20 نشانه آدم های به شدت احساساتی
۲۳۲۷۶۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۳
۱۱۰۲۵۴ 
اگر شما هم از کسانی هستید که هرشخصی شما را می شناسد نمی تواند در برخورد با شما درباره مسائل خصوصی خود صحبت نکند این مطلب را به دقت بخوانید
مجله اینترنتی برترین هاماهنامه تندرستی - هما درزی: اگر شما هم از کسانی هستید که هرشخصی شما را می شناسد نمی تواند در برخورد با شما درباره مسائل خصوصی خود صحبت نکند. این مطلب را به دقت بخوانید. اطرافیان می دانند که شما همیشه نگران احساسات دیگران هستید و حتی به راحتی می توانید حالات احساسی دیگران را حدس بزنید.

شما آن قدر احساساتی هستید که آرزو می کردید ای کاش در هر بار احساساتی شدن، به شما پاداشی تعلق می گرفت! هیچ مشکلی در احساساتی بودن وجود ندارد. شما هم پستی و بلندی های شخصیتی خود را دارید و البته هرکسی این را متوجه نمی شود. در اینجا 20 خصوصیتی ذکر شده که نشان می دهد احساسی بودن ویژگی بارز شخصیت شما است و شک نکنید که این لزوما خوب یا بد نیست.

20 نشانه که بدانید فردی به شدت احساسی هستید

1- همه چیز را حس می کنید

گاهی فکر می کنید احساسات شما واقعا ملموس هستند، چون هرچیزی می تواند احساسات شما را تحریک کند؛ از متنی در یک کتاب گرفته تا یک صحنه ساده در یک فیلم سینمایی و حتی چند خط از ترانه ای که اتفاقی از ضبط ماشین کناری شنیده اید. این مسائل کوچک شاید برای دیگران هیچ معنایی نداشته باشد، اما برای شما به معنای بروز هزاران حس در لحظه است، همین امر بعضی روزها بسیار طاقت فرسا می شود.

2- حس ششم فعال دارید

زمانی که وارد فضایی می شوید، به گفت و گویی می پیوندید یا با فرد دیگری ارتباط برقرار می کنید، همیشه می توانید حس حاضر در این گفت و گو را احساس کرده یا حدس بزنید.

به راحتی می توانید واکنش های دیگران به نظرات خاص را پیش بینی  کرده و حتی اگر بدانید که این گفت و گو باعث یک فوران احساسی می شود، موضوعات را از پیش تغییر دهید. اغلب افراد، شما را به عنوان استاد برقراری ارتباط می شناسند.


3- همیشه وقتی چیزی مشکل دارد، متوجهش می شوید

تحقیقات نشان می دهد 20درصد مردم می توانند به صورت ویژه ای با شرایط احساسی دیگر افراد به طرزی قوی واکنش نشان دهند. شما دروغ های کوچکی مانند «نه، خوبم!» را نمی توانید باور کنید چون زمانی که چیزی درست نیست و فرد مورد علاقه شما ناراحت است، آن را به وضوح احساس می کنید. «درد تو، درد من هم هست». عبارتی است که معنای واقعی برای شما دارد چون اغلب همدردی عمیقی با دیگران دارید.

4- همیشه نکات ظریف را می فهمید

دوستان صمیمی شما به شوخی می گویند که شما می توانید فکر افراد را بخوانید زیرا همیشه به سوالات آنها، پیش از آنکه بپرسند، پاسخ می دهید. شما به راحتی دروغ ها را متوجه شده و حس می کنید یا می توانید بگویید که چه زمانی افراد چیزی را پنهان می کنند. اشتغال در امور حقوقی یا پلیس شدن، گزینه های مفیدی برای شما هستند.

5- یک قصه گوی توانمند هستید

از آنجایی که به وضوح می توانید احساسات را درک کنید، می توانید این احساسات را در قامت قوی ترین واژه ها درآورده و داستان های فریبنده و شگفت انگیز درباره ساده ترین رخدادهای روزانه تعریف کنید. مثلا برخورد اخیر شما با یک راننده بی دقت در یک تصادف می تواند تبدیل به داستان چندلایه از احساسات مواجهه پویا و پیروزی معجزه آسای نهایی شود که ارزش نگاشته شدن هم دارد.

6- به میزان تعجب آوری باادب هستید

20 نشانه که بدانید فردی به شدت احساسی هستید

زمانی که می گویید «باعث خوشحالی بود»، واقعا منظور شما این است. همیشه رفتارهای مردم را متوجه شده و هیچ گاه استفاده از واژه های «متشکرم» و «لطفا» را در زمان های ضروری فراموش نمی کنید. در عمق وجود خود در واقع شما نگران توهین به احساسات کسی به واسطه بی ادبی یا کاملا باادب نبودن تان هستید.

7- هنردوست هستید

حداقل یک بار در زندگی خود احساس می کنید که دچار سندروم استندال شده اید، یعنی هنر شما را اساسا شیفته خود کرده است. زیباشناسی هنری، خلاقیت و در اصل، هر شکلی از بیان زیباشناختی برای شما بسیار معنی دار بوده و باعث گردش خون متفاوت در شما می شود. شما هرگز چنین سوالی نمی پرسید: «منظور نویسنده از بیان این مطلب چه بوده است؟» زیرا به خوبی می توانید پیام آن را احساس کنید.

8- دوست دارید کارها را انفرادی انجام دهید

کاملا با تنهایی احساس راحتی می کنید و حس بدی از تنهایی به شما دست نمی دهد. فعالیت های فراوانی وجود دارند که شما ترجیح می دهید آنها را به تنهایی انجام دهید، زیرا مثلا ورزش های گروهی باعث می شوند احساس کنید تمامی حرکت های شما دیده شده و مورد قضاوت قرار می گیرید. دوست داری در خانه به تنهایی کار کنید و فضایی شخصی در محل کار داشته باشید، زیرا فضاهای باز کاری باعث می شود محتاط شده و کارایی شما کاهش یابد. تنهایی سفرکردن هم برای شما مشکلی نیست، زیرا همیشه می توانید جزئیات محیط اطراف خود را احساس کرده و از مسیر آسیب ها خارج شوید.

9- بصیرتی اسرارآمیز دارید

به احساسات درونی خود توجه می کنید زیرا به ندرت برای شما ایجاد مشکل می کنند. شما همیشه حس عجیبی درباره آنچه اطراف شما رخ می دهد، دارید و بهترین روش برخورد را می دانید حتی اگر دلیلی برای آن نداشته باشید.

10- اغلب دیگران را خشنود می سازید

حتی اگر از این واقعیت هم رضایت نداشته باشید، مدت ها پیش خود را قانع کرده اید که از کسی انتقاد نکنید؛ بنابراین حتی اگر برخلاف میل قلبی خودتان هم باشد، تلاش می کنید همه اطرافیان خود را خشنود نگه دارید. گاهی آن قدر خوش برخورد هستید که از اینکه مردم فکر کنند آزاردهنده هستید، احساس ترس و اضطراب پیدا می کنید و سپس برای اینکه چنین فکری نکنند از مسیر مخالف آنها خارج می شوید. گاهی احساس خستگی کرده و به دنبال راه هایی برای تحمل انتقاد هستید.

11- با «نه» گفتن مشکل دارید

همه دوستان شما می دانند که هر زمانی به کمکی نیاز دارند می توانند روی شما حساب کنند، چه این کمک حرکت دادن یک پیانو باشد یا قدم زدن در باران سنگین با آنها. مسئله این است که شما با «نه» گفتن به آنها مشکل دارید. واقعیت این است که انجام کاری که دوست ندارید برای شما از ناراحت کردن دیگران با رد درخواست شان راحت تر است.

12- سریع و به شدت علاقه مند می شوید

زمانی که افراد بسیار حساس عاشق کسی می شوند، به شدت و به سرعت به وجد می آیند، اما همچنان احساس اضطراب و تحریک بیش از حد کرده و در پردازش احساسات شدید خود دچار مشکل می شوند. این انفجار احساسی و تحریک بیش از حد متاسفانه صمیمیت را برای ما مشکل تر می سازد.

هم چنین، زمانی که ما به سرعت و به شدت به کسی علاقه مند می شویم، خطر دل شکستگی و انتظارات براورده نشده بسیار افزایش می یابد. این افراد اغلب احساسات خود را بسیار شدید و سریع بروز می دهند و از دیگران نیز توقع چنین رفتارهایی را دارند.

13- تجسم شما قوی است

20 نشانه که بدانید فردی به شدت احساسی هستید

رویاهای شما شفا و مملو از جزییات احساسی هستند و شما به راحتی می توانید به سادگی در هر زمانی به قلمروی جادویی ذهن خود بروید. وقتی کسی برای شما داستانی احساسی تعریف می کند، به راحتی می توانید تمام تفکرات موجود در موضوع را احساس کرده و با آنها زندگی کنید.

 داشتن تجسم قوی، شما را خلاق می سازد و از طرف دیگر در تصمیم گیری ها،شما را ارزشمند می سازد.همیشه تلاش می کنید که تمامی داستان های ممکن را تصور کرده و همگی را پیش روی خود مجسم ساخته و حس خود را در هر یک از این نتایج درک کنید.

14- اغلب اوقات گریه می کنید که البته ایرادی هم ندارد

20 نشانه که بدانید فردی به شدت احساسی هستید

واضح است که احساسات شما نیاز به فوران داشته و گریه یکی از این فوران های احساسی است. زمانی که شاد هستید یا غمگین هستید گریه می کنید. شما گریه می کنید چون انسانی زنده هستید. نباید از این موضوع خجالت زده باشید.

15- آستانه تحمل درد شما پایین است

شما دردها را بیشتر و شدیدتر از دیگر مردم احساس می کنید. به همین دلیل است که از روندهای درمانی گوناگون تنفر داشته و در عین حال به آنها نیاز دارید چون نمی توانید این سردرد لعنتی یا درد عضلانی را نادیده بگیرید و مانند اغلب مردم به آنها بی اعتنا باشید.

16- فیلم ترسناک دوست ندارید

از کتاب ها، موقعیت ترسناک در شب و جاذبه های خاص سیرک و شهربازی خوش تان نمی آید. تجسم شما بسیار شفاف است و به راحتی می توانید خود را در موقعیت خشنی که می بینید، تصور کنید. شاید اطرافیان شما را به تمسخر بگیرند، اما شما نمی خواهید صحنه های ترسناک در ذهن شما دفن شده و هر زمان که در شب تنها هستید یا در خیابانی تنها راه می روید، جلوی چشم شما بیایند.

17- طاقت صداهای بلند و تحریک آمیز را ندارید

احساسات اکثر مردم دچار تحریک می شود، اما شما زمانی که صدایی بلند و خشن را برای مدتی طلانی می شنوید، خشمگین می شوید. شما تمایل وافری به قطع این صدا یا دورشدن از آن تا حد ممکن دارید. البته خوب است راه هایی را برای مواجهه و تحمل صداهای بلند یاد بگیرید.

18- از نورهای شدید هم تنفر دارید

همیشه گوشه های کم نور یا صرف شام زیر نور شمع را ترجیح می دهید. نورهای شدید اغلب برای شما غیرقابل تحمل هستند. به همین دلیل از اینکه دوستان تان نور چراغ قوه را در شب در محیط تفریحی روی صورت شما بیندازند، حس خوبی ندارید.

19- در معرض افسردگی و ابتلا به اضطراب هستید

20 نشانه که بدانید فردی به شدت احساسی هستید

اگر شما چندین تجربه بد داشته باشید مخصوصا در دوران کودکی، در هیچ کجای جهان یا حتی در خانه، مدرسه و جاهای دیگر، احساس امنیت نخواهید کرد. سیستم عصبی شما برای اضطراب تنظیم شده است. زمانی که احساسات شما بسیار قوی هستند، باید آنها را تحت کنترل گرفته و اجازه ندهید در شخصیت شما نهادینه شوند.

20- احتمالا تنها فرد به شدت حساس در خانواده خود نیستید

حساسیت یک صفت ذاتی است. شما در پریشانی های احساسی خود تنها نیستید و همیشه می توانید نزدیکی دیگر از اعضای خانواده بروید و در شادی ها و غم های مشابه با شما شریک باشد.
انتشار یافته: 372
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1394/05/23
من همیشه گریه میکنم
پاسخ ها
مردونه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
چرا عزیزم؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
خخخخخخخ
مردونه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
برای چی می خندی جدی پرسیدم...
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
منم زیاد گریه می کنم
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
ضمن سلام به افرادی که نظر داده اند،باید بگم که این یک پاسخ نیست.خواستم اینجا بنویسم که سریعتر دیده بشه.یک خواهشی داشتم از خانمهای مجرد زیر30سال حساسی که نظر داده اند.چنانچه تمایل به ازدواج با یک پسر حساس دارید،لطف کنید اینجا به من اعلام کنید.من هر روز مراجعهمیکنم ببینم طرف مورد نظرم را پیداکرده ام یا خیر؟قطعا پس از پیداکردنش نیاز به دیدارهای مکرر وراستی آزمایی و بررسی خانواده ها هست.باید بدونید که من میخوام این قانون رو دور بزنم که هر فرد احساسی یه همسر بی عاطفه داره.
مینا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
منم خیلی احساساتیم ...میگن اونایی که مناطق کوهستانین سختن.اما من نیسم.احساساتی بودن خوبی و بدی هایی داره.قسمت بدش بنظرم تو این زمونه بیشتره چون اونایی که صاق و ساده و احساساتین رو کسی باور نمیکنه و میشکننش.گاهی احساس میکنم بزرگ نشدم و نمیشم.بااینکه دارم فوق لیسانسمو میگیرم اما هنوز از نظر عاطفی خیلی بچه ام .این یه درد نیس؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
سرکار خانم مینا!این یک دردنیست!این خصوصیت روحی-جسمی-عقیدتی ودر یک کلام شخصیتی شما ومن است.نباید بخاطر خلقت هنرمندانه خدا شرمنده باشیم یا غصه بخوریم....ضمنا آیا کسی پس از چند ماه هنوز متن قبلی من را نخوانده؟یکی هم نبود؟همشون متاهل تشریف دارند؟
مینا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
آقای ایوب...من آرزوم بود سخت تر از این بودم شاید ظاهر منطقی داشته باشم اما دلی خراب! خلقت هنرمندانه خدا...خوبه اما برا این دنیا جواب نمیده این حرف.من چن بار خواستم ازدواج کنم اما همیشه دیدم فاصله قلبهامون خیلی زیاده.مثلا منکه ذهنم پرازپاکی بود و حرفام...اما طرف فازش یه چیز دیگه بود...اینجوری سرکوب شدم.انشالا خوشبخت باشید
ایوب
United Arab Emirates
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
من هم مثل شما فكرميكردم.به خودميگفتم نميتوانم دراين دنياي بيرحم اينطوري زندگي كنم وبايدمثل بقيه بشوم.ووقتي نتونستم خودمو عوض كنم فكر خودكشي بسرم ميزد!ولي اشتباه ميكردم.خدا مارا رئوف القلب مي آفريند،ولي والدين ومحيط اطراف ماراسنگدل ميكنند.او مارا بااحساس مي افريند وازماميخواهد كه اين قلب رئوف را حفظش كنيم وپس از مرگ بهش پس بدهيم.بدا بحال داعشي،كه خيال ميكند قلب سنگ شده اش پيش خدا خريدار داره!---نبايد فكركنيد كه چون ما در اقليت هستيم پس محكوم به فناييم،چون ما اونقدري هستيم كه خدا ميراث كره زمين رو برای ما بذاره!
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
ولی من احساس میکنم جام اینجاها نیس....دلم برا اون تصورات پاک کودکی تنگ شده.اونموقعها همه چی تو ذهنم معنای نابی داشت.از اینکه دنیا انقد آلوده اس دلگیرم.از اینکه آدمها برای شکستن آدمهای ساده انقد حریص و بیرحمن... من خودمو میراثدار غم های پنهونی میدونم... خدابهمون قلب پاک داد اما ...اما شکسته اس...این یه درده.
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
خانم مینا! از مدیرسایت درخواست میکنم شماره ایمیلم را به شما ایمیل کند تا تبادل نظر داشته باشیم.وقتی شماره ام را دریافت کردید اطلاع دهید.فکر میکنم نمیشود همینطور در اینجا ادامه بدهیم.
مینا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
بله متوجه ام
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
مدیر محترم سایت!درخواست ما چی شد؟ایمیل مرا فرستادید برای خانم مینا؟من میتونستم شماره ایمیلم رو همینجابنویسم،ولی از عواقبش نگرانم.معلوم نیست چه کسی با چه هدفی به من ایمیل خواهد زد.لطفا خواهشی که کردم رو اجابت کنید.ممنون
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۸
متشکرم مدیر محترم سایت که درخواستم را پذیرفتید.
درضمن لطفا خانمهای کاربر به متن فوقم التفات بفرمایند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
سلام خوبی اقا ایوب شما فکر میکنی دوتا ادم احساسی میتون با هم زندگی کن شما هنوز مجردی یا ازدواج کردی اگر ازدواج کردی براتون آرزوی خوشبختی میکنم اگر پیام منو دیدی جواب منو بده الان شما با یه همسر احساسی ازدواج کردی؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
سلام خانم یا آقای عزیزم.ببخشید که اینقدر دیر جواب دادم.فکرنمیکردم دیگه کسی به این نظرم توجه کنه،من به آخرین نظرات توجه میکردم .درجوابتون باید بگم که :متاسفانه هنوز ازدواج نکردم.و همچنین باید بگم: بله!صد درصد!باید دونفر احساساتی باشند که یکی که احساسی هست صدمه نخوره وحقوقش رو همسرش ضایع نکنه.اگر دونفر شبیه بهم نباشند همسریکه بی احساس هست ،مرتبا به طرفش فشار می آورد و بدون اینکه خودش هم بداند یا بخواهد،زندگی همسرش را تباه میکند. ولی باید به این نکته هم دقت کرد که احساسی بودن با حساس بود وعصبی بودن کاملا تفاوت داره.حرف من درباره آدمهای عاطفی وزودرنج هست،نه زودجوش وعصبی!موفق باشین.
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
متاسفانه منم ب شدت احساساتی ام
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
سلام خانم فاطمه..احساساتی بودن لطف خداست...به وبلاگم تشریف بیارید تا بهمدیگه کمک کنیم.آدرسشو که بلدید؟پایین نوشته ام
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/05/23
جز 3 تاش،بقیشو داشتم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
!مطمعن هستید؟ شاید زیاد دقت نکرده باشید
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1394/05/23
من احساساتی ام...................!

احساساتی ها واقعا بدبخت هستند..

چون خودشان را مثل من فدا می کنند........

مرگ بر ژنتیکی که بهم دادند...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
آخ گفتی!
آخ گفتی.
منم اینطوریم.
انقدر آسیب دیدم، مخصوصا از طرف کسی که دوسش داشتم. آسیب های وحشتناک دیدم و به نظرم این آخریش نیست!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
عزیزم این حرفارو نزن.
چرا به خلقت خوب خدا توحین می کنی؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
عزیزم بخدا این احساساتی بودن خوبه ها
اینطوری به خصوصیتای خوبت توحین نکن گلم
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1394/05/24
,منم اینجوریم...
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
نه والااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دروغههههههههههههههههههههههههههه
اگه این خصوصیتت به خوبی استفاده کنی و برای کمک از یه مشاور خوب کمک بگیری مطمئن باش که حتما حتما ازین حرفات دوری و پرهیز می کنی
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/05/24
راه درمان و كنار اومدن با اين موضوع؟
احساساتي بودن من داره زندگيمو از هم ميپاشه
راهنمايي .......
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سلام بهار جون
تو باید به خصوصیت ها ی خوبی که خدا بهت داده خیلی خوب استفاده کنی و به روش های مخصوص خوش عزیزممممممممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1394/05/24
مینوشتی که این دسته از آدمها خیلی زیاد وبلاگ درست میکنن.
توش فعالن
ازینکه هر غریبه ای بخواد خلوتشونو به هم بزنه اعصابشون خرد میشه.
بنویس که تو این دور و زمونه که دخترا مهریه دو هزار سکه میذارن، این دسته از ادما، چه مرد و زن، نه مهریه های بالا میذارن و نه زنشونو اذیت میکنن. اهل خیانت نیستن. بنویس که از شانس گندشون شریکای زنگی داغون گیرشونمیاد. کسایی که دست بزن دارن، بی ادبن، چون این آدمای حساسو گیر میارن و میبین اینا برای رعایت حریم ها، حرفی به زبون نمیارن، هرچی از دهنشون درمیاد به خودشون و خانوادشون میزنن. بنویس که ما بدبخت شدیم رفته. همین که نوشتین به صدا حساسن؟ بنویس که اینا بارها از شریک زندگیشون خواهش میکنن که تو خونه با صدای بلند آروغ نزنن. اما اونا عین وحشیا با اینا لج میکنن و با صدای بلندتر آروغ میزنن و دو تا فحشم میدن. بنویس که این دسته خودشونو قربانی خانواده میکنن و در نهایت پد رومادر بهشون میگن میخواستی خودتو فدا نمیکردی...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
:((((
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1394/05/24
بنویس که این بنده خداها سرفه های عصبی دارن
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
بدون نام عزیزم
دقیقا داری درمورد چه چیزی حرف می زنی؟
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1394/05/24
تا حالا شده یه احساسی رو تصور کنید بعد از همین احساس گریه تون بگیره...
نمیدونم بازم پسر داریم اینطوری ؟؟؟حس جالبیه
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
من هم همینطورم :)
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
آقا وحید من تصور کردنم عالیههههههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1394/05/24
ادمین تو دقت کردی که یکی از کامنتای منو که هیچ ممنوعیتیم نداشت، نذاشتی چاپ شه؟ از تو سانسورچی تر داریم آیا؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
مجله جان تو نشر پیاما خیلی پاستوریزه عمل می کنه تقصیریم نداره چون نونشون در خطر می افتده
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1394/05/24
منم اکثر موارد رو دارم.خیلی سخته که همیشه واسه نزدیکترین کس زندگیت بخای احترام قائل بشی واون اشتباهی برداشت کنه.همیشه دلم میخواست یکی منو به خاطر خودم دوست داشته باشه..بخاطر شخصیتم..حرمتی که برای دیگران قائلم...اما امان از اینکه اینو نشونه بی زبونی وضعف می دونن...
امان ن ن ن ن .......:-(
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
منم اینطوریم
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1394/05/24
خیلی مطلبتون عالی بود....... ما احساساتی ها را خوب به تصویر کشیده اید. راستی مطلب ترجمه بود؟
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
فکر نکنممممممممممممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1394/05/25
من از احساسات خشکیدم. از ادم های احساساتیم بدم میاد
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
یعنی از من بدت میاد؟
من خیلی مظلومم که
گناه دارممممممممممممممم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1394/05/25
دوس ندارم دیکران بفهمن احساسی هستم چونکه پسرم وپسرهایه دیگه بی رحمن .در کودکی بیش ازاندازه خجالتی بودم ولی خودمو وادار کردم پر رو باشم.من هم مثل وحید احساسی رو تصور میکنم و بعد از همین احساس گریم میگره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
خنده دار بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
چرا؟؟
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
من هم میخواستم نقاب بزنم اما بهتره با آدم ها حرف نزنی، تنها بودن بهتر از یکی دیگه بودنه :)
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1394/05/25
اکثر کار برا خانومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فهمیدم که تو دختری
درسته؟
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1394/07/03
من خیلی میخندم در ضمن اصلا بی احساس نیستم دیوونه هم خودتی :D
پاسخ ها
unco
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
راس میگه :)
United States
13:40 - 1395/01/14
واقعاً با خوندن اين متن به شخصيت اصلي م پي بردم قبلا واقعاً نميدانستم از سرپرست مجله انترنيتي برترينها خاصاً سپاسگزارم و خوشحال ميشم متن هاي بيشتر در اين خصوص نشر كنيد.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1395/03/08
سلام ممنونم از اینکه به این شفافی از خصوصیات من نوشتید،ولی واقعا زندگی خیلی زجر آوره برای من و امثال من.مخصوصا اگه با مردی ازدواج کنی که اصلا رمانتیک نباشه و تازه احساساتت رو به سخره بگیره.من کمتر گله میکنم،کمتر خواسته هامو میگم،وکمتر نظر میدم،اما دفن احساساتم انرژیمو ازم گرفته.شاید هر سالی به طور میانگین یکبار جمله ی دوستت دارمو ازش بشنوم ،جمله ای که برای من حکم زندگی ،وخون تو رگهامو داره.اما فقط برای حفظ زندگیم تحمل میکنم.از اطرافیانمم راضی نیستم همشون برایم جز درد و ناراحتی ندارند و من فقط برای بچه هام زندگی میکنم.اصلا خوب نیست.کاش اینگونه نبودم.تنها چیزی که دلمو به اون خوش میکنم اینه که خدا دوستم داره و بخاطر این کمبود محبت توی اون دنیا منو غرق محبتش میکنه.چون من از احساسلت و عواطفم برای هیچکس کمبودی نمیذارم ،چیزی که خودم از آن محرومم.برای همنوعانم آرزوی عاقبت بخیری دارم و باید بگم دوستان خوشحال باشیم که این خصوصیت باعث نزدیکی ما به خدای مهربونه.
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
گریه کردم بااین جمله ها...چندسال ازعمرم برای همین احساس رفت
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1395/06/15
سلام -منم خیلی احساساتیم.به تازگی کسی که دوسش داشتمو وفکر میکردم اونم دوسم داره را سر همین احساساتم از دست دادم. گفت خیلی احساسی هستی.گفت در زندگی وشناخت فقط منطق باید باشه.گفت من ادم بی احساسیم که احساساتمو قورت دادم دوتا لیوان آبم روش.گفت فردا میری تو زندگی فقط میمونه گرفتاری وبدبختی.منو تو مثل هم نیستیم این شناخت اگه به ازدواج کشیده بشه آخرش جدایی هست.گفت مابه درد هم نمی خوریم ورفت به همین راحتی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
دوستت نداشته
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1395/07/15
من یه دخترم ولی اصلا احساساتی نیستم . از آدمای احساساتی متنفرم .
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
عاطفه؟عجب اسمی!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
اِواااااااااااااااا
آقا ایوب این اسم معروفه کههههههههههههههه
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
پرنیا خانم! من تعجب کردم که اسم این دختر عاطفه هست،ولی نه تنها احساساتی نیست،بلکه از ما آدمهای احساسی بدش هم میاد!!!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خانم عاطفا یعنی ازمن بدتون میاد؟
من گناه دارم که
من مظلومم کهههههههههههههههههههههههه
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/08/20
آدم احساساتی یعنی غم اندوه غصه مهربان دلسوز وووو هیچ وقت نمیتونن توی این دنیای کثیف خودشون رو پیشرفت بدن لااقل به راحتی چون تحمل گناه و بدی رو ندارن همیشه به ایده آل بودن پیش میرن همین باعث میشه بودن و موندن در این دنیا براشون سخت و طاقت فرسا باشه و همیشه مستعد افسردگی هستن کسی درکشون نمیکنه همه زجرشون میدن......من از احساساتی بودنم ناراحت نیستم با وجود تمام سختی ها و عذاب های روحی.... از گناه مردم ناراحتم که باعث آزار خدا و آدماییه مثل ما میشن.... ما دل نازک نیستیم حساس نیستیم بلکه ما زیبایی و لطافت رو درک کردیم چیزایی که دیگران درک نکردند همش به هم ظلم میکنن همدیگه رو اذیت میکنن و ما با دلیل شفاف بودن دل و روح و روانمون آزار و اذیت دیگرانه باعث افسردگی و ناراحتی ما میشه.... روزگار بد نیست ما شکننده نیستیم این مردم گناهکار و بی احساسن که باعث تاریکی روزگار شدن ما آدمایی هستیم که چشم دل داریم همین باعث میشه آدمای بهتری باشیم و دیگران به ما حسادت کنند و به همین دلیل ما رو آزار و اذیت میدن امیدوارم روزی بیاد ریشه ظلم بخکشه افراد ظالم به هلاکت برسند و کسی نتونه به کسی آزار و اذیت برسونه به امید روزی که کمر ظالم دو تیکه بشه چون اگه ظالم نباشه ظلم و گناهیم وجود نداره.........ای دنیا
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
به امید اون روز میثم خانم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
ببخشی میثم خانم نه میثم آقا شما دخترید یا پسر؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
میثم اسم پسرانه هست
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
اِ
ممنون از راهنمایی تون
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1395/09/20
من هر ۲۰ تارو دارم فک کنم حس میکنین احساساتتون دارن بهتون فشار میارند و هروقت احساس ارامش کنید سبک میشوید هرچند که موقتی هس
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1395/10/02
من واقعا خیلی تاراحت بودم وخسته چون فک میکردم فقط خودم این ویژگی ها رودارم .اما الان فهمیدم تنها نیستم . الان که مشکل ما احساساتی ها مشترکه ای کاش میشد یه کاری کنیم همگی باهم چون احساسات خیلی جاها بیشتر از منطق قدرت داره ای کاش میشد هممون یه جا جمع بشیم و از قدرت احساسمون برای کار خوب وبزرگ استفاده کنیم . ویه کاری کنیم همه از احساسات خشک شده ی قلبشون بتونن استفاده کنن این طوری خیلی از مشکلات دنیا حل میشد
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
فامیلی شما ابراهیمی فرده؟
اگه هست که همکلاسیه منید
آرههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
05:45 - 1395/10/15
ایتقد احساساتیم که حالم از خودم داره بهم میخوره
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
روش درستشو بدونی مطمئن باش که دیگه ازین حرفا نمی زنی گلمممممممممممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1395/11/05
دیگه ازینی ک هستم خسته شدم ازینکه احساسی ام وموردتمسخربقیه قرارمیگیرم20سالمه
دوستام میخندن میگن لوسی اما اونامعنی احساسی بودن رونمیفهمن
اگه دوس داشتید ب وبلاگم سربزنین ممنون
.....
پاسخ ها
نجمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
من خیلی خستم بخاطر این حال و روزی ک دارم
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
وبلاگتون اسمش چیه؟وبلاگهای زیادی به نام شما هست.
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1395/11/25
منم فرد احساساتی هستم وچقدر خوبه
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
منم عین تو کجاش خوبه باو
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1395/12/03
من خیلی احساستی هستم.خسته و درمونده شدم از زندگی،این احساساتی بودنم خیلیی بهم اسیب و ضرر جدی رسونده ای کاش میشد خودمو عوض کنم ای کاش.
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
بهناز خانم!شما مشکلی ندارید،اگر هم مشکلی باشه از بقیه است نه من وشما!مگه میشه از خلقت خدا ایراد گرفت؟شاید بگید:خب بقیه رو خدا بی احساس افریده.ولی خدا همه رو احساسی می افرینه،ولی بعد پدر ومادرش با لقمه حروم وشیر ناپاک سنگدلش میکنن.سراغ دارید که یه آدم احساسی یا شاعربا اسبش رو بدن امام حسین راه رفته باشه؟کدوم جنگ رو در طول تاریخ آدمهای رمانتیک راه انداختن؟ عزیزان خوشحال باشید که روزی کسی میاد که احساسی ترین مرد دنیاست و چنگالهای ظالم رو قطع میکنه!
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1396/01/07
اه. آه. بازم اه....
هیچکی حس آدم های احساساتی رو درک نمیکنه....
تو این دنیا کسی جز خدا ادم های احساساتی رو درک نمیکنه...
والا دوس تان خدا این احساسات و به هر کسی نمیده...
خدا این چشم قلب رو به هر کسی نمیده....
اشتباه از جامعه ی ماست...یکی از این اشتباهات گرفتن حق گریه از پسراس...
پسرا هم دل دارن، پسرا هم احساسات دارن..
.
خیلی خوب میشد این آدم های فوق احساساتی یه شریک زندگی مث خودشون پیدا میکردن..
اره اون موقع میشن خوشبخت ترین های دنیا.
و در آخر برای همه ی ادم های احساساتی هم دعا میکنم و هم آرزو از ته قلب....
ایشالا همشون تو اسمون زندگیتون بتونن ستاره ی زندگی شونو پیدا کنن ایشالا.....
ضمنا دوستان ، خدا رو شکر کنید که خدا این حسو به شما داده،، چون که خدا این حسو به همه نمیده، خدا این چشم قلب رو به همه کس نمیده...
درسته که فقط خدا از همه ی صلاح کاراتون با خبره و بقیه بیخبر اما مهم اخرشه...
زنده باد احساساتی هااااا
✌✌✌✌✌✌✌
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
زنده باد دددددددددددددددددددددددد
به قول شما
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1396/04/28
فقط میتونم بگم ادمای احساسی خیلی تحت فشارن....کسی اذیتم میکنه سریع نادیده میگرم...اگه به کسی حتی شوخی یه چیز بگم که فکر کنم فقط یه ذره باب میلش نبوده اشکم درمیاد میرم به معذرت خواهی...کافیه ببینم کسی تو لجن گیر کرده حاضرم نجاتش بدم حتی به قیمت غرق شدن خودم تو لجن....هرچندهمین ادما فکر میکنن وظیفمونه....دلم واسه خودم و واسه اطرافیانم میسوزه.....خیلی احساسی بودن زجر اوره خدا رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1396/04/29
فقط میتونم بگم ادمای احساسی خیلی تحت فشارن....کسی اذیتم میکنه سریع نادیده میگرم...اگه به کسی حتی شوخی یه چیز بگم که فکر کنم فقط یه ذره باب میلش نبوده اشکم درمیاد میرم به معذرت خواهی...کافیه ببینم کسی تو لجن گیر کرده حاضرم نجاتش بدم حتی به قیمت غرق شدن خودم تو لجن....هرچندهمین ادما فکر میکنن وظیفمونه....دلم واسه خودم و واسه اطرافیانم میسوزه.....خیلی احساسی بودن زجر اوره خدا رحم کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
منم مثل تو هم دوست گلم
یه ذره سربه زیرم
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1396/05/08
و خدانکنه خشمگین و باعث ناراحتی دیگران بشیم، ده برابر طرف مقابل خودمون اذیت میشیم وتا عذرخواهی نکنیم و از دلشون درنیاریم آروم نمی گیریم و تازه سخت متقاعد میشیم که طرف مقابل هم دیگه ناراحت نیست.نکته دیگه اینه که هر بار میخواهیم احساساتی نباشیم و بذاریمش کنار، از علاقه یا ترس ناراحت شدن دیگران، باز هم نمیتونیم خودمون رو کنترل کنیم و بعد خودمون رو سرزنش می کنیم. در کل هم خودمون سختی زیادی میکشیم و هم خونواده هامون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
کاملاً موافقم،منم همینطورم... واسه همین بی نهایت مواظبم کسی رو خواسته یا ناخواسته ناراحت نکنم، خودمم ناراحت شم به روم نمیارم، اما همین موضوع باعث شده خیلی صدمه ببینم و گاهی حس میکنم نیاز به مشاور دارم واسه این اخلاق و احساسی بودن بیش از حدم....
یکی میگفت تو دیوانه ای که وقتی باهات رفتار خوبی نمیشه بازم خوبی میکنی،اما من فقط میخوام کسی رو ناراحت نکنم و بفهمن همه جوره واسم عزیزن
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
وایی بدون نام عزیز منم مثل توام اصلا به روم نمیارمو همه ازم سوء استفاده می کنن
دارم دیوونه میشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1396/05/09
واقعا خیلی بده احساساتی بودن من جدا از احساستی بودنم ساده هم هستم واقعا خسته شدم دیگه تو هر رابطه ایی میرم گول میخورم دروغ میشنوم حسم هم بهم میگه دروغه اما باز به طرف فرصت میدم اخرم خودم ضربه میخورم
Kuwait
22:37 - 1396/06/02
از وقتي كوچولو بودم حتي براي مرغي كه سربريده ميشد گريه ميكردم هيچ وقت قرباني كردن رو نميتونستم ببينم هميشه توي مدرسه لقمه هامو به كسايي كه خوراكي نداشتن ميدادم و گرسنه برميگشتم انقدر احساسي بودم كه با گريه هر كسي منم قلبم درد ميگرفت الان بزرگ شدم ولي انقدررررررر درد كشيدم و اسيب ديدم و اشك ها ريختم حتي سر كوچك ترين چيزها كه توي اين سن حس ميكنم پير شدم من بيست و هفت سالمه ولي انگار صد سال از عمرم گذشته خيلي سنگين گذشت وقتي هر كسي به خاطر اين كه بيش از حد احساسي بودم ازارم دادن و پشت سرم خنديدن ولي حتي همونا وقتي به مشكل برخوردن اولين كسي كه كه ناراحت شد و براشون دعا كرد دل بي صاحب من بود
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1396/10/20
من در جامعه و در مسایل مهم هیچوقت احساساتی برخورد نمیکنم از این موارد هم فقط سه چهار موردشو داشتم ولی بشدت احساس میکنم احساساتی هستم ' وقتی داستان زندگی کسیو میخونم یا فیلمی میبینم که اصلا گریه نداره فقط وقتی خودمو جای اون افراد قرار میدم به راحتی گریه میکنم یا با فکر کردن به موضوعی که ناراحتم میکنه گریم میگیره و این اصلا دست خودم نیست ' از اینکه به راحتی میتونم گریه کنم خوشحالم و افتخار میکنم اگر از دوستانم بپرسید بغیر از یکی دونفر شاید بقیه باور همچین موضوعی براشون سخت باشه چون من روحیه پرتلاش و بسیار جدی و بدور از احساسات دارم و نمی‌زارم آیندمو تحت شعاع قرار بده
در کل به احساساتی بودنم در مواقع خاص افتخار میکنم
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1396/10/23
خیلی متن خوبی بود دستتون درد نکنه.
من هر۲۰ تارو دارم ولی بجز دوست نزدیکم ک راجع به حسم باهاش حرف میزنم، بقیه حتی خانواده و پدر مادرم منو یه آدم عقده ای و حسود می دونن و حتی اینو بارها به زبون میارن!!

چون چیزاییکه ما روش حساسیم اصلا برای دیگران به حساب نمیاد...
هیشکی نمیدونه وقتی دلم با حرفاشون میشکنه انگار دیگه زندگی برام بی اهمیت میشه...

چرا درک کامله دنیای اطرافم از نظر دیگران نقطه ضعفه؟؟

من خودمو با این ویژگیا قبول کردم...
البته سعی میکنم چیزایی که از بااحساس بودن باعث آزارم میشه رو کم کنم، ولی راستش ویژگیامو دوس دارم :)

چی بهتر از حس کردن زیباییای طبیعت از عمق وجود...
گوش کردن یه آهنگ با تمامه دل و جون...
فهمیدنه حسه عزیزای زندگیم...
بودن کنار کسی ک دوسش داری با تمومه وجود...
لحظه شماری برای کنارش بودن...
راضی شدن از ته قلب حتی بخاطر یه لقمه نون پنیری ک با عشق کنارش میخوری. توی دنیایی که دیگه پولو سفر آنچنانی هم دیگرانو راضی نمیکنه...
چی بهتر از وقتی ک با لبخند عزیزات قلبت پرعشق میشه...
چی بهتر از وقتی ک گرفتن دستاشون باعث میشه فکرکنی خوشبخت ترین آدمه روی زمینی...
چی بهتر از وقتی ک میتونی خوشحالشون کنی...

چی بهتر از اینکه وقتی به این ویژگی ای که خدا بهت داده فکرمیکنی از ته قلبت ممنونش میشی...


امیدوارم همه ی ماهایی ک شبیه همیم، یه روزی برای زندگی یه شریکه اینجوری پیدا کنیم:)
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1396/10/25
افرادی که مشکل تیروئید دارند نسبت به افراد حساس خیلی خیلی حساس تر هستند منم تیروئید دارم و اول از همه اینکه سعی میکنم با هیچ مردی رابطه دوستی نداشته باشم چون صدمات بدی خوردم از رابطه ام با مردها درحالیکه افراد عادی اگر رابطه ای مثل من داشتن حتما حتما براشون عادی بود همه چی حتی در صورت تموم شدن رابطه دوستی ولی من صدمه میخورم باسه همین تمامه درها رو به روی آقایون بستم چون واقعا جز دسته افراد فوق حساس هستم و فقط کافیه شخصی رفتار و یا بی احترامی بهم بکنه یعنی تا اموات شو میارم جلوی چشماش و انتقام رو بگیرم ولش نمیکنم آدم کینه ای نیستم فقط فوق العاده حساسم و تحملم خیلی کمه و فوق العاده عصبی و پرخاشگر حتی به صدای نفس کشیدن بقلی دستیم هم حساسیت نشون میدم یک دفعه سیم های مغزی اتصالی میکنه و کنترل همه چی از دستم در میره افرادی که مشکل تیروئید دارند جز افراد فوق حساس محسوب میشند سرکار نمیتونم برم چون سریع روانم بهم میریزه بخصوص که یکمی فشار کاری روم باشه محیط کار و محیط های بسته رو اصلا نمیتونم تحمل کنم برنامه ریزی و یا موضوعی که بخواد محدودم کنه که حس کنم چه بخوام چه نخواهم این مسوولیت به گردنم هستش مثل دانشگاه رفتن و ادامه تحصیل دادن برام خیلی سخته البته لیسانس دارم ولی به ادامه دادن برای مقاطع بالاتر اصلا نمیخوام فکر کنم حتی بعضی اوقات که تو خونه خسته میشم و تصمیم میگیرم برم بیرون یک دوری بزنم مردد هستم نمیتونم تصمیم بگیرم که برم یا نرم کلی با خودم کلنجار میرم بیرون هم که میرم اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم کدوم طرفی برم یک مسیر کوتاه رو پنجاه بار میرم برمیگردم هی دور خودم میچرخم تا یک تصمیمی بالاخره با سختی بگیرم آخرشم به نتیجه نمیرسم برمیگردم خونه یعنی نرفته بیرون دو دقیقه نمیکشه برمیگردم چون واقعا نمیدونم کجا برم به نور به سروصدا بخصوص صدای بلند و مکانهای شلوغ فوق العاده حساسم زندگی من واقعا فلج شده از بچگی این حساسیت رو داشتم ولی خیلی کمتر ولی از زمانیکه مشکل تیروئید پیدا کردم تشدیدتر شد تغییر رفتار اطرافیان رو هم سریع متوجه میشم آنتن هام سریع تکون میخوره من واقعا بدبختم چون یک زندگی عادی مثل دیگران ندارم توی روابطم با جنس مخالفم هم سریع وابسته میشم و فقط کافیه فردی بازیم بده تو رابطه یعنی داغون میشم باسه همین تنهایی رو از ترس صدمه خوردن دوباره انتخاب کردم
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
احساساتی بودن با عصبی بودن فرق داره!احساسی حاضر نیست به دیگری لطمه بخوره،ولی حساس وزودجوش سریع جبهه میگیره وبه طرفش لطمه میزنه.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
درسته
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1396/11/14
واقعا عالی و کامل بود من همه ی این خصوصیاتو دارم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
دقیقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1396/11/24
همش مثه من بود، همیشه دوست داشتم اینقدر احساسی نباشم چون بابتش خیلی داره بهم سخت میگذره خیلییییی، همش استرس، نگرانی و اضطراب اونم واسه بقیه دارم...
حس ششم رو هم دارم و یه سری حسای دیگه، همیشه هم درست از آب در میان همیشه...
در کل مطلبتون خیلی خوب بود،همش مثه من بود
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1396/11/27
مرگ بر احساساتی بودن. از این خصلت خودم متنفرم.احساسات خیلی شدید باعث ميشه ادم از زندگی کمتر لذت ببره. کاش راه حلش رو هم میگفتید. از این خصلت خودم متنفرم. ادم های احساساتی به درد لای جرز هم نمیخورند. به درد این زندگی آهنی نمیخورند آنها را باید کشت.
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1396/12/05
من خیلی خستم ..از همه چی بریدم دارم زجر میکشم دیگ زندگی برام معنی نداره ....جگرم میسوزه...
چند روز پیش بابای دوستم فوت کرده ...
اون حالش زیاد بد نیست
اما من دارم میمیرم ..
روزا چون سرگرممم زیاد عذاب نمیکشم
اما تا شب میشه مثل بارون گریه میکنم
دیگ تو زندگی هیچی منو خوشحال نمیکنه
نه پزشک شدن
نه پولدار شدن
نه ازدواج نه تفریح
هیچی ....فقط بعضی موقع ب خدا میگم خدا چرا من ب دنیا اومدم و میزنم زیر گریه ....
تنها جایی ک میتونم اروم بشم اینه ک تنها باشم و اهنگ بذارمو گریه کنم .‌‌...
خستم بخدا خستم ...
۱۸سالم بیشتر نیست اما ....
خدایا خودت کمکم کن ‌..
کمکم کن ک جز تو هیشکیو ندارم ...
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
اینها که گفتی شبیه علائم افسردگی هستن. یه مشاوره برو خیلی کمک میکنه. منم از مرگ اطرافیان خیلی ناراحت میشم حتی اگه فقط یه بار دیده باشمشون! ولی این همه ناامیدی و گریه ی مداوم نشونه ی افسردگی خفیفه تقریبا
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1396/12/06
عزیزم یه مدت دنیا برای منم اینجوری بود...
میدونم تو شرایط سختی قرار داری و حالت خوب نیس ولی به خودت فرصت بده.
زمان خودش خیلی چیزارو حل میکنه...

چیزی که چندسال پیش برام غیرقابل تحمل بودو بعنوان بدترین اتفاق ممکن می دیدمش، حالا که گذشته دیگه اون دید منفی و تلخو نسبت بهش ندارم...

تو هم اجازه بده که با گذشت زمان اوضاع بهتر بشه.
فقط تو این مدت کم نیارو به خدا توکل کن...
به اتفاقای خوب زندگیت فکرکن...
درسته الان احساس تنهایی میکنی ولی خدا همیشه حواسش بهت هست...

باورکن شعار نمیدم نجمه جون. تجربه کردم.
اگه ازصمیم قلبت از خدا کمک بخوای خودش دستتو میگیره و یه جوری نجاتت میده که خودتم باورت نشه...

درسته نمی شناست ولی از صمیم قلبم آرزو میکنم حالت خوب بشه و دوباره لبخند بیاد روی لبات عزیزم :)
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/01/12
همه ی ویژگی ها رو داشتم ولی اتفاقا هم عاشق فیلمای ترسناکم و تو خونوادمون همچین کسی نیست البته یک نکته ی دیگه این که درد رو بروز نمیدم ، ولی این که زود اذیتم میکنه و آستانه تحملم پایینه قبول.
گرچه کل گزاره های روان شناسی رو به عنوان قضیه ی اتفاقایه ( اصطلاح منطق ارسطویی یا عقلی ) قبول دارم.
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/02/04
خوب بودن بازتابی نداره، احساساتی بودن من فقط به جز ضرر برای من چیزی نداشت، یا سواستفاده میکنن ازت با میگن طرف سادس یا شکست میخوری تو روابطت ،
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴
فربود عزیز!به پیغمبر خدا هم میگفتند:اذن!(بضم الف وذال)میدونی اذن یعنی چه؟یعنی کسیکه گوش داره برای شنیدن درد دلهای آدمها!در یک کلام به آدم احساسی تو اون زمون میگفتن.از اینکه خدا شما رو طوری آفریده که از بقیه بیشتر میفهمید ناراحت نباشید،به خاطر آنانی ناراحت باشید که " درخواب هستند وتا نمرده اند از خواب سنگین بیدار نمیشوند"(حرف آخرین پیغمبرخدا)
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
درسته
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1397/02/13
انقد که نفهمیدن و سکوت کردم شده یه عادت که من هیچوقت ناراحت نشم و لبخند بزنم ولی همیشه باشم مرهم بشم انقد حرف نزدم راجب خودم که هیچکدومشون منو نمیشناسن حتی ادمایی که هفت ساله باهاشون دوستم وقتی تو عید بهم گفت چرا انقد عوض شدی گفتم نمیخام دیگه خودمو سانسور کنم گفت مگه سانسور میکردی؟ حتی نفهمیده بود لبخندام واقعی نیست نفهمیده بود نگاهمو میدزدم که گریمو نبینه نفهمیده بود این همه سکوتم عادی نیست عادت کردم به این تنهایی
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1397/02/14
بنجل زیقی امدید نظر بدید یا درد و دل کنید
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
غریبه!میترسی اسم روتایپ کنی؟معنیش اینه که هم بنجل خودتی هم زیقی!از مدیر محترم این سایت خواهش میکنیم که نظرات حاوی توهین را منتشر نکند
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
هااااااااااااااااااااااااااااااااای
چقد توهین می کنی تو تو
اینا تویییییییییییییییییییییییی...
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1397/02/25
ببخشید مگه نظر دیشب من ایرادی داشت تایید نکردید؟
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1397/02/29
سلام من خیلی زود گریم میگیره الکی الکی اشکام میریزه خسته شدم از کلمه باز داری گریه میکنی زندگیم شده گریه حتی نمیتونم حرفامو بگم خودم خجالت میکشم وقتی گریه میکنم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
عزیزم تو باید محکم تر باشی تو زندگیت
متوجهی؟
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1397/03/01
مشکل با آدم های احساساتی این هست که نمیتونیم هم و پیدا کنیم :)
اکثر هم عاشق آدم های بی احساس میشیم و ضربه میخوریم...
من تک تک 20 مورد رو با عمق وجودم حس میکنم، توی ژرفای قلبم درد میکشم از این موضوع
و برای یک مدت طولانی فکر میکردم یک بیماری خایصی دارم که فقط خودم بهش مبتلا هستم
ولی خب آدم های احساسی دیگه که خیلی خوشحالم که وجود دارید چون حس تنهایی ندارم
میخوام بهتون بگم که باید منطقی زندگی کرد :)
هرچقدر منطقی تر باشید برای خودتون راحت تره، ولی تو خلوت خودتون همون آدم قبلی باشید
پاسخ ها
سعيد
United States
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
سلام نازنين خانم!منم خوشحالم كه پسرهاودخترهاي ديگه اي مثل من وجود دارن.من ميخواستم تيكه خودمو پيدا كنم.باروش آقا ايوب موافقيد كه شماره ايميل منو از طريق مدير سايت دريافت كنين وبمن ايميل بزنين؟ميخوام با شما ارتباط ايميلي داشته باشم،چون شما رو مثل خودم ميدونم.خدا رو چه ديدين،شايد اتفاق فرخنده اي هم افتاد
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
اگر با پیشنهاد من موافقید لطفا اعلام کنید.من هنوز منتظرم.ضمنا من همون سعیدم که اینجا نظر داده.فریب اون پرچم آمریکا رونخورین.با گوشی ام که نظر دادم پرچم اونجا روبجای ایران برام زد.من روی هیچ چیز مثل وطنم تعصب ندارم
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1397/03/03
آقا چاره چیه ..... حالا دخترا کمی احساساتی باشن میزارن پای دختر بودنشون ولی واسه پسرا خیلی سخته که
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
آقا جواد زیادی خودتو قوی دونستیاااااااااااااااااااااا
فکر می کنی برا دخترا راحته کاملا برعکسه مادخترای امروزی دیگه اشک نمیریزیم احساساتی بودنمون داره تبدیل میشه به سنگلی و بی رحمی دخترای این زمونه بهونه ی دیگه ای دارن مثل باجنبه بودنشون
اگه قبول نداری بیا یه روز تو مدرسمون بمون تا ببینی چه زجری می کشیم فقط بغز می کنیم و تو خودمون میریزیم هر چند من شاید بشدت احساساتی باشم ولی هرگز چیزی رو درون خودم نگه نمی دارم
لطفا اینقد به خودت نبال
دخترا شیرن و با یه ارفاق کوچیک که قابلشو نداره پسرا خرگوشن
شوخی کردماااااااااااااااااااااااااااااااا
جدی نگیرین
ولی واقعا میگم دخترا بیستن و البته قوی ترررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
راس میگههههههههههههه
علی سام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
چرا می خندی؟
جدی گفتممممممممممممممممممم
شما پسرا موشین
بهتون ثابت می کنیم مادخترااااااااااااااااااااااااااا
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
سمیه جان
بزن قدش ما باهمیم
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
زدم قدش
شاپالاغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
تعهدو فقط برم منننننننننننننننننن
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
پرنیا جان میدونی چیه پسرا مارو دست کم گرفتن
اما ما قوی تریم نه؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
ولی آره همین الان من بهشون ثابت می کنم که چرت و پرت می گن
شما پسرا عضله دارین؟
چقدری؟
مهمد طاها
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
بله من دارم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
چقدری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
بیرون زده
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
مال من بیسترذه بد بیرونم زده
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
راس میگه
منم عظله هام خیلی زیادن بیرون زدن
والیبال و ژیمناستیک و بسکتبال و فوتبال هم که بری عظله هات اینقد بزرگ میشن دیگه
مگه نه پرنیا جان
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
بله
France
22:34 - 1397/03/11
منم همین طوریم ولی عاشق فیلم ترسناکم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
ویییییییییییییییییییی
نگو
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
آخ دقیقا!! عاشق فیلم ترسناک و شهربازی و هیجان ! و به شدت هم لطیف هستم و شعر هم میگم حتی
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
خب منم ازشهربازی و هیجان خوشم میاد ولی نه فیلم ترسناک
من بهترین انشاء نویس تو کلاسمون هستممممممممم
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1397/03/12
سلام وعرض قبولي طاعات خدمت شما مدیر یا مدیران سایت.عزيزان! بزرگواران!از شما خواهشي کرده بودم،چرا جواب نميدهيد؟
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خواهشت چی بود عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/03/28
منم به شدت احساساتیم ولی خواب خیلی تلاش کردم تامقدارزیادی ازاحساساتم را ضعیف تر کردم اما هنوزم باآدم های عادی فرسنگ هافاصله دارم واقعا سخته مخصوصا هنگامی که باحس کمال طلبی و استرس واضطراب همراه باشه ودرآخرباید عرض کنم عاشق همه احساساتیام ای کاش دنیا پرازامثال ما بشه تاگلستان بشه.
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
برادر من! ایراد احساسی بودن چیه؟چرا تلاش میکنی به یک آدم "عادی"تبدیل شوی؟خاص بودن چیز بدیه؟ عجیبه که آرزو داری دنیا پر از امثال ما بشه تا گلستان شود،ولی خودتو داری تبدیل به یه آدم عادی میکنی!
یاللعجب!
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/03/28
عزيزان! بزرگواران!از شما خواهشي کرده بودم،چرا جواب نميدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییيد؟
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
چه خواهشی کرده بودی گلم من مدیر سایت نیستم ولی شایدددددددددددددددد بتونم کمکت کنم گلم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
بگو دیگه شاید بتونم جواب بدم آقا سعید
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1397/03/30
من هم شدیدا احساساتی ام و همین باعث شده که نتونم با آدمای معمولی کنار بیام
به این خاطر تنها موندم
و واقعا خسته شدم ازینکه احساسمو کسی نمیفهمه
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
عزیز دالم من حرفتو خودتو کاملا درک می کنم چون مث خودتم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
اکه میشه یکی به منم کمک کنه من 12 سالمه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1397/03/30
طاهره خانم!منهم تازه شخصیت واقعی ام رو شناختم.باید از این سایت ممنون باشم که جلوی اشتباه فاحش منو گرفت.نزدیک بود خودمو قانع کنم که با شخصی ازدواج کنم که شخصیتش ضد من باشه(یه مزخرفاتی هست که این رو میگن که باکسی ازدواج کن که باهات فرق داشته باشه وتکمیلت کنه!). اشکالی نداره که شماره ایمیلم رو از طریق مدیر سایت براتون بفرستم تا با هم تبادل نظر داشته باشیم؟لطفا اعلام کنید.
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1397/04/05
چی بگم احساسات احساسات ، عادم احساس یو باید
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
آدم احساساتی رو باید چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1397/04/08
عزیزان کاربر!اگه خواهش من را در بالای نظرات دیدید و شرایط منو دارین،لطفا اعلام کنین.من هنوز کسی را پیدا نکرده ام.
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1397/04/11
جهت یادآوری:
ضمن سلام به افرادی که نظر داده اند،باید بگم که این یک پاسخ نیست.خواستم اینجا بنویسم که سریعتر دیده بشه.یک خواهشی داشتم از خانمهای مجرد زیر30سال حساسی که نظر داده اند.چنانچه تمایل به ازدواج با یک پسر حساس دارید،لطف کنید اینجا به من اعلام کنید.من هر روز مراجعه میکنم ببینم فرد مورد نظرم را پیداکرده ام یا خیر؟قطعا پس از پیداکردنش نیاز به دیدارهای مکرر وراستی آزمایی و بررسی خانواده ها هست.باید بدونید که من میخوام این قانون رو دور بزنم که هر فرد احساسی یه همسر بی عاطفه داره.
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1397/04/16
سلام و عرض خسته نباشد واقعا جالب بود جا خوردم چون فکر نمیکردم کسی اینا رو بدونه نکات بسیار خوبی رو عنوان کردید منم همین طوری هستم نوشته مو شکافانه ای بود
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
آفا مسعود عزیزم!تو زن گرفتن خیلی احتیاط کن وخوب چشم وگوشتو باز کن ومواظب باش مبادا یه دختر بی احساس بگیری که اونقد از زن گرفتن پشیمون میشی که اگه نتونی طلاقش بدی واز شرش خودتو خلاص کنی،حاضری خودکشی کنی تا از این ماده دیو خودتو راحت کنی!من اونایی که احساسی اند و زن سنگدل دارن رو میبینم وعبرت میگیرم.شما دیگه راهشون رو نرین!
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/04/16
منم خیلی اشکم لب مشکمه خیلی راحت گریم درمیاد وسخت بند میاد
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
حسین اقای عزیزم!تو زن گرفتن خیلی احتیاط کن وخوب چشم وگوشتو باز کن ومواظب باش مبادا یه دختر بی احساس بگیری که اونقد از زن گرفتن پشیمون میشی که اگه نتونی طلاقش بدی واز شرش خودتو خلاص کنی،حاضری خودکشی کنی تا از این ماده دیو خودتو راحت کنی!من اونایی که احساسی اند و زن سنگدل دارن رو میبینم وعبرت میگیرم.شما دیگه راهشون رو نرین!
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1397/05/04
من تمام این موارد رو دارم اینجور اشخاص آدمای واقعا خوبی هستن ولی در معرض سوء استفاده های احساسی زیادی هستن متاسفانه
France
20:54 - 1397/05/04
شاید احساساتی بودن خوب باشه ولی توی این جامعه مجبوریم خودمون را با شرایط وفق بدیم وبهتر بگم احساسات خودمون رو سرکوب کنیم .منم خیلی احساساتی بودم ولی از یکجا وبعداز یک تجربه تصمیم گرفتم آدم دیگه ای بشم و با اطرافیانم مثل خودشون رفتار کنم و زیاد خودم رو درگیر نکنم و اول خودم رو نظر بگیرم
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1397/05/27
سلام دوستان نظراتتون رو بر حسب اتفاق خواندم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم اینکه من هم خیلی احساساتی هستم و در خانواده ای به شدت عصبی و با شرایط اقتصادی واقعا پایین به دنیا اومدم خواستم یه چیزی بگم اونم اینکه ادم های احساساتی در هر موقعیت اجتماعی همدیگرو خیلی درک میکنن و این باعث قوت قلب منه ولی اینکه خیلیا مثل من فکر نمی کنن منو عذاب میده امید وارم همیشه لبتون خندون باشه و اینم بگم معمولا ماهی یکی دوبار اونم مدت نیم ساعت بیرون میرم شایدم کمتر مثلا دوسه ماه یک بار چون هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روانی مشکل دارم
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1397/05/27
سلام دوستان نظراتتون رو بر حسب اتفاق خواندم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم اینکه من هم خیلی احساساتی هستم و در خانواده ای به شدت عصبی و با شرایط اقتصادی واقعا پایین به دنیا اومدم خواستم یه چیزی بگم اونم اینکه ادم های احساساتی در هر موقعیت اجتماعی همدیگرو خیلی درک میکنن و این باعث قوت قلب منه ولی اینکه خیلیا مثل من فکر نمی کنن منو عذاب میده امید وارم همیشه لبتون خندون باشه و اینم بگم معمولا ماهی یکی دوبار اونم مدت نیم ساعت بیرون میرم شایدم کمتر مثلا دوسه ماه یک بار چون هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روانی مشکل دارم
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1397/05/27
سلام دوستان نظراتتون رو بر حسب اتفاق خواندم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم اینکه من هم خیلی احساساتی هستم و در خانواده ای به شدت عصبی و با شرایط اقتصادی واقعا پایین به دنیا اومدم خواستم یه چیزی بگم اونم اینکه ادم های احساساتی در هر موقعیت اجتماعی همدیگرو خیلی درک میکنن و این باعث قوت قلب منه ولی اینکه خیلیا مثل من فکر نمی کنن منو عذاب میده امید وارم همیشه لبتون خندون باشه و اینم بگم معمولا ماهی یکی دوبار اونم مدت نیم ساعت بیرون میرم شایدم کمتر مثلا دوسه ماه یک بار چون هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روانی مشکل دارم
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
پودولفسکی عزیز!اگه شریک زندگیتو مناسب انتخاب کنی وشبیه خودت باشه،هم مشکل مالیت حل میشه وهم روحیت.موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1397/05/28
شما ازدواج کردید؟
پاسخ ها
ایوب به پودولفسکی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
خیر!مگه کمی بالاتر رونخوندین که آگهی برای زن گرفتنم نصب کردم؟اگه زن داشتم که کارم به جنون نمیکشید.مجردی هیچ خیری نداره ،به هر کسی میرسم میگه قبل از ازدواج هیچی نداشته،نه پول ونه آرامش روحی.شمام اگه همسر "مناسب"داشته باشید برمن درود میفرستین واگه بد داشته باشین لعنت!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
همسر داشتن خیلیم به من خیلی جاها دیم به خدااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1397/06/03
بدم میاد که اینقدر احساساتیم ... حس میکنم خیلی ضعیفم که هر چی میشه گریه میکنم و زود میرم تو خودم... دارم سعی میکنم خودمو تغییر بدم ولی سخته... با خوندن نظراتتون متوجه شدم تنها من نیستم که احساسات داره بهم فشار میاره و چقدر بده که بعضیا خیلی راحت سواستفاده میکنن ...
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
سلام.ببخشید شما آقا هستید یا خانم؟
اگر خانم هستید نظراتم رو در بالا بخونید وجوابتون رو اعلام کنید.ممنون.
France
03:26 - 1397/06/18
سلام،من آدم احساسی هستم و وقتی یاد مادربزرگم که الان 13ساله فوت کرده میفتم،بخاطرش گریه ام میگیره.خیلی دوست داشتنی بود.جات تو بهشت باشه مادربزرگ جونم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
عزیزدلم بنده کاملا شما را درک می کنم
چون من وقتی که من نبودم دراین دنیا خاله ام فوت شد هنوزم حسرت دیدنشو دارم.
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/06/18
این سعید با اون سعیدی که بالاست فرق داره.من پرچم ایران دارم.در2خردادو8خرداد والبته بعدش هم نظر داده بودم.کسی نبود جوابم بده؟ایها الناسسسسسسسسسسسس!
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
سلام عزیزم الان سوالاتو جواب میدم
United Kingdom
05:11 - 1397/06/21
سلام من هم به شدت آدم احساساتیی هستم نصف عمرمو گریه کردم فکر کنم اگه اَشکایی که ریختمو بخوام جمع کنم ی دریا بشه باهاش درست کرد احساسات همیشه به قلبم فشار میاره همیشه تنهایی رو ترجیح میدم جاهای شلوغ که میرم احساس میکنم آدما با نگاهشون دارن منو میخورن تاریکی رو دوسدارم از نور زیاد بدم میاد از نگاه ادما میفهمم که چی توی دلشون هست و چی میخوان بگن انقد که خوبی کردمو بدی دیدم ترجیح دادم که همه رو از زندگیم حذف کنم و الان حتی یک دوست هم ندارم خیلی وقتا دچار افسردگی میشم اما همیشه خودم خودمو نجات میدم چون که هیچ کس نیست که درکم کنه و بخواد نجاتم بده ۲۵ سالمه و۶ ساله که ازدواج کردم اما دوس ندارم بچه داشته باشم همیشه تنهایی رو دوسدارم و هم این که همیشه به همسرم گلایه میکنم که درکم نمیکنه و دوسم نداره و از این بابت کلی غصه میخورم کلا خودمو دوسندارم احساساتی بودن فقط به ضرر ادمه
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
من نمیدونم چرا هرچی با احساسه همسرش نمیفهمش.ولی من این قانونو دور میزنم حتی اگه50سالم بشه
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1397/06/23
سلام من خیلی احساسی هستم و به حرکی میگم اینو باور نمکنه من برای آدمای دور و اطرافم خیلی کارا میکنم ولی اونا نادیده میگیرن من عاشق حیوونام یکی از دلیلاشم انقراضشونه من درمورد هر موصوعی با قلبم تصمیم میگیرم من 12 سالمه و تو 7 و 10 سالگی آسیب روحی بدی خوردم شایدمسخره بنظر بیاد ولی من تو 7سالگی یه عروس هلندی داشتم که یه سال پیشمون مونده بود ویه روز زیر صندلی موند ومرد و ما اونو تو باغچمون خاک کردیم وما چند روز بعد ازون اتفاق یه عروس هلندی دیگه خریدیم واون دختر بود مثل خودم و خواهر ندارم و 2 برادر بزرگ درحد دانشگاه دارم من عروس هلندیمو مثل خواهرم دونستم ولی یه روز که بالکنمون باز بود اون فرار کردو رفت شاید باورتون نشه ولی من قبل 7 سالگیم خیلی بچه ی قوی بودم ولی حالا همه ی اون خصوصیات رو دارم ولی هنوزم قوی هستم ولی تو کلاس والیبالم من سر زمین خیلی استرس برای زدن سرویس و اسپک و پنجه و ساعد دارم همش بخاطر این هستش که میترسم نکنه این حرکاتو بد بزنم درزم من تو کلمدرسمون بهترین قصه گو و انشا نویس هستم . ممنون
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
سلام خانم پرنیا!
منم خیلی پرنده دوست دارم.من خودم 9تا جوجه مرغ از تخم بیرون آوردم بدون مرغ!شاید باورت نشه ولی تخمها رو گذاشتم تو کارتن وبا لامپ گرمشون کردم وبا دماسنج دما رو کنترل کردم.از اون 9تاجوجه یکیشون هفته اول لای قفس گیر کرد وتلف شد.دلم بحالش سوخت.ازشون یه خروس در اومد وبقیه مرغ شدند.الان خواهراش 5ماهشونه وخودشون میخوان تخم بذارن!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
آخی خب بعدش چی شد؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
الان دارن با هامون زندگی میکنن. خروس که بموقعش میخونه ومرغها خیلی بزرگ شدند ولی هنوز تخم نمیذارن.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
آقای ایوب می دونید چرا تخم نمی زارن ؟
احتمالا شما مرغ هارو زیاد پیش خروس نزاشتید اکگه اینطوریه بدونید باید اونارو باهم بزارید همه ی مرغارو پیش یه دونه خروس بالغ و پس از آن اون مرغی تخم گذاشت بدونید با او ن یکی خروس فلان ( خودتون منظورمو می می دونید) کرده و پس اون که مرغی رو دیدید که تخم گذاشت باید بغیه رو از حظور مرغی تو تخم گذاشته و خروسه ببرید کنار و 1 تا دو ماه صبر کنید تا جوجه ی خوشملتون از تخم مامان باباش بیرون بیاد ولی یادتون باشه در محلی تخم گذاشته شده ملافه ای که نمی خوان پهن کنید و هرگز به تخم و محل تخم گذاری پس از اون که ملافه ر و گذاشتید دست نزنید چون جالبه بدونید که اگر به تخم و ملافه محل تخم گذاریشده کمی دست بزنید رشد جوجه در تخم متوقف خواهد شد.
اگر بابت نگهداری و مسائل دیگر جوجه خوشگلتون ازمن سوالی دارید از بنده بپرسید من همشو میدونم شک نکنید چون من از وقتی که بچه بودم دارم کتاب علمی درمورد حیوانات می خونم
می تونم کمکتون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربران محترم سایت اگر سوالی علمی درمورد حیوانات دارید من در خدمتتون هستم و فورا جواب خواهم داد منتظر سوال های گرمتون هستم
باتشکر از همگی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1397/07/09
احساسی بودن جز ضربه و اسیب روحی هیچی برای من نداشته و هیچ وقت کسی احساساتمو درک نکرد و همه به پای ضعیف بودن گذاشتن واقعا خسته ام
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1397/07/12
منم ادم خیلی احساساتی هستم. با اینکه خیلی آدم دین دار و با ایمانی نیستم ولی همیشه تنها چیزی که خیلی برام مهم بوده این بوده که قلب کسی رو نشکنم حتی اگه قلب خودم هزار برابر شکسته شده باشه هیچوقت نمیتونستم از خودم دفاع کنم حتی اگه حق با من بوده باشه ولی دیگه تموم.. این همه سعی کردم با بقیه خوب باشم ولی دیگه از این به بعد سعی میکنم که احساساتم رو بکشم و تبدیل به آدمی بشم که اونا میخوان چون لیاقت نداشتن که باهاشون خوب باشم چون همش منو به چشم آدم ضعیف میدیدن.. هر جور که دلشون خواست باهام رفتار کردن و بهم ضربه زدن چون میدونستن آزارم به یه مورچه هم نمیرسه .. ولی دیگه میخوام عوض شم و واسه همیشه به این قضیه خاتمه بدم و برای همیشه از این همه نادیده شدن و توهین و بی احترامی راحت بشم دیگه اجازه نمیدم کسی قلبمو بشکنه چون ایندفه قلبمو از جنس سنگ ساختم
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خانم یا آقای عزیز!لطفا اینکارو با خودت نکن!اگر اطرافیانت تو رودرک نمیکنن،اشکال از اونهاست نه قلب تو.اگه رفتار اونها باهات غلطه وتورو آزار میده،پس چرا میخوای یکی مثل اونها بشی؟نمیترسی یه روز دل یکی مثل خودتو بشکنی؟ واگه رفتارشون خوبه پس چرا گله از برخوردشون میکنی؟
این راهش نیست عزیز!باید بدونی امثال ما زیادند،ولی خودمون خودمون را ناچیز بحساب میاریم.باید دست بدست هم بدیم تا دنیا جای بهتری بشه.شاید فکرمیکنی دارم مایوسانه مشتم رو گره میکنم وشعارشو میدم،ولی اینوبدون که من برای رسیدن به اینخواسته(که خواسته خدا هم هست)همیشه تلاش میکنم.من هرگز احساسامو لگد مال نمیکنم چون برای خودم ارزش قائلم
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/09/09
سلام آقای ایوب عزیز
به نظرم شما باید من رو درک کرده باشید چون یه همچین اتفاقی برا خودتونم افتاده
دوستان عزیز هرکسی میتونه به من یه راه حلی نشون بده
آخه من فقط 12 سالمه واینقدر احساساتی!
هرچند دلیلشو یه بار نوشتم ولی قابل توجه شما آقای ایوب عزیزکه ما یک قناری چند هفته پیش خریده بودیم که جفتش که اونو می خواستیم بعدا بخریم هم از دوری مادش که خریده بودیم پرهای کل سرش ریخته بود و در آخر نره رو هم خریدیم.
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
سلام پرنیا خانم! من به سن شما که بودم،حیوونای زیادی داشتیم که مرگشون رو دیدم. واونقدر مردن طبیعی رو دیدم واونقدر کشتن دیدم،بالاخره مرگ پدرمم دیدم. وقتی حیوونی میمرد یا کشته میشد من غصه میخوردم وافسرده میشدم. ولی مدتی بعد حالم خوب میشد چون زندگی ادامه داشت وچیزای شیرینی هم تو این زندگی بود که مرگ رو آدم کم کم فراموش میکرد.حتی غصه بابام رو دارم کم کم فراموش میکنم. نمیدونم چی بهت بگم ولی باید بدونیکه حیوونها هم میرن به دنیای دیگه وبه حسابشون رسیدگی میشه.ناراحت نباش که دیگه پیشت نیستن.اینجوری تحمل مرگشون راحت تر میشه برات.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
خوشحالم که منرو درک میکنید
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
سلام. منم از بچگی احساساتی بودم و از مرگ پرنده ها و ماهیا و همه چی ناراحت می شدم. سنجابم فرار کرد کلی گریه کردم. تا همین الان که ۲۵ سالمه اگه یه همستر یا یه ماهی کوجولومون بمیره کلی حالم گرفته میشه. اما بالاخره بزرگتر که میشی کم کم یاد میگیری بهتر احساست رو کنترل کنی و چیزایی که قبلا خیلی آزارت میداد کمتر ازارت بده. من از وقتی پدربزرگم فوت کرد دیگه برای بقیه کمتر گریه می کنم چون بدتر از اینا رو تجربه کردم.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
خانم نازنین گل سلام
من اونقدری حیوونارو دوست دارم که وقتی قلب بابام رو فهمیدم می خوان یکشنبه ی هفته ی بعدی عمل کنن اونقدر ناراحت نشدم که برای مرگ اولین پرندم یعنی لی لی خدا بیامرزتش ناراحت نشدم انگار حیوونا منو تلسم کردن
دوستان میدونم حرفام کمی مسقره بود ولی واقعیت داره
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/09/09
سلام ببخشید که دوباره برگشتم!
مامانم همین الان داشت می گفت که به خاطر اینکه یه نظری کرده بود می خواد سر یه گوسفند بیچاره رو بزنه یا همون قربونی کنه و من از این بابت خیلی ناراحت شدم اگه میشه شما بگید قربونی کردن یدونه حیوون بی زبون و بیچاره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بیاید یه نظرسنجی کنیم که آیا اینکار که یدونه حیوون زبون بسته ی مظلوم رو به خاطر آرزوهای خودمون و عقایدمون قربونی کنیم، درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون .
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
سلام پرنیا جان! بعضی وقتها ما آدمها فکر میکنیم که همونچیزیکه داریم میبینیم،همون فقط حقیقت هست .ولی چیزیکه میبینیم واقعیت هست نه حقیقت!حقیقت اینه که شاید حییونی که قربونی میشه واقعا درد نمیکشه وناراحت نمیشه.همونطوریکه وقتی توی اون دنیا از شهید سوال میکنن:تو که شهید شدی خیلی دردکشیدی؟میگه نه من فقط احساس کردم رقتم توی مه و یا اینکه خواب رفتم واصلا درد نکشیدم! عقاید آدم میتونه غلط یا درست باشه،وقربونی کردن واقعا کار غلطی نیست چون بالاخره بدن آدم به گوشت نیاز داره وباید برای تامین گوشت،حیوون رو کشت تابشه گوشتش رو خورد.امیدوارم هیچوقت دلت نشکنه وغصه نخوری
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
سلام عزیزم من وگنم خیلی خوب احساساتت رو درک میکنم سعی کن راهتو انتخاب کنی قلب رئوف و مهربون هدیه خداست به تو اون حیوون بیچاره رو هم نجات بده که قربونی بیرحمی نشه همه وگنها احساساتی اند موفق باشی و خانواده و اطرافیانت رو هم تشویق به مهربونی با همه موجودات کن
ایوب به سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
سلام خانم!ضمن احترام به نظر شما و گیاهخوران عزیز،باید نکته ای رو عرض کنم که متاسفانه برخی مواد لازم برای بدن انسان از طریق گیاه به سختی تامین میشه،در حالیکه از منبع حیوانی بسادگی قابل تامین هست.و یک نکته دیگه اینکه آخرین پیامبر خدا گفته اند که:هرکس 40روزپشت سرهم گوشت بخورد سنگدل میشود وهرکس 40پشت سرهم گوشت نخورد بداخلاق میشود. من احساسی هستم ونمیتونم کشتن حیوون روببینم،ولی گیاهخواری مطلق بطوریکه حتی از لبنیات وتخم مرغ استفاده نشود رو نمیپذیرم. موفق باشین.
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1397/09/10
دوستان سلام...در مورد گزینه 12 و 19 کسی هست بهم جواب بده؟
من عاشق شدم ...یه روز حالم خوبه یه روزم بد می شم و از همه چیز متنفر میشم..نمیدونم چرا فقط یکم افسرده ام و زود رنج. طرف مقابلمم عین خودمه... شدیدا احساساتیه... چیکار کنم با این افکارم و ناراحتی هام که ناراحت میشم با یه چیز کوچیک و مسخره قید همه چیو میزنم و از همه چیز متنفر میشم عشقمو رابطمو خراب نکنم؟؟ خیلی کوچولو افسرده ام و مضطرب...به همراه ترس الکی از آینده... کمکم کنید مرسی
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
سلام! خوش بحالتون که طرفتون هم مثل شما احساساتیه!ما که پیداش نکردیم. اینکه کمک میخواهید،باید عرض کنم چه نیازی به کمک هست؟طرفتون که شمارو درک میکنه پس مشکل کجاست؟ترس از آینده بیخود ترین کاریست که آدم میکنه.ماندن در گذشته وترس ازآینده ای که هنوز نیامده،باعث بدبختی انسان هست.بفکر حال باشید واحوال خوبتون با معشوق! نگران این خصوصیات اخلاقیتون هم نباشید چون غالبا آدمهای احساسی همین شکلی هستند. فقط یک نکته رو همیشه لحاظ کنین:وقتیکه ناراحت شدین لگد به همه چی نزنید چون بعد از مدت کوتاهی که آرام شدید دوباره میخواهید با طرفتون بگید وبخندید و زندگی کنید ،اونوقت مجبورین هی معذرت بخواهیدتا اون طرف رواز دست ندید. خوشبخت وموفق باشید.
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
خوش به حالت که با کسی که عاشقشی هستی. من که همیشه حسرت این رو داشتم. همیشه عشق یه طرفه سهم من بود. لطفا از آینده نترس! اگه الان خوبه پس در آینده هم خوب پیش میره ایشالا. اگه مشکل با هم زیاد دارین که بهتره به یه کارشناس مراجعه کنی که اصولی راهنمایی کنه.
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1397/09/11
با سلام بنده بعنوان یه فرد بشدت احساساتی هر چه بیشتر مطالعه کردم بیشتر بر گیاهخواری خود مصمم شدم و هیچ دلیل علمی جهت اسیب به بدن وجود نداره و حتی اگر وجود هم داشته باشه من از همین جا اعلام میکنم ترجیح میدم بمیرم ولی جان هیچ حیوانی بخاطر سلامتی من از دست نره من هرگز نمی تونم چیزی بخورم که نمیتونم با چشم مردنش رو ببینم،شما هم موفق باشید
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سلام.البته یکی از بستگان من هم بیماریهایی داشت که مدتی "خام گیاهخواری"میکرد و حالش بهتر شد. من اعتقاد ندارم که به بدن آسیب میرسه بلکه بدن از مقداری از مواد مغذی مورد نیازش محروم میشه. من گوشتخواری رو رد میکنم و بدترین رژیم غذایی رو حیوان خواری میدونم.و البته امام اول شیعه گفتند:بدنهاتون رو قبرستون حیوانها نکنید...گمون کنم کلمه برادر رو برای تمسخر من بکار بردید.اگر اینطوره که شما بشدت احساسی نیستید چون منو ناراحت کردید با این طعنه ویه انسان رمانتیک دلش نمیاد دل دیگری رو درد بیاره با تمسخر وطعنه وکنایه. ولی من جاش شما وهیچکس دیگه رو ناراحت نخواهم کرد.
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
و اینهم باید بگم که منهم مثل شما نمیتونم از حیوانی بخورم که جلوی من کشته شده.منظورم این نیست که میتونم به صحنه سریریدن حیوون نگاه کنم خیر! منظورم اینه که اگر سر کوچه هم حیوانی بکشند یا مرغی، وصدایش بگوشم برسه،محاله تو دهان من بره.انگار گوشت آدم هست که میخورم.
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1397/09/12
سلام آقای ایوب
و
خانم سارا
می خوام بگم ...
آقای ایوب این متن رو شما بخونید بعدی روهم خانم سارا
آقای ایوب من کشته مرده ی حیوانات هستم و برای همین خیلی دوست دارم وقتی بزرگ شدم دامپزشک بشم این آرزو یا رویای من نیست بلکه هدفم است.
تازه آقای ایوب من خودم گیاه خوارم البته نه گیاهخوار گروه A بلکه جز گروه گیاه خواران B هستم.
حالا گیاه خواران گروه A و B چه هستند و چه تفاوتهایی باهم دارند؟
ببخشید دو ستان عزیز ادامه ی مطلب را در زیر مشاهده نمایید!
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1397/09/12
سلام می توانید ادامیه مظلب بالا در زیر مشاهده نمایید.
گیاه خواران گروه اِی هیچگونه گوشتی نمی خورند و لبنیات وتخم مرغ هم نباید بخورند. اماگیاه خواران گروه بی 2 رو ز و نهایتا 3 روز در هفته می توانند گوشت بخورند و خوردن لبنیات و تخم مرغ هم برایشان آزاد است و پرو تئین بیشتری نسبت به گروه اِی دریافت می کنند.
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
عزیزان 2 روز نهایتا دوروزه ببخشید که اشتباهی نوشته بودم
یایه رو ز یا 2روز بیشتر باشه میشین همه چیز خوار نه گیاه خوار
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1397/09/12
دوستان عزیز من جز گیاه خواران گروه بی هستم
خبر خوب درمورد بون گیاه خوار گروه بی اینکه هم حیوونای زبون بسته به خاطر ما کشته نمی شن و ما همچنان حامی حیواناتیم و گیاهخوار و هم پرو تئین لازم بدنمون رو دریافت می کنیم .
آقای ایوب عزیز واقعا وقتی ماجرای فت شدن پدرتون رو شنیدنم خیلی ناراحت شدم .شما آدم پاک و سرزنده ای به نظر میاین و... در کل تسلیت می گم .
آقای ایوب حتما مطلب بعدیمو بخونین.
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1397/09/12
آقای ایوب دوست ندارم در این وضعیت آسیب پزیر زیاد بهاتون حرف بزنم(چون معتقدم باید کسانی رو که در این وضعیت قرار دارند چندسالی تو حال خودشون گذاشت) ولی اینو باید بگم که تقریبا تمام حرفاتون درسته
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/09/12
خانم سارا بهتون پیشنهاد می کنم که جز گروه بی گیاه خواران باشید.
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/09/12
کاش انقدر احساساتی و مهربون نبودم .دارم تو زندگیم ضربش و میخورم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
سلام
خانم مریم امکان نداره که کسی از خصوصیت خوب خودش ناراضی باشه
حتما شما از احساساتی بودنتون به خوبی استفاده نمی کنید
امید وارم شاد و سرزنده باشیدومنظور بنده را به ذرستی متوجه شده باشید.
باتشکر از همگی
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1397/09/12
سلامی دوباره به همگی
می خوام یه نظر سنجی کنم.
که هرکس فواید گوشت خواری و گیاه خواری رو از نظر خودش به شخصه بگه
ممنون میشم از نظراتتون
پاسخ ها
ابوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
سلام.من گیاهخواری گروه ب رو مناسب میدونم(البته ظاهرا من همیشه گیاهخوار گروه ب بودم،چون گوشت زیاد نمیخورم!!!).من بیشتر حبوبات میخورم ولبنیات.از جویدن گوشت متنفرم. با تشکر
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
چه خوب فقط از 2 روز خارج شه میشید همه چیز خاراااااااااااا و دیگه گیاه خوار نیستید
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/09/12
با سلام آقای ایوب نخیر منظور خاصی نداشتم اگر چنین چیزی رو به شما متقل کرده عذرخواهی میکنم.
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
سلام خانم.خوشحال شدم که منظور بدی نداشتید.متاسفانه مردم خیلی زود وغیرمنصفانه درباره هم قضاوت میکنند.خوشحال شدم که مثل بقیه نبودید وبهتر ازاونها بودید. امکان داره که از راه ایمیل با هم تبادل نظر کنیم؟اگر موافقید اطلاع بدید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/09/13
آفرین به شما خانم خدا شما رو خیلی دوست داشته که در این سن کم اینقدر فکرتون باز و درکتون بالاست ان شاء الله بهترین پزشک حیوانات بشید و در مورد گیاهخواری خوندن کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت و خام گیاهخواری آرشاویر دراوانسیان رو به همه دوستان توصیه میکنم و راجع به افزایش اطلاعات در این زمینه کانال بشقاب سبز رو دنبال میکنم خیلی کمک کننده است.
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
اول از همهخ سلام خیلی ممنون خانم سارا اتفاقا من می خواستم سوال کنم که همچین کتابی را کسی سراغ دارد یانه واقعا از شما به خاطر معرفی تون متشکرم
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1397/09/13
عزیزان دل انتظار ما از افراد احساساتی و بویژه خانمها که همواره اذعان میکنند روحیات و عواطف لطیفی دارند بیشتره تو هر خانواده باید یه فرد احساسی باشه و همه رو به گیاهخواری و محبت به همه حیوانات تشویق کنه دست به دست هم بدیم و دنیا رو تغییر بدیم میگن نمیشه همه آدما وگن بشن چرا؟؟؟ چون نمیخوایم.
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
خانم شریف سارااگر برنامه ای برای حفاظت از حیوانات دارید من قطعا باشما همراهی میکنم و باهاتونم
من در رشت حظور دارم وآدرس هم اگر خواستید عرض می کنم من برای حیوانات هرکاری می کنم من قطعا در برنامه های شما درموردحفاظت از حقوق حیوانات شرکت می کنم
تردیدی وجود ندارد
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
من در خانوادمون فردی که شما مد نظرتون هست هستم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
خانم سارا میشه جواب سوالم رو بدید؟
برنامه ای جهت حفاظت و حمایت از حیوانات مد نظرتون می باشد؟
بله یا خیر؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
ممنون میشوم اگر پاسخ سوالم را بفرمایید
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1397/09/13
بیایید با افکار نادرست مثل قربانی کردن مبارزه کنیم بیایید ثابت کنیم این اون دنیای مورد پسند ما نیست دنیای ما دنیاییه که همه موجودات در آرامش باشند و برای خودشون زندگی کنند و هیچ کسی حق نداشته باشه با خشونت و بیرحمی باهاشون رفتار کنه و حقوق حیوانات در ایران واقعا زیر پا گذاشته میشه خیلی خیلی معذرت میخوام طولانی شد.
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
خانم با پیشنهاد من موافق بودید؟گفته بودم:امکان داره که از راه ایمیل با هم تبادل نظر کنیم؟اگر موافقید یا مخالفید اطلاع بدید.ممنون
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
خانم با پیشنهاد من موافقید؟ لطفا جوابی بدید بله یا خیر-ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1397/09/13
با سلامی دوباره.
آقای ایوب منظورتون از بقیه بنده بودم؟
چرا آخه
خیلی ناراحت شدم .
واقعا فکر نمی کردم که شما...
از شما انتظار نداشتم آقای ایوب!
آقای ایوب قبول دارم که شاید زود قزاوت کرده باشم ولی اگر منظورتون من بودم واقعا و جدی میگم من هرگز از شما انتظار نداشتم
منظورتون اینکه من...
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
سلام پرنیا خانم! من هرگزززززززززززززززززززز منظورم شما و عزیزانیکه تو این صفحه نظر گذاشتند نبودید! منظورم انسانهای بی احساسی هست که حقوق همدیگه رو ضایع میکنن و درباره هم مرتب قضاوت میکنن. ببخشید که ناراحتت کردم عزیزم!
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
خاخور جان ایقیه زود قیزاوت نیکنه دیگو
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/09/14
آقای ایوب خواهشمیکنم
ببخشید که درمورد شما اینقددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد زووووووود قزاوت کردم
واقعا ببخشید آقای ایوب
میدونستم که شما ازون آدما(منظورم احساسی های گل نیستااااااااااااا)نیستید.
خیلی خوشحالم...
آقای ایوب شما بااین مطلب بالایی منو بیشتر به نوشتن ومکالمه با شما و خانم شریف سارا و بقیه امید وار کردید
من تا از مدرسه برگشتم نشستم پشت لبتاب و الان خیلیییییییییییییییییییی خوشحالم
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
موفق باشی خانوم.ایشالا دل همه خوش باشه و لبخند به لب همه باشه
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
باتشکر آقای ایوب
شماچی؟
برنامه ای جهت حفاظت از حیوانات در نظر دا رید؟
من باهاتونممممممممممممممم
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
منم برنامه بخصوصی ندارم.فقط میتونم مردمو به گوشت خوردن کمتر تشویق کنم. یا اینکه نذارم کسی به حیوونها یا بالاتر از اونها آدمها ظلم بکنه. یا اینکه حیوان گرسنه ای دیدم ،یه چیزی بهش بدم.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
حیف
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/09/14
پرنیا خانم خاخور جان همشهریه خوبم چه شد که شما بهث حیواناته به وسطه بیاوردی؟
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
آقا جواد من عاشق حیوونام و موقع شناسوندن خودم به بغیه اونم نوشتم و بحث خوبمون به اینجا کشید و امیدوارم ادامه هم پیدا کنه
متوجه شدید؟
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1397/09/14
آقا جواد شما هم رشتی هستید؟
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/09/14
ای چه خوبببببببببببببببببببببببببببببب
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/09/14
می خواهم از مدیر سایت خواهش کنم که جایی برنامه ای جهت حفاظت از حیوانات برگزار کند که تمام ما احساساتی ها به آنجا برویم تا به دور و اطرافیانمان ثابت کنیم که حیوانات هم حق زندگی دارند...
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
مدیر سایت خواهشا جواب بدید
من برای اولین بار درخاستی ازشما کر دم وانتظار دارم جواب بدید
لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
مدیر سایت من سعید نیستما تحملم کمه بعد اون حالت احساساتیم میاد به جونما
خواهشا مدیر سایت جواب بدهههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1397/09/15
سلامی دوباره به همگی
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
سلام پرنیا خانم.پرنیا از فر نیا گرفته شده.فرنیا، به معنای اصیل، دارای اجداد نیکو،دارای اصل و نسب هست. ولی من با شنیدن این اسم بلافاصله یاد پرنیان می افتم. پرنیان معنیش میشه نرم وحریر وابریشم صفت.خیلی زیباست
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
آقای ایوب عزیز
معنی اسم خوبمو از کجا می دونین
خخخخخخخخخخخخخ
ببخشید شوخی کردم
معنی اسممو کاملا درست گفتید
هرچند که از فرنیا گرفته نشده فقط شبیهشه و معناشون کاملا متفاوته ولی معنی اسمم با معنی اسم با معنی اسم پرنیان یکی هستش
معنی اسمم ابریشم و حریر سفت و سخت نیست بلکه معنی اسمم پارچه و حریر نرم و ابریشمی هست باتشکر از شما
شما خیلییییییییییییییییییییییییییییییی مهربونید آقای ایوب
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
آقای ایوب معنی اسم شماهم فکر کنم میشه برگشت به سوی خدا و معروف به صبر و شکیبایی هست
چه قشنگ
زنده باشید بااین نام زیباتون
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/09/15
سلام سارا جان نه برنامه خاصی ندارم فقط شبها به گربه های بیرون غذا میدم ببخشید بچه ها من امتحاناتم در پیشه یه مدتی نیستم آقای ایوب من قضاوتی نکردم خیر فرصت ندارم خیلی گرفتارم،همگی موفق باشید.
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
ببخشید اشتباه نوشتم پرنیا جان انقدر که حواسم پرته دوستان همگی شاد و لبتون خندون دعام کنید
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
من هر روز به این صفحه میام.امیدوارم نظرتون بعد از امتحاناتتون تغییر کنه. لطفا تغییر کرد خبر بدید. ممنون
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خانم سارا متن بعدی و بهدی ترشو بخونید خاهشا
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
شما هم موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/09/15
خانم سارا خب اگه در رشت یا در شهر های نزدیک آن هستید منم می تونم بیام به گربه ها غذا دهم؟
هر چند که خودم هر روز به گربه های محلمون غذا می دم ولی خیلی دوست دارم که به گربه ها منطقه های دیگه هم کمک برسانم.
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
پرنیا خانم! ظاهرا سر خانم سارا خیلی شلوغه چون امتحان داره. فکر کنم یه 10روز دیگه بتونی باهاش گفتگو رو ادامه بدی.الان مثل اینکه واقعا فرصت سرزدن به این صفحه رونداره
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
مثبته جوابتون؟ من منتظرم راجع به نظر بالام خواهشا جواب بدید
باتشکر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
چشم آقای ایوب
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
چشم آقای ایوب
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1397/09/15
دوستان میشه به سوالات و کامنت هام جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/09/15
ببخشید مدیر سایت چرا منتشر نمی کنید(کامنتامو)؟
من چیزی حاوی بی احترامی نوشتم؟
خودتون بگیدددددددددددددددددددددددد
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
پرنیا خانم! معمولا یه نظر روکه بخواد این سایت تاییدش کنه ومنتشرش کنه،یه روزی طول میکشه.ولی تعجب کردم که بالاتر شما تونستید با دو نفر چت هم بکنین.عجیبه!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
اتفاقا خودمم همینو موندم تاد می نوشتم نظرم 2 دقیقه بعد منتشر می شد
!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/09/16
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/09/16
سلام
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
سلام .بالاترنوشته بودی که تو مدارس دخترانه دیگه کسی گریه نمیکنه.درسته چون دارند دخترها رو تبدیل به پسر میکنن.از لباسشون بگیرتا طرز صحبت کردن تا اشتغال تا طرز فکرشون همش شده پسرانه وکسی هم بفکر نیست که به دخترها و اخلاق دخترانه ارزش قائل بشه.نتیجه اش این میشه که هویت جنسیتی جامعه بهم میخوره.ایشالا تو هرگز احساساتت رو سرکوب نکنی
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
باتشکر آقا ایوب راستش من هر از گاهی که حوصلم سر میره میام تواین صفحه ذو به نظرهای اولیه جواب می دم و اون آقا که نوشته بود دخترا بهونه میگیرن میگن مادختریم احساساتی هستیم ولی ما پسرا چی؟
والا اون حرف اون پسره خیلی به من بر خورد و دیدید که خانم سمیه هم بانظرات من موافق بودند و من واقعا از برخی رفتارات دخترانه بدم می آید
مثل اینکه میگن دختر فقط باید بشینه خونه بچه داری خانه داری کنه وحجاب بزاره من واقعا با این ذتفکرات و نظیر آنها موافق نیستمممممممممممممممممممم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
برای همین من می خام ثابت کنم عظله در آوردن برای دخترا چیزی عادی هست ومن حجاب نمی زارمممممممممممممممممممممممممممممممممم و چیزایی که خودتون منظورمو می فهمیددددددددددددددددد و اگه اونارو بنویسم قطعا نظرم ثبت نخواهد شد
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
پرنیای عزیز!اشتباه از نظر"جواد"برداشت کردید!منظور اون آقا این نبود که دخترها فقط باید این کارها رو بکنن و اگه بهونه میگیرند به حساب احساسی بودنشون بذارین و ایرادشون رو نگیرین،بلکه منظورش این بود که پس پسرای احساسی باید چیکار کنند که همه ازشون توقع دارند سنگدل باشند وگریه نکنند واحساسشون رو سرکوب کنند؟ این دلنازکی رو باید به حساب احمقی شون بذارند؟بحساب ضعفشون بذارن؟به حساب ترسشون بذارن؟به چه بهونه ای پسرها هم میتونند احساسی باشند؟ ولی دخترها فقط به بهونه اینکه دخترند میتونند همه جور احساسشون رو تخلیه کنند. اصلا میتونن جیغ بزنن!...درباره حجاب هم فقط رضایت خدا برات مهم باشه نه شیطان!شیطان خیلی خوشش میاد دخترها بیحجاب باشند و پسرهارو تحریک کنند وبعدشو دیگه خودتون حدس میزنین. واینطور هم نیس که پسر بتونه بیحجاب بگرده واسه خودش،پسر هم نباید هر جورلباسی بپوشه وقانون داره لباس پوشیدن مردها.
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
و ضمنا بدونید که ارزش تربیت فرزندان خیلی زیاده. ابدا تربیت فرزند رودست کم نگیرین و بهش نگین:بچه داری!!!نقش مادرها خیلی خیلی در پیشرفت جامعه موثر هس.80درصد اخلاق بچه تحت تاثیر مادر هست
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/09/16
همه خوبید؟
چرا خبری ازتون نیست؟
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
خانم جان! توی این صفحه معمولا هر چهار پهج روز یکبار یا حتی 2هفته یکبار،آدمها می اومدند و نظر میذاشتند چون آدمهای احساسی تعدادشون خیلی کمه متاسفانه.من تقریبا از اول امسال اومدم توی این صفحه و آمارشو دارم. ولی با حضور شما خواهر عزیزم،این صفحه انگاری طراوت وشادابی پیدا کرده ویه جون تازه ای گرفته. ایشالا همیشه با طراوت باشی خانوم!
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
باتشکر آقا ایوب
ممنون
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
واقعا
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/09/16
صبر کنید یکمی گریه کنم بعد خب خخخخخ
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
عزیزم چرا گریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گناه داری
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
آقا مهدی گناه داری والا
پرنیا از دست مدیر سایت خسته شدهههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/09/17
گل من
سنبل من
عشق من
مهربون من
عزیزممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
مدیر سایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
درخاستی کرده بودممممممممم جوابتون کووووووووووووووووووووووووووووووووووو
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/09/17
سلام همه آنلاینید؟
حوصلم سررفته از نظرتون چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1397/09/17
سلام به همگی خوبین ؟؟
کاش همه ی پیاما 2 دقیقه ای منتشر می شدننننننننننننننننننننننننننننن
حیففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1397/09/17
چت روم شد که !!!!!!!!!
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
سلام. ببخشید خانم،چند نفر با نام "نازنین"در بالا نظر گذاشتند.کدوم نظرها مال شماست؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
چرا چت روم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/09/19
ببخشید دوستای گل که یه روز نیومدم آخه اینترنتمون تموم شده بود
دوباره برگشتمم
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
خانم" نازنین"در بالا گفتند چت روم شده چون بین چند نفر داره نظرات ردوبدل میشه وارتباطی هم به مطلب این صفحه نداره واین صفحه شبیه چت روم شده.فکر کنم تبادل نظر از طریق ایمیل بهتر باشه.موافقید ایمیل بدیم؟.
سایناز
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
میشه بامن تبادل نظر کنید آقای خوشتیپ ایوببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب؟؟؟
ایوب به خانم سایناز
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
لطفا اول نظرتون رو درباره این مطلب این سایت بفرمایید،تا من بدونم بهمدیگه چقدر نزدیک هستیم. بعد من میگم تبادل نظر کنیم.با تشکر.
سایناز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
سلام آقای خوشتیپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
من خیلی احساساتی ام و همه ی ویژگی های بالا رو دارم
نظرتون درمورد ازداج بامن چیههههههههههههههههه؟؟؟؟
منتظر نظرتون هستم

راستی ازدواج که نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
اشتباه میکنید! شما ویژگیهای بالا رو ندارید! دلیلشو نمیتونم بگم،ولی مطمئنم که شما اون آدم احساسی نیستید(شاید حساس و زود جوش وعصبی باشید،ولی احساسی نیستید) با کمال معذرت اینو میگم.
سایناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
آخه از کجامیدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
خانم تشریف بیارید وبلاگم.اونجا بهتر میشه تبادل نظر کرد.نشانی وبلاگم اون پایین هست.اسمش هست:نوار و نوا
پرنیا می کند سلامی دوباره با نفسی تازه به همگی
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1397/09/19
سلام دوستا سوالی درمورد حیوونا از بنده دارید؟
من امروز تا ساعتن 5و نیم درخدمتتون هستم تابه والاتون جواب بدم.
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/09/19
سلام دوستان گلللللللللللللللللللل
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
موافقی ایمیل بدیم؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
آقای ایوب خیلی دوست دارم ایمیل بدیم به هم ولی متأسفانه من ایمیل ندارم
متأسفم آقای ایوب
جز ایمیل راه دیگه ای برای تبادل نظر خصوصی هست؟
اگه هست ازون راه من قطعا هستم شک نکنید
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
آقا جواد بد متوجه شدید می خوام ایمیل بزنم ولی ندارم. خب چی کنم که ندارم؟
اینا دلیل نمیشه من نخوام باایشون ایمیل بزنم
فهمیدین چه گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
دوستان سوالی درمورد حیوانات از من دارید؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
باشه. از مدیر سایت میخوام که شماره ایمیلمو براتون بفرسته.وقتی شماره منو فرستادند،برام ایمیل بفرستین
پرنیا منتظر سوال های گرم شما دوستان عزیز
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1397/09/20
من فعلا هستما سوالی دارید در خدمتم تا ساعت 9 در خدمتتون هستم
پرنیا دلش تنگ شده واسه خانم سارا
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1397/09/20
خانم سارا کی کامنت میزارین دلم برای حرفای گرم شما تنگ شدهههههههههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/09/20
من هستم تابه سوالاتتون جواب دهم درمورد حیوانات هر سوالی هست بنده درخمتتون هستمممممم
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1397/09/21
همگی سلام همه سلام
چرا کسی جواب نمیده؟
دلم تنگ شده براتون
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1397/09/24
آقای ایوب بنده فرمودم که ایمیل ندارم
از کجا بیارم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اَهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
بقول شما:آووووو!!!! من تصور کردم گفتید:ایمیلتون روندارم. درست کردن جیمیل خیلی راحته که!
پرنیا می کند سلامی دوباره با نفسی تازه به همگی
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1397/09/29
سلام آقای ایوب من نمی تونم ایمیل بسازم
چون پدرم نمی زاره
اگه از راه دیگری میتوانیم باهم صحبت کنیم من حتما هستم
فقط تلفن و تلگرام نباشه
ممنون
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
سلام خانم.آفرین بر شما !همیشه بحرف پدر و مادرت گوش کن...بهترین راه تبادل نظر همین ایمیل بود. ولی تلفن وبرنامه های پیام رسان که واقعا آفت دارتد.پدرتون حق داره..درنظر دارم یه وبلاگ درست کنم.هروقت راهش انداختم خبر میدم شما هم تشریف بیارین..
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
سلام می تونیم اونجاباهم تبادل نظر کنیم؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
سلام. بله.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
زمان وبلاگ نویسی تون؟
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/09/30
همه ازین صفحه رفتید؟
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1397/10/01
آقا ایوب سر شما هم شلوغه؟
حوصلم سر رفته بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سارا بیشتر دلش تنگیده برا خانم دکتر پرنیا
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1397/10/02
الهی قربونت برم فدات بشم عزیزم،سلام به روی ماهت،پرنیا خانم در مورد کمک به حیوانات ببینید در شهرتون پناهگاه حیوانات هست کمکشون کنید اگه نیست میتونید به سایر پناهگاه ها کمک کنید من به پناهگاه رسا ماهانه کمک میکنم میتونید فعالیتهاشونم دنبال کنید.
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
ممنون
امتحاناتون تمام شد؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/10/14
نمیدونم چرا نظرها تایید نمیشه.امروزجمعه14دیماه97هست.ساعت22:19
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/10/15
نمیدونم چند نظر قبلی من کجارفت؟ولی عجیبه که نظر14دی من تاییدشد!نوشته بودم به وبلاگم سربزنید.اسمش هست نوار ونوا:navar-va-nava.blogfa.com
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/10/18
وات د فاز ای ایوب دختر باز
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
کافر همه را به کیش خود پندارد
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
های
ای اقا واقعا وژدانت اجازه ی توهین کردن به همچین انسان باشرفی رو میده؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/10/18
ادمین عزیز!لطف کن ونظرات حاوی توهین(مثل نظر همین فرد2005) رو منتشر نکن! مسئولیت حرفهای اهانت آمیز کامنت گذاران باشماست . بزرگوار دقت کن.
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/10/29
من سی و هفت سال سن دارم تمامه موارد رو دارم.از احساس متنفرم .احساساتی بودن یه لطفه هدا نیست .بلکم یه نفرینه .تمامه لذتهای دنیا از دستن رفت به خاطره احساساتی بودن .لعنت به خالقه احساس.باگرگ زندگی کردن فقط احساس یه ضعفه .
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
عزیزم!اونقدر هم که فکر میکنی زندگیت سیاه نیست،حتما روشنایی هم پیدا میشه.من از زندگیت چیزی نمیدونم وقضاوتی هم از روی نظرت نمیکنم،ولی میخوام بدونیکه منم همینطور فکر میکردم.اما یه راه خوب رو انتخاب کردم که به کاری ختم شد که احساساتم رو له نمیکرد.حالااز احساسی بودنم ناراحت نیستم وخالق احساس رو ستایش میکنم و ممنونشم که منو با شعورتر ار بقیه آفرید.برات آرزوی بهترشدن رو دارم
Germany
18:13 - 1397/11/02
وقتایی که سرت داد میزنن تو لال میشی فقط گریه میکنی !!!
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1397/11/03
با سلام وخسته نباشید از موضوع عالیتون
من 2 تا از ویژگی های بالا رو ندارم و ادم کاملا احساسی هستم اما هیچوقت راحت گریه نمیکنم و اصا گریه نمیکنم در عوض خیلی شادم و با همه جور ادم کنار میام و سخت از کسی متنفر میشم و سخت هم از کسی خیلی خوشم میاد تصوراتم عالیه و ذهنمم شفافه از زندگیم خیلی راضیم و دید جالبی نسبت بهش دارم و همینطور عقاید جالبی.
بسیار مطلب خوبی بود باز سپاس گذارم
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1397/11/08
من تمام این ویژگی ها رو دارم
پاسخ ها
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
پس باید خیلی احساساتی باشید
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1397/11/28
درسته میگن ادمای حساس نبایدناراحت باشن چون خدااین مدلی افریدت ولی من خودم ی ادم حساسم زندگی کردن برام سخت شده ادمای ک اطرافم میبینم نمیتونن منودرک کنن واقعاعذاب اوره این ک نتونی دردودیگه تحمل کنی اصلاخوب نیست همیشه تنهابودن افسرده بودن. هیچ چیزی دیگه تواین دنیامخصوصاایران خوشحالت نمیکنه اینکه باکوچیکترین محبت اشک درمیاد بهت بخندن سخت بخدا.ظاهر ادمای احساسی جدیوتو هم رفتس ولی قلبشون خردوخاکشیره کاش احساسی نبودم چون احساس میکنم زندگی نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/12/22
سلام به همه
می دونم خیلی وقت بود که نبودم ولی متاسفم
به هر حال سلام
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
سلام پرنیا خانم. خوش اومدید. اون مشکلتون برطرف شد؟
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
سلام آقای ایوب عزیز
یادم نمی آید کدوم مشکل؟؟ من مشکلی نداشتم که
راجع به چی؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
فکر کنم قبلا درباره عمل کردن یکی از اقوامتون چیزی گفته بودید
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
بله پدرم بود
قلبش رو عمل کردند
خیلی خوب شده حالا
حتی ازمنم سالم تر
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1397/12/23
سلا م کسی نمی خواست جواب سلاممو بده؟
انگاری زیادی از دستم ناراحتینا!
دیگه وقتی بعد مدتی طولانی میام دلمو نشکونید دیگه...
چندروزه که خیلی ناراحتم ...
دلخری دارم
از اونجایی که آدمی به شدت احساساتی ام زود ناراحتمیشم
پاسخ ها
اسممو نمیگمممممم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
مگه تو کی اومده بودی؟
آقا ایوب چیه هی جواب اینو میدین این معلوم نیست که کی اومده و الکی داره نمایش میده دلیلی نمیشه که شما به اعتاد کنین
ازین آدما زیاد پیدا یشه ولی شما نباید گولشو بخورید که
ولش کنین
شما بچسبید به منن
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
جالبه!شما انتظار دارید پرنیا خانم رو ول کنم،وبه شما که حاضر نیستید حتی یه اسم الکی بذارید روی خودتون،بچسبم؟بفرض که این پرنیا اون پرنیا خانم ما نباشه،انصاف نیست که نو که آید به بازر کهنه شود دل آزار!
پرنیا دیگه واقعا عصبیه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
سلام کسی که حتی اسمتو نمیگی
من از کس نخاستم که جواب من روبده و هرکی به یک درصدم که باشه اگه منو آدم حساب کرده باشه یه نظری درمورد من و نظراتم میده برای مثال خانم سارا و آقای ایوب
تازه من نمایش هم نمیدم و نمی خوام کسی روهم گول بزنم
لطفا بعضیا آدم باشننننننننننننن
شاید 12 سال داشته باشم و دختر باشم ولی غرور وشخصیت دارم و دوست ندارم کسی منو بهونه ی خودش جلوه بده می فهمین؟؟؟؟؟؟؟
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
سلام من از این مطلب خیلی خوشم اومده
من همیشه گریه میکنم و ناراحتی ولم نمیکنه
بیست و پنج سال دارم ولی همیشه مثل یه بچهی کوچیک گریه میکنم
کاش یکی تواین دنیاباشه که منودرک کنه
راستی خانم پرنیا منم مثل شما حیوانات رو خیلیییی دوست دارم
با احترام با همه خدانگه دا و باتشکر از مدیر سایت
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
در وبلاگ من بر روی شما هم باز هست.تشریف بیارید خوشحال میشیم
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1397/12/25
شما کی اومدید اخه خانم پرنیا؟
هیچ کس شمارو نمیشناسه
خدایی کی این خانوم رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/12/25
سلام
خانم مهرناز
چرا هیچکی من رو نمیشاسه؟؟؟
من از خیلی قبل تر تو این جا بودم و فقط برای مدتی وقت اومن به اینجارو وقعا نداشتم و هزاربارهم عضر خواهی کردممممممممممم
دوست ندارم کسی درمورد من شایعه پر کنه
خانم سایناز بهتره بس کنی وگرنه بد میبینیییییییییییی
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
پرنیا خانم وبلاگمو بالاخره درست کردمش. نشانی وبلاگمو کمی بالاتر نوشتم. بیایید خوشحال میشیم.
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
متاسفم
پدرم اجازه نمیده
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
آخه چرا؟ وبلاگ که مثل همین سایت هست.مثل کانالهای شبکه های اجتماعی نیست.برید حداقل یه نگاهی بندازید ببینید خوبه یا بد،اونوقت اگه خواستین نظر بدید.منهم اگر دوست داشتید نظرتون رو نمایش میدم،اگرم نخواستید بصورت خصوصی نظر میدید وکسی اون رو نمیبینه.حتی به پدرتون نشون بدید که کجا میخواهید برید. به هر حال هر جور میلتون هست
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
اومدم و نظر میزارم
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
آقای ایوب خیلی متن خوبی بود و نظر خصوصی هم براتون فرستادم اگر میشود در راهی که براتون توضیح دادم مرا یاری رسانید
باتشکر
پرنیا بار دیگه ای برای محض اطلاع میگه...
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1397/12/26
دوست ندارم کسی درمورد شایعه پردازی کنهههههههههه
من همون پرنیای قبلی هستم و فکر میکنم اگر کسی باور نمیکنه به من مربوط نمیشه
معذرت میخوام که کمی عصبی شدم ولی به خاطر موضوعی آسیب روحی دیدم و برای همین کمی کنترلم از دستم خارج شده
خدانگه داررررر
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/12/26
سلام به همه
بازهم میگم اگر سال درمورد حیوانات دارید بنده در خدمتم
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1397/12/26
نمی دونم چی بگم...
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
پرنیا خانم!ممنون که بمن لطف دارید.ولی من اونقدر خودمو باسواد نمیدونم که کتاب کسی رو ویرایش(یا بقول شما تصحیح)کنم.البته از بسیاری جوانان ادبیاتم و زبان فارسی ام قویترست و در هنگام نگارش متون،غالبا ازمن خطایی سر نمی زند. بهترهست که کار تصحیح و ویرایش کتابتان را به شخصی در نزدیکیتون بسپارید. اگر هم اصرار دارید من اینکار را کنم،خب باشه چشم.موفق باشید
پرنیا خداحافظی میکنه از همه تاابد...
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/12/28
آقای ایوب
کمی درموردش فکر کردم و شاید شماتجربشو که کتابمو تصحیح کنید را نداشته باشید واقعا متاسفم
آقای ایوب من از پاسخ هاو توجهات شما بسیا سپاسگذارم
من باید بروم. زیرا خودم را برای معاشرت در این سایت و سنم را مناسب نمیدانم
خانم سارا شماهم مهربان بودیدو خدانگهدار
کسانی هم که درمورد من شایعه سازی میکردند یاد بگیرند که کار درستی نکردند
من دراینجا مهربانی و سخاوتمندی را آموختم
به هرحال خدانگهدار تاابد
پرنیاسیف زاد حامی حیوانات و والیبالیست و نویسنده
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1398/01/04
واااای به امام زمان راس میگم کاملا دریت بود من تمام این ویژگی ها رو دارم تمامش رو حالا راه حلش چیه برای استانه صبر پایین . اصلا فک نمیردم کسی این ویژگی ها رو بدونه
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۴
سلام. مقاله"
من یک آدم احساساتی ام " رو از سایت بیتوته مطالعه کنید.بدردتون خیلی میخوره.موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/02/07
بس که صبر کردیم، صبر نیز به تنگ آمد!...کجاست آن بانویی که از آن منست؟
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
سلام من 26 سال دارم
نمیدونم نظرتون؟
به هرحال منم احساساتیم و
نظرتونو زود بگید:)
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
سلام زهرا خانم.بیایین وبلاگم.ادرسشو دارین؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
آدرسش بالاست.درتاریخ14:36 - 1397/10/15 نظر گذاشتم
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
دیدم
مسقره بود
من از ادبیات متنفرم:/
ما اصلااااااااااااااااااااااااا
باهم تفاهم نداریم تازه من از حضبولاهی ها هم متنفرم.
اییییییییییییییییییی
اه
نه بابا شما باید با یه زن چادری...
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
کسیکه احساسی هست محاله از ادبیات متنفرباشه.لابد شما عصبی بودن و احساسی بودن رو یکی میدونید؟
شما از من متنفری؟ولی من به تک تک انشانها عشق می ورزم.
لازم نبود اینجا نظر بدی،تو وبلاگم که راحت تر بود.
ضمنا من دنبال زن چادری نمیگردم. ...البته اگه با حجاب باشه که دیگه چه بهتر!
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
یه سوال
شما تو وبلاگتون به نظر یکی پاسخ داده بودید که من باید به دلایلی عاشق شما میشدم
آخر چرا؟
مگه من چهره ی شمارو دیدم که درموردش بخوام قضاوت کنم؟
آخه من مگه اخلاق شمارو به درستی میدونم؟
عاشق شدن باید دلیل داشته باشه
تازه این درست نیست که تو سایت های مختلف به دنبال یه همسر مناسب برا خودتون باشین.
شما باید تو دانشگاه شخصیت مد نظرتون رو پیدا کنید و اینکه طرف مقابلتونم باید آدم درستی باشه و از طریق یه دو تا پیام نمیشه اعتما د کرد و احتمال اره که اون شمارو به دام بندازه.
منظورمو متوجه اید که؟
اصلا مثل همین خانم پرنیای دو رو دیگههههههههههههه
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
یه سوال نپرسیدید خانم وسه سوال بود!برای جواب گرفتن ،برید وبلاگم وسوالاتتون رو اونجا بپرسید تامفصل جواب بدم. ضمنا پرنیا خانم هر اخلاق بدی هم که داشته باشه فقط دورو نیست.بازهم بنده ای از بندگا ن خدارو قضاوت کردی،بدون اینکه ذره ای بشناسیش!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1398/02/13
چیه من رفتم دیگه کسی نظر نمیزاره؟
خخخخخخخخخ
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
چرا نذر میذارند،ولی دیر به دیر
پرنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
البته
امیدوارم
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/02/31
چرا نظراتم ثبت نمیه اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بخدا الان اینو ثبت میکننا o.O
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1398/03/11
توي دنياي ماشيني و بي روح الان ادمايي مثل ما خيلي زجر ميكشن
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اگه شما افراد مشابه خودتون رو بتونین پیدا کنین،زندگیتون شیرین میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
کاملا باهات موافقم.ما فقط زجر میکشیم.من ک یه مدت طولانیه ک تصمیم گرفتم ارتباطمو با آدما تا حد امکان محدود کنم دیگه خشته شدم از اینکه همش از مهربون بودنم سوءاستفاده کنن یا از زودباور بودنم .از روی قصد چون میدونن انعطاف پذیرم چیزایی بهم میگن ک اصلن حقیقت نداره و ناراحتم میکنن.مخصوصن اگه باهوش باشی یا زیبا یا هر ویژگی خاصی ک
بقیه ندارن داشته باشی وباعث حسادتشون بشی این ویژگی احساساتی بودن فاجعه ست اونا دقیقن از روی حالت چهره ت میتونن بفهمن بیشتر روی چی حساسی و همون نقطه ضعفت رو میگیرن و باهاش داغونت میکنن.
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
همونطوریکه نوشتم باید افراد مشابه خودتون رو پیدا کنین
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/03/11
شايد اما همچين اتفاقي احتمالش يك در هزاره
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
ولی ارزش تلاش کردنو داره...ممکنه به وبلاگم سربزنید؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
خانم من چه کمکی ازم برمیاد؟
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1398/03/14
دلم خيلي گرفته
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
به وبلاگم سربزنید.یک راه ارتباطی مشخص کنید
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/03/18
من همه اینا رو دارم متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/04/18
ای خدا! ظاهرا کسیو واسه من نیافریدی
پاسخ ها
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
سلام
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اگه منظورتون منم که: سلام
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
آدرس وبتون؟
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
اسمش هست نوار و نوا
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/04/22
بنظرم احساسی ها واقعا بد بختن چون همه هر بلایی بخوان سرشون میارن مخصوصا تواین روزگار
پاسخ ها
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
باید افراد مشابه خودتون رو پیدا کنین
United Arab Emirates
12:21 - 1398/05/05
یادآوری:
خانمهای بشدت احساساتی لطفا توجه کنند.بنده دنبال یه دختر احساساتی برای ازدواج میگردم.لطف کنید یا همینجا یا توی وبلاگم اعلام آمادگی کنین...خودم یک پسر احساساتی هستم وبه هیچ وجه قصد ندارم یه همسر بی احساس داشته باشم..ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج