تهدید پرسپولیس و تراکتورسازی به محرومیت
۲۳۰۰۳۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳
۱۷۵۶۸ 
رئیس کمیته انضباطی گفت: در 5 دیدار از رقابتهای لیگ برتر تخلفات مختلفی گزارش شده است.
خبرگزاری ایسنا: اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: هفته نخست رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و از سوی نمایندگان و داوران این بازیها، در 5 دیدار تخلفاتی گزارش شده است. این تخلفات شامل اهانت، فحاشی و رفتار نامناسب تماشاگران و عوامل تیم‌ها اعم از مربی و سرمربی به مقامات رسمی مسابقات یا تیم مقابل است.

وی افزود: از 8 مسابقه برگزار شده در 5 دیدار شاهد تخلف بوده‌ایم و مدیرعامل باشگاهها را به کمیته انضباطی دعوت خواهیم کرد و از آنها می‌خواهیم تا سکوهای خود را به هر نحوی که می‌شود، کنترل کنند. به عنوان مثال از مدیران باشگاه‌های پرسپولیس، ملوان انزلی و تراکتورسازی تبریز می‌خواهیم دقت بیشتری در نوع رفتار تماشاگران خود داشته باشند چرا که متاسفانه این سه تیم میزبان مسابقات در هفته اول بوده‌اند و شاهد تخلفاتی از سوی تماشاگرانشان بوده‌ایم. بر همین اساس پس از بررسی گزارش‌های تیم‌ها، جریمه نقدی و محرومیت برای تیم‌ها در نظر خواهیم گرفت و اگر رفتار غیر ورزشی و برخورد نامناسب مجددا از سوی تیم‌ها یا تماشاگران مشاهده شود، جرایمی نظیر برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر یا انتقال بازی به شهر دیگر را در نظر خواهیم گرفت.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: پاشنه آشیل حوادث و تخلفات انضباطی مصاحبه‌ها و صحبتهایی است که عوامل تیم‌ها قبل و بعد از مسابقات انجام می دهند. به عنوان مثال مصاحبه یحیی گل محمدی باعث شد تا شاهد تخلفاتی باشیم و ضمن اینکه تماشاگران این تیم به خاطر مطالبی که سرمربی تیم ذوب آهن مطرح کرده بود، رفتار ناشایستی انجام دادند. بدون شک وی با محرومیت و یا جریمه نقدی مواجه خواهد شد و به عنوان مسئول کمیته انضباطی از کادر تیم ها می خواهم که در مصاحبه هایشان مطالبی را مطرح نکنند که باعث ایجاد تشنج در مسابقات شود. اگر گل محمدی مدارک مستندی را در اختیار دارد می‌تواند به کمیته اخلاق ارائه کند نه اینکه در مصاحبه مطبوعاتی آن را مطرح کند و در نهایت در سکوها شاهد جنجال و رفتار نامناسب تماشاگران باشیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج