تازه ترین محصولات برندها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۱۶۳۲۱
۰۸ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
۵۴۷۷۹
برند ايراني «پوش ما» كه ديگر از شركت‌هاي جاافتاده و شناخته شده در طراحي و توليد مانتوست، برنامه متفاوتي براي تابستان 94 خود تدارك ديده است. حالا ديگر علاقه‌مندان به طراحي‌هاي اين برند مي‌توانند در ميان تورها و سفرهاي«پوش ما»، مانتوی مورد نظرشان را خريداري كنند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:

برلیان ها حرف اول را می زنند

 pooshe ma

تازه ترین محصولات برندها

در هر كجاي ايران برند ايراني «پوش ما» كه ديگر از شركت‌هاي جاافتاده و شناخته شده در طراحي و توليد مانتوست، برنامه متفاوتي براي تابستان 94 خود تدارك ديده است. حالا ديگر علاقه‌مندان به طراحي‌هاي اين برند مي‌توانند در ميان تورها و سفرهاي«پوش ما»، مانتوی مورد نظرشان را خريداري كنند. «پوش ما» تاامروز به شيراز و اصفهان سفر كرده و سفر به ساير شهرها را در برنامه امسال تابستان خود دارد.


piaget

پرفروش‌ترين اين سال‌ها

تازه ترین محصولات برندها

شركت جواهرسازي «پياژه» از سال 1995 مجموعه «ثروت» را كه شامل انواع انگشترهاي برليان نشان است، توليد مي‌كند؛ انگشترهايي كه در توليدشان از طلاي زرد، سفيد، سرخ با برليان‌هاي ريز و درشت استفاده شده است. شركت پياژه، امسال در بيستمين سالگرد توليد اين انگشترها اعلام كرده، مجموعه «ثروت»، پرفروش‌ترين محصول اين شركت جواهرسازي در اين سال‌ها بوده و خانم‌ها هيچ چيزي را به اندازه يك انگشتر برليان‌نشان دوست ندارند.


 bvlgary
 
نشاط دريا دريك قطره

تازه ترین محصولات برندها

شركت بولگاري از سال 2004 توليد مجموعه عطرهاي آكوا (به معني آب) را شروع كرده و اين جريان را ادامه داده است؛ عطرهايي كه ادعا مي‌كنند نشاط و سرزندگي آب را به شما مي‌بخشند. اين مجموعه كه نسخه‌هاي مختلف آن در اين سال‌ها به بازار آمده‌اند، مردانه بوده‌اند و حالا در تابستان امسال، شركت بولگاري نسخه زنانه‌شان را با نام «ديواينا» به بازار مي‌فرستد. شيشه‌هاي اين مجموعه با الهام از يك قطره آب، به شكل گرد ساخته شده‌اند. عطر زنانه آكوا، رايحه شيريني از گل‌ها و ميوه‌ها دارد اما حسي از پاكي و شادابي آب را هم به شما مي‌دهد.


  fiore

خنكاي باورنكردني

تازه ترین محصولات برندها

فيوره، برند ايراني طراحي و توليد مانتو، مجموعه بهار و تابستان 94 خودش را طراحي و آماده فروش كرده است. ويژگي اين مجموعه استفاده از پارچه‌هاي نخي و در نتيجه توليد مانتوهايي سبك است كه خنكاي شما را در اين فصل تضمين مي‌كند. ابتكار ديگر فيوره، استفاده از پارچه‌هاي طرحدار نخي با نقش‌هاي تازه و بديع است. از تركيب پارچه‌هاي ساده و طرحدار نخي، مانتوهاي تابستانه خنكي خلق شده كه مطلوب دختران جوان است. حضور رنگ‌هاي ملايم تابستاني مثل گل‌بهي، ياسي و. . . نكته قابل توجه اين مجموعه است. فيوره مجموعه‌اي از كفش‌هاي پارچه‌اي تابستاني را هم اضافه كرده تا ست شما تكميل شود.


  burberry

با رنگ‌ها پيوند بخوريد

تازه ترین محصولات برندها

در مجموعه‌اي كه شركت انگليسي بربري براي بهار و تابستان امسال عرضه كرده، بيش از هر چيز حضور دنياي متنوعي از رنگ‌هاي شاد جلب ‌توجه مي‌كند. به توصيه طراحان بربري، تابستان امسال بهترين زمان براي استفاده از كيف‌ و كفش‌های چندرنگي و حتي كت‌هاي رنگي است. رنگ‌هايي تند و جاندار كه بايد بدون نگرانی كنار هم استفاده كنيد. استفاده از چرم و حضور كيف‌هاي بزرگ به اندازه ساك مشخصه ديگر اين مجموعه خوش‌رنگ و لعاب بربري است.


  LG

ال‌جي در رقابت با اپل

تازه ترین محصولات برندها

اين روزها كه تب تند بازار تكنولوژي ساعت‌هاي هوشمند اپل است، شركت ال‌جي هم ساعت هوشمند خودش را روانه بازار كرده؛ ساعتي كه با سيستم عامل اندرويد كار مي‌كند. اين ساعت قيمتي مشابه نمونه اسپرت ساعت‌هاي اپل دارد ولي از استيل ضدخش و چرم در ساخت آن استفاده شده است. موادي كه براي نمونه اپلي آن، بايد دو برابر اين قيمت را پرداخت كنيد. اين ساعت ظاهري شبيه ساعت‌هاي معمولي دارد.


chaumet

رنگ‌بازي در دنياي جواهرات

تازه ترین محصولات برندها

شركت «شومه» از سري جديد جواهراتش رونمايي كرد؛ جواهراتي شامل گردنبند، انگشتر و دستبند كه طراحي شده‌اند تا مجموعه «ژوزفين» اين برند را كامل‌تر كنند. مشخصه مجموعه ژوزفين استفاده از يك برليان اشك‌شكل است كه در سري جديد به جاي برليان‌هاي درخشان سفيد از سنگ‌هاي رنگي استفاده شده است. طراحي ساده اين مجموعه باعث شده تا جواهراتي بدون زمان باشند كه از حالا تا روزهاي دور به عنوان جواهراتي شيك و فاخر قابل استفاده‌ هستند. fendi

چندضلعي و چندرنگي


تازه ترین محصولات برندها

فندي در مجموعه بهار و تابستان خودش، مجموعه عينكي را با نام «اركيده» طراحي و روانه بازار كرده است؛ مجموعه‌اي كه طراحي متفاوت و مدرني نسبت به فرم كلي عينك‌هاي آفتابي دارد. در اولين نگاه، فريم اين عينك‌ها گربه‌اي و پروانه‌اي است ولي با استفاده از خطوط شكسته تبديل به نمونه‌اي متفاوت شده است. تركيب رنگ‌هاي قاب و دسته عينك هم باعث شده تا خاص‌تر شود. carolina herrera

ياس‌ها وارد مي‌شوند

تازه ترین محصولات برندها

شركت كارولينا هررا با توليد مجموعه‌  جواهراتي، پا به عرصه مد و طراحي گذاشت. اين مجموعه الهام گرفته از گل‌هاي ياس است و تصاوير گل‌هاي ريز و درشت ياس روي آنها ديده مي‌شود. فرزند كارولينا هررا كه وارث اين برند است، ياس را به ياد مادرش براي اولين مجموعه جواهرات خود انتخاب كرده است. كارولينا هررای مادر، علاقه خاصي به اين گل داشته و از تركيب اين گل با روغن گياهي، عطري مخصوص خودش را توليد مي‌كرده است. در اين مجموعه كه چند مدل گوشواره، گردنبند، دستبند و تل وجود دارد از نقره با روكش طلاي زرد استفاده شده است.


nardebam          

نردبامي از سراميك

تازه ترین محصولات برندها

ظروف سراميك مدتي است بازار لوازم خانه و آشپزخانه را تصاحب كرده‌اند اما اگر نمونه‌هاي خارجي با طراحي مدرن و امروزي دلخواه‌تان نيست، مي‌توانيد سراغ «نردبام» برويد؛ برندي ايراني كه كار توليد ظروف سراميكي با طرح و نقش ايراني را انجام مي‌دهد و درواقع اصالتي ايراني را به اين ظروف برگردانده است. طرح گل و مرغ، خط‌نگاري و. . . در اين محصولات ايراني ديده مي‌شود. از طرف ديگر تنوع رنگ و استفاده از المان‌هاي مدرن باعث شده محصولي امروزي باشد.


  prada

فقط به خاطر تو
 
تازه ترین محصولات برندها

براي بعضي خانم‌ها داشتن لباس اختصاصي اهميت زيادي دارد؛ به همين دليل برندهاي لوكس خط توليدهاي اختصاصي را به راه مي‌اندازند؛ مثل پرادا كه فرصت انتخاب و خريد كفش‌هاي اختصاصي را براي مشتريانش فراهم كرده است. علاقه‌مندان به چنين ستی مي‌توانند از ميان مدل‌هاي مختلف كفش‌هاي پرادا از عروسكي و صندل تا نمونه‌هاي پاشنه‌دار به اندازه‌هاي مختلف انتخاب كنند. دست‌شان براي گزينش پارچه هم باز است؛ از چرم كروكوديل گرفته تا ساتن‌هاي نقشدار. كفي كفش را هم مي‌توانند به رنگ مشكي، آبي يا صورتي چرك انتخاب كنند. همچنین جعبه كفشي كه سفارش‌دهندگان دريافت مي‌كنند از جنس كفش‌شان است.


 dolce& gabbana

تكرار دوست‌داشتني

تازه ترین محصولات برندها

شركت دلچه‌اند گابانا، سال‌هاي زيادي است كه عطر آبي آرام خودش را اوايل تابستان در دو نسخه زنانه و مردانه توليد مي‌كند. هر چند سال‌هاست كه از توليد اين عطر مي‌گذرد و ديگر در گروه عطرهاي قديمي قرار مي‌گيرد ولي به دليل خنكاي تكرارنشدني اين عطر، همچنان نمونه‌اي پرفروش در ابتداي فصل تابستان است. امسال هم تابستان نيامده، فروشگاه‌هاي عطر پرشده‌اند از لايت‌بلوهاي زنانه و مردانه دلچه‌اند گابانا و مشترياني كه گرماي تابستان را با اين رايحه سر مي‌كنند.


 saman LEATHER

تركيب نقش و چرم

تازه ترین محصولات برندها

اگر دل‌تان از كيف‌هاي چرم هميشگي‌تان خسته شده و دنبال انتخابي تازه‌تر هستيد، نگاهي به محصولات چرم سامان بيندازيد؛ برندي ايراني كه طراح خلاق آن، سامان پورزنجاني در توليد انواع محصولات چرمي مانند كيف و كوسن پارچه‌هاي نقاشي شده را با چرم تركيب و طرحي تازه خلق مي‌كند. تصاويري از داستان‌هاي شاهنامه و ساير منظومه‌هاي ادبيات فارسي را مي‌توان در كارهاي اين طراح ايراني ديد.


 chanel

 عينك‌هاي فاستوني

تازه ترین محصولات برندها

از روزگاري كه پارچه‌هاي فاستوني كت و شلوار و كت و دامن با خط‌هاي راه‌راه به بازار آمده‌اند نقوش راه‌راه با نام فاستوني شناخته مي‌شوند. امسال، شركت فرانسوي شنل در مجموعه بهار و تابستان خودش بيش از هر نقش و نگار ديگری از طرح‌هاي فاستوني الهام گرفته است كه حتي در مجموعه عينك‌هاي آفتابي اين برند هم ديده مي‌شود؛ عينك‌هاي كائوچويي با خطوط راه‌راه كه البته تنوع خوبي در طرح، رنگ و سايز دارند. اين عينك با فريم پروانه‌اي و مربعي طراحي شده و در رنگ‌هاي تابستاني مثل زرد، آبي، سبز، قرمز و البته رنگ‌هاي كلاسيكي مثل مشكي، خاكستري و قهوه‌اي قابل انتخاب است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر