مردان حسود كمتر مردند!
۲۳۷۱۸۶
۰۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
۲۴۰۱۶
همسرتان چه مي‌خورد كه پدر نمي‌شود؟
پژوهشگران معتقدند از ظاهر زيباي مردي كه به خواستگاري شما مي‌آيد گرفته تا خلق و خو و حتي عادت‌هاي غذايي خاصش، همه مي‌توانند شانس او براي پدر شدن را كم كنند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: شايد تنها يك گفت‌وگوي چند ساعته در جلسه خواستگاري، نتواند تكليف آينده زندگي مشترك شما را روشن كند. اگر صاحب فرزند شدن، يكي از هدف‌هاي شما براي بيرون آمدن از دوران مجردي است، بايد گذشته از مردي خوش‌خلق و متعهد، همسري را انتخاب كنيد كه رژيم غذايي مناسب و سبك زندگي سالمي هم دارد.

پژوهشگران معتقدند از ظاهر زيباي مردي كه به خواستگاري شما مي‌آيد گرفته تا خلق و خو و حتي عادت‌هاي غذايي خاصش، همه مي‌توانند شانس او براي پدر شدن را كم كنند. در اين مطلب، به شما مي‌گوييم كه چه چيز‌هايي مي‌توانند اسپرم‌هاي آقايان را ضعيف و كم جان كنند. اما اگر كار از كار گذشته و با يكي از مردهايي كه در ادامه معرفي مي‌كنيم ازدواج كرده‌ايد، با توصيه‌هاي ما براي جان دوباره دادن به قدرت باروري همسرتان تلاش كنيد.

شب زنده‌دار است؟

اگر همسرتان شب‌ها شما را تنها مي‌گذارد و سرش را با تلويزيون ديدن و موبايل‌بازي گرم مي‌كند، بعيد است كه بتواند پدر شود. تنها دوري شما و همسرتان نيست كه احتمال بارور شدن‌تان را پايين مي‌آورد بلكه همين بي‌خوابي‌هاي شوهرتان و عوض شدن جاي شب و روزش هم مي‌تواند شانس او براي پدر شدن را پايين بياورد. محققان مي‌گويند مردهايي كه شب‌ها خوب نمي‌خوابند يا ترجيح مي‌دهند در تاريكي شب به كارهاي شخصي‌شان برسند، اسپرم‌هاي ضعيف‌تري دارند و قدرت باروري‌شان هم 25 درصد كمتر از مردهايي است كه شب‌ها به‌موقع و با آرامش مي‌خوابند.

مردهاي حسود كمتر مردند!

شكاك است؟

آیا همسرتان مدام تلفن همراه‌تان را چك مي‌كند و مثل سايه دنبال‌تان مي‌آيد؟ محققان مي‌گويند حسادت تنها مشكلي نيست كه همسر به ظاهر غيرتي شما به آن دچار است. مردهاي حسود، اسپرم‌هاي ضعيف‌تري دارند و اين ويژگي آزار‌دهنده مي‌تواند تاثير قابل توجهي بر قدرت باروري‌شان بگذارد. جالب اينجاست كه تنها كنترل بيش از اندازه شريك زندگي نيست كه از چنين مشكلي در سلامت مردها خبر مي‌دهد؛ مردهايي كه براي راضي نگه داشتن همسرشان او را غرق در طلا و جواهر مي‌كنند و به شريك زندگي‌شان براي ماندن در كنار خود باج مي‌دهند و البته آقاياني كه در مقابل مردهاي ديگر از همسر خود بد مي‌گويند هم اسپرم‌هايي ضعيف، كم‌تحرك و ناتوان براي بارور كردن همسرشان دارند.

زيباست؟

تنها آقايان نيستند كه قبل از ازدواج به ظاهر كسي كه به خواستگاري‌اش مي‌روند توجه مي‌كنند. خوش‌چهره بودن و زيبايي مي‌تواند براي خانم‌ها هم يكي از معيارهاي انتخاب همسر باشد. البته محققان مي‌گويند زناني كه با اين معيار شريك زندگي‌شان را انتخاب مي‌كنند، ممكن است هرگز مادر شدن را تجربه نكنند چراكه با توجه به بررسي‌ها، مردهاي زيبا اسپرم‌هاي ضعيف‌تري دارند. به گفته محققان، افزايش سطح تستوسترون توليد و توان اسپرم را مختل مي‌كند و بر قدرت باروري آقايان تاثير منفي مي‌گذارد.

زياد سونا مي‌رود؟

قدرت باروري مردهايي كه هفت ساعت در هفته ورزش مي‌كنند، بسيار بالاتر از آنهايي است كه ميانه‌اي با ورزش كردن ندارند. از آنجا كه ورزش آرامش آدم‌ها را بيشتر و احتمال افسردگي‌شان را كمتر مي‌كند، مردهاي ورزشكار قدرت باروري بالاتري دارند. از طرف ديگر، ويتامين D كه با ورزش در هواي آزاد نصيب افراد مي‌شود هم به مردتر شدن‌شان كمك مي‌كند و تناسب اندام ورزشكارها قدرت باروري‌شان را بالا مي‌برد. اما ورزشكار بودن هميشه به نفع اسپرم آقايان تمام نمي‌شود. محققان معتقدند مردهايي كه بعد از ورزش كردن به سونا مي‌روند، قدرت باروري خود را كاهش مي‌دهند. به گفته محققان، مردهايي كه دوبار در هفته، براي 15 دقيقه در سونا مي‌نشينند، بعد از سه ماه قدرت باروري‌شان به شكل قابل توجهي كم مي‌شود. گرماي سونا در همين زمان كوتاه، مي‌تواند به سلامت اسپرم‌ها آسيب بزند و مردانگي آقايان را كم كند.

ديابت دارد؟

اگر ماه‌هاست انتظار باردار شدن را مي‌كشيد و هنوز باردار نشده‌ايد، وضعيت سلامت همسرتان را بررسي كنيد. ممكن است شيريني‌دوستي و سابقه خانوادگي همسرتان مردانگي او را كم و شرايط را براي باردار شدن شما سخت كرده باشد؛ چراكه بررسي‌ها نشان مي‌دهد ابتلا به ديابت، روي فعاليت كيسه بيضه تاثير مي‌گذارد و توانايي اسپرم آقايان براي بارور كردن همسرشان را كم مي‌كند. اما نگران نباشيد! كافي است يك دستگاه خانگي كنترل قند خون تهيه كنيد. اگر قند خون همسرتان بالا بود، فورا سراغ متخصص برويد و براي كنترل اين مشكل فكري كنيد تا هرچه زودتر صاحب فرزند شويد.

روي صندلي آلومينيومي مي‌نشيند؟

حتي فلزات هم مي‌توانند بر مردانگي همسرتان تاثير بگذارند. يكي از فلزاتي كه بدترين اثر را روي فعاليت اسپرم‌ها مي‌گذارد، آلومينيوم است. محققان مي‌گويند مهم نيست كه همسرتان تمام روز را روي صندلي آلومينيومي مي‌نشيند يا اينكه در ظروف آلومينيومي غذا مي‌خورند يا اينكه در كارخانه ساخت ورق‌هاي آلومينيومي كار مي‌كند، از نظر آنها به هر حال اين فلز از هر راهي كه به بدن آقايان نزديك شود، مي‌تواند قدرت باروري‌شان را كم و اسپرم‌هاي‌شان را ناتوان كند. به باور محققان، درست کردن غذا در ظرف‌هاي آلومينيومي هم مي‌تواند به سلامت اسپرم آقايان آسيب بزند.

همكارش سيگاري است؟

تنها سيگاري بودن همسرتان نيست كه مي‌تواند شانس او براي پدر شدن را پايين بياورد. بررسي‌ها نشان مي‌دهد حتي اسپرم مردهايي كه خودشان سيگاري نيستند اما با سيگاري‌ها رفاقت مي‌كنند هم ضعيف و كم‌توان مي‌شود. به گفته محققان، حضور آقايان در محيط‌هايي كه هميشه از دود سيگار پر است، مي‌تواند بر قدرت باروري آنها و توانايي اسپرم‌هاي‌شان تاثير منفي بگذارد. پس اگر همسرتان سيگاري نيست اما شب‌ها با پيراهني كه بوي سيگار مي‌دهد به خانه مي‌آيد، فكري به حال او كنيد.

چاق است؟

اگر آرزوي مادر شدن داريد، بهتر است از ميان خواستگاران‌تان كسي كه وزن پايين‌تري دارد را انتخاب كنيد. محققان مي‌گويند چاقي يكي ديگر از عواملي است كه مي‌تواند قدرت باروري آقايان را كم كند. مردهايي كه اضافه‌ وزن دارند يا چاق هستند، تنها با خطر ابتلا به بيماري‌هاي قلبي روبه‌رو نيستند. به گفته محققان، توانايي اسپرم‌هاي این مردان هم كمتر از مرداني است كه تناسب اندام دارند و وزن‌شان را كنترل مي‌كنند. همان‌طور كه گفتيم، اسپرم‌ها در هواي خنك‌ سالم‌تر مي‌مانند و مردهايي كه چاقي شكمي و عمومي باعث بالا رفتن دماي بدن‌شان می‌شود، احتمال پدر شدن‌شان هم كمتر است.

مردهاي حسود كمتر مردند!

عشق رانندگي است؟

قدرت باروري مردهايي كه عاشق رانندگي هستند و هميشه ترجيح مي‌دهند با خودروی شخصي‌شان سفر كنند، هر روز كمتر مي‌شود. پژوهشگران مي‌گويند قرار گرفتن مداوم بيضه‌ها در دماي بالا و گرما، توان آنها را براي بارور كردن پايين مي‌آورد و باعث ضعيف شدن و از دست رفتن اسپرم مي‌شود. به همين دليل وقتي مردها براي مدت طولاني با نشستن روي صندلي خودرو بيضه‌هاي‌شان را در دماي بالاتر از 37 درجه قرار مي‌دهند به مرور مردانگي‌شان هم كم مي‌شود و شانس‌شان براي پدر شدن پايين مي‌آيد.

زياد شير و ماست مي‌خورد؟

رژيم غذايي همسرتان هم بر قدرت باروري او تاثير مستقيم مي‌گذارد. محققان مي‌گويند مردهايي كه زياد لبنيات مي‌خورند يا عاشق سويا خوردن هستند، كمتر شانس پدر شدن دارند. از آنجا كه چنين خوراكي‌هايي سطح استروژن را در بدن بالا مي‌برد، قدرت باروري مرداني كه مدام از این خوراکی‌ها تغذیه مي‌كنند، هر روز پايين‌تر مي‌آيد. پس اگر تيرتان براي مثبت كردن نتيجه آزمايش بارداري مدام به سنگ مي‌خورد، از همين امروز دستي به سفره‌تان بكشيد و رژيم غذايي همسرتان را تغيير دهيد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1394/06/03
پس با این حساب که هرچی دختره تو خونه میمونه که...
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1394/06/03
یهو بگین کلا مردا قدرت باروریشونو از دست میدن هرکاری کنن دیگه :)
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1394/06/04
یعنی من قدرت باروری نداشته باشم هیچ خانومی حاضر نمیشه باهام زندگی کنه؟! ای نامردا ! پس انسانیت چی میشه؟ یعنی بین ما و گیاهان و ... هیچ فرقی نیست؟! ای طبیعت خشن و نامرد! داعش بیا سر منو قطع کن
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/09/23
خیلی مقاله زشت وچرتی بود.با اینکه من خودم یه دختر مجردم ولی باید اعتراف کنیم که دراکثرنازایی ها مشکل از خانومه و نه آقا!این اولا،،ثانیا به فرض که یه خانم یا یه آقا قدرت باروری کمتری نسبت به سایرین داشته باشه،یا اصلا نداشته باشه؟خب که چی؟یعنی بچه داشتن اینقدر مهمه که بیایم شخصیت افراد رو به خاطرش پایین بیاریم؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج