشین سرجات ترو خدا، یه مدت آروم باش کمتر بشه حواشیت،
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1394/02/27
خخخخخخخخخخخ..............خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1394/02/27
محسن افشانی هر کاری می خواد میکنه بعد ربطش میده به دین
هر چند وقت یکبار برای شهرت و اینکه اسمش رو سر زبون بندازه از این کارا میکنه اون از عکساش با خواهرش بعد هک شدن صفحه اونم الکی حالا هم این
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1394/02/27
آقا يكي اين نويد محمدزاده رو از برق بكشه، داره آبروي هر چي مرد رو ميبره با اين لباس پوشيدنش...
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
دوس داره اونجوری لباس بپوشه خب
خیلیم قشنگه
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/02/27
حسام نواب صفوی چقدر زشت شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
زشت بود
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1394/02/27
کی ماه رمضون میشه واقعا زولبیا بامیه کنار نقی و ارسطو خیلی حال میده :)
پاسخ ها
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1394/02/27
آقا همه خوب بودن، ولی! محسن افشانی آخه چرا فک میکنی مهمه واسه ملت که ببینن تو چی گفتی که برن سر کنن و قضاوت کنن؟؟هان؟ و اقای نوید محمد زاده خداوکیلی اون چیه پات کردی!!؟ خو یکم از اقای علی زند وکیل یاد بگیر چقدر متینه این شخص... باریکلا
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1394/02/27
در مورد دختر دبیرستانی های دهه های شصت و هفنتاد که ما بیچاره ها بودیم ، زیادی اغراق کردی .
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
نه اتفاقا خیلی باحااال گفتن
فروزان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
نه دیگه واقعا همینجوری بودیم تازه تو دهه شصت سیبیل و یادش رفت
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1394/02/28
پریناز ایزدیار و دخترش
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1394/02/28
آمییییییییییییییییییییییین
صدا رسید؟؟
پاسخ ها
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
نخیر آمینت کوتاه بود user -_- از من یاد بگیر :p
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآممممممممممممممممممممممممممممممممممممممیییییییییییییییییییییییییییییییییییننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ^_^ به این میگن یه آمین از اعماق قلب :D
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1394/02/28
نوید محمدزاده شونه اش به شونه تتلو نخورده ایا؟
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1394/02/28
بعضیاشون ناجوووووور چندشن....
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1394/02/28
توضیح عکس ترلان پروانه عالی بود.به عنوان یک دهه شصستی کاملا موافقم.
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1394/02/28
به تشریح اعضای خانواده مژده لواسانی و معرفی رفقایش خیلی باحال بود همینطور عکس نادر سلیمانی و آرزوی خواب خوش :)
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1394/02/28
ایجاد رعب و وحشت خیلی خیلی خیلی باحال و خنده دار بود، منم این نوع آقایون رو درک نمیکنم
-
10:19 - 1394/02/28
چرا قیافه ها انقدر مصنوعی شده؟؟؟
خیلی حال به هم زن بودند
ولی داداش شاهین خیلی باحالی..عشق است تیکه های تو
United States
10:26 - 1394/02/28
علی زند وکیلی بهترینه .
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1394/02/28
باحالترین و بهترین عکسی که توو این چند وقته دیدم عکس نادر سلیمانی با اون متن کوتاه و باحالش...
یعنی وقتی متنشو خوندم که دیگه مردم از خنده
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1394/02/28
ازاده نامداري چادرش روي شونه هاشه
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1394/02/28
واسه پیرسینگ بینی شهرزاد عبدالمجید خیلی خووووووب گفتی آفرین :v زاویه اون دخمله هم تو گروه آرین عالی بووود ^_^ :v
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1394/02/28
یه چیزی بگم میدونید چند وقته کامنت نزاشتم خدایا چجوری تحمل کردم
گفتم یه چیزی بزارم دقت نکنین
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1394/02/28
سلام.خاستم خسته نباشید بگم به دوستی که روی هر عکس یه سری توضیحات میده..
ینی عااااااااالیه...یه وقتای انقد خندم میگیره که خود عکس یادم میره
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1394/02/28
دمش گرم عجب خونه ای داره آقای نوبخت. یه دو سه متر از خونه شو اگه میداد به من میفروختم یه خونه می خریدم واسه خودم :))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1394/02/28
واقعا با حال گفته محسن تنابنده.نقی وارسطو کنار زولبیا وبامیه.
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1394/02/28
الان حس نمیکنید به شیوا طاهری توهین شده قرار نیست برای تفریح ملت به دیگران توهین بشه
چقدر جامعه ما داره به سمت بی اخلاقی میره
انشالله که بیشتر مراقب اعمال و رفتارمون باشیم به خصوص خودم
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1394/02/28
سلام . خدا وکیلی شما چه چیز این هنرمندان را تبلیغ میکنید؟ این ها چه چیزی برای الگو بودن دارند؟ جز تبلیغ تجملات و زندگی های پر زرق و برق و به نوعی بی قیدی نسبت به ارزشهای اخلاقی و بعضا انسانی نشان دادن الگوها و مدهایی مغایر با ارزشهای ملی و اسلامی/ چرا از گرفتاری ها و زندگی های نه چندان با دوام و بعضا با هزار مشکل .... این هنرمندان چیزی نمینویسید. به گونه ای می نویسید که گویا خوشبخت ترین و شادترین و ... آدمها هستند اما کیست که نداند پشت بسیاری از این چهره های به ظاهر شاد و خندان چه چیزی پنهان است. خدا به داد ملتی برسد که اینچنین افرادی( جدای از گروهی از آنها) الگوهای آنها باشد.
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1394/02/28
سلام تا حالا توجه کردین این خانومای بازیگر یه لباسایی میپوشن که حتی اگه به گداها یا فقیرترین آدما بدی ازت رو می گیرن میرن> ضمنا حتی اکثریتشون بلد نیستن مدل مو بزنن و یه جوری ان که انگار ماه به ماه شونه به موهاشون نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/02/28
سلام وای چه قدر ارشان خواجه امیری خوشگل شده
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1394/02/28
سلام خواهشن این ÷یغام من را به حدیث میر امینی برسانید خوشحالم برای اینکه بالاخره ÷رواز کردی
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1394/02/28
حواسم نبود از شما خواهش کردم این کار اشتباه است خدا مرا ببخشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
خدا ترا شفا دهد
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1394/02/28
لطفا عکس یک نفر بزارید که یک لایک بخورد یک نفر هم قنیمت است دل دارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
دلبندم غنیمت درسته
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1394/02/28
اون یاروهه که از امپول میترسید باحال بود
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1394/02/29
الهی ... بچه های مجید صالحی خیلی بامزه ان .چقدم شبیه خودشن
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1394/02/29
عکس آیلا کریمی جالب بود
عکس عماد طالب زادم خاطره انگیزه.
من دو تا عمو دارم که علاوه بر بابام همه بچه های فامیلو پرت میکردن هوا
یادم نمیاد چه حالی داشتم اون موقع ولی الان دوس دارم اینکارو
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1394/02/29
سلام. اول از هم تشکر می نم از جملات عالی وبجای آقا شاهین. اما چندتا سوال و نظر دارم هر کی می دونست لطفا جواب بده:1-نوید محمدزاده چرا داره سبک پیام صادقیانو تو سینما بازی می کنه؟
2- خانم فقیهه سلطانی قبلا همسر آقای جوهر چی بودن؟ الان طلاق و دوباره ازدواج؟؟!!
3- بعضی ها یه فیلم بازی کردن ولی بعنوان بازیگر و هنرمنداینجا مطرح می شن: خانم شهره قمر بجز فیلم "انعکاس"فیلم دیگه ای بازی کرده؟
4- شایعه شده آقای رامبد جوان دوست داشتنی و خانم سحر دولتشاهی از هم جدا شدند، امیدوارم شایعه باشه کسی خبر موثقی داره؟
و درپایان دلمون برای عکسهای سوپراستار جهان(امیرتتلو) خیلی تنگ شده!!!!!خخخخخخخخخخخ
-
13:49 - 1394/02/29
بي مزه ترين شماره.......طنزش خيلي كم بود
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1394/02/29
آقا مرسی دمتون گرم بسیار عالی تفسیر میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1394/02/29
چرا مد شده خانمها گوشاشونو میزارن بیرون؟ خیلی خنده دار میشن!
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1394/02/29
حالا هرکی خودشو چهره میپنداره دلیل نمیشه شما هم چهره بپندارینش
عکس چهره های واقعی رو بزارین نه کسایی که الکی مثلا چهره ان.
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1394/02/31
نویدمحمدزاده یه ذره... فقط یه ذره..به آبروی ماهم هیچی به آبروی خودش فکرنکرد اون شلوارو پوشید عااایااا؟؟!!من مخالف مد نیستما اما اینی که پوشیده واقعا زشته دیگه
United Kingdom
09:30 - 1394/02/31
نویدمحمدزاده یه ذره... فقط یه ذره..به آبروی ماهم هیچی به آبروی خودش فکرنکرد اون شلوارو پوشید عااایااا؟؟!!من مخالف مد نیستما اما اینی که پوشیده واقعا زشته دیگه
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1394/03/05
شما دیگه چقد بیکارین
من ک 100تا ازین بازیگرا جلوم رژه برن اصن اهمیت نمیدم چ برسه برم چک کنم کی عکس میذارن یا نه...
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1394/03/07
یه مشت بی غیرت (به استثنای چندنفر معدود)
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1394/03/07
واقعا من که نمیدونم اخه چیه این حرفا خنده دار و بامزه بود که باعث خنده شماها شده.اتفاقا خیلی ام بیمزه و مسخره بود.یه حرفایی رو از خودش در اورده که چی مثلا......جمع کن بابا...من که فقط بخاطر خود عکساش اومدم نه حرفای چرت ایشون..
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1394/10/26
توروخدا هنرمندای مارو!
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1395/10/11
عکسا عالی هستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر