شهرام محمودی و حملات «کلش آف کلنز»ی اش
۲۳۰۶۳۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۵
۳۲۲۶۴
شهرام محمودی جزو ستاره هایی است که کلش آو کلنز را در اوقات فراغت به طور جدی بازی می کند. او می گوید این بازی فقط سرگرمی وقت های فراغتش است و البته وقتی بازی می کند، کمتر از دو ساعت پای بازی نمی گذارد.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه چلچراغ - شهرزاد همتی: یه نقشه واستون 9 می خوام فارمینگ لطفا، دراگم سه هوگم چار پکا دو ویز پنج گولم یک، می گه به خاطر اظهارات نامناسب بن شدی، مشکل اینه که من هیچ وقت تو گلوبال حرف نمی زنم، بزنمم حرف رکیک نمی زنم؛ آخه چی می گه این. از اینا که بگذریم، هنوز یک ساعت نشده استخونام درد گرفته، چطور دو روز صبر کنم...

این جملات بالا را از یکی از گروه های کلش آف کلنز برایتان کپی کرده ام. اصطلاحاتی عجیب و غریب که درکش خیلی برای کسانی که خارج از گود هستند، ساده نیست. حالا شما فکرش را بکنید که امیر غفور به سید یا شهرام محمودی اس ام اسی با این مضامین بفرستد، بعد باز هم فکر کنید که شهرام محمودی به عنوان خفن جمع کلش آو کلنز بازی های والیبالیست جواب مشکلات ملت والیبالیست را می دهد.

شهرام محمودی جزو ستاره هایی است که کلش آو کلنز را در اوقات فراغت به طور جدی بازی می کند. او می گوید این بازی فقط سرگرمی وقت های فراغتش است و البته وقتی بازی می کند، کمتر از دو ساعت پای بازی نمی گذارد. با او درباره این بازی گفت و گوی کوتاهی انجام داده ایم که در ادامه خواهید خواند.

من و سید و آرچرکویین

چقدر کلش آو کلنز برایتان جدی است؟ چقدر برایش وقت می گذارید؟

خب من اوقات بی کاری ام، مخصوصا وقت هایی را که در اردو می گذرانم، به بازی کردن می گذارنم. زمانی که خانه هستم، خیلی وقتم را برای بازی کردن نمی گذارم، ولی مواقعی که اردو هستیم، برای پرکردن وقتمان و این که حوصله مان سر نرود و یک تفریح برای خودمان درست کنیم، بازی می کنیم. خیلی هم جدی بازی می کنیم. اما همه اش این است که یک تفریح برای خودمان دست و پا کنیم.

خیلی جدی بازی کردن یعنی چطوری؟

یعنی وقت بازی کردن استرس می گیریم، برای هم کری می خوانیم و تمام توجه رو به بازی است. اما این فقط برای وقت بازی کردن است. بازی کردنمان که تمام بشود، دیگر همه چیز تمام شده و دوباره استرس و هیجان موکول می شود به وقتی که دوباره سر بازی می نشینم.

چقدر برایش وقت می گذارید در اردو؟ مثلا یک ساعت زمان می گذارید؟

یک ساعت؟ خیلی بیشتر. وقتی که برای بازی کردن می گذارم، فقط مخصوص به بازی است و گاهی دو ساعت از زمانم را برای بازی می گذارم.

با هم تیمی هایتان در تیم ملی والیبال هم کلش آو کلنز بازی می کنید؟ می نشینید با هم بازی کنید؟ کری بخوانید برای هم؟

زیاد. ما با هم اتاقی هایمان کلش بازی می کنیم. من و سید جزو کلش بازهای حرفه ای تیم والیبال هستیم. سید از من ضعیف تر است و من کمکش می کنم که بتوان کمی جلو برود. (خنده)

با هم کل کل هم می کنید برای بازی کردن؟

کل کل هم می کنیم. سید اتک های خوب می زند و پول زیادی می برد و می آید به من می دهد و گاهی هم برای هم کری می خوانیم. البته من قوی ترم و زورشان به من نمی رسد. (خنده)

از خود سید هم بپرسیم همین را می گوید؟

چاره ای ندارد. (خنده)

من و سید و آرچرکویین

در یک گروه یا کلن بازی می کنید؟

در یک گروه هم می شود گفت. ما یک گروه از بچه های والیبالیست را داشتیم که کلش بازی می کردند. الان اما خود سید در گروه دیگری است و هفت، هشت تا از بچه های والیبالیست در گروه دیگری هستند.

در بین این بازی های کامپیوتری و اینترنتی کدام را بیشتر دوست دارید؟

کلش برایم خیلی جذاب است، اما بازی های دیگر را هم بازی می کنم. مثلا فوتبال خیلی دوست دارم.

کلش جذاب تر است یا فیفا؟

کلش دم دست تر است. نیاز به دم و دستگاه ندارد، موبایل را می گیری دستت و راحت بازی می کنی. بازی مورد علاقه ام شاید call of duty باشد. اما خب کلش بازی سهل الوصول تری است.

رده تان در بازی چند است؟

105

پس رده تان خیلی پایین هم نیست.

آره بابا. وقت بگذارم رده ام بیشتر هم می شود، اما فرصت نمی کنم.

خب چرا فرصت بیشتری نمی گذارید؟

چون دارم بازی می کنم. بازی هم نباید بلای جان بشود. باید مرزی بین تفریح و کار و زندگی آن قدر مشخص باشد که هیچ کدام جای هیچ کدام را نگیرد. آدم می شناسم که وقت بازی کردن هر بازی یا مثلا دیدن فوتبال تا مرز سکته پیش می رود. فوتبال دستی بازی می کند، حالش به هم می خورد، دعوا راه می اندازد، خب این که تعادل نمی شود. هرچیزی جایگاه و موقعیت خودش را دارد. من قدر اگر در اردو نباشم فرصت دارم با خانواده و دوستانم باشم؟ خب آن را هم بگذارم برای این کلش آو کلنز را در رده های بالا بازی کنم که فایده ندارد. پس کی زندگی کنم؟

استعدادتان پس در کلش هم بد نیست. با احتساب این که وقت هایی که منزل هستید بازی نمی کنید، فکر می کنم رده 105 خیلی هم خوب باشد.

بله خدا رو شکر. کلش آو کلنز هم خوب است. (خنده)

در بازی های کامپیوتری پس بین آن ها فرق چندانی قائل نمی شوید.

چرا دیگر. برای من call of duty در صدر است، اما در حال حاضر بیشتر کلش آو کلنز بازی می کنم.

کدام شخصیت کلش آو کلنز را بیشتر دوست دارید؟

آرچر کویین.

فکر کردید تا حالا با خودتان که وقت بیشتری برای این بازی بگذارید تا نفر اول کلش آو کلنز شوید؟

نه والا. یعنی فکر نمی کنم ارزشش را داشته باشد. دارم بازی می کنم، من می خواهم درک کنید که حقیقتا وقتش را ندارم و آن قدر هم مهم نیست این ماجرا. مسئله مهم شاید این باشد که دوست دارم وقت فراغتم خودم را سرگرم کنم و در این برهه کلش آو کلنز به من کمک می کند تا لذت ببرم.

می دانید چه ارقام هنگفتی در این بازی جا به جا می شود؟

شنیده ام و درک هم نمی کنم. مبالغی که اندازه جا به جایی یک بازیکن ورزشی باشد، نمی دانم چه اتفاقی می افتد که آدم ها از بازی و لذت بردنشان هم می خواهند سوءاستفاده کنند و کاسبی راه بیندازند. من فکر می کنم دیگر این دسته از آدم ها بازی نمی کنند. شغلشان خرید و فروش یک سرگرمی است. کلش آو کلنز فروش هستند. من در اینترنت این مبالغ هنگفت را دیدم.

من و سید و آرچرکویین

ما با آقایی مصاحبه کرده ایم که برای بازی اش 70 میلیون تومان هزینه کرده است، آقای محمودی...

نمی دانم واقعا. به نظرم این ها دیگر بچه بازی است. آدم تفریح می کند که غذای روحش باشد. این که می شود بلای جان که!  خب چه فایده ای می تواند داشته باشد این همه استرس و خرج کردن و از زندگی گذشتن؟ بازی اسمش رویش است. بازی. من فکر می کنم این همه هزینه کردن عقلانی نیست. آدم هایی که زندگی شان را روی بازی می گذارند، شاید عشقشان این باشد و لذت ببرند، اما من هیچ وقت نتوانسته ام به بازی آن قدر جدی نگاه کنم. من فقط برای بیکاری ام این چیزها را دوست دارم. این سرگرمی است، نه کل زندگی.

آی دی کلشتان چیست؟

شهرام.

آدم های معمولی می فهمند شما همان شهرام محمودی هستید؟ در حمله ها و بازی با آدم های معمولی طرف شده اید؟

من یک بار عکس بازی و گروهمان را در اینستاگرام گذاشتم، همه به ما حمله کردند و برای همین من از آن گروه درآمدم و الان تقریبا کسی نمی داند من در چه گروهی بازی می کنم.

فکر می کنید دلیل این که این بازی در ایران آن قدر داغ شده چیست؟ اصلا خودتان تا کی می خواهید بازی کنید؟

هر بازی که وارد می شود، یک مدتی در بورس است و آرام آرام فروکش می کند، مخصوصا برای ایرانی ها، چون که ایرانی ها تمرکزشان روی بازی فوتبال است و مادام آن را بازی می کنند و هیچ وقت این فیفا بازی کردن را تعطیل نمی کنند. اما من فکر می کنم این ها یک تفریح موقت است و تمام. من فکر می کنم تا چند وقت دیگر تب کلش هم بیفتد.

آخرین حمله به شما کی بود؟

الان خیلی کم بازی می کنم، چون سفر بودم و اینترنت نداشتم، اما دیشب دیدم یک حمله بد به من شده بود.

اوضاع مالی و طلاهایتان چطور است؟

خدا رو شکر پول دارم.

چند کاپ دارید؟

من تعداد کاپ هایم را پایین نگه می دارم که خیلی به من حمله نشود. فکر می کنم حول و حوش 1400-1300 تا کاپ دارم.

ستاره های این دوره خیلی بیشتر از ستاره های دوره قبلی با مردم به مدد رسانه و فضای مجازی در ارتباط هستند و ستاره های ایرانی هم آرام آرام با ترس از فضای مجازی کنار آمده اند. فکر می کنید این چقدر خوب است و چقدر بد؟ اصلا مردم چقدر جنبه حضور شما در فضای مجازی را دارند؟

خوب و بد همیشه وجود دارد. یک سری از افراد کارشان تخریب شخصیت است. اما اکثریت مردم دوست دارند که زندگی ستاره ها را ببینند و با هنرمندان و ورزشکاران مورد علاقه شان ارتباط داشته باشند و اتفاقا لطف هم دارند. من خیلی این ارتباط را دوست دارم و این ابراز محبت آن ها را می ستایم، به شرطی که به درستی از این ارتباط استفاده شود.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1394/05/18
این بازی بلای خانمان سوز شده به خدا. یه راهی واسه نجات باید پیدا کرد مردم به جای کتاب خوندن و صحبت با هم دائما موبایل به دست دارن کلش بازی می کنن که اصلا به نظرم نتایجی خوبی رو تو آینده نداره
پاسخ ها
فاضل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
به نظر منم الان تب کلش مملکت رو فراگرفته
ولی مطمئن باش خیلی زود فروکش میکنه...
منم بازی میکنم ولی بهش میگم کلش او اپدیت
اخه همش باید اپدیت کنی
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1394/05/18
برادر من تمام وقت و درسشو واسه این بازی میزاره و نمراتش بشدت ضعیف شده کاش مسئولین فیلتر میکردن
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1394/05/18
خوب به ما چه یارو چی بازی میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج