چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۸۲۷۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹
۸۹۰۸۳
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این  شماره را شروع می‌کنیم با عکس دسته جمعی بزرگان سینما در یک مراسم دولتی. همایون خان ارشادی، رویا خانم تیموریان، مسعود خان رایگان، آتیلا خان پسیانی و حسن خان پورشیرازی. یکی خوشتیپ تر از آن یکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


خوشبختانه حال عمومی رضا ایرانمنش بهتر است و در مراسم خانه سینما حضور پیدا کرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)یک نوع سلفی هم داریم که بدون دخالت دست گرفته میشود، به این ترتیب که دوربین گوشی را روی تایمر میگذاری و آن را در مقابلت قرار میدهی. پس از آن 3 تا 10 ثانیه وقت داری ژست بگیری و داخل حس بروی! ممنون از لیندا کیانی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)چهره مغموم رادیویی ها در مراسم تشییع پیکر مهران دوستی عزیز. علیرضا جاوید نیا، گیتی معینی و سایر خوش صداهای حاضر در عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)فرهاد مجیدی در یکی از نامساعدترین اوضاع تاریخ استقلال، ژانگولر بازی اش را به اوج خود رساند! قیچی برگردان در فراز استخر! ولی جدا از شوخی آمادگی بدنی اش حرف ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)پاپاراتزی های وطنی این عکس را از مهتاب خانم کرامتی حین خرید لوازم آرایشی شکار کرده اند. واکنش مهتاب خانم هم به این موضوع چیزی نبود جز یک لبخند شیرین، و مانند برخی عزیزان عکاس را مجبور به فرمت کردن هاردش نکرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


خوشتیپِ سمت راستی کاپیتان سابق تیم ملی است که روی جلد مجله محلی پامپلونای اسپانیا رفته است. جواد نکونام در اوج و با اقتدار از تیم ملی خداحافظی کرد. شاید سال ها طول بکشد که فردی چون جواد بیاید و بتواند در میانه مستطیل سبز تیم ملی را رهبری کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)مبارکههه!!! پیام و عمو تتل دوباره آشتی کردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی مریم خانم معصومی با خواهرش مرجان. متاسفانه نمیتوان درباره شباهت این دو خواهر ابراز نظر کرد، چون هیچ ذهنیتی نسبت به چهره عزیزان قبل از «تغییرات انجام شده» نداریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)نیلوفر پارسا حوصله اش سر رفته بود که این سلفی را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


متاسفانه یک سلفی جوابگوی حالِ نیلوفر نبود و دقایقی بعد این یکی را با اندکی تغییر در زاویه سلفی نسبت به قبلی، آپلود کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


لاله صبوری و تحلیل اش از حالات روحی و لایف استایل عمو نعمت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)چهره «نا راحت» آزاده صمدی در حین اجرای یک تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)استاد جمشید مشایخی جزو معدود چهره هایی است که هر کسی را به گرفتن عکس یادگاری در کنارش ترغیب میکند. در اینجا هم شهرزاد عبدالمجید در کنار استاد عکس یادگاری گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)ورزش مناسبی انتخاب نکرده ای تینا جان. یعنی خیلی ریسکی است! ممکن است با یک غفلت زحمت چندیت ساله ات _مخصوصاً در ناحیه صورت_ بر باد برود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس یادگاری پژمان بازغی در کنار ایزابلا روسیلینی، هنرپیشه ایتالیایی و فرزند روبرتو روسیلینی و اینگرید برگمن، گارگردان و بازیگر معروف سینمای جهان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)بهشاد مختاری هم که همیشه در حال خوش گذرانی و البته پیشنهاد کردن آن ها به مردم است. کلاً به بهشاد در هر حالی خوش میگذرد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)دوستان در مراسم یادبود ناصرخان حجازی. همانطور که ملاحظه میکنید دوستان به شدت در حال یاد کردن از ناصر خان هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی خواهرانه مونا برزویی و خواهرش سارا. الان می‌شود مقایسه کرد! بله تا حدودی شبیه هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)جواد عزتی در کنار امیر غفارمنش و دخترک چشم آبی اش. خدا حفظ کند امیر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکسی زیر خاکی از دوران دبیرستان پرستو صالحی و بهار ارجمند در کنار دوست فقیدشان. بهار تغییر چندانی نکرده ولی ماشاالله پرستو خانم خراب کرده و کلاً از نوع ساخته است! در ضمن جا دارد یادی بکنیم از مرحومه انیس‌الدوله، سوگلی ناصرالدین شاه قاجار که به لطف عزیزان یادش در دل هایمان زنده شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)در چند وقت اخیر، محمدنوید نادرشاهی بازیگر جوان سریال های تلویزیونی طوری پیش رفته بود که اجباراً باعث شد روی فعالیتش حساس و دقیق شویم. نتیجه دقت و حساسیت ما این است که محمدنوید کل زندگی اش را وقف ابراز نظر و درد و دل و صحبت با مخاطبانش کرده است که 97 درصد آن ها دختران هستند! (با این دید به موضوع نگاه کنید که کنترل فالوئر ها بر عهده صاحبِ اکانت است) و تمام دغدغه اش رفع معضلات و مشکلات و همچنین «باقلوا نِمایی» خویش در خدمت عزیزان است. از اینکه چنین هنرمند مهربان و مردم داری داریم احساس غرور می‌کنیم!  

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)یک عکس معمولی از بهاره رهنما. عجیب و غریب تر از اینها قبلا مشاهده شده، ما را از این عکس ها نترسان، ما گرگ باران دیده ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)گریم ماهایا پطروسیان در فیلم ناصرالدین شاه اکتور سینما. هنر دست عبدالله اسکندری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)شیلا خداد عکسی ترکیبی از مادر و مادرشوهرش در کنار عکس سامیار به اشتراک گذاشت. سامیار در دورلان ترک و پاکسازی از پستانک به سر میبرد. با آرزوی موفقیت و سرفرازی برای آقا سامیار!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)تمرینات فشرده نیاز خانم دیرباز برای اینکه بتواند با قدرت و سلطه بیشتری خانه و زندگی کامبیز را به هم بریزد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سهراب پاکزاد با این عکس در کنار سگ عروسکی اش به برخی از دوستان با محبتش تیکه انداخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)هنگامه قاضیانی پس از اجرای یک پرفورمنس. به تئاتری که طی آن کار های عجیب و غریبی نظیر رنگ بازی، حرکات موزون دسته جمعی، آتش زدن هواداران، گرگم به هوا بازی و ... باشد پرفورمنس می‌گویند. البته این تعریفی است که بنده به آن رسیده ام، تعریف هنری اش را نمی‌دانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)نفیسه روشن و یک توله ببر 15 روزه. از ضمیر اول شخصی که نفیسه در فعل «انتخاب نکردیم» استفاده کرده به دو نتیجه میتوان رسید. 1. این ببر حیوان خانگی نفیسه اینا است! 2. نفیسه مالک یا سهامدار یک باغ وحش است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)زهیر یاری وقتی 5 ساله بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)خنده دروغکی عبدالله روا، مجری برنامه های «جذاب» تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)آنا نعمتی و دوست جان در یک کافه روشنفکری. از آنجایی می‌گوییم که کافه روشنفکری است، چون اگر چنین تابلویی را در کافه های عمومی بچسبانند به جرم و اتهام ارعاب و وحشت عمومی درب آنجا را تخته میکنند، ولی چنین کافه هایی چون مشتریانی «های کلاس» و روشنفکر دارد، چنین شاکیانی در آن پیدا نمی‌شود بلکه تابلو زینت بخش عکس ها و سلفی هایشان هم می‌شود.

این روز ها یا بهتر است بگوییم این شب ها هنرنمایی آنا را در سریال جاده قدیم از تلویزیون شاهد هستیم. حضور آنا نعمتی در تلویزیون اتفاق جالبی بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)مهناز افشار، بالاخره مامان شد. این خبر را بهرام رادان در اینستاگرامش منتشر کرد. تبریک فراوان به هنرمند عزیزمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


ملیکا شریفی نیا و عکسی از میهمان عزیزش. برای ملیکا خانم آرزوی سلامتی داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)مهدی ماهانی در ونیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی رامین راستاد با آیدین خطایی، مرد تنومندی که از فینالیست شدن خود در برنامه مردان آهنین نهایت استفاده را کرد و وارد دنیای بازیگری شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)خشایار جان بنزین گران شده است، نمی‌صرفد. روش دیگری را انتخاب کن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)رزیتا غفاری و عکسی جالب از از دوران جوانی اش. البته ناگفته نماند رزیتا خانم الآن هم جوان هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


عکسی فوق‌العاده از جوانی های بهمن هاشمی که مشخص است در آن زمان از طرفداران گروه بیتلز بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)هانیه توسلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)ایرانیان لیگ قطر در مراسم پایان فصل این لیگ. نوش جانتان!

بله خودم می‌بینم که چیزی نمی‌خورند، منظورم قرارداد چندین میلیاری شان بود که نوش جانشان باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


عکسی عالی از طناز های سریال در حاشیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)الهه خانم رضایی پس از یک مسافرت طولانی عازم کار هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)بنظرم چاره ای برای این معضل وجود ندارد. هیچ چاره ای. مگر اینکه مجلس قانونی را تصویب کند که ورود مردم عادی، مخصوصا چهره های محترم، به داخل کابین ممنوع شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)الناز شاکردوست در نمایی از فیلم آتیش بازی. از عکس مشخص است که دیدن این فیلم برای کودکان و بیماران قلبی توصیه نمی‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس آتلیه ای سحر قریشی.

شما نیز مانند ما آن حلقه را در دست سحر نمی‌بینید؟!

 چه جالب! ما هم چیزی نمی‌بینیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی تئاتری ها در یک سالن. احسان کرمی، بهنوش طباطبایی و حنا کامکار. هومن برق نورد، اشکان خطیبی و افشین هاشمی هم در آن پشت در حال تمرین هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس دیدنی احمد مهرانفر که به اتفاق سارا و نیکا خواب علیرضا خمسه در پشت صحنه پایتخت 4 را سوژه کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)ترانه علیدوستی و به جوش آمدن خونش از یک پیام تبلیغاتی. خیلی خودت را ناراحت نکن ترانه جان، از این دسته پیام ها یکی دو تا نیست که بشود کاریش کرد، ارزش ناراحت شدن ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی متفاوت اردلان طعمه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی حامد تهرانی و هادی کاظمی در یک جایی. تیشرت هادی خوراک سلفی گرفتن مقابل آینه است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)امیر آقایی خوشتیپ در یک همایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)والیبالیست ها به آمریکا رسیدند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)پست جالب نیوشا ضیغمی از شباهت همکارانش با emotion های وایبر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)کاوه جان ما هم خیلی دوست داریم شما را از نزدیک ببینیم و لمس کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس هنری الهه حصاری در کنار یک حوض کثیف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)علیرضا جعفری و دوستان در یک گذرگاه که ژستشان آدم را یاد پوستر فیلم The Expendables (بی مصرف ها!) به کارگردانی سیلوستر استالونه می اندازد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی بهاره رهنما و دخترش پریا خانم که گویا مادر و دختر در حجم عینک با یکدیگر کل کل دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی ماشینی سعید مدرس با ظاهر جدیدیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)پوریا پورسرخ در یک جلسه کاری خوب در اسپانیا. شاهد هستید که چه هنرمندان خفنی در این مرز و بوم داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


مهدی مقدم، خواننده ای که حیف شد. یعنی خودش را حیف کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)محمد علیزاده در حال سلفی گرفتن با یک بالشت زیبا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکسی نوستالژیک از حدود 20 سال پیش که آرش میر احمدی، جواد رضویان و سایر هنرجوها را در کنار حمید خان لولایی نشان میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)دوستان در رستوران هندی «تاج محل» در غرب تهران که به محض ورود به آن چنین بلایی بر سر بانوان محترم می آورد و آن ها را با یک خال هندی غافلگیر می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)هومن سیدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)صدف طاهریان و ژست هایش هم دارند به تکرار می افتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)امیرحسین رستمی و سایر دوستان تنیس باز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس دسته جمعی هنرمندان پس از یک تئاتر. رویا نونهالی، شیرین بینا، نورا هاشمی، سیما تیرانداز، فرناز رهنما، محمد حاتمی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)حمید فرخ نژاد هم که حالا حالا ها قصد بازگشت ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)آقا رضا گلزار در حال گریم شدن برای فیلم خشکسالی و دروغ. اخم در عکس های رضا هم که موضوعی طبیعی است. اگر اخم نداشت باید تعجب کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


عکس ترکیبی رویا میرعلمی، بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی که به طرز تابلویی از سبک بازی مرجانه گلچین تقلید می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی مصطفی یگانه، خواننده نیمه مجاز کشورمان. آن شي ای که در دست آن یکی دوستمان ملاحظه میکنید لامپ مخصوص عکاسی است، با بلندگوی سبزی فروشی اشتباه نشود. آن بندی هم که در دست مصطفی است بند قلاده یک سگ است احتمالاً. اگر مورد گنگ دیگری در تصویر مانده در خدمتتان هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


پیمان و مهراب در کودکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)نازنین فراهانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)عکس ترکیبی زیبا بروفه از خوشگذرانی های خود در کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)امیر جدیدی و توصیف جالبش از همایون شجریان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)فریبا نادری کماکان و به طور جدی در صنعت بلبرینگ و چرخ دنده هواپیما فعالیت میکند. چه دل و جرإتی هم دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)ناراحت نباش فلامک جان. امیدت به خرمالو، بعد از آن به پرتقال و نارنگی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)احسان خواجه امیری و دوست عزیزش باسپورت و بلیط در دست منتظر اعلام پروازشان هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)فاطیما بهارمست و اندیشه فولادوند در حال تمرین دیالوگ های تئاترشان. اندیشه خانم اگر چیز خنده داری هست بگوئید ما هم بخندیم! (استایل استاد های رو مُخ)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)دیروز تولد احمدرضا خان عابدزاده، قهرمانِ محبوب تمام ایرانیان بود. مبارک باشد عقاب دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)چهره ها در حال اجرای نمایشنامه خوانی «آناکارنینا»، اثر ماندگار لئو تولستوی. همایون ارشادی، نازنین بیاتی و بانو مریم بوبانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


امین زندگانی و آزاده صمدی هم در آن سوی میز نشسته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)سلفی «بی‌خود و بی‌جهت»ِ مریم خدارحمی و فقیهه سلطانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)حس لیلا بلوکات را بر هم نزنیم بهتر است. اسکرول رو به پایین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)


باز هم یک دورهمی! واقعاً این تعداد مراسم، جشن، دورهمی و همایش قابل هضم نیست! نعیمه نظام دوست، لاله اسکندری و همسر محترم، رز رضوی و شهرام شکوهی. این عزیز آبی روشن پوش هم رقیب جدید و بسیار جدی ای برای آقا دوربینیِ معروف به شمار می آید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)هدی زین العابدین با این سلفی از نیمرخش خواست تاکید کند که هنوز دکتر خوبی برای عمل جراحی پیدا نکرده است و همه چیز فابریک است!

پایان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (114)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 73
در انتظار بررسی:12
GERMANY
19:24 - 1394/03/05
عکس اول عالی بود ....
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
انیس الدوله خیلی باحااال بووود
عکس نیوشا هم جالب بووود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:28 - 1394/03/05
ایووووووووووووول فک کنم اول شدم
پاسخ ها
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
ایوووووووووووووول آب خونه ما هم قعطه!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
شماها چرا خسته نمیشین؟! بیش فعالی دارید؟! متوسط سن خوانندگان برترین ها چنده؟! اگه خیلی پایینه من دیگه اینجا نیام. سرسسسام گرفتم :(
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
آقای شاهین نیا میشه ازتون خواهش کنم کامنت های این دوستانی که میگن "اول شدم" رو انتشار نکنید؟!
خواهش میکنم!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:31 - 1394/03/05
سلام.دارم میرم جایی...لطفا طرفدارهای بعضی ازاین جوجه سلبرتی ها بیاند ازشون تعریف کنند و قربون صدقه اشون برند که وقتی شب اومدم کمی به این حماقتمون بخندم........
پاسخ ها
محمد رضا اصغری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
فازت چیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1394/03/05
الان نفیسه روشن خیلی احساس خاص بودن میکنه؟؟

هر کار کنه ازش بدم میاد...
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
نه، الان توله ببر احساس خاص بودن می کنه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:41 - 1394/03/05
فریبا نادری کماکان و به طور جدی در صنعت بلبرینگ و چرخ دنده هواپیما فعالیت میکند. چه دل و جرإتی هم دارد!
خخخخخخ
این شماره هم جالب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:42 - 1394/03/05
اول شدم
پاسخ ها
دن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
پس من نظرات قبل رو فراموش می کنم ... من برم زنبیل بیارم ...هرکی اومد بگو من آخرم ...
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
آدامسااااااااااااااااای فرش بسته ای هزار....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1394/03/05
پس مگه شما مصاحبه های مجله را نمی خونید؟! خانم پرستو صالحی گفتند که تنها عمل جراحی که توی صورتشون انجام دادند، تزریق ژل لب بوده که از اون هم پشیمونند.. به نظر من که این عکس هم گفته هاشون را تصدیق می کنه..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
اره من یادمه همیشه گونه هاش همین شکلی بود .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:00 - 1394/03/05
همه چی آرومه...

من چقد خوشبختم...

اینجا ایران است؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1394/03/05
بازی رویا میر علمی خصوصا طرز حرف زدنش واقعا اعصاب منو موقع دیدن این فیلم خرد می کنه این قدر که بعضی وقتا تلویزیونو خاموش میکنم :|
پاسخ ها
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
ولی من با بازی این خانوم از ته دل می خندم.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
اشتباهی منفی دادم :( ببخشید !
محسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
با توجه به تجربه خودم ميگم ، سريال هاي داغون تلوزيون خودمون شرف داره سريال هاي جم و فارسي وان و... .
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
با غزل/غزال خانم موافقم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
موافقم با محسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:44 - 1394/03/05
کاملن واضحه که برنامه های اقای روا جذابببببببه ادمین جان
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
کاملا نه کاملن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:45 - 1394/03/05
حالم از عکس و متن بهرام رادان بهم خورد
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
جنتلمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرنسس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشششششش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:28 - 1394/03/05
فرهااااااااااااااااااد مجییییییییییییییییییییییییییییییدی 7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:10 - 1394/03/05
نویسنده ی محترم چه اشکالی داره سام عزیزم وارد کابین خلبان شده و عکس گرفته
هیچکس هیچوقت نمیتونه سام عزیزمو از چیزی ممنوع کنه
باعثه افتخارشون بوده عکس با سوپر استار بی همتااااا سااام
پاسخ ها
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
چه جالب تو هنوز شارژداری؟؟؟!!!!
عاطفه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
مردونه عالییییی بود :)))))
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
درخشانی با شما نسبتی داره؟سام عزیزم یعنی چی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:19 - 1394/03/05
مریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم معصومی وخواهرش فقط و فقط
پاسخ ها
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
متـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاسفم برات فقط و فقط
فهیمه
-
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
ایشششششش
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
تا الان که من میبینم کامنتتون فقط یه مثبت داره
فکر کنم اون یه مثبت رو هم خودتون بعد از دیدن انتشار جمله تون به خودتون دادید;);)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:41 - 1394/03/05
دماغ ازاده صمدی ودیگر هیچ ..........یعنی جراح رو ببینم انی ترورش میکنم
پاسخ ها
فهیمه
-
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
آررره خیلی بدجوررره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:45 - 1394/03/05
این نمایشنامه خوانی کجا برگزار میشد؟ کسی اطلاعی داره؟
پاسخ ها
علی
FRANCE
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
در خانه نمایشنامه خوانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:02 - 1394/03/06
خانوم پارسا مشخصه رفته آرایشگاه احساس خوشگلی بهش دست داده هویجوری هی عکس انداخته....
ولی این شماره بعضی از عکسا واقعا قشنگ بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:29 - 1394/03/06
رویا میر علمی انگشت کوچیکه ی خانم گلچینم نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:29 - 1394/03/06
عکس فریبا نادری کپی برابر اصل عکس سحر قریشی باهمون لباس همون جا کلا عکاس عزیز خسته نباشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:14 - 1394/03/06
شهرزاد خانم خیلی به استاد نزدیک شده!
پاسخ ها
sonbahar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
من فک کردم نسبت فامیلی دارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:27 - 1394/03/06
عکس فرهاد مجیدی منو یاد برگردانای سوباسا وتارو انداخت که دو قسمت طول میکشید.اقای جمشید مشایخی خیلی دوستداشتنی ومحبوب هست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:29 - 1394/03/06
جونم احسان خواجه امیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1394/03/06
مامان شیلا خداداد چرا لباش اینجوریه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
از کجا فهمیدی مامانش کدومه؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
آها ببخشید زیر عکسو نخونده بودم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:12 - 1394/03/06
تو عكسي كه رادان از مهناز افشار منتشر كرده اون آقايه بهرام رادانه يا همسر مهناز افشاره؟
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
خدایی بهرام رادانو نمیتونی تشخیص بدی ؟ -_- !!
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
بهرام رادان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1394/03/06
نيلوفر پارسا تو آواي باران كاملا يه قيافه ديگه داشت.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:03 - 1394/03/06
اخه اون چه عکسیه اون مهناز افشارو رادان انداختن چقدرم که براش نوشابه باز کرده خوب به دنیا اورد که اورد به ما چه اخه والا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:30 - 1394/03/06
با سلام و خسته نباشییید.
من چند بار دیگه هم این موضوع رو همینجا گفته بودم..کامنتهایی که بابلای عکسها می نویسین عااااااااااااااااااااااااالللللللیییییییییییهههههههه
همین فرمونو برید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:06 - 1394/03/06
سایه خانم به نظر من پرستو صالحی جراحی های دیگه هم داشته جراحی پشت پلک که دقت کنی چشم های کشیده داره و پشت پلک نداره اما عکس های الان چیزه دیگه ای .قبلی رو مطمئن شدم ولی اینو شک دارم تو صورتشم فک و پایین گونه کشیدیگی هست ولی دقیقا شاید قابل تشخیص نباشه
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
تو گوگل بزنید :
هنرپیشه های ایرانی قبل و بعد عمل

حقایق بسیاری براتون روشن میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1394/03/06
مامان شیلا خداداد انگار همسن و سال خودشههه... والاااااااا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:59 - 1394/03/06
اولا اون بچه هه بچه ی امیر غفارمنش نیس
عکس مال پشت صحنه سریال دردسرهای عظیم 2 هست. اون بچه هم جزو بازیگرای فیلمه. قبلا یه عکس گذاشته بودین که تو بغل الناز حبیبی بود
دوما سحر قریشی شوهر داره دیگه. بایدم حلقه دستش باشه
سوما بهاره ارجمند دماغشو عمل کرده. کی گفته تغییر نکرده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:08 - 1394/03/06
مامان شیلا خداداد انگار همسن و سال خودشههه... والاااااااا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1394/03/06
ممنون خوب بودولی طنزش کم بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:39 - 1394/03/06
رویا میرعلمی، بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی که به طرز تابلویی از سبک بازی مرجانه گلچین تقلید می‌کند.
هه هه هه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:35 - 1394/03/06
پرنسس، جنتلمن!!!! راستش وقتی کیت میدلتون همسره شاهزاده انگلستان بچه دار شد این القاب رو براش به کار نبردن که این بهرام رادان برای بچه مهناز افشار به کار برده
UNITED STATES
22:17 - 1394/03/06
از پولاد کیمیایی هم عکس بزار دیگه من به عشق پولاد عکسا رو نگاه میکنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:18 - 1394/03/06
انیس الدوله عالیییییییی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:51 - 1394/03/07
نیلوفر پارسا فکر میکنه خیلی خوشگله عایااااا؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:22 - 1394/03/07
تو عکس امیر حسین رستمی و تنیس بازان نفر اول سمت چپ خانم هست عایا!!!!
-
10:44 - 1394/03/08
وای تورو خدا کلا این شریفی نیاهارو دیلیت کنین.حتی معمولیم نیستن.چه حرفی برا گفتن دارن آخه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر