چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۵۹۳۹
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
۱۳۱۱۲۵
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
فرنگی ها رسمی دارند وقتی یک عدد چند رقمی با ارقام مشابه به صورت اتفاقی در کنار هم قرار میگیرد (مثلاً ساعت 11:11 ، یا شماره 22) آن عدد را خوش یمن می‌دانند و در آن لحظه آرزو های خوب می‌کنند و اصطلاح "Make a Wish" یعنی «یک آرزو بکن» را بکار می‌برند. ما هم به شماره 111 رسیده ایم، البته اصلاً اتفاقی نبوده است و پوست ما و چهره های عزیز در این مسیر پر تلاطم بار ها به مرحله کنده شدن رسیده ولی ما نیز به تقلید از اجنبی ها این عدد را به فال نیک می‌گیریم و برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و سرافرازی داریم.

شروع می‌کنیم این شماره را با عکس جدید هانیه خانم توسلی که همین دیروز انداخته است. هانیه یکی از پرطرفدارتین بازیگران ایرانی است به طوری که صفحه جدیدش با همه محدودیت هایی که در اکسپت کردن ریکوئست ها دارد، در مدت کوتاهی نزدیک 70 هزار فالوئر جمع کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


دوازدهمین جشن «بازیگر» دیروز برگزار شد و هنرپیشه های عزیز را دور هم جمع کرد. جشنی که برای تقدیر از مقام گوهر بار بازیگر در جامعه گرفته می‌شود و این عزیزان دور هم جمع میشوند و همدیگر را حسابی تحویل میگیرند! در اینجا هم همانطور که ملاحظه میکنید پرویز پورحسینی در کنار بهمن خانِ مفید و دیگر پیشکسوت عزیزمان که متاسفانه نامشان را نمی دانیم، نشسته اند و منتظر شروع مراسم هستند. دوستان حاضر در مراسم بخشی از دیالوگ پرویز پورحسینی و بهمن مفید را شنیده بودند که به خدمتتان عرض میکنیم:

پرویز: «تو چرا این ریختی شدی؟ کی زدتت؟»

بهمن: «قصه‌اش درازه.»

پرویز: «کجا؟»

بهمن: «هیچی بابا، من بودم، حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت، آره و اینا خیلی بودیم، کریم آقامون هم بود.»

پرویز: «کریم؟! کدوم کریم؟»

بهمن: «کریم آب منگل ، میشناسیش؟ آره؟ از ما نه، از اونا آره، که بریم «آبمیوه» خوری. تو نمیری به موت قسم اصن ما تو نخش نبودیم، آره نه گاز دنده دم هتل کوهپایهٔ دربند اومدیم پایین، یکی چپ یکی راست یکی بالا یکی پایین «آبمیوه و کیک» جور شد رو تخت نشسته بودیم داشتیم می‌خوردیم. اولی رو رفتیم بالا، به سلامتی رفقا، «خوشحال و شاد» شدیم، دومی رو رفتیم بالا به سلامتی جمع، «زیادی خوشحال» شدیم؛ سومی رو اومدیم بریم بالا آشیخ علی نامرد «مسئول ریختن آبمیوه ها» شد. گفت بریم بالا، مام رفتیم بالا. گفت به سلامتی بهمن؛ تو نمیری به موت قسم خیلی تو لب شدم؛ این جیب نه اون جیب نه تو جیب ساعتی ضامن‌دار اومد بیرون رفتم اومدم دیدم کسی نیست همه خوابیدن، پریدم تو اوتول اومدم دمه کوچه مهران بغل این نُرقه فروشیه اومدم پایین دیدم یه پسره هیکل میزونیه، این جوریه، زد بهم افتادم تو جوب، گفتم هته ته! گفت اهه! یکی گذاشت تو گوشم، گفتم نامرد؛ دومی رو از اولی قایم‌تر زد، دستمو کردم تو جیبم که برمو بیام چشام باز کردم دیدم مریض‌خونه ام. حالا ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره،خوبیت نداره. واردی که!»

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


ستاره اسکندری روی سنِ مراسم جشن بازیگر در حال ادای احترام و به کف و سوتِ حضار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکسی نوستالژیک که رضا عطاران و حمید فرخ نژادِ جوان را در محضر استاد حمید سمندران نشان میدهد. تشکر ویزه از حمید فرخ نژاد که به مرور زمان چاق شد و همان شکلی نماند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)طیق گذشته در مقابل مهراب قاسمخانی سخن کوتاه می‌کنم. خاطره ای جالب از او و شقایق خانم هنگام ضبط پاورچین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


وقتی این جمله را زیر عکس دو عدد «سبیل» ملاحظه کردیم احساس عجیبی بهم دست داد. من چند دقیقه بروم همانجا و برگردم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)مازیار فلاحی، برادرش و دوستش قرار است در سری جدید انیمیشن عصر یخبندان به ترتیب در نقش سید، دیگو و منفرد هنرنمایی کنند. این عکس هم پس از امضای قرار داد در دفتر والت دیزنی شعبه تهران شمال گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)حسام نواب صفوی به هیچ وجه بیخیالِ قضیه نمی‌شود. حسام جان اگر بدانی ما چقدر مشتاق حضورت در این فیلم هستیم! اصلاً باورت نمی‌شود این همه شوقی را که ما داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)فشار اقتصادی در هر قشری دیده میشود، همچنین قشر بازیگری هم با کساد بازار رو به رو شده است و برخی از این عزیزان مجبور به روی آوردن به شغل های دوم و سوم شده اند. همانطور که می‌بینید حامد بهداد هم این روز ها در مراسم خیر و خوشی و جشن های عروسی در حال شاد کردن دل مردم است. خدا خیرش بدهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی محمد نادری پدیده جدید تلویزیون که این روز ها هنرنمایی اش را در مجموعه شمعدونی شاهد هستیم. عینک مورد نظر هم متعلق به رویا خانم میرعلمی است! مطمئناً اگر محمد به جای بازیگری به بسکتبال هم روی می آورد همینقدر که اینجا موفق است، موفق میشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)برزو ارجمند و بهروز شعیبی در حال گوش دادن به یک موزیک مشترک. به ظاهر عزیزان نمی آید که سلیقه مشترکی در موسیقی داشته باشند! به بهروز می آید آتش در نیستانِ شهرام ناظری را گوش دهد، به برزو هم بیشتر از هر چیزی آهنگ "آمور میو، آمور میو پُر فاوُور تو نُ تِواس" می آید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)آیدا کیخانی و باران کوثری در یک جایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)محمدرضا هدایتی و همسر و فرزند عزیزش در گوشه ای از رستورانِ آقا محمدرضا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سوال سخت زانیار خسروی از هواداران. بیایید از روش حذفی برای یافتن جواب استفاده کنیم: آن عزیز پشت سری دست راست که قطعاً نیست، چون از ظاهرش مشخص است که سه ماهی می‌شود قیچی با موهایش قهر کرده است. آن عزیزِ وسط جمع هم که اصلاً آمادگی و شرایط لازم برای ازدواج را ندارد و حذف میشود. خود زانیار هم که نیست، رفیق سمت راست تصویر هم که فعلاً قصد ادامه تحصیل دارد و در این باغ ها نیست. 2 نفر ماندند که احتمال داماد بودنشان بالاست. موی سپید آن عزیز پشت سری هم باعث میشود ریسک کرده و او را از گزینه ها حذف کنیم. بنابراین داماد آقای سمت چپی است و مشخص است که کاملاً برای ازدواج آماده است! مبارک باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)جشن 100 هزار نفریِ شیلا خداداد و خانواده. یعنی شیلا خداداد به تعداد ظرفیت استادیوم آزادی فالوئر دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)خدا را شکر بالاخره نوید محمدزاده از خر شیطان پیاده شد و برای اولین بار مثل باقی انسان های متمدن لباس پوشید! در کنار آیدا پناهنده، پژمان بازغی و ساره بیات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)پلیس فتا در روند فیلترینگ هوشمند اینستاگرام صفحه ترلان پروانه را هم فیلتر کرد! او تنها بازیگری است که این اتفاق برایش افتاده که مطمئناً فشار های مدیر مدرسه شان در این اتفاق بی تاثیر نبوده است! ولی ترلان خانم بلافاصله پیج جدید ساخته و شروع به تبلیغ آن کرده است که ملاحظه می‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکس بدون شرح سمانه پاکدل. سمانه جان متولد 1366 هستند، یعنی 28 ساله. این را میتوان از نام کاربری اینستاگرامش فهمید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)الیکا عبدالرزاقی در حال بالا رفتن از ارتفاعات جواهر ده در شهرستان رامسر، یکی از زیباترین نقاط مازندرانِ زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)تشکر بهنوش طباطبایی از همه کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)تله فیلم بازگشت؟! مگه تله فیلم کجا رفته بود؟! #چقدرمابامزه‌ایم #هرهرکرکر

ممنون از عمار تفتی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)آزاده زارعی در پشت صحنه کنسرت علی زند وکیلی که این روز ها یکی از پر طرفدارترین خواننده ها شده است. گویا آزاده جان برای رفتن به کنسرت دیرشان شده بود و بخاطر عجله زیاد، اشتباهی کفش پدر جان را پوشیده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


علیرضا حقیقی در حال دور دور در کوچه پس کوچه های پرتغال. علیرضا جان امیدوارم بد عادت نشوی چون در اینجا از این خبر ها نیست! دور دور کنی باید بری همانجا که یکی از نژاد های محترم یکی از ادوات موسیقی را می‌انداخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی در سلفیِ والیبالیست ها در پراگ، پایتخت جمهوری جک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)جدید ترین هم نوازیِ سیروان خسروی و التون جان، بزودی در خواب شیرین همه هوطنان و طرفدارانِ سیروان در سرتاسر کشور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سحر خانم دولتشاهی در حال نوشتن هستند، مزاحمشان نمی‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)متاسفانه بیماری خطرناک جواد کاظمیان بهبود نیافته و جواد همچنان درگیر آن است. بله! جواد کاظمیان مبتلا به نوع خاصی آلرژی است که به دکمه بالای پیراهن حساسیت نشان میدهد و به محض بستن دکمه  از هوش میرود. بخاطر همان هم بود که جواد در طول بازیگری اش مدام در وسط زمین به بهانه شادی گل لخت می‌شد و کارت زرد می‌گرفت! کلاً جواد کاظمیان با لباس رابطه خوبی ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


گریم جالب سپند و آق اوجی که بنظر میرسد مربوط به فصل دوم سریال در حاشیه است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


امیرمحمد زند و سارا منجزی پور در ارگ کریم خان زند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)آرمین در حال ورزش و تمرین فشرده برای اینکه آمادگی لازم برای شکست عشقی بعدی اش را داشته باشد. فضای باشگاه  آنقدر که رنگاوارنگ است بیشتر شبیه مهد کودک است تا باشگاه! عمو آرمین هم مربی ورزش کوچولو هاست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)ترانه علیدوستی در سکانسی از سریال شهرزاد که به گفته ترانه از مرداد ماه در شبکه خانگی توزیع میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)یک دورهمیِ هنری با حضور بازیگران و سایر هنرمندان. سمیرا حسینی، فاطمه گودرزی، شیوا خنیاگر، لیلا برخورداری، فقیهه سلطانی، لیلا بوشهری و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)ارسلان قاسمی هم به مجموعه بزرگِ بازیگران معمای شاه اضافه شد. در اینجا هم در کنار سعید نیکپور و امیریل ارجمند سلفی گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)هر کنسرتی یکی دو مورد از این اختلال ها دارد. کی قرار است این لوس بازی ها در حین اجرای کنسرت جمع بشود معلوم نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)پندار اکبری و جمله ای از کوروش کبیر در زیر عکسی از خود در کنار تخت جمشید. پستی که صدها کامنت هوخشتره وار با مضمون "درود بر تو ای آریاییِ نیک سرشت!" در پی داشت. با اینکه پندار این جمله به نقل از کوروش کبیر را از چه منبع موثقی نوشته است، کاری نداریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)داریوش فرضیایی در 41 سالگی هنوز همان روحیه 14 سالگی را دارد و مثل نوجوان ها لباس میپوشد و هنوز عموی محبوب دهه هفتادی ها و هشتادی هاست. (یکبار هم ازش تعریف کنیم، جای دوری نمی‌رود!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


گلاره عباسی و تعریفی متفاوت از واقعیت «رها کردن». بحثی روشنفکرانه که ما معمولی ها واردش نشویم بهتر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)لیندا کیانی این عکس را بدون هیچ توضیحی به اشتراک گذاشت. دستش درد نکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)

پرند زاهدی همیشه سعی میکند بگوید خیلی خاص است، ولی متاسفانه بیشتر کارهایش غیر متعارف است تا خاص!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


آنا خانمِ اخمالو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی بهنام تشکر با بی‌بی کینگ، سلطان موسیقی بلوز که همین چند روز پیش عمرش را داد به شما. بهنام جان کماکان در آمریکا هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


بهاره کیان افشار در صحنه ای از تئاتر جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)بهمن هاشمی در کنار استاد علیرضا افتخاری. گویا جناب استاد در استفاده از اَفتِر شِیو صورت یک مقدار افراط کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکس یادگاری در حاشیه کنسرت بابک جهانبخش. خاطره اسدی، شهرام حقیقت دوست و رضا تاجبخش. بابک جان مانند نوید محمدزاده شلوارک پایت میکردی سنگین تر از این شلوار مسخره بود! باید برای رضا تاجبخش هم بروشور ها و اسلاید های آموزشی استفاده از وسیله ای به نام شانه و برس تهیه کرد. خاطره خانم هم مانند سایر خانم های هنرمند بسیار ریز بین و نکته سنج عمل کرده اند که او را تحسین می‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلام و علیک امیر عظیمی با تابلوی یک کوچه. امیر عظیمی خواننده خوب کشورمان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)رضا توکلی و نکاتی درباره هویت بنز. واقعاً هنوز از این تاکسی ها وجود دارد؟! در کدام خط کار می‌کنند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)و اولین عکس از پرواز خانم، دختر فسقلیِ ماهچهره خلیلی. قدمش خیر باشد ماهچهره خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)امیر نوری و دوقلو های بانمک مجید صالحی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)گریم متفاوت لیلا حاتمی که به سختی قابل تشخیص است، هنر دست استاد عبدالله اسکندری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)شهناز شهبازی، بازیگر سینما و تلویزیون در یک پارک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی خانم های محترم در جوار بهمن دان، بازیگر و دوبلور سینما و تلویزیون. جناب دان همیشه نقش آدم منفی هایی که در پایان فیلم می‌‍میرند را بازی میکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)دوستان در جشن تولد بهرام تشکر، کارگردان تئاتر «رام کردن مرد سرکش». لیلا بلوکات، رضا فیاضی، آناهیتا همتی و سایر دوستان. دست کارگردان با این اسمی که برای تئاترش گذاشته درد نکند! عملاً مرد ها را با اسب یکی کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)پوسه شیرین پسرِ رویا میر علمی بر گونه مادر. این شب ها بازی رویا را در مجموعه شمعدونی شاهد هستید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


کاملاً مشخص است یاحا کاشانی حسابی فرزاد فرزین را کلافه کرده است! ولی چاره ای نیست، تا پیدا کردن یک ترانه سرای دیگر باید اوضاع را تحمل کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


سلفی جواد عزتی با الناز حبیبی و عزیزانش. به نسبتی که عزیزانش با الناز خانم دارند اشاره ای نشده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکسی جالب مربوط به فیلم نهنگ عنبر که گویا فردا یا پس فردا اکران عمومی خواهد شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)دشمنت شرمنده باشد کاظم جان! کاظم سیاحی، خالق کاراکتر جیگر در مجموعه کلاه قرمزی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)بهنوش طباطبایی در کنار خواهرش تینوش طباطبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سِوِنی ها محو در زاینده روزد و سی و سه پل. افکار شیطانی و تصوراتی که یک فندک اتمی را به جان موهای آرش قنادی می‌اندازد رهایم نمی‌کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)حمید حامی در کنار مجسمه بدبختی که آنقدر بهش تکیه داده و عکس گرفته اند رنگ و رویی برایش نمانده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)امین حیایی، حمید لولایی و مجید صالحی در پشت صحنه فیلم «بیگانه» ساخته مهدی مظلومی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


علی پهلوان در حال پختن پاستای مورد علاقه اش. خدا قوت «پهلوان»!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سردار آزمون در کنار سفیر محترم روسیه در مسکو. احتمالاً در حال رایزنی برای گذراندن خدمت مقدس سربازی در تیم لوکوموتیو مسکو بجای راه آهن تهران است! فرقی ندارد که، هر دو در کار قطار هستند! در ضمن آبمیوه و چایی را با هم نخور. رودل میکنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)مونا برزویی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)ماشاالله این روز ها همه عقاب باز شده اند! گویا پس از سگ، گربه، مار و ایگوانا نوبت به شاه پرندگان رسیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی جالب سید حسن خمینی و پسران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)احسان خواجه امیری و اعضای گروهش در دوسلدورف آلمان. هومن نامداری هم در جمع حضور دارد. احسان جان خیلی پر دل و جرأت هستی که با سویشرت بارسلونا در آلمان میچرخی! مخصوصاً پس از آن سه هیچ در نیوکمپ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)شهاب رمضان و برادرش که گویا همین الآن از سر نقاشی ساختمان آمده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)جشن تولد سی سالگی حامد خان حدادی. کیک تهیه شده برای حامد یک مقدار کوچک انتخاب شده است، در واقع برای حامد بیشتر حکم کلوچه خامه‌ای را دارد تا کیک! در دو یا نهایتاً سه گاز خلاصه می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)نیکی کریمی است و سلفی هایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)محمدرضا خان فروتن، مثل همیشه جذاب و دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)خواهران اسکندری؛ لاله، سارا، ستاره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکس بدون شرح الناز شاکردوست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)علی جان شما تفنگدار پرسپولیس بودی؟! پس آن یک علی انصاریانِ دیگر بود که در اوج محبوبیت راهی تیم رقیب شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عجب! هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده بودم!

در ضمن حتی درست است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)یک عکس معمولی از امیر تتلو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)بهاره خانم رهنما در آتلیه. جالب است وقت آتلیه داشته بهاره جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)اینستاگرام باید پوریا عالمی را فیلتر کند با این معضلاتش! زبانمان گره خورد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)تنها کسی که قهرمانی تیم ملی تکواندو را در اینستاگرام تبریک گفت، محمدرضا احمدی بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکسی از عضو جدید خانواده شقایق فراهانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی قهرمانان در یک دورهمی. بهداد سلیمی، احسان حدادی، احسان روزبهانی، هادی طباطبایی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکسی جالب از سید جواد یحیویِ خوش ذوق!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکس را رزیتا غفاری به اشتراک گذاشته. این که خودش است یا نه ما تضمینی نمی‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)تبریک نسرین مقانلو به برادرش که گویا یکی از مربیان تیم ملی تکواندو هستند. خدا برایت نگهش دارد. مواظبش باش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)شهره سلطانی و رضا رویگری در حاشیه جشن بازیگر. شهره جان در جریان نیستی، حال آقا رضا این روز ها از من و شما خیلی بهتر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)شما را با شعر جدید استاد ملیکا شریفی نیا تنها می‌گذارم.

خواندن این شعر برای سالمندان، کودکان، زنان باردار و شیرده، کسانی که قصد رانندگی دارند و همچنین بیماران قلبی توصیه نمیشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)عکس آتلیه ای زوجِ خوشحالِ سینما و تلویزیون.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)


سلفی نفیسه روشن و همسر جان (سمت چپ) در یک جایی. آن دوست عزیز سیاه پوش هم بنظر می‌رسد کارمند بخش حراست همان «یک جایی» باشد که مسئول برخورد کردن با سلفی گیران است، البته به جز سلفی هایی که خودش هم در آن باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)آزاده صمدی و شیوا ابراهیمی در اکران خیریه فیلم «استراحت مطلق» به نفع بیماران مبتلا به سرطان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)چهار خوشتیپ در کن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)چهار خوشتیپ در کن (II).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)سلفی شقایق نوروزی در کنار دریا که طی اقدامی هوشمندانه از گوشی به عنوان آفتاب گیر استفاده کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)و به پایان میبریم این شماره را با سلفی سیما تیرانداز در کنار مریم سعادت دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (111)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 74
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1394/02/29
کساد اقتصادی جالب بود!!
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1394/02/29
انقد خسته ام که نگو اوووووووووووووووووووووفففف :(
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1394/02/29
تا قبل از دیدن این عکسا فکر می کردم کن جای هنری باید باشه تا اینکه این پسره رو اونجا دیدم....
دیدم عوض شد
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/02/29
این بخش واقعا عالیه.
با تشکر :دی
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1394/02/29
تا قبل از دیدن این عکسا فکر می کردم کن جای هنری باید باشه تا اینکه این پسره رو اونجا دیدم....
دیدم عوض شد
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1394/02/29
سردار ازمونو عاااااالی گفتی!!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1394/02/29
گلزار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
واقعا جای رضا گلزار خالیه
ادمین رسیدگی کن دلتنگیم
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1394/02/29
این خانم نیکی کریمی نمی خواد پیر بشه؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
اینا پوستشونو میکشن کلی به خودشون میرسن وگرنه در حالت عادی شکل مامانشه
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1394/02/29
ابمیوه خیلی خوب بود :))
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1394/02/29
هانیه توسلی خیلی خوبه . دوسش دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
من ازش متنفرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
منم از تو متنفرم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
ازش متنفر باشی و یا نباشی بیچاره جوانهای امروز نمی دونم چرا وقتی یه خورده شهرت و یه خورده پول که می آید دیگه قید آخرتشون رو می زنند . انگاری اصلا نمی خواهند باور کنند که خیلی ها به آنها نگاه می کنند و الگو می گیرند .
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1394/02/30
بیژن مقانلو بهترین مربی تکواندو شناخته شد.
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1394/02/30
اون تیکه ای که به پرند زاهدی انداختی جالب بود البته که از رفیق محسن افشانی بیشتر از این انتظار نمیره
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1394/02/30
مشکل شما اقای شاهین نیا با مازیار فلاحی چیه دقیقا ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مردونه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
مشکلشون دقیقا این منفیای که داری میگیری...
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
آدم مگه با خواننده ی به این خوبی می تونه مشکل داشته باشه !!! من که باور نمی کنم
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1394/02/30
آبمیوه ه ه ه ه ه ه ه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وایی عااالییییییییییییییی بود
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1394/02/30
ملیکا شریفی نیا طلاق گرفته احیاناً
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1394/02/30
ای جاانم کاظم سیاحی.1 آدم جدید دوست داشتنی گذاشتی بالاخره
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1394/02/30
به عکاس ها در 4 نفر خوشتیپ 1 در کن یه نگاه بندازیم خوبه!!!!!!!!!!! همه هیجان زده شدند...
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1394/02/30
آقای سجاد یعنی به جوانی خانم ها هم حسادت می کنید و نمی تونید ببینید !!
واقعا برای طرز فکر تون متاسفم!
پاسخ ها
sahar66
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
خوووووووووووو راس میگه دیگه بابا.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1394/02/30
من عاشق شهناز خانوم شهبازی ام واقعا با کلاسه و ناز
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1394/02/30
وقتی این جمله را زیر عکس دو عدد «سبیل» ملاحظه کردیم احساس عجیبی بهم دست داد. من چند دقیقه بروم همانجا و برگردم!
پوكيدم از خنده :))))))))))))))))))) دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1394/02/30
امیر تتلو هم با خودش درگیره ها !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
ولي خدايي عكس باحالي گذاشته بود
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1394/02/30
من این برادران خسروی رو که می بینم روحم شاد میشه مخصوصا اون زانیار مث بچه ها می مونه خیلی خیلی بانمکه خدایی وقتی قیافشو می بینم نمی تونم که نخندم ...
زنده باد سیروان و زانیار که نشون میدن با لبخند هم میشه جذاب و دوست داشتنی بود و عکس انداخت
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1394/02/30
دنیا ومحمد رضا فروتن ...خیلی اقایییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1394/02/30
آقای شاهین نیا خانم آزاده زارعی رو چش زدین آخه تو این عکس مثل همیشه نیست
علیرضا حقیقی خدایی بچه ی خوشتیپیه
عضو جدید خانواده فراهانی چه سربه زیرو خجالتیه
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1394/02/30
عکسا عالین ممنون.کاش ازخانم کتایون ریاحی هم عکسی میزاشتین
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1394/02/30
بچه ها یه چیزییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هانیه توسلی شبیه ادری هپبرن نیست عایاااااااااااااااااااااااا -ویدا جوان هم خداییییییییییییییییییییییییی خیلی شبیه توسلی هستششششششششششششش نننننننننننننننننننننننننن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
نه
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1394/02/30
فقط احسااااااان خواجه امیری
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1394/02/30
ضرب المثلی که واسه دور دور علیرضا حقیقی گفتین خیلی خنده دار بود :D :v عکس زانیار حالا داماد واقعا کدومشونه ؟ :D ^_^
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1394/02/30
بچه خانم ماهچهره خلیلی فکر کنم پسر باشه نه دختر
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
دقیقاً پسره
خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1394/02/30
یعنی این شماره نوشته هاتون واقعا عالی بود...خدا خیرتان بده دل یه جوون رو بعد از یه عالمه دخستگی سر کار شاد کردید...مخصوصا این تیکش : "دور دور کنی باید بری همانجا که یکی از نژاد های محترم یکی از ادوات موسیقی را می‌انداخت!" واقعا خندیدم ... دستتون درد نکنه و حسابی خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1394/02/30
اره چون تو مصاحبه هاش میگفت پسرم
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1394/02/30
کفش ازاده زارعی مشکلی نداشت هااا تیکه ی باحالی نبود
ولی در عوضش اون افتر شیو افتخاری رو خیلی خوب اومدی کلی خندیدم.
پاسخ ها
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
ولی به نظر منم کفشش نه زیبایی داشت و نه مناسب کنسرت بود -_-
من
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
شبنم خانوم مگه کفش مناسب کنسرت هم داریم؟خوب با لباسهاش ست کرده ...هرجور ادم راحته میره کنسرت وااااا
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1394/02/30
آقای بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو هستند که امسال عنوان بهترین مربی جهان رو به دست آوردند
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1394/02/30
پس این موجوده حال بهم زن ( محسن افشانی ) کو؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1394/02/30
این بهنوش طبابایی خیلی شبیه توپراک بازیگر سریال عمر گل لاله هستش.از جواد عزتی و محمدرضا فروتن و ترلان پروانه خوشم میاد.
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1394/02/30
نویدمحمدزاده یه ذره... فقط یه ذره..به آبروی ماهم هیچی به آبروی خودش فکرنکرد اون شلوارو پوشید عااایااا؟؟!!من مخالف مد نیستما اما اینی که پوشیده واقعا زشته دیگه
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1394/02/30
آقای شاهین نیا جون مادرت از این یاروهه تتلوی حال به هم زن نذارین
معلوم نی پیش خودش چی فک کرده از این عکسای فانتزی می ذاره
United States
21:39 - 1394/02/30
حمید فرخ نژاد واقعا کدوم یکی بود؟
لطف کنید از چهره ها عکس بزارید؛ نه هر کسی که یه دونه سریال دوزاری بازی کرده و هیچ کی نمیشناستش!
اون پژمان بازغی و اون یکی که مردم کشور خودشون به زور چهارتا فیلم ازشون دیدن و اصلا هم براشون مهم نیستن و به زور هم می شناسنشون؛ اونوقت قیافه هنرمند میگیرن توی جشنواره ها!
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1394/02/30
نویدمحمدزاده یه ذره... فقط یه ذره..به آبروی ماهم هیچی به آبروی خودش فکرنکرد اون شلوارو پوشید عااایااا؟؟!!من مخالف مد نیستما اما اینی که پوشیده واقعا زشته دیگه
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1394/02/30
نویدمحمدزاده یه ذره... فقط یه ذره..به آبروی ماهم هیچی به آبروی خودش فکرنکرد اون شلوارو پوشید عااایااا؟؟!!من مخالف مد نیستما اما اینی که پوشیده واقعا زشته دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1394/02/31
بابا شما دیگه خیلی باحالین . بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو رو که بهترین مربی جهان شد ، نمیشناسید ؟
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1394/02/31
متاسفانه غیر خودنمایی چی برای بیننده داره؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1394/02/31
توروخدا از این مونا برزویی عکس نزارین با این موهای فرفریش خیلی مغروره خیلی
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1394/02/31
سلام.ممنون ميشم از آقاي حميد عسگري هم عكسي بگذارين.
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1394/02/31
این user کیه؟توهمه ی خبرهانظرمیده!!!
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1394/02/31
نصفه بیشتره این بازیگراراکه ما نمیشناسیم
واقعااین بازیگرا انگار3الی 4ساعتی وقت میزارن درروزبراارایش کردن بپکیدبعضیاشون عینه دلقک میشن ازبس جیغ ارایش میکنن
اون بازیگرای محترم توکن واقعا خوشتیپن غیراازاون خانوم که من موندم این دامن چی چیه پوشیده.........
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1394/03/02
بعضی وقتها فکر میکنم که این بازیگرا یعنی اینقدر بیکارند که دنبال سوِژه عکس گرفتن (سلفی) هستند که بزارند تو این شبکه و اون شبکه که به اصطلاح خودنمایی کنند فقط مونده از هر چیزی عکس بگیرنو بزارند توی اینجور شبکه ها، واقعا متاسفم که اینقدر ملت بیکاری داریم بیشترشون بلد نیستند بازی کنند الکی اسم خودشونو گزاشتند بازیگر کجا اینا شبیه پرویز پرستویی یا داریوش ارجمند و جمشید هاشم پور میشند چرا عکسی از اینها نیست چون این آدما از درون پرند نیازی به خودنمایی ندارند که مثلا فلان بازیگر لباس نو خرید از خودش عکس بگیره بزاره تو اینستاگرامش مثلا یا یه چیز کوچیکی خرید بزاره از اون شی عکس بگیره یا با خودش یا بره از تو و کوچه و خیابون آدما رو جمع کنه و مثلا عکس سلفی بگیره واقعا فکر میکنم که چرا اینقدر بازیگرامون بیکار شدند نمیدونم دارند تجمل گرایی رو ترویج میدند یا خودشون رو معلوم نیست. (اشتباه نکنید دوستان قضاوت نمیکنم ولی کلا هر کسی هر جور دلش میخواد باید زندگی کنه ولی بعضی وقتا اینجور عکسارو که میبینم غصه ام میگیره که چرا ما اینطوری شدیم) برای همه سر نمازم دعا میکنم. موفق و پایدار باشید.
پاسخ ها
سپیدم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
واسع ما هم دعا کن ابجی
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1394/03/02
سلام.اکثرا جالب و منصفانه مینویسین ولی گاهی اوقات تاکید میکنم گاهی اوقات یه خورده انصافو رعایت نمیکنین تو نوشتن.ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1394/03/02
روشن فکری تا چه حد؟؟؟؟؟؟........
تا رسیدن به غربی ها ؟؟؟؟؟.........
یکم هم به گذشته نگاه کنید!
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1394/03/05
فقط و فقط بسلامتی پدرم...
Netherlands
20:22 - 1394/03/09
لیلا حاتمی واقعا" قیافش فرق داشت
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1394/03/10
من نمی دونم چرا این بازیگران دوست دارن به جای اینکه خودشون الگوی بازیگران نسل جدید شوند اونا رو الگوی خودشون میکنن ودرلباس پوشیدن حرف زدن و... ازاونا تبعییت می کنن
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1394/04/07
به نظر شما چرا هنرمندان این همه به بد حجابی علاقه دارند.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1394/04/22
چرا نظر من را نمی نویسید
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1394/04/23
اون ک بغل الناز حبیبی برادرش و آن کی دوستش لطفا نظر من را بذارید
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1394/10/21
من عاشق استاد افتخاری ام تا دام در آغوش نگیرم نگرانم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر