امین حیایی؛ یك مرد خردادی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۰۷۲۸۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۳
۳۷۳۲۲
نیلوفر خوش خلق درباره ویژگی‌های همسر خود چه می‌گوید؟
باهوش بودن متولدین خرداد ماه در بین دیگران زبانزد است تا جایی كه همه آنها را به كنجكاو و نكته‌سنج بودن می‌شناسند. با وجود نزدیك شدن به آدم‌ها از اینكه دیگران سر از كارشان در بیاورند خوش‌شان نمی‌آید و تا حدودی آب زیركاه هستند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری :  باهوش بودن متولدین خرداد ماه در بین دیگران زبانزد است تا جایی كه همه آنها را به كنجكاو و نكته‌سنج بودن می‌شناسند. با وجود نزدیك شدن به آدم‌ها از اینكه دیگران سر از كارشان در بیاورند خوش‌شان نمی‌آید و تا حدودی آب زیركاه هستند. اما از خصوصیات مشترك متولدین خرداد كه بگذریم مردان متولد این ماه آرام، مردم‌دار و خوش صحبت‌اند. ذوق هنری آنها فراوان و قوه تخیل و رویاپردازی‌شان بسیار است.

دو شخصیتی بودن آنها بسیار معروف است به حدی كه پیش‌بینی آنها در لحظه، كار چندان ساده‌ای نیست. امین حیایی متولد این ماه است و از نگاه همسرش، نیلوفر خوش‌خلق تقریبا تمام ویژگی یك مرد خردادی را دارد.

در عصبانیت ترسناك می‌شوند

مرد متولد خرداد صبور، مهربان و آرام است؛ تا جایی می‌توانید روی محبت او حساب كنید. خردادی‌ها با وجود اینكه افرادی محكم و منطقی هستند اما در بیشتر مواقع نیاز به راهنمایی و پشتیبانی نزدیكان‌شان دارند؛ تا جایی كه همین مساله باعث قوت قلب‌شان می‌شود؛ پس زمانی كه با شما حرف می‌زنند، شنونده خوبی برای‌شان باشید. زرنگی و آدم شناسی از مشخصات مهم دیگر متولدین این ماه است. آنها در انتخاب شریك كار و زندگی بسیار حساس و ریزبین هستند و گاهی بیش از حد مته به خشخاش می‌گذارند و موفق هم نمی‌شوند.

امین؛ یك مرد خردادی

نیلوفر خوش‌خلق در باره شریك زندگی‌اش می‌گوید: «از ابتدا تا به امروز خارج از فعالیت‌های هنری و شغلی‌ كه با هم داشتیم تقریبا در تمام تصمیمات و داستان‌های مهم مشترك‌مان با هم همفكری و انتخاب داشته‌ایم. علاقه‌ای كه امین به مشورت دارد همیشه برایم دلنشین است چرا كه احساسی از امنیت و اعتماد را به من القا می‌كند. او در بحث‌ها كاملا منطقی است و به معنای واقعی شریك است اما عصبانیت‌هایش هم در كار یا شرایط سخت واقعا ترسناك است؛ گرچه این عصبانیت دیر به دیر اتفاق می‌افتد.»  

خوش‌صحبت و محبوب

اگر در بین عزیزان‌تان مردی خوش‌مشرب و معاشرتی می‌شناسید كه با خوش سر و زبان بودنش زبانزد خاص و عام است شك نكنید كه او خردادی است. متولدین این ماه عاشق جمع‌های دوستانه و ‌مهمانی‌های خانوادگی هستند و از آنجاكه انعطاف‌پذیری خوبی در برخورد با دیگران دارند با هر تیپ شخصیتی كنار می‌آیند. مسافرت رفتن با آنها لذت‌بخش‌ترین كار دنیاست؛ اگر چه باید منتظر غرها و كنایه‌های گاه و بیگاه آنها باشید چون آنها اصولا مو را از ماست بیرون می‌كشند.

اما در عوض مرد خردادی جذاب و خوش‌صحبت است و تشنه معاشرت و گفت‌وگوست و به همین خاطر هم مورد توجه دیگران قرار می‌گیرد و در محافل و مجالس با او گرم می‌گیرند؛ «امین دقیقا در بیشتر دوره همی‌ها شخصیت محبوب جمع است تا جایی كه وقتی در جایی حضور ندارد همه به خوبی جای خالیش را حس می‌كنیم. كلا امین یك جا بند نمی‌شود كه فكر كنم این ویژگی‌اش هم به خاطر خردادی بودنش است. » از طرفی هم باید خودتان را با تغییرات سریعی كه یك خردادی به برنامه‌هایش می‌دهد، هماهنگ بكنید؛ چراكه آنها تصمیمات رعدآسایی می‌گیرند و در انجام آن هیچ چیز مانند تاخیر خشمگین‌شان نمی‌كند.

بدقول و تخیلی

یكی از ویژگی‌های مشترك متولدین خرداد كه خیلی‌ها از آن شاكی‌اند بدقولی‌های گاه به گاه آنهاست. از آنجاكه آنها قوه تخیل بسیار و طبعی تنوع‌پرست و حادثه جو هم دارند، گاهی قول و قرارهایی و وعده و وعیدهایی می‌دهند كه نمی‌توانند به آن عمل كنند و به همین جهت معمولا بدقولی‌های خردادی‌ها از دیگر مردان بیشتر است.

همسر امین حیایی درباره این ویژگی او این طور توضیح می‌دهد: « خیلی پیش آمده كه امین حرفی را بزند و بعد فراموش كند. اما معمولا موضوع آن قدر جدی نبوده كه مشكل‌ساز شود. از طرفی اصلا بدقول هم نیست و قول و قرارهایش را با جدیت پیگیری می‌كند. اما من هم بشخصه از فراموشكار و بدقول بودن متولدین این ماه زیاد شنیده‌ام ولی خب امین از آن دسته نیست.»

با سلیقه ‌و خوش ذوق

در اینكه متولدین این ماه هنردوست و باذوق هستند شكی نیست اما این ویژگی در برخی بسیار پررنگ‌تر از دیگران است. در كارشان زبردستی و مهارت خارق‌العاده‌ای دارند و عاشق ظریف كاری‌های یك اثر هنری‌اند و می‌توانند چندین ساعت خودشان را با آن مشغول كنند. حالا این اثر هنری می‌تواند یك قطعه موسیقی باشد یا یك مجسمه یا نقاشی.

از دیگر مشخصه‌های خردادی‌ها توانایی آنها در انجام چندین كار با هم است؛ ویژگی‌ كه این بازیگر در این سال‌ها به خوبی آن را ثابت كرده است. اما نیلوفر خوش‌خلق درباره این ویژگی همسرش معتقد است: «از زمانی كه امین را می‌شناسم خاطرم نمی‌آید كه او را بیكار دیده باشم. او همیشه با كاری خود را مشغول می‌کند؛ مثلا در كنار بازیگری به نواختن گیتار، ورزش و مطالعه می‌پردازد و به تازگی در كافه وانیل به من هم کمک می‌کند و همیشه وقتش با این كارها حسابی پر است. تا جایی هم كه من می‌دانم خردادی‌ها عاشق بازی‌ها و كارهای فكری هستند و از سكون و تنبلی بیزارند.»

مرموز و تودار

مرد خردادی علاقه دارد كه مرموز جلوه كند؛ تا جایی كه چندگانگی اخلاق و رفتار او در بیشتر مواقع هم به همین دلیل است. اغلب كسانی هم كه با او سر و كار دارند، همیشه گیج و سردرگم هستند كه در دلش چه می‌گذرد و قصد و نیت او چیست. متولد این ماه میلی ندارد كه كسی حتی همسرش یا صمیمی‌ترین دوستش به ضمیر شخصی و خلوت دل او راه پیدا كند. راز درونی‌اش را با هیچ كس در میان نمی‌گذارد؛ پس اگر دوست چنین مردی هستید، بهتر است كه برای گشودن این صندوق اسرار پافشاری نكنید چون معمولا باید او را به حال خود بگذارید.

امین حیایی هم به گفته همسرش گاهی خلوت خودش را می‌خواهد. او می‌گوید: «با اینكه ما لحظات مشترك زیادی داریم اما زمان‌های زیادی هم هست كه امین را ساكت و در فكر فرو رفته می‌بینیم.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کالازم_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر