سواری گرفتن راکون از تمساح! +عکس
۲۱۴۵۹۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
۱۱۹۶۰
راکون غذایی لذیذ برای تمساح است و این دو هیچ صمیمیتی با هم ندارد. اما در تصاویر گرفته شده مشخص است که راکون در حال سواری گرفتن از تمساح است!
فرادید: راکون غذایی لذیذ برای تمساح است و این دو هیچ صمیمیتی با هم ندارد. اما در تصاویر گرفته شده مشخص است که راکون در حال سواری گرفتن از تمساح است!
 
به گزارش دیلی‌میل، ریچارد جونز شخصی است که از این صحنه عکاسی کرده و می‌گوید: «من از هوای صبح زود در جنگل ملی اسکالا در فلوریدای آمریکا لذت می‌بردم که به ناگهان این صحنه را دیدم و به سرعت یک عکس از آن گرفتم. ما داشتیم در امتداد رود اوکلاواها قدم می‌زدیم که چند تمساح را در مسیر دیدیم. پسرم کمی فاصله گرفت تا با زاویه بهتری عکس بگیرد.»
 
سواری گرفتن راکون از تمساح +(تصاویر)
Oscala National Forest
 
ریچارد می‌گوید: «وقتی پسرم به آن سمت رفت به ناگهان راکون را ترساند. احتمالا آن حیوان بیچاره خواب بوده و از ترس به سمت آب فرار کرد و بر پشت آن تمساح سوار شد. من هم از فرصت استفاده کردم و یک عکس خوب از این اتفاق جالب گرفتم. البته این اتفاق چند ثانیه بیشتر طول نکشید، زیرا تمساح به زیر آب رفت و راکون هم از پشت او به خشکی پرید و فرار کرد.»

سواری گرفتن راکون از تمساح +(تصاویر)

ریچارد روایت خودش از این اتفاق و تصویر همراه آن را به فلوریدا تایمز ارسال کرد و گفت: «اگر کسی داستان را نداند فکر می‌کند که راکون داشت از تمساح سواری می‌گرفت. اما همین چند ثانیه هم واقعا رویایی بود.»
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج