منصوریان در نفت ماندگار شد؟
۲۱۴۷۲۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
۲۲۳۴۴
جلسه هیات امنای باشگاه نفت با علیرضا منصوریان به پایان رسید.
کاپ: جلسه هیات امنای باشگاه نفت با علیرضا منصوریان به پایان رسید. در این جلسه درباره برنامه های آتی باشگاه نفت بحث و تبادل نظر شد.

این جلسه درباره وضعیت بازیکنان مدنظر باشگاه نفت برگزار شد.

حسین آل اسحاق،دبیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت پس از پایان این جلسه درباره اینکه آیا بدین ترتیب کار منصوریان با استقلال تمام شده است گفت:این موضوع شروع نشده بود که تمام شود.منصوریان در نفت می ماند.

حسین آل‌اسحاق درباره جلسه‌ امروز (سه‌شنبه) در باشگاه نفت تهران و مساله جدایی علیرضا منصوریان از این باشگاه اظهار کرد: ما با منصوریان قرارداد دو ساله داریم و از قبل برنامه‌هایمان را از ایشان گرفته‌ایم و طبق برنامه عمل می‌کنیم. در جلسه‌ای هم که امروز داشتیم، برنامه‌های او را بررسی کردیم. البته جلسه ما فردا هم ادامه خواهد داشت زیرا می‌خواهیم درباره جذب بازیکنان نیز با منصوریان صحبت کنیم. ان‌شاءالله اوایل هفته آینده تمرین‌هایمان را شروع می‌کنیم.

وی درباره شرایطی که علیرضان منصوریان برای ماندن در نفت تهران گذاشته بود اظهار کرد: منصوریان شرطی برای ما نگذاشته بود. فقط پیشنهاداتی در قالب برنامه‌هایش به ما ارایه کرد و ما نیز در کارگروه فنی این پیشنهادات را بررسی کردیم.

او درباره عدم حضور منصور قنبرزاده در جلسه امروز نیز گفت: قنبرزاده مدیرعامل باشگاه است و کارگروهی را انتخاب کرده‌اند تا درباره برنامه‌ها تصمیم‌گیری کنند. باشگاه نفت تهران چارت سازمانی دارد و هر کسی باید در جایگاه خودش فعالیت کند. دلیلی نداشت که قنبرزاده در جلسه ما حضور داشته باشد. او مدیرعامل باشگاه است.

آل اسحاق اضافه کرد: ما تنها تیمی هستیم که از ایران در جمع هشت تیم برتر آسیا حضور داریم. ما انتظار داریم از ما بیشتر حمایت کنند. برای فصل آینده حدود 20 درصد به بودجه فصل گذشته‌مان اضافه می‌کنیم که تیم قدرتمندی را ببندیم. اینکه گفته می‌شود منصوریان چه چیزهایی گفته ما کاری به آن‌ها نداریم و فقط به قراردادمان عمل می‌کنیم.

علیرضا منصوریان پس از جلسه با مدیران نفت گفت: امروز بر اساس قراری که 10 روز قبل داشتیم به باشگاه نفت آمدم. قرار است برای باشگاه نفت برنامه‌ریزی کنیم. هیات امنای باشگاه و وزارتخانه تا این لحظه با رفتن من به استقلال مخالفت کرده‌اند. نمی‌خواهم مبحث را خیلی باز کنم ولی در کل به احتمال فراوان من تا ظهر یک بیانیه رسمی می‌دهم و خبر قطعی و نهایی حضورم در نفت تهران را رسما اعلام می‌کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج