چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۱۰۳۴۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
۹۶۰۱۷
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
الناز شاکردوست با این عکس از خود در نمایی از فیلم جدیدش، مردم را به تماشای این فیلم دعوت کرد.

فیلم «آتیش بازی» ساخته بهمن گودرزی است که هنرمندانی نظیر امین حیایی، سحر قریشی، الناز شاکردوست و ... در آن هنرنمایی کرده اند. از بازیگران فیلم کاملاً مشخص است اهداف تجاری آن بسیار مورد توجه تر از اهداف فرهنگی و هنری آن بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


محمدنوید نادرشاهی با این عکس از دستان پدر و مادرش از زحمات آنها تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکس جالبی که ستاره اسکندری از فریدون جیرانی در مانیتور ثبت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی یکتا خانم ناصر با دوستان در یک میهمانی. حتماً این شب ها شاهد هنرنمایی یکتا در سریال «جاده قدیم» اثر بهرام بهرامیان بوده اید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)مسعود امامی در انتظار اتمام کارشان در استودیو هستند. همانطور که شاهد هستید ایشان لحظات سخت و پر استرسی را حین این انتظار تحمل کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)بهاره افشاری در یک سالن بولینگ خیلی خلوت! یا سالن را دربست گرفته یا اینکه در روز تعطیل مسئول سالن را در معذوریت قرار داده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)ژست بامزه نگاه خانم یگانه، الکی مثلاً دارد سلفی می‌گیرد! آموزش گرفتن سلفی در کنار آموزش حرف زدن، آموزش راه رفتن و آموزش اعلام خطر قبل از فاجعه (!) از اصول اصلی آموزش به کودکان در چهره های ایرانی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


الناز خانم حبیبی در یک ننّوی صحرایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)نکته این عکس حبیب خان رضایی است که با ظاهر شیک و پیک و با کراوات به تماشای تئاتر بهنوش طباطبایی و دوستان رفته بود، در اینجا هم ژستی هم طراز با دکتر هانیبال لکتر* گرفته است.

* فیلم «سکوت بره ها» (The Silence of the Lambs) ساخته سال 1991 اثر جاناتان دمی را ببینید. ضرر نمی‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)کاوه سماک باشی هم بالاخره آیفون 6 خرید و یک قاب پلاستیکی شفاف دورش انداخت که هم خط و خش رویش نیافتد و هم چیزی از ارزش های سیب گازخورده اش کم نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)الهه حصاری پس از قلع و قمع یک باغِ گل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سارا بهرامی و عکسی از کار جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکس جالب سید احمد خمینی و خواهرش نرگس السادات خمینی در دوران کودکی. عکاس این تصویر سید حسن خمینی بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی حامد حدادی و برادرش احمد با کاپ قهرمانی لیگ برتر بسکتبال. یک آفرین به غده هیپوفیزشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکس آتلیه ای آزاده زارعی. نمیدانم چرا هر وقت از یک نفر (مخصوصاً از خصوصیات ظاهری اش) تعریف می‌کنم چند وقت بعدش پشیمان می‌شوم! یا مشکل از بنده است و سیستم تعریفم خراب شده، یا این روند تغییری که متوجهش شده اید در بین همه چهره ها مشترک است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)محسن افشانی در میز پوکر و شرط بندی و قمار.

 البته خودش گفته که حرف درنیاورید و اهل این کار ها نیست. قضاوت با شما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)خبر خوب ایرج طهماسب برای طرفداران کلاه قرمزی. امشب ساعت 21:30.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سمانه پاکدل در پل طبیغت تهران. این عکس های بی کیفیت حاصل تلاش چندین ساعته عزیزان در راستای حذف اطرافیان در یک عکس دسته جمعی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)استاد گلزار در حال نوشیدن انرژی زا بود که دلش خواست سلفی بگیرد و به هیچ وجه قصدش از این کار تبلیغات این محصول نبوده و هیچ پولی هم از جانب "هایپ" دریافت نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی صادق خرازی، دیپلمات کهنه کار و بازنشسته کشورمان در کنار یکی از دوستان در حال نمایش علامت پیروزی. آقا صادق یکی از خوشتیپ های عرصه سیاست هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)دیبا زاهدی غرق در طبیعت رویایی شمال کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)نفیسه روشن به تماشای تئاتر جدید بهاره رهنما و دوستان رفته بود که این عکس یادگاری را در پایان کار گرفتند. البته به گریم بهاره خانم بیشتر می آید مشغول تئاتر شنل قرمزی و گرگ ناقلا باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)اگر در این روز ها به صورت اتفاقی به تماشای یکی از تئاتر های شهر بروید، امکان دیدن چهره ها در آن از حضور شبانه روزی در جلوی درب خانه سینما خیلی بیشتر است. «تئاتر دوستی» موجی است که باب شده و نوعی حس خود خاص پنداری را به تماشاگرش القا می‌کند، چون هم موضوع نمایش ها و نوع هنرِ اجرای آن و همچنین هزینه بلیط آن با سینما قابل مقایسه نیست. در اینجا هم معصومه کریمی، آناهیتا همتی، روشنک عجمیان، شهرزاد عبدالمجید و پرستو صالحی به دور شهره سلطانی پس از تماشای تئاترش حلقه زده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عمو پورنگ و مادرش هم که همیشه در حال گردش و تفریح هستند، خیلی هم عالی! ممنون از داریوش فرضیایی عزیز که انقدر برای مادرش وقت و انرژی می‌گذارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)هومن خان برق نورد با گذاشتن این عکس که به مزین به لوگوی برترین ها است ما را شرمنده خود کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)شهرام عبدلی عکسی از همسر و پسرش آرتین در کنار مجسمه های یک پارک به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)فعلاً که مشخص است احساس گرما داده است و شما را مجبور به در آوردن کاپشن کرده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)هنگامه قاضیانی در کنار مادر و برادر عزیزش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)شهرام حقیقت دوست در روز های چه کنم چه کنم زندگی اش. ساده ترین جواب برای این سوال این است: زندگی کن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)گویا دوستان و آشنایان، هانیه توسلی را 4 روز زودتر از موعد سورپرایز کرده اند و برایش جشن تولد گرفتند. این عکس هم کیک تولد هانیه خانم است. هانیه خانم وارد 36 سالگی شان شده اند. ما نیز تولد هانیه جان را پیشاپیش تبریک عرض میکنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)یاس در زیر برج آزادی.

یک اختلاف تاریخی بین رپ خوان های ایرانی هست که همگی ادعای مالکیت تهران را دارند، از جمله یاس. راه حل این است که باید با روش های درست و اصولی نظیر آزمایش ژنتیک، مالکیت تهران مشخص کرد و به دعوا ها پایان داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)مقایسه جالب لاله صبوری بین زندگی و بازی مارپله.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی امیرحسین رستمی با جناب خان دوست داشتنی.

همه با هم: سیااااهه نارگییییله.....

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)مریم معصومی با این عکس از مدل موی جدیدش رونمایی کرد. ادبیات مریم با هواداران به گونه ای است که گویا مدیریت یک مدرسه ابتدایی را بر عهده دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)پرتره نیوشا ضیغمی با بک گراندی از عکس عجیب و غریبِ خود روی یک پوستر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)استاد مایلی کهن آنقدر حرص خورد که متاسفانه دچار حمله قلبی گردید و راهی بیمارستان شد. خوشبختانه خطر خیلی جدی نبود و حال حاجی مایلی خوب است. اتفاق مثبت این ماجرا عیادت علی دایی از استادش بود که در این سال های اخیر کم با هم دعوا و درگیری و شکایت و شکایت کشی نداشتند، حتی کار به محکومیت و زندان هم کشیده شد. ولی باز خدا را شکر که اختلافات با این عیادت رفع شد و ممنون از علی دایی که مثل دوران بازی اش در زمین، در اینجا هم فوق العاده عمل کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


رضا صادقی چنان با یک عکس سیاه و سفید و جمله ای دراماتیک موضوع را جدی گرفته انگار نه انگار هر هفته پیش هم هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی آینه‌ای علیرضا جعفری و حسین سلیمانی که به شدت در مقابل خندیدن مقاوت کرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سردار آزمون عکسی از کودکی اش در کنار مادر به اشتراک گذاشت و ابراز دلتنگی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)آرش قنادی، امیر قنادی و کیارش پوزشی. سه هنرمند خوش صدا و خوشتیپ که با همین سادگی و انرژی مثبتشان، یکی از محبوبترین و کم حاشیه ترین گروه های تاریخ موسیقی کشور را ایجاد کرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلفی خندان سیدعلی صالحی، حسن پورشیرازی و سام قریبیان. بینی زخمی سام شبهه های زیادی را به وجود می آورد. این زخم هم می‌تواند یک اتفاق عادی باشد، هم اثر یک مکالمه معمولی با راننده تاکسی و یا یادگاری یک مخالفت ساده با همسر محترم! هر چه هست امیدواریم زودتر خوب شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)مهرداد صدیقیان خیلی در حسش فرو رفته است، نگرانش هستیم دیگر نتواند بازگردد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)سلام و علیک شهید نواب صفوی و مرحوم دکتر مصدق در سکانسی از سریال معمای شاه. حسام نواب صفوی نقش نواب صفوی و اصغر معینی نقش دکتر مصدق را در این مجموعه تاریخی بر عهده دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


مرجانه خانم گلچین در کنار تیر چراغ برق. از لباس مرجانه خانم مشخص است که ایشان در حال حاضر در یکی از کشورهای نیمکره جنوبی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)البته اگر توسط اسب ها و فیل ها سایر حیوانات موجود در بازی از مسابقه به بیرون پرتاب نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)اگر یک پزشک متخصص اختلال خواب سراغ دارید ممنون می‌شویم شماره اش را برایمان بگذارید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکسی زیرخاکی که فرشید نوابی به اشتراک گذاشت. در کنار رضا فیاضی، بهار ارجمند، سهیلا عزیزی، سحرولدبیگی و نیما فلاح. کاری که منجر به آشنایی نیما و سحر شد و باقی ماجرا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)روشنک گرامی طی یک اقدام ناباورانه با ماشین به جان موهایش افتاد و آن ها را آورد جلوی چشمش! یک اتفاق هیجانی که هر از چند گاهی بین خانم های بازیگر دیده می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)فقط امیدواریم دوستان به یک نقطه مشترک خیره نشده باشند، چون احتمال انفجار آن نقطه و خسارت های مالی و جانی وجود دارد! آن طور که این ها تمرکز کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)دو رفیقِ شفیق که این روز ها کمتر جایی بدون یکدیگر میروند. فاطیما بهارمست و هستی مهدوی فر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)نگاه خانم اعصاب معصاب نداره!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


جمعی هنری در یک قاب. خیلی ها در عکس هستند، خودتان دقت کنید و تشخیص بدهید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)الیزابت امینی در کنار یک «پونی». پونی نژادی خاص از اسب هاست که همیشه فسقلی و کوچک می‌مانند و بزرگ نمی‌شوند. مثلاً همین اسب یک پونی بالغ است که در این اندازه مانده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)کرمان گردیِ فریدون آسرایی همراه با دوستان. کرمان خیلی زیباست، با همین یک جمله اصل مطلب ادا می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


جشن تولد پرستو خانم گلستانی که توسط دوستان سورپرایز شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)شیوا ابراهیمی و علامت پیروزی و ماشین شاسی بلند و شعری از فروغ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)
سلفی آرش برهانی در کنار والیبالی ها. ما هم امیدمان به تهران و جهنم دوازده هزار نفری است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


ای کاش تصویری از خود عکاسباشی وجود داشت تا میدیدیم چه چیزی انقدر وحشت و استرس به جان عارف لرستانی انداخته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)کدام تابستان؟ کی را فراموش کردی؟! یعنی چی؟

بهاره رهنما و جمله هایش عامل تشدید یکی از بیماری های رایج بین ایرانیان هستند. بیماری «فضول درد»!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)نامی عبداللهی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)لیلا خانم اوتادی در کنار یک سماور غول پیکر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)پریناز ایزدیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)ویشکا آسایش و دوستان در یک جایی. آن پشت سری هم خیلی شبیه سحر قریشی است. شاید هم خودش باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)نفیسه روشن و همسر خلبانش در کنار کادر پرواز و همکاران همسر جان. از مزایای داشتن همسر خلبان این است که بدون ورود به کابین می‌توانید با خلبان ها عکس بگیرید و این خود امتیازی بزرگ است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)مهراوه در کودکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)احسان لشگری قهرمان کشتی کشورمان سوار بر یک چهار چرخ تفریحی. امیدواریم احسان سلامت بدنی خود را بر روی این چهار چرخ بر باد ندهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)علی کریمی با این پست تولد پسر کوچکش هیرسا را تبریک گفت. جالب است که فرزندان علی کریمی طرفدار بارسا هستند، بارسایی که این روزها رقیب اصلی تیمِ سابق پدرشان، یعنی بایرن مونیخ است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکس جالب داوود عابدی، خبرنگار شناخته شده صدا و سیما که در حال لذت بردن از زندگی در کنار فرزندانش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکس زیبای استاد شجریان در کنار نوه هایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)رامبد جوان در حال هنرنمایی با توپ هندوانه ای!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)عکسی از اولین حضور پولاد کیمیایی در مقابل دوربین سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)لیلا خانم حاتمی، متین و دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)یک عکس نوستالژیک دیگر از دورهمی طناز های جوان در سال های نه چندان دور. بیژن بنفشه خواه، حمید لولایی، حسین رفیعی، سعید آقاخانی، رضا شفیعی جم، مهران غفوریان و سایر عزیزانی که یا متاسفانه نامشان را نمی‌دانیم و یا به دلیل تغییرات طی این سال ها نتوانستیم تشخیصشان بدهیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)
ملیکا شریفی نیا و آناهیتا دری در یک نشست هنری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)به پایان میبریم این شماره را با عکس خواهرانه هانیه و طناز توسلی در جشن تولد هانیه خانم.

پیشاپیش عیدتان هم مبارک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (117)


مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 66
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:58 - 1394/03/12
اول
پاسخ ها
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
این "اول" گفتنای شماها دیگه جنبه ی لجبازی پیدا کرده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:01 - 1394/03/12
سلام ...

عید بر همه مبارک.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:02 - 1394/03/12
ایول امشب کلاه قرمزیه.به شخصه جلیقه و تومبون پسرعمه زا رو از آرشیوفیلمهای این هنرمندابیشتر دوس دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:04 - 1394/03/12
وای بازم اول شدم خدایاااا شکرررت شککرتتت
پاسخ ها
دریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
آخی آخی دوستم عیب نداره خخخخخخخخخ
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
خوب میشی ایشالا غصه نخور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:07 - 1394/03/12
بچه هاعیدتون مبارک
منکه ازدیدن این عکسهای تکراری خسته شدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:11 - 1394/03/12
من نفیسه روشن و میبینم حالم بد میشه.نیشش چرا همیشه بازه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
بی تربیت
Lord
-
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
واقعا قيافه نفيسه روشن نيس.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:13 - 1394/03/12
همیشه از این کار بدم میومد ولیییی اوللللل
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
همون بدت بیاد بهتره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1394/03/12
به محسن افشانی بگید آدم خودشو در معرض اتهام قرار نمیده...هرچند این بشر کمی با آدمای دو پا فرق داره...
GERMANY
19:17 - 1394/03/12
سلام عید همگی مبارک .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:29 - 1394/03/12
اول.
فقط لیلا حاتمی، مثل همیشه باوقار هست
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
با لهجه جناب خان بخونید ....وقار؟؟؟
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خخخخخخخخخ
GERMANY
19:36 - 1394/03/12
سلاااام .....
عیدتون مبارک .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1394/03/12
اه پس بنیامین کو؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
رفته گل بچینه...
پسر بنیامین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
بله چکارم داری؟ من قصد ازدواج ندارم! تازه هنوز به سن قانونی نرسیدم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:40 - 1394/03/12
مطمئنا اول نیستم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
از آخراول شدی...
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
نظر به این با وقاری تا حالا نخونده بودم ...!!!
GERMANY
19:41 - 1394/03/12
ای جانم برنامه ی کلاه قرمزی رو فقط عشقهههههههه
عکس نوستالژیک هم خیلی باحال بود.آقاخانی از همه بیشتر عوض شده
GERMANY
19:46 - 1394/03/12
چرا هیچکدوم عید رو تبریک نگفته بودن ؟؟؟؟
واقعا که .....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
کدوم عید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:05 - 1394/03/12
واقعا به الناز حبیبی حسودیم شد
متخصص خواب برای افسانه پاک رو خخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:06 - 1394/03/12
عکسای نگاه بامزه بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:08 - 1394/03/12
جالب نبودن ، نیمه شعبان مبارکتون!
CANADA
20:26 - 1394/03/12
وای چه خوب امشب کلاه قرمزی
فقط بع بعی خیلی دوسش دارم با اون انگلیسی حرف زدنش
خیلی با نمکه
ممنون
عید همگی مبارک
خوش باشید
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
صدای بع بعی و جناب خان توسط محمد بحرانی اجرا میشه...
ROMANIA
20:52 - 1394/03/12
خشایار اعتمادی خوب بود...خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:52 - 1394/03/12
الکی مثلا اول شدم
نگاه محسن یگانه خیلی خوب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:58 - 1394/03/12
افسانه پاکرو مثلا میخواد بگه چشام شهلاییو خماره شورشو دراورده
GERMANY
21:05 - 1394/03/12
چقدر هانیه توسلی خوبه . خیلییییییی . یکی از 3تا بازیگر برتر خانوم تو ایرانه بنظر من
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
نظرتو واسه خودت نگه دارلطفا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:11 - 1394/03/12
ایشالابازی برگشت ایران برده ایران قهرمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:13 - 1394/03/12
رامبد جوان خیلی باحال بود خخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:34 - 1394/03/12
علی دایی رو عشقست . بزرگوار و با مرام .
GERMANY
22:58 - 1394/03/12
وااااای یوزر میپرسی کدوم عید ؟؟؟؟؟؟
برترین عید ما مسلمون ها عید نیمه شعبان و ولادت آقا امام زمانه ....
UNITED STATES
23:13 - 1394/03/12
این شماره هیجان نداشت امیررضا خان.
عید زده شدی؟
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
موافقم -_-
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:11 - 1394/03/13
مرسی از برترین ها بابته گذاشتن عکس محمد رضا شجریان، استاد آواز ایران.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:25 - 1394/03/13
عید همگی مبارک اما خداییش به اینا بازیگر نمیشه گفت اگه اینا باریگرن اقای کشاورز اقای انتظامی اقای مشایخی اقای عبدی و خیلی ها حالا تو ایران رو گفتم چی هستن؟ خواهشن اسم بازیگر و هنرمند رو اینا نذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:53 - 1394/03/13
من نمیدونم این خانم روشن فکر می کنه تو دنیا فقط یک نفر خلیان هست اونم شوهر ایشونه یا تو کابین عکس می اندازه یا با کلاه خلبانی یا با همسر جان در حالی که لباس خلبانی به تن داره . البته شوهر گرامشان هم میل عجیبی به خودنمایی با شغلش داره . بابا عالم و آدم فهمیدن که شما خلبانی اینقدر استایل خلبانیتو تو چشم ملت فرو نکن . خوبه خلبان اف 14 نیستی .یه سر به اینستاگرام خانم هنرپیشه بزنید ببینید چقدر عکس از شوهر ش گذاشته .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
خب دوست داره شوهرشو :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:42 - 1394/03/13
چراایمیل ثبت نظرات برامن نمیاد منازکجا بدونم نظرم ثبت میشه یابراکدون خبرنظردادم؟
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
نه تونمیدونی برای کدوم خبر نظر میدی بعد باید اینا بهت بگن یا پروردگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:45 - 1394/03/13
شوهر نفیسه روشن کدومه؟
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
همون آقا چاقست فک کنم -_-
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:31 - 1394/03/13
سلام... :)) میشه از نگاه خانوم بیشتر عکس بذارید؟ سیر تکاملی چهرش باحاله..هر سری یه شکله...خیلی بامزس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:46 - 1394/03/13
همون که کنارش ایستاده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:40 - 1394/03/13
خداااااااااااااارو شکر یه سری از بازیگرها به دیدن تئاتر میرن که این عمل اتفاقات خوبی رو به همراه خواهد داشت.
خواهشن بهشون گیر نده :D
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:40 - 1394/03/14
میشن شبیه هالیوودیهای بدون آرایش..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:16 - 1394/03/14
استاد محمد رضا گلزار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:18 - 1394/03/14
قصدم توهین نیست ولی معنای متانت خیلی والاتر از این هاست که آنرا به بازیگری چون لیلا حاتمی نسبت دهیم
بهتر بود بگید بانوی آرام سینما
اصولا بازیگری و متانت با هم در تضادن
پاسخ ها
ثمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
گل گفتی لاییییییییییییییییییییییییک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1394/03/14
البته قبول دارم متانت یعنی آرامش ولی معانیه دیگری هم داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:25 - 1394/03/15
هانیه توسلی 36 سالش کامل شد . ایشون متولد خرداد 1358 هستند .
ROMANIA
22:23 - 1394/03/15
عکس آزاده زارعی که خوب بود حداقل موهاش معلوم نبود
پس چرا دیگه گیر میدین ؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:19 - 1394/03/16
درجواب ترانه خانم باید بگم
عیدی که 13 روز تعطیل نباشه عید نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر