پیشنهادهای فرهنگی خنك كننده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۳۰۱۶۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
۱۰۰۲۱
از شیراز تا استانبول؛ از داستان تا نمایشنامه
اگر قصد دارید تابستان امسال متفاوت باشید یا در كنار استراحت جانانه زیر باد خنك كولر فعالیت‌های مفیدی هم انجام داده باشید، بهتر است قلم و كاغذتان را‌ بردارید و برای هفته‌های پیش روی‌تان برنامه‌ریزی‌های كوتاه مدتی را ترتیب دهید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری:اگر قصد دارید تابستان امسال متفاوت باشید یا در كنار استراحت جانانه زیر باد خنك كولر فعالیت‌های مفیدی هم انجام داده باشید، بهتر است قلم و كاغذتان را‌ بردارید و برای هفته‌های پیش روی‌تان برنامه‌ریزی‌های كوتاه مدتی را ترتیب دهید. درست مانند همراهان همیشگی پیشنهادهای فرهنگی ایده‌آل كه انتخاب و تجربه‌های خوب چهره‌ها را از یك سفر، خواندن كتاب و حتی تماشای فیلم ثبت می‌كنند تا در خلوت به آنها بپردازند. پیشنهادهای این شماره هم پر است از اتفاق‌های خوب و خاطره‌ساز؛ پس همراه‌مان باشید.

یكتا ناصر (بازیگر)

نمایش‌خوانی در خلوت

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

تئاتربازهای حرفه‌ای عاشق خواندن و تماشای نمایشنامه‌های پیچیده از نویسندگان بزرگ هستند و به محض اجرای یكی از معروف‌ترین آنها به هر دری می‌زنند تا خودشان را به سالن برسانند. اما در كنار دیدن تئاتر خواندن داستان نمایشنامه‌های پر فروش و محبوب دنیا لذت دیگری دارد. كتاب‌های نه‌چندان قطوری كه می‌توانند همراه‌تان در اتوبوس، تاكسی یا مترو باشند و لحظه به لحظه شما را با كاراكترهای جذاب خود همراه كنند. این همه تعریف از نمایشنامه را گفتیم تا به پیشنهاد یكتا ناصر بازیگری كه به تازگی با سریال جاده قدیم در قاب تلویزیون حضور داشت، برسیم.

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

این هنرمند با معرفی نمایشنامه «مردگان بی كفن و دفن» اثر ژان پل سارتر و با ترجمه پری صابری می‌گوید: «شاید لازم نباشد همه نمایشنامه‌ها را با چشم روی صحنه نمایش ببینیم تا لذت ببریم، خواندن داستان آنها گاهی به مراتب لذت‌بخش‌تر است چون شما زمان لازم برای همذات پنداری با شخصیت‌های مختلف داستان را دارید و به جای یك شب روزها و گاهی هفته‌ها با ماجرای یك قصه عالی درگیر می‌شوید. این داستان هم از همان دسته است.»


علی اوجی (تهیه کننده موسیقی و بازیگر)

شیراز؛ پاتوق خاطره‌های من

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

سفر به برخی از نقاط دنیا آن قدر خاطره‌ساز و شیرین است كه تا مدت‌ها می‌شود به خاطره‌های خوب آن لبخند زد و زندگی كرد.  بهتر است به پیشنهاد علی اوجی قدم به شیراز و دیدنی‌های بی‌مثالش بگذارید. شیراز كه بازدیدكننده‌های فراوانی از تمام دنیا دارد، ویژگی‌های خوب زیادی برای انتخاب شدن دارد. یكی از آنها غذاهای خوشمزه و از همه مهم‌تر طبیعت زیبای آنجاست.

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

اگر پیش از این به شیراز رفته باشید حتما از خوبی‌هایش بهتر می‌دانید اما روی صحبت علی اوجی با كسانی است كه هنوز شیراز را ندیده‌اند و در این سال‌ها حافظیه را تنها در عكس‌ها تماشا كرده‌اند او درباره سفر به شیراز می‌گوید: «این شهر به جرات بهشت روی زمین است و حال و هوای معنوی آن در هیچ كجای دنیا یافت نمی‌شود. پس بار سفرتان را به مقصد شیراز و دیدنی‌هایش ببندید چون پاتوق خاطره‌های من آنجاست.»


حدیث میرامینی (بازیگر)

نوشهرگردی در تعطیلات

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

طبیعت و زیبایی‌هایش حال هر كسی را جا می‌آورد. به ویژه اگر زیبایی این طبیعت در تابستان به خاطر درختان میوه فراوان در جنگل‌ها و باغ‌ها دوچندان شده باشد. اگر شما هم از آن دسته مسافرانی هستید كه طبیعت گردی را به خرید و گشت و گذار در خیابان یك شهر ترجیح می‌دهند می‌توانید روی پیشنهاد این بازیگر فكر كنید. حدیث میر امینی بازیگر پركار تلویزیون از آن دسته افرادی است كه برای استراحت، رفتن به دل طبیعت را بیش از هر چیزی دوست دارد.

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

او می‌گوید: «من نوشهر را به خاطر طبیعت بكر، آسمان آبی و مردمان مهربان و ساده‌دلش دوست دارم. به همین خاطر از هر موقعیتی برای رفتن به این شهر بندری استفاده می‌كنم. روستای كندلوس، پلور و جنگل سی‌سنگان مکان‌هایی است كه من همیشه از آنها دیدن می‌كنم و بعد از تجدید انرژی دوباره به زندگی روزمره‌ام بر می‌گردم. این سفر یك شارژر به تمام معناست.»


سیما تیرانداز (بازیگر)

 خواندن رمان از نویسنده معروف فرانسوی

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

اگر اهل خواندن رمان‌های متعدد خارجی باشید باید اسم پاتریك مودیانو به گوش‌تان آشنا باشد چون خاطره نویسی‌های این نویسنده از زندگی گذشته خود بارها به چاپ مجدد رسیده و در سال 2014 جایزه نوبل ادبیات را به خود اختصاص داده است. در این شماره برای طرفداران این نویسنده و رمان‌های معروف پیشنهاد ویژه‌ای از طرف سیما تیرانداز، این هنرمند محبوب داریم.

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

این بازیگر كه كتابخانه‌ای مملو از كتاب‌های معروف از نویسندگان دنیا دارد برای پیشنهاد فرهنگی این شماره كتاب «سیركی كه می‌گذرد» اثر پاتریك موندیا با ترجمه نسیم موسوی پاك را انتخاب و معرفی می‌كند: «قلم خوب نویسنده، لحن شیوا و جذاب در كنار ترجمه عالی از نسیم موسوی پاك این كتاب را به اثری پرفروش و خواندنی تبدیل كرده است كه شما را به عمق خاطره‌های نویسنده می‌برد. تشبیه‌ها و گزارش صحنه‌ها از زبان راوی داستان آن قدر خواندنی است كه به شما مجال بر زمین گذاشتن كتاب را نمی‌دهد. پس اگر دنبال رمانی زیبا هستید معطل نكنید.»


آناهیتا افشار (بازیگر)

سفر به سرزمین تاریخی استانبول

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

خیلی از ما بعد از سال‌ها گشت و گذار در شهرهای داخلی كشور، به دیدن فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مردمان سرزمین‌های دیگر علاقه‌مند هستیم. سرزمین‌هایی كه برای شناخت هر كدام آنها سال‌ها زمان لازم است و سفرهای متعددی را می‌طلبد. اما اگر شما هم در بین كشورهای پر رفت و آمد خارجی به دنبال جایی دیدنی و زیبا برای مسافرت می‌گردید به پیشنهاد آناهیتا افشار با چند سال تجربه از سفر به استانبول فكر كنید.

پیشنهادهای خنك كننده فرهنگی برای گذران تابستانی دلچسب

این هنرمند كه با فیلم برف مورد تحسین داوران و منتقدان قرار گرفت استانبول را به خاطر نزدیك بودن فرهنگ و دینشان به كشور ما و مكان‌های دیدنی پر شمارش دوست دارد. به همین خاطر پیشنهاد می‌كند كه برای یك بار هم كه شده به این شهر سفر كنید و با گذر از بازارچه‌های سنتی و روستاهای آن و بازدید از مسجد معروف ایا صوفیا از لحظه لحظه سفر خود عكس بگیرید و خاطره بنویسید. البته ناگفته نماند این شهر و كوچه پس كوچه‌های سنگ فرش شده‌اش پر است مغازه‌های پرزرق و برق با برندهای معروف دنیا كه دیدن آن خالی از لطف نیست.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
11:39 - 1394/05/24
اخر مگر کتابهای ژان پل سارتر پیدا میشود که بخوانیم!!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر