چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)
۲۱۶۹۱۵
۰۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
۱۹۳۵۰۶
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع میکنیم با عکسی از جشن تولد 65 سالگی آقا رضا کیانیان مزد همه فن حریف سینمای کشورمان در یک جمع پر ستاره. بهاره خانم رهنما هم دارد در کنار بهرام رادان، رضا یزدانی و خود صاحب جشن سلفی می‌گیرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)


عکس آتلیه ای پدر و پسرِ خوشتیپ، احسان و ارشان خواجه امیری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)هر کسی فلسفه بیرون گذاشتن یک گوش از شال را فهمید به ما نیز بگوید. الناز جان بخدا همه ما ها گوش داریم، آن هم دو عدد! این موضوع مختص خودت نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سحر قریشی در کنار بدلش در یک فیلم. مسئولین تهیه نهایت تلاش خود را در پیدا کردن شخصیتی نزدیک به کاراکتر سحر برای نقش بدلش انجام داده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عباس کیارستمی، افتخار بین المللی سینمای ایران. مطمئناً خیلی از مردم دنیا سینمای ایران را تنها با نام کیارستمی می‌شناسند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی مازیار فلاحی و دخترش باران خانم پشت فرمان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)زوج هنری با این عکس دو نفره به تمامی شایعات پایان دادند. شایعاتی که پشت همه زوج های هنری وجود دارد و امین و الیکا تنها موردِ این قضیه نیستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عزیزان هنرمند در دیدار دوم ایران و امریکا هم در استادیوم حضور داشتند و از نزدیک شاهد تحقیر آمریکا توسط والیبالست ها بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)واقعاً جای حسین معدنی در شادی این روزهای والیبال کشورمان خالی بود. روحش همیشه شاد باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی حمیدرضا آذرنگ در کنار هدیه تهرانی عزیز. هنرنمایی حمیدرضا در سریال «جاده قدیم» در نقش نعمت را خیلی ها تحسین کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)راز و نیاز جالب نعیمه نظام دوست با خدایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید، این عزیز آن کسی که فکر می‌کنید نیست، هنگامه حمیدزاده خودمان است که در آتلیه عکس گرفته است، ولی شباهت غوغا می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی رضا گلزار و دوستان در کویر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)علیرضا پیش از گرفتن این عکس داشت در شستن فرش ها به مادرش کمک میکرد و یادش رفته پاچه ها را پایین بزند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)


سلفی آقا ایلیا، پسر مو طلایی پویا امینی با رامبد جوان در جریان مسابقه والیبال ایران - آمریکا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی حمید فرخ نژاد با عزیزانی از قبایل مختلف دنیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)گوشه ای از رقص چاقوی استاد در جشن تولدش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس متفاوت صابر ابر با استفاده از یک شهر فرنگِ تاریخی در یک موزه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس جالب آرش فتحی، یکی از اعضای اصلی و محبوب گروه چارتار در یک سالن خالی. این عکس می‌تواند اعتراضی به لغو پیاپی کنسرت ها در کشور باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)خوشحالی عمو پورنگ از خبر بهبود حال مادرش. عمو جان دقیقاً با همین ژست و حالت تا بیمارستانِ مورد نظر دویده و از خوشحالی لبخند زده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)اقدام خیرخواهانه و قابل تقدیر روناک یونسی. خودتان بخوانید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)شهره سلطانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)علیرضا نیکبخت با این سلفی نشان داد اگر چه از سطح اول فوتبال کشور دور مانده است ولی همچنان چیزی از ارزش هایش کم نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)دو رفیق شفیق در یک قاب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)ستاره ها در نمایی از فیلم خشکسالی و دروغ. رضا گلزار، پگاه آهنگرانی، خاطره اسدی، مارال بنی آدم و علی سرابی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)مهرداد میناوند با به اشتراک گذاشتن این عکس یاد ایام جوانی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)امیر علی دانایی به توانِ n. یکی از خلاقانه ترین سلفی هایی که تابحال در مطالبمان داشتیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سحر ولدبیگی و نیما فلاح دوازدهمین سالگرد ازدواجشان را همزمان با جشن تولد 38 سالگی سحر جشن گرفتند. انگار همین دیروز بود که یازدهمین سالگرد ازدواج این دو عزیز را تبریک گفته بودیم.... هی روزگار... چه زود یک سال شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)مهدی ماهانی و لذت ایستادن در صف نانوایی، البته در ولنجک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سه اعجوبه ای که در کنار سایر همکاران این روزها ساعت ده شب شهر را خلوت تر از روزهای قبل می‌کنند و مردم پای تلویزیون می‌کشانند. احمد مهرانفر، هومن حاج عبداللهی و محمدرضا علیمردانی. محمدرضا علیمردانی یکی از دوبلورهای خوش سابقه کشورمان است که صدای او را در خیلی از فیلم ها علی الخصوص دوبله فارسیِ انیمیشن های مطرح دنیا شنیده ایم. صدای شِرِک، صدای سالیوان و همچنین صداپیشه گوینده انیمیشن های «دیرین دیرین» و «جزیره انقراض» از کارهای محمدرضاست که حضور در پایتخت 4 تجربه ای متفاوت برای او بشمار می آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)بارانا خانم درحال بازی با قصر عروسکی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)منظور شیث از «متفاوت» احتمالاً حالت طبیعی مژه هایش بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)ما زحمت میکشیم و سوتی ها و سوژه ها را پیدا می‌کنیم، بعد دوستان خارج نشین خیلی راحت آن ها را به نام خود درج می‌کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)نسرین مقانلو این عکس از یک سالگی اش را بمناسبت تولدش به اشتراک گذاشت. تبریک به خاله نسرینِ عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی خاطره حاتمی با شعری از بیژن جلالی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)واقعاً چه کسی دلش آمده بهاره به این رهنمایی را به گریه بیاندازد؟!

طبیعتاً دل کسی نیامده و این مربوط به صحنه تمرین تئاتر است، در ثانی کسی جرأت این کار را هم ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)محسن افشانی و مریم معصومی را با کل کل عینکشان تنها میگذاریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی یوسف تیموری و پسر خاله هایش در یک جایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)گلاره عباسی و نگاهی که به روزهای شاد آینده دارد. احتمالاً منظور گلاره از روزهای غیرشاد گذشته آن اتفاقی است که در صفحه اش افتاد و آن پستی که آخر سر معلوم نشد چه کسی و چگونه به جای گلاره آپلود کرد و با احساسات مخاطبان بازی کرد. گلاره عباسی باید بیش از قبل مواظب امنیت صفحاتش باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)تعریف عجیب و غریب حمید ماهی صفت از الهام حمیدی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)31 هزار لایک و 881 کامنت تنها پس از 5 ساعت. این است محبوبیتِ تکرار نشدنی مهناز افشار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)


سلفی امیرعلی بهادری خواننده جوانی که با انتخاب آهنگش به عنوان تیتراژ ماه عسل روند محبوبیتش خیلی سریع تر از قبل شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)خشایار اعتمادی و نکته ای جالب درباره شناخت انسان ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)واقعاً خودِ مریم امیرجلالی و حمید لولایی از اینکه انقدر در نقش مقابل هم ظاهر شدند خسته نشدند؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس اینستاگرامی آزاده نامداری در کنار حاج آقا طباطبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)به سلامتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)متین ستوده احتمالاً در یک آتلیه زندگی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)علیرضا جعفری و یکی از نوادگان میرزا کوچک خان جنگلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)ای جان! چه گل پسری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عشق بنیامین المثنی ندارد. بنیامین این جمله را بار ها ثابت کرده است. با دورنکردن حلقه ازدواجش حتی دو سال پس از مرگ همسرش و یا با عکس پروفایل اینستاگرامش که هنوز عکسی از نیسم است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)


عکس یادگاری فرزاد فرزین با یک دکل برق! حق بدهید عزیزان، سوژه ها ته کشیده اند دیگر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی آفتابی هستی خانم مهدوی فر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس کلوز آپ مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون و تاکید غیر مستقیم روی چشمان رنگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سردار آزمون علاقه زیادی به کودکانِ فامیل دارد و همیشه با آنها سلفی گرفته و به اشتراک میگذارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)انشاالله که با دعای مردم همه چیز ختم بخیر می‌شود. سیروان جان شما هم بهتر است بجای پست های نا امیدکننده و پر از اتمسفر منفی با انرژی های مثبتی که در چنته داری حداقل هوادارن را به قضیه امیدوارتر بکنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)خواننده از روی سن نام صدف طاهریان را صدا زد. صدف برخواست و ابراز احساسات کرد. تنها یک مشکل کوچک این میان وجود داشت، آن هم این بود که مردم صدف را نمی‌شناختند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)محسن تنابنده هم جز پرطرفدارترین ایرانی های اینستاگرام است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی لاله خانم اسکندری در کوچه پس کوچه های لیسبون. نقشی که کلاه در سفر های خارجی خانم های هنرمند کشورمان دارد با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)لیلا بلوکات به همراه خواهر محترم و دوستش در تمرین تیم ملی والیبال حضور پیدا کردند و این عکس یادگاری را در کنار سعید معروف، سیدمحمد موسوی و شهرام محمودی گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)زانیار خسروی در حال تعارف کردن ژله به هواداران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)شاهکار استاد اسکندری روی صورت گوهر خیراندیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)پیمان معادی در یک فروشگاه در دبی مشغول انتخاب یک جفت کفشِ مایکل جوردنی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)پریناز ایزدیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)چکامه چمن ماه، بهرنگ علوی و مینا دهنوی پس از تماشای یک فیلم این عکس را در یک کافه گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)برادران تشکر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)لبخند شیرین آقا پرواز، پسر یک ماهه ماهچهره خلیلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سعید مدرس به دیدار مسعود فراستی، "مرد همیشه مخالف" سینما و هنر کشورمان رفته بود که این عکس را با هم گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی نوشاد عالمیان، قهرمان جوان تنیس روی میز کشورمان در کنار رامبد جوان و فرهاد آئیش در پشت صحنه برنامه خندوانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)امید زندگانی و مهدی مقدم در مراسم تقدیر از شهدا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس آتلیه ای نوشین طافی، خواننده پر سرو صدای کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس جالب محمد دلاوری، خبرنگار واحد مرکزی خبر و دختر بانمکش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)لبخندِ جورج کلونی وارِ دانیال حکیمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)شما عجم را زنده کردی حافظ جان؟! اگر اسمت "فردوسی ناظری" بود می‌شد این کپشن را توجیه کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سینا حجازی خواننده تازه مجاز شده کشورمان با یک رادیوی قدیمی در یک باغ. آیا میدانستید سینا حجازی پسر صدرالدین حجازی، بازیگر پیشکسوت کشورمان است؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)سلفی کامران نجف زاده و پسرش، با ابراهیم خان حاتمی کیا، کارگردان برجسته کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)ما هم زنگ میزنیم پلیس و به اتهام دست بردن در علایم راهنمایی و رانندگی لو ات می‌دهیم تا سناریوی عاشقانه ات نیمه تمام بماند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)نوید محمدزاده هم در استادیوم آزادی حاضر بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)جنجالی ترین صحنه ی هفته در دنیای چهره ها از زاویه ای دیگر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)عکس یادگاری شهرام عبدلی و همسرش در روی پل طبیعت. باز خوب است سلفی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)جشن حافظ اولین جایی بود که مهران غفوریان همراه با همسرش در آن جا حاضر شد و به عبارت دیگر از همسر خود رونمایی کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)و به پایان می‌بریم این شماره را با بهت و حیرت مه لقا باقری از یک موضوعی که نمیدانیم چیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (126)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 195
در انتظار بررسی:0
ROMANIA
14:31 - 1394/04/03
اولممممممممممممممممم هورااااااااا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
بهرام رادان دید ریشش رو زده پیر و زشت شده دوباره ریش گذاشت! این ریش خیلی برای مردها منفعت داره:)
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
مجله جان بجای اینکه کامنت منو سانسور کنی این جور کامنتای الکی رو سانسور کن
کامنت من نه سیاسی بوود نه غیر اخلاقی و نه توهینایز صرفا به خاطر انتقادی که از اقای شاهین نیا کردم نظرمو منتشر نکردین پس دیگ اسم خودتونو نزارید نشربه ازاد و سانسورچی های والیبال هم مسخره نکنین
گرچه میدونم اینم منتشر نمیکنید ولی گفتم حرفمو زده باشم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
اول چی؟ اسکل بودن؟ علافی؟ بیکاری؟ راس میگی اولی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
شاکر دوست میخاد بگه دیوار موش داره موشم گوش داره
-
14:38 - 1394/04/03
اول
پاسخ ها
عليرضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
چاييدي
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
راست میگه اوله تو بیخودیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:39 - 1394/04/03
اولممممممممممممممممم هورااااااااا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
اینایی که میگن اول اول خود عوامل تحریریه برترین ها هستند مسابقه میدن شماره که رفت رو سایت فورا کامنت اول میزارن میشینن میخندن!

الکی مثلا من یکی از عوامل تحریریه هستم چون اول نشدم لج کردم لو دادم همه چیو! خخخخ
-
14:40 - 1394/04/03
سوممممممممممممممممممممممممممممممم
ROMANIA
14:42 - 1394/04/03
اول شدم آیا>؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
در مسابقه با جیگر اول پنجم شدی
GERMANY
14:44 - 1394/04/03
سلام .
روز هاتون عوض شده .... دیگه روز های زوج میزارین ....
پاسخ ها
مدیر پایگاه دوست عزیز مطالب این هفته استثنائاً در روزهای زوج منتشر شد، از هفته آینده روند به حالت قبل بازخواهد گشت.
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
روزهای زوج بزارین چی میشه خب؟
زوج بزارین دیگه
دادا
ROMANIA
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
همون روزای زوج بزارین بیشتر حال میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
بدلیل پدیده اولیها اینکار کردن بلکه خدا شفاشون بده! گویا زوج و فرد ندارن!
GERMANY
14:45 - 1394/04/03
آقا رضا کیانیان تولدتون مبارک ....
هنرمند واقعی شما هستید .....
GERMANY
14:46 - 1394/04/03
سلام می دانید فلسفه یک گوش بیرون گذاشتن چیه ؟؟؟؟
آینه که می خوان نشون بدن که گوش ما دراز و مخملی نیست ....
پاسخ ها
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
نه عزیزم . داشت گوشواره ای که دوست پسر جدیدش بهش داده رو نشون می داد تا بهش بگه مثلا براش مهمه .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
خخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:48 - 1394/04/03
هاییییی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
نسیم سحری صبر کن...
UNITED STATES
14:49 - 1394/04/03
جنجالی ترین؟!!!! عجب!!! ناسلامتی زن و شوهرنا چرا شلوغش میکنید
درضمن خوبه والیبال ماهم تو آمریکا باخت خوبه اونام بگن تحقیر!!!!بازیکناشون به احترام ما تا موقع اذان آب نخوردن اونوقت ما اینجور برخورد میکنیم ..آقای شاهین نیا امیدوارم شما دیگه سانسور نکنی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:49 - 1394/04/03
از نیکبخت و شیث رضایی حال به هم زن ترم هست؟؟؟

چه هندوانه ای ماهی صفت واسه الهام حمیدی باز کرده!!پدیده تکرار نشدنی تاریخ سینمای ایران
حتم دارم سینما رو با جای دیگه اشتباه گرفته...
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
فکر میکردم نوشابه باز میکنن واسه هم نه هندونه :v -_- یه چیز جدیدم یاد گرفتیم خخخ
عشق دنیای هنر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
دوست عزیز هندوانه باز نمی کنند اون نوشابه است که باز می کنند
بدون نام
ROMANIA
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
تکرار نشدنی دیگه
چند تا زن بازیگر تونستند همیشه نقش زن پیامبرا و شهدا و قهرمان ها رو ایفا کنن؟!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
دو تا ضرب المثلو قاطی کردی داداش؟ عیب نداره: دی
رعنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
آره. حال به هم زن تر از این دوتا محسن افشانیه
UNITED STATES
14:49 - 1394/04/03
اگ ضایع نشم فک کنم اووووول
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
شدی متاسفانه، بییشتر دقت کن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
اگر منم پول داشتم الان کامنت تورو نمیخوندم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/04/03
لباس الهام حميدي چقدر جلفه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/04/03
هنگامه حمیدزاده شبیه کیه!!!!!!!!!!وای یادم نمیاد!!!!!!!!
البته اول:)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
مثلا شبیه بانو گلشیفته
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
گلشیفته
ولی هنگامه خوشگلتره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
گلشیفته قد بلندتر باهوش تر و سبزه تره . از لحاظ استعداد هم که اصلا قابل مقایسه نیستند . ایشون در واقع بدل اوشون هستند! مثل مهناز افشار و اصلش!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
ملت جو گیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/04/03
از نیکبخت و شیث رضایی حال به هم زن ترم هست؟؟؟

چه هندوانه ای ماهی صفت واسه الهام حمیدی باز کرده!!پدیده تکرار نشدنی تاریخ سینمای ایران
حتم دارم سینما رو با جای دیگه اشتباه گرفته...
پاسخ ها
گل دختر شمالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
الهام حمیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!شوخی کرده آخه حمید ماهی صفت رو که میشناسین....چقد لباسه الهام حمیدی جلفه مثلامراسم افطاری بودها خوبه که یه سری حرمتها رونگهدارن
پویا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
بیخیال میشی یا یه هندوانه برات باز کنم؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:58 - 1394/04/03
متنی که واسه عکس صدف طاهریان گذاشته بودی عالی بود (حالا جدی کی هستن ایشون؟!؟)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
یه نقش درجه 3 و 4 تو فیلم درجه 2 پس کوچه های شمرون بازی کرده و دیگر هیچ...
مجید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
چرا صدف جون و مسخره کردی؟!؟!؟ :(
الهه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
منم نمیشناسم سوال خوبیه میشه یه توضیح بدید لطفا!!!
GERMANY
15:00 - 1394/04/03
ببخشید محمدرضا علیمردانی همون خواننده تیتراژ فیلم انقلاب زیبا نیست ؟؟؟ خیلی صدای خفنی داره ... ایول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:01 - 1394/04/03
چه انرژی زیادی داره مصرف میکنه امیر جعفری توی این حرکت انتحاری ...!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
انتحاری؟!!!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:02 - 1394/04/03
از کامه تحقیر برای توصیف باخت آمریکا اصلا خوشم نیومد
اونا تا اذان آب خوردن و از ما برای میزبانی تشکر ردن و ما...
پاسخ ها
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
کلا جنبه برد و باخت نداریم
حرف دیگه نمونده به حریفمون نزده باشیم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
ولی ضایع شذن دیگه دو بار مارو بردن دیگه فک نمیکردن اینجوری ب ما ببازن.انتقاممونو ازشون گرفتیم.در ضمن ب نکته ی خوبی اشاره کردین از میزبانی ما تشکر کردن چون واقعا به قول سرمربیشون هر کاری کردن تا احساس رضایت داشته باشن .از مردممونم چقد تعریف کرد.ولی ایا این میزبانی عالی تو رسانه هاشون منعکس میشه؟نه خیر نمیشه فقط اب نخوردنشون تا اذان ب احترام مردم روزه دار منعکس میشه تا بگن چقد بااخلاقن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:03 - 1394/04/03
ستارگان در فیلم خشک سالی و دروغ؟
پگاه اهنگرانی و مارال بنی ادم، شدن ستاره؟
از بانو لیلا حاتمی هم لطف کنید عکس بزارین.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
در سینمای فامیلی و خانوادگی ایران بله اهنگرانی و کوثری ستاره محسوب میشن .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:07 - 1394/04/03
Avaaaaaaaaaaaaaaal
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
کوچولو سوادت تا چ حده ک فرق اول و آخر شدنو نمیدونی؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:10 - 1394/04/03
چه پسر خوشگلی داره این احسان خواجه امیری خدا حفظش کنه
از سید شهاب حسینی چرا عکس نمیزارید
"شهاب بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران"

از یاس هم بیشتر عکس بزارید.بهترین رپر ایران
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
اغراق نکن
چقدر از رپ فارسی بدم میاد من :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1394/04/03
واسه صدف طاهریان خیلی خووووب گفتین :v
آفرین :D
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
نمیری از حسودی...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:42 - 1394/04/03
از یه طرف گیر میدین به تیتر صدا و سیما از یه طرف هم خودتون می نویسین تحقیر .......................................................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:48 - 1394/04/03
نمیدونم چرا مهدی مقدم هرکاری میکنه هنوز توپوله! !
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
خیلی خندیدم مرسییییی
mahdiye
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
مثلا چی؟یه حرفایی راجع بهش بود ولی اصل قضیه چیه؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:52 - 1394/04/03
من اخرم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
تو جیگری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:55 - 1394/04/03
شیث رضایی رفته رفته داره شبیه مایکل جکسون میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:56 - 1394/04/03
بارانا خیلی ناز شده...مرسی از این ک ب خواسته های ما توجه میکنید....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
هدفتون از منفی دادن چیه؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
که چی؟ بارانا هم شد اسم؟ باباش لوستر از دخترشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:03 - 1394/04/03
واقعا عشق بنیامین المثنی نداره...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
خدا داند!
بدون نام
ROMANIA
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
اونایی که دلشون کاروان سراس یاد بگیرن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
همش فیلمه! خودش گفت توی یه برنامه که مرگش سبب خیر شد من به شهرت بیشتری برسم! متاسفم واسه اون بیچاره که زن همچین ادمی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1394/04/03
پس ارسلان کووووووووووووووووووووووووو
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
رفته پیش عشقولیش!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1394/04/03
اونایی ک خودشون ب شخصه دیدن ک عشق بنیامین المثنی نداره،لایک کنن...
اونایی هم ک خودشون عشق المثنی ندارن،اونام لایک کنن...
طرفدارای بنیامینم لایک کنن....
مرسی
پاسخ ها
محمدرضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
یدفعه بگو آهای ملت همیشه در صحنه همه لایک کنید.خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1394/04/03
نوید محمدزاده وصدف طاهریان رو اصلا نمی شناسم همه جا هم هستن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:34 - 1394/04/03
هنگامه رو فک کردم گلشیفته فراهانیه
UNITED STATES
16:51 - 1394/04/03
آخر :)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
جیگر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1394/04/03
من تاحالا فکر می کردم بچه ماه چهره خلیلی دختره!!! خداییش پرواز دخترونه نیست؟؟! به نظر من که به پسر نمیاد اصلا!
به هر حال خدا حفظش کنه واسه پدرمادرش
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
اره پسرو چه به پرواز ؟ گولاخی پولادی گوریلی چیزی برای پسر باید بگذارند !!
zzzzzzzzzz
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
اره والا مثل اسم شوهردوست من ستایشه میگه قبلنا این اسم پسرونه بوده
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
مگه پسره؟!
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
از اونجایی که اکثر خلبانا و فضانوردا مردن، پس پرواز هم اسم پسرونه اس!!!
o-O
باران
ROMANIA
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
من یه همکلاسی دختر داشتم اسمش پویا بود... اصرارداشت پویا دخترونه س
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:06 - 1394/04/03
خدایی این بازیگرا اینقدر رنگ و مش و آرایش میکنن خوبه سرطان نمیگیرن بوخودااا.... خدایا شکرت منو خوشگل آفریدی و بی نیازم کردی از خرج عمل ممل و میکاپ فیکاپ... والا! (((:
پاسخ ها
رسول
UNITED STATES
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
تا اخرش نخوندم اشتباه لایک کردم اعتماد به سقف
امیرحسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
از اعتماد به سقفم گذشته!!!
اعتماد به ...
بدون نام
ESTONIA
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
الان میخواستی بگی خوشگلم؟
باشه فهمیدیم خوشگلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:10 - 1394/04/03
آها... اینو بگم. بیرون انداختن گوش در این یکی مورد نشون دادن گوشواره بوده و بس!!! شک نکنین.... کلا ایشون به نشون دادن مارک البسه و وسایلشون علاقمندند شدیدددد به مدت مدیدددد.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:31 - 1394/04/03
اوه اوه
کلی از خنده مردیم بابت جمله ای که واسه عکس شیث گذاشته بودی ...
مردک ابروهاشو ریمل زده انگار
پاسخ ها
احسان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
تصحیح
ببخشید مژه هاشو ریمل زده
اشتباه شد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
مژهاشو ریمل زده نه ابروهاش
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
اولا ادب رو رعایت کن. در ثانی شما که فرق مژه و ابرو رو نمیدونی همون بهتر که نظر کارشناسی ندی. بابا مژه های شیث طبیعی طبیعیه. واقعا برای کسی که هوادار قدیمی شیث بوده و میدونه تو همه عکساش بدون استثنا همینجوریه دردآوره تهمتهای شما. آقای شاهین نیا شما هم زحمت بکشید برید یه بار شیث رو از نزدیک ببینید تا کاملا توجیه بشید. مطمئنم بهتون اجازه میده به مژه هاش دست بزنید و همه توهماتتون برطرف بشه.
بدون نام
ROMANIA
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
مژه هاش طبیعیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:36 - 1394/04/03
تحقیر آمریکا چیه دیگه؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:51 - 1394/04/03
بچه ها کاش سبزی پاک کردن آن لاین هم بود بعد می شستیم دور هم پشت این بازیگرا غیبت می کردییییم بیشتر حال می داد .
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
خیلی باحالی :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:53 - 1394/04/03
حمید فرخ نژاد چه پیر شده .رامبد جوان رو هم چشم زدم یهو خیلی سن بالا شد و چاق .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:59 - 1394/04/03
اوه اوه
کلی از خنده مردیم بابت جمله ای که واسه عکس شیث گذاشته بودی ...
مردک ابروهاشو ریمل زده انگار
پاسخ ها
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
ریملو به مژه میزنن نه ابرو
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
احسان و مهدی؟؟؟ اساتید! لطفا هنرهاتون رو لو ندین!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:17 - 1394/04/03
من ارسلان میخام
پاسخ ها
شیدا هستم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
ولیکن ارسلان یکی دیگه رو موخاد (:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1394/04/03
چراميگين واليباليستاآمريكاروتحقير كردن؟يعنى تيم ماهم كه گاهى بااين زحمتى كه بچه هاميكشن بازنده ميشه،تحقير ميشن؟يكم ارزشى تر برخوردكنيم واسه خودمون بهتره!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1394/04/03
یعنی باور نمیکنم شما دیگه چرا برترین ها !
تحقیر امریکا
امریکا هیچ غلطی نمیتوتند بکند
و و و ...
جنبه ندارین بازی نکنین خوب !!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:00 - 1394/04/03
دليل اينكه گوش چپش بيرونه اينه كه يكم ضعيف شده بيرون ميذاره صدا ها را واضحتر بشنوه.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
میخاد بگه من جیگرم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:08 - 1394/04/03
محمدرضا علیمردانی خواننده تیتراژ انقلاب زیبا هم هست
و همون آقایی هستند که تا سالها صوتی نداشته و مهمان برنامه ماه عسل 91 بودن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:16 - 1394/04/03
محمدرضا علیمیردانی عجب گیریمی شده!!! نشناختمش!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:26 - 1394/04/03
وای این قسمت خیلی جالب بود عاشق امین زندگانیم .....و همینطور دانیال حکیمی و صدای زیباشون که به ادم ارامش میده رو خیلی دوست دارم ....این اقا حافط ناظری چقدر صورت مینیاتوری خوشکلی داره بخدااااااااماشاالله .....ولی خواهشا از این گلزار و افشار و محسن رو مخ افشانی عکس کم بزارید شبا خوابم نمیبره .....
ROMANIA
19:27 - 1394/04/03
اولا چقد خوب که از شاعر و اینا عکس ندیدیم..تشکر

دوما عباس کیارستمی الآن کجاست و چه میکنه؟

سوما آخه محسن کیایی رو چه به حسن معدنی !خودشو لوس میکنه

و در آخر
هنگامه حیدر زاده خوشگل تر از گلشیفته فراهانیه!
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
بعدچرا نباید از شاعرا عکس ببینین ینی ؟
:|
UNITED STATES
19:28 - 1394/04/03
هنگامه حمید زاده خیلی شبیه گلشیفته شده بود
و عکس سحر قریشی با اون بدل جالب بود
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:39 - 1394/04/03
دليل اينكه گوش چپش بيرونه اينه كه يكم ضعيف شده بيرون ميذاره صدا ها را واضحتر بشنوه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:49 - 1394/04/03
عکس امیر علی دانایی جالب بود قبلا هم یکی شبیه اینو از سوگل طهماسبی گذاشته بودین .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1394/04/03
من فکرکردم پروازاسم دختره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدشم یعنی چی تحقیرامریکا بازی رفت که باختن اونام بیان این حرفارابزنن نمیدونم تاکی باید به این حرفاادامه بدیم
خداراشکرتله فیلم نزاشتید خیلی مسخره بود اون قسمتش
پاسخ ها
امیتیس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
عزیزم تله فیلم چیه؟؟
یه ویدئو 15 ثانیه ای بود.........
تله فیلم..............!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1394/04/03
هدف گوشواره است گوش بهانه است!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1394/04/03
عاخه باخت تو بازی ورزشی چ ربطی به تحقیر داره؟!!! یعنی اگه ما میباختیم ما تحقیر شده بودیم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:55 - 1394/04/03
اوه حالم از شیث رضایی واقعا و وجدانا بهم خورد. زنها رو مسخره می کنن وای چقدر زشت و چندش آور شده !!
دیگه نوبت پسرها شده وای خدا اینجا کدام کشور دیگه !!
اییی !!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
اون بخت برگشته مژه های خودشه انقد انگ و تهمت به مردم نزنید ندونسته بابا ،گناهه بخدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:59 - 1394/04/03
وای چقد این قسمت ماه عسل قشنگ بود دست آقای علیخانی درد نکه
حامد و عاطفه واقعا عالی بودن .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
واقعا آدمای کوته فکری مث تو حامی این برنامن
این برنامه بزرگترین توهین به دخترا بود
فقط سکوت میکنم...
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
اره خیلی قشنگ بودوی به چهره ها چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
ROMANIA
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
برات متأسفم چکاوک !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:18 - 1394/04/03
شیدا@

بدون میکاپ و فیکاپت ؟
ROMANIA
21:20 - 1394/04/03
فقط زن مهران غفوریانو عشق است;-)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
مجله محترم؟ رونمایی از زنش یعنی چی آخه؟ مگه ماشینه؟ هر چیزی رو که نمیگن! جای مهران غفوریان بودم شکایت میکردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:55 - 1394/04/03
الله اكبر
گفتم خود خودشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:03 - 1394/04/03
تیکه ای که به صدف طاهریان انداختی عاااااالی بود.خودمم تو این عکسای چهره ها بود که شناختمش. اصلآ نمیدونم چه فیلمی بازی کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:32 - 1394/04/03
الله اكبر
گفتم خود خودشه
GERMANY
23:42 - 1394/04/03
اقای شاهین نیا جمله تحقیر امریکات خیلی زشت بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:23 - 1394/04/04
مثل همیشه عالی .خسته نباشید اقای شاهین نیا .ولی با اون قسمتی که نوشتید تحقیر امریکا مخالفم .چطور ما می بازیم میگین چیزی از ارزش ما کم نمیشه ولی امریکا باخت میگین تحقیر شد یک ذره انصاف داشته باشین. لطفا عکس از خانوم لیلاحاتمی و خانوم مریلا زارعی ببگذارید.سایتتون عالی هست.سپاسگزارم.
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:56 - 1394/04/04
مریم کاویانی که میخواست اینقدر عکس از نزدیک بندازه کاش حداقل یه دستی به ابروهاش میکشید!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:23 - 1394/04/04
وای خیلی خندیدم ممنون
نمردیموخنده ی گلزارروهم دیدیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:25 - 1394/04/04
پرواز اسم پسر هم هست!! مثل پرواز همای اخیرا لغو شد!! ((:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:40 - 1394/04/04
میگم آقای ماهی صفت دیدش به هنرهفتم و هنرپیشه های تاریخ سینما محدود نیست خیلی ...وسعتش بده ماهی جان. ((((:
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
این ماهی صفت بدجور دلش پیش الهام حمیدیه! ما پدیده های دیگه ای مثه رضا عطاران داریم چرا با رضا عطاران عکس نگرفته؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:11 - 1394/04/04
لایک برادر حاج رسول رو بهش برگردونین مدیونش نشم یهو... والا... |%
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:28 - 1394/04/04
آقاي شاهين نيا اگه انتقاد پذير و منطقي هستي بايد قبول كني كه تحقيري در كار نبوده چون بازي هاي رفت دقيقا برعكس اين نتيجه را داشت. تو رو خدا اين قدر همه چيزا سياسي نكنين و با ديد باز به حقيقت ها نگاه كنيد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:30 - 1394/04/04
حالم از فلانی به هم خورد...تحقیر آمریکا...فلانی چقدر جلفه...خدایی ما ایرانیا چرا اینجوری شدیم؟ یا از اول ادبیاتمون همین بوده خبر نداشتیم؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
حساس نشو!
UNITED STATES
02:43 - 1394/04/04
داداش این صدف طاهریان و مریم معصومی کلا کین؟؟؟
از فرهادمجیدی عکس بزار شاهین خان. میگم از شما بعید بود به باخت آمریکا به دیده حقارت نگاه کنی. پس از این به بعد ما هم باختیم باید بگیم تحقیر شدیم؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:53 - 1394/04/04
صدف طاهری توی عکساش خوب افتاده..ولی یه تیکه توی یه فیلم دیدم..نقششم الکی بود...زشت بود

همش روتوشه باوو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:06 - 1394/04/04
رو ذست دختر مازیار فلاحی خالکوبی آیااا؟؟ درست میبینم؟:|
پاسخ ها
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
خال کوبی رو دست دختر بچه رو ببین! وایییی
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
آره منم دیدم :|
واقعیه ینی ؟
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
خالکوبی که نیست مطمئنا، برچسبی چیزیه لابد
اما بد آموزی داره و بهتره از این کارا نکنن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
بچه و خالکوبی؟ حالت بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:35 - 1394/04/04
ای جان چه گل پسری:)))))
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
منم با همه ی ارادتی که به ضیا دارم ...خندیدمــــــــــــــــ
سهیل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
ولی جدا از شوخی واقعا گل پسره داداشی مون واقعا تو اخلاق و نجابتش تکه تو این هنرمندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:38 - 1394/04/04
چرا گفتین تحقیر تیم والیبال امریکا توسط ایران؟؟پس یعنی ما این همه تو مسابقه های دیگه میبازیم تحقیر میشیم؟ واقعانکه متاسفم واسه طرز فکرتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:12 - 1394/04/04
فقط الناز زشاکر دوستو عشق است من عاشقشم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
منفیات رو بشمار هیچی نگو
-
10:38 - 1394/04/04
سردار آزمون دوست داریم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:51 - 1394/04/04
مجلتون عالیه۰ هر روز سر میزنم۰ بنیامین و رامبد جوان درجه یک هستن! عزیزم اون خالکوبی نیست'احتمالن برچسبه' آخه به نظرت این بچه تحمل خالکوبی داره عایا?
پاسخ ها
دریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
عزیزم میدونم بچه تحملشو نداره بخاطره همین پرسیدم عزیزم برچسبشم واسه بچه ایی به این سن خوب نیست عزززززززززززیزم یجورایی زیادی مسخرس عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــزم:|:|:|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:38 - 1394/04/04
باز هم آزاده نامداری.................... مجری مغرور.................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:07 - 1394/04/04
همه این هنر پیشه ها باید از حجاب خانم نامداری درس بگیرن افرین به خانم نامداری عزیز
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
افرین به منفیات
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:22 - 1394/04/04
علی ضیا خیلی دوست داشتنیه و آقای علیمردانی عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1394/04/04
واییی!!! اصلا فکرم نمیکردم اون محمد رضا علیمردانی باشه!!! خوب شد گفتینا مرسی !!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1394/04/04
در جواب دنیا و سهیل
منم واس شوخی و خنده نگفتم واقعنم گل پسره مجریمون از لحاظ اخلاق و نجابت
از لفظ نویسنده خوشم اومد همونو کامنت کردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:30 - 1394/04/04
واقعا علی ضیا خیلی بچه باحال و بامرامیه خداحفظش کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:49 - 1394/04/04
واقعا علی ضیا خیلی بچه باحال و بامرامیه خداحفظش کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:18 - 1394/04/04
کی این ضیا میره راحت شیم احسان و بزارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:44 - 1394/04/04
کی این ضیا میمیره راحت شیم احسان و بزارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:26 - 1394/04/04
وای واقعاً معرو و سید محمد عشق اند نه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:15 - 1394/04/04
هشتاد و پنجم یا ششم یا همین حدودا ممممممممممممممممممممممممممممممممم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
من هفته بعد میرم مشهد! برات دعا میکنم
ROMANIA
23:26 - 1394/04/04
آرزوی مرگ هیچکی رو نکنید!! اونم جوون خونواده داره... گنا داره.... 45 تونن یارانه داره... (:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:13 - 1394/04/05
عاقا این همه اسم عجیب چیه این ه ن ر م ن د ا میزارن رو بچه هاشون؟ پرواز؟ ینی چی؟
پاسخ ها
محسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
اسم به این قشنگی مگه چیه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:49 - 1394/04/05
یوزر واقعابرات متاسفم که دوست داری علی ضیابمیره جاش علیخانی وبزارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:09 - 1394/04/05
درسته که مهناز افشار طرفدار زیاد داره ولی از همون هشتصد تا کامنتی هم که براش میذارن نصف بیشترش بد و بیراه و سوال راجب زندگی خصوصی و این حرفاست. آخه این چه نوع طرفداریه؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
شیری که خوردی حلال کردی!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
مهناز افشار صد سال دیگه بازیگر نمیشه! مگه با این کارا تو چشم بیاد والا چه فیلم درست حسابی بازی کرده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:15 - 1394/04/05
لطفا از بازیگرای سریال در حاشیه بیشتر عکس بذارید .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1394/04/05
فقط بدل سحر قریشی. عالی بود. خنده م گرفت
حدیثه تهرانی ام گریمه دیگه. شوهر نداره که. فعلا بهترین داره فقط ؛)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:15 - 1394/04/05
فکر کنم ماهی صفت کلآ الهام حمیدی رو با یکی دیگه اشتباه گرفته
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
ماهی صفته دیگه! راست میگی برو با پدیده های مرد عکس بگیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:17 - 1394/04/06
چقد بیکاری برتتزین ها! اینا مثلا برترینهای ایرانن؟
چقدر بیکاریم؟ چقدر جونای ما بیکارن!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
ااااااااین نظر منه !!!!!! خخخخخخخخخخ وای تایید شده!!!؟؟؟؟؟!! باورم نمیشه... من اینو گفتم! خخخخخخخ دمت گرم برترینها کارت خیلی درسته! ایول!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:35 - 1394/04/07
عشقم فقط الهام حمیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:05 - 1394/04/07
دختر مازیار فلاحی خالکوبی داره ؟؟؟؟
جل الخالق بچه کوچولو
UNITED STATES
12:52 - 1394/04/07
صرف نظر از اینکه مهناز افشار بازیگر توانایی نیست و با دیدن فیلمهاش میشه فهمید، فیزیک چهره ش برای بسیاری از نقشها مناسب نیست بیشتر نقش دخترای پولدار نازپرورده و ازخودراضی بهش میخوره، فاقد نوعی نگاه و معصومیته، از طرفی لحنش هم همینطوره با ناز صحبت میکنه، بازیگر که نباید با ناز صحبت کنه در خیلی نقشها
خلاصه اینکه بازیگر خانم جوان همه فن حریف و به معنای واقعی بازیگر خیلی کم داریم.
پاسخ ها
امید
UNITED STATES
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۸
الکی مثلا من سه تا اسکار برترین بازیگر زن، کارگردانی و نویسندگی رو بردم! خخخخخخ
ولی منم باهات موافق مریم! پراید ماشین نمیشه، مهناز افشار بازیگر نمیشه!
اگرم بشه از سرناچاریه! قحطی بازیگره!
UNITED STATES
15:17 - 1394/04/09
ببخشید منظورتون از رضا گلزار ؛ محمدرضا گلزار نیست؟
-
10:51 - 1394/04/10
از اول تا آخر عکسها رو فقط واسه این کامنتهای زیرش می خونم خیلی باحاله کلی می خندم.
واما اول و آخر همه بازیگرا رضا کیانیان خوش تیپ در 65 سالگی.
محسن تابنده هم که خیلی کارش درسته .
تمام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج