نامه مهم جامعه مدرسين به احمدی نژاد
۲۲۷۰۷
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۱
۳۳۷۸
جامعه مدرسين حوزه علميه قم با ارسال نامه‌اي خطاب به رييس‌جمهور از دولت خواست جلوی گرانی‌ها و افزایش قیمت‌های موجود را بگیرد تا به خواسته‌های مردم شریف جامه عمل پوشانده شود.
 خبرگزاری ایسنا: جامعه مدرسين حوزه علميه قم با ارسال نامه‌اي خطاب به رييس‌جمهور از دولت خواست ضمن تبادل نظر با كارشناسان اقتصادي و بهره‌گيري از مشاوره دلسوزان نظام و انقلاب، جلوی گرانی‌ها و افزایش قیمت‌های موجود را بگیرد تا به خواسته‌های مردم شریف جامه عمل پوشانده شود.

متن اين نامه به شرح زير است:

جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی موفقیت برای جنابعالي و همه خدمت‌گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ به اطلاع می‌رساند؛ طبق اخبار و گزارش‌های واصله و شواهد موجود، طي چند ماهه اخیر موج نسبتاً عظیمی از گرانی متوجه کالاهای اصلی و مورد نیاز مردم شریف ایران شده و مشکلات و نارضايتي در حد گسترده‌اي را به وجود آورده است.

به طوري كه مراجع معظم تقلید و علمای اعلام «دامت‌بركاتهم» نیز نسبت به این مسئله ابراز نگرانی فرموده‌اند.

بدیهی است چنانچه این گراني‌ها تداوم پیدا کند، ‌بیم آن می‌رود که اقشار آسیب پذیر و مستضعف جامعه اسلامی ما - که همانا صاحبان اصلی این انقلاب‌اند - با معضلات جدی مواجه شوند.


جامعه مدرسين حوزه علميه قم براساس وظيفه اسلامي و اجتماعي در حمايت از اقشار محروم جامعه ضمن تشكر از اقدامات اخير دولت محترم در ارتباط با نظارت و مهار اين گراني‌ها و با نظر به تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری «مدظله العالي» مبنی بر حل معضلات اقتصادی و توجه به مشکلات اقشار آسیب پذیر، بر تداوم نظارت‌ها تأكيد نموده و از دولت محترم مي‌خواهد ضمن تبادل نظر با كارشناسان اقتصادي و بهره‌گيري از مشاوره دلسوزان نظام و انقلاب، جلوی گرانی‌ها و افزایش قیمت‌های موجود را بگیرد تا به خواسته‌های مردم شریف جامه عمل پوشانده شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:35 - 1391/02/12
کار از گرانی گذشته.عده ایی که دارن غمی ندارن
اما با اکثریت جامعه چکار کنیم ؟سیاست هایی که برای مقابله با افزایش قیمت ها وعده!! داده شده بود چه شد؟ آیا هنوز هم مدعی هستیم که نرخ تورم نزدیک صفر است و هیچ فقیری در ایران نداریم؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج