مسائل جنسی علت اصلی خیانت مردان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۳۸۰۵
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۵
۳۱۵۳۶
روابط فرازناشویی که به آن خیانت همسر گفته می شود در حالی در جامعه به صورت مخفی وجود دارد که بررسی کارشناسان نشان می‌دهد مردان بیشتر از زنان مرتکب خیانت می‌شوند و انگیزه زنان در 67 درصد قتلها برقراری روابط فرازناشویی بوده است.
 خبرگزاری مهر: روابط فرازناشویی که به آن خیانت همسر گفته می شود در حالی در جامعه به صورت مخفی وجود دارد که بررسی کارشناسان نشان می‌دهد مردان بیشتر از زنان مرتکب خیانت می‌شوند و انگیزه زنان در 67 درصد قتلها برقراری روابط فرازناشویی بوده است.

 مسئله روابط فرازناشویی طی چند سال اخیر به یکی از معضلات اجتماعی تبدیل شده است. معضلی که در اغلب موارد مخفی مانده و گاهی افشای آن باعث ارتکاب یک جنایت می شود. این روابط به دو صورت عاطفی و جنسی برقرار می شود که در میان زنان و مردان دارای تفاوتهایی است.

زنان برای ارتباط عاطفی خیانت می کنند

بر اساس پژوهش های صورت گرفته 90 درصد زنان به دلیل کمبود های عاطفی در زندگی مشترک به سمت روابط فرازناشوئی می روند. از طرف دیگر انگیزه بیش از 96 درصد مردان در برقراری این روابط مسائل جنسی است. پس از ازدواج افراد از همسران خود انتظار دارند در طول زندگی مشترک، از نظر عاطفی و جنسی وفادار بمانند و برقراری روابط فرازناشوئی را خیانت می دانند.

67 درصد شوهر کشی ها به خاطر روابط فرا زناشویی

دکتر لیلا بهنام - روانشناس بالینی- در این باره می گوید: نتایج تحقیقی که در 15 استان کشور انجام شده نشان می‌دهد خیانت علت 67 درصد قتل مردان از سوی همسرانشان بوده است. 33 درصد مردان هم با واکنش در برابر خشونت، حمله ناگهانی و تهدید از سوی همسر خود مواجه بوده‌اند. تاثیری که به وسیله خیانت به وجود می‌آید به طور چشمگیری روابط را ویران می‌سازد. تاثیر خیانت بر هر دو زوج احساس گناه، بی‌وفایی، از بین رفتن اعتماد، از دست دادن هویت، خشم، استرس و بی‌قراری است.

به گفته معاون توانبخشی سازمان دفاع از قربانیان خشونت، فهم دلایل روابط فرا زناشویی و فاکتورهای تاثیرگذار در آن اهمیت شاخصی در پیشگیری از وقوع و شیوع آن در جامعه دارد. عوامل متعدد فردی- شخصیتی، اجتماعی- ارتباطی و خانوادگی در بروز روابط فرا زناشویی سهم دارد. عواملی چون نارضایتی از رابطه فعلی، تمایل و اشتیاق برای تنوع یا هیجان، انتقام یا خشم، احساس عدم امنیت، بلوغ نایافتگی، دلبستگی و سبک‌های دلبستگی زوجین، در دسترس نبودن همسر، مصرف دارو و الکل و ویژگی‌های شخصیتی و خلقی از جمله دیگر عوامل موثر در شکل گیری روابط فرا زناشویی است.

نقش شبکه های ماهواره ای در رواج این روابط

متاسفانه طی سال اخیر استفاده از اینترنت و تماشای شبکه های ماهواره ای در کشور رواج یافته و ناآگاهی خانواده از خطرات آن باعث شد کانون بسیاری از خانواده ها تحت تاثیر آثاری تخریبی این فناوری متزلزل شود. از سوی دیگر برخی شبکه های ماهواره ای مانند فارسی وان و زمزمه با انتخاب سریالهایی از کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیا و جذب مخاطب بالا تلاش گسترده ای را برای رواج روابط فرازناشوئی در میان خانواده ها به خصوص جوانان آغاز کرده اند.

دکتر علی اصغر کیا – کارشناس رسانه – معتقد است: در موضوع ماهواره کشورهای مصرف کننده مانند ایران تحت تاثیر آثار تخریبی قرار گرفته اند. البته اقدام سازمان صدا و سیما برای افزایش تعداد کانال های تلویزیونی طی سالهای اخیر در کاهش این آثار تخریبی موثر بوده است.

وی افزود: در سریالهای شبکه های ماهواره ای به خصوص فارسی وان و زمزمه شاهد هستیم گردانندگان این شبکه ها به دنبال عادی سازی روابط فرازناشوئی در جامعه هستند. این سریال ها نقش گمراه کننده دارند و دسترسی آسان خانواده ها به ماهواره و این سریال ها باعث افزایش کج رفتاریهای اجتماعی می شود.

اختلالات هیجانی عامل روابط فرا زناشویی جنسی

در کنار این عوامل می توان به نقش اختلالات شخصیتی نیز اشاره کرد. به گفته کارشناسان سه نوع اختلال شخصیتی در افراد وجود دارد. در نخستین گروه فرد انزواطلب و بد بین است. در گروه دوم فرد هیجان خواه و خود شیفته بوده و گروه آخر افرادی با اضطراب هستند. گروه اول و سوم زیاد تمایلی به روابط فرازناشویی ندارند. اما در گروه دوم گرایش به روابط فرازناشویی زیاد بوده و اغلب به صورت روابط جنسی است. این افراد دارای رفتاری تکانشی بوده و خود محور هستند.

دکتر مهدی صابری – رئیس بخش روانپزشکی سازمان پزشکی قانونی- درباره خصوصیات این افراد می گوید: این افراد رفتاری اغواگرانه و انفجاری دارند. شاد و سرخوش بوده و خیلی زود ارتباط برقرار می کنند. آنها پس از برقراری ارتباط از مشکلات خود در زندگی می گویند و اگر از آنها درباره گذشته شان سوال کنید می توانند برای مدتی طولانی برای شما گریه کنند تا از پرسش خود منصرف شوید. آنها اگر وارد عشقی شوند ویرانگر عمل کرده و کم کم مسئله تغییر می کند. ناگهان با فردی روبرو خواهید شد که شروع به غر زدن می کند و می خواهد تمام زندگی شما باشد. اگر فرد جدیدی وارد زندگی شما شود سیری از بدبینی را برای او همراه خواهد داشت.

به گفته وی ، این فرد در صورتی که کم محلی ببیند سریع سراغ روابط با افراد دیگر می رود. این افراد نیاز به بستری شدن دارند و از لحاظ منطق حالت نرمالی ندارند. بیشتر قتل های که به خاطر خیانت رخ می دهد از سوی این بیماران است.این افراد برای جلب توجه طرف مقابل گاهی اقدام به خودزنی نیز می کنند.

مردان بیشتر خیانت می کنند

تحقیقات نشان می دهد 30 الی 55 درصد مردان پس از ازدواج به دنبال ارتباط با زن دیگری هستند. یعنی به طور میانگین یک سوم مردان مرتکب روابط فرا زناشویی می شوند. این آمار در زنان بین 3 تا 30 درصد است.

دکتر محسن دهقانی – عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی درباره تفاوت های برقراری روابط فرازناشویی در مردان و زنان می گوید: زنان زمان زیادی طول می کشد تا به فرد دیگری تعلق عاطفی پیدا کرده و پس از پایان این روابط دچار ضربه های روحی روانی می شوند اما مردان در زمان کمی این ارتباط را برقرار می کنند.

وی ادامه داد: مردان در این روابط بیشتر به دنبال روابط جنسی بوده اما در طرف مقابل زنان به دنبال به دست آوردن روابط عاطفی قوی، به سمت روابط فرا زناشویی می روند. در خانواده هایی که جو آن آسیب دیده است زنان و مردان بیشتر به برقراری این ارتباط سوق داده می شوند.

به گفته این دکتر روانشناس، متاسفانه در ایران کارهای آماری بر روی این معضل انجام نشده و ورود به آن خط قرمز در نظر گرفته می شود.

مسعود هنربخش - کارشناس ارشد روانشناسی- هم در این باره می گوید: افراد در این‌گونه روابط ابتدا نکات اخلاقی طرف مقابل خود را مطلقا مثبت ارزیابی کرده ولی پس از مدتی جلوه‌های منفی رفتار مخاطب وی سبب دلزدگی فرد در این ارتباط مقطعی می‌شود. شکل‌گیری روابط فرا زناشویی شیپور بیدار باش یک رابطه است که گاهی منجر به طلاق شده، اما در صورت برخورد مناسب می‌تواند سبب احیای یک زندگی مشترک شود؛ در این‌گونه روابط هر چه بیوشیمی عشق بیشتر باشد، دل‌زدگی از رابطه نیز زودتر است.

این کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، با اشاره به اینکه تمام عوامل شکل‌دهنده رشد برای فرزندان باید به خوبی رعایت شود بر این باور است که در خانواده‌هائی که روابط فرا زناشوئی وجود دارد فرزندان نیز بسیار بیشتر در معرض این معضل قرار می‌گیرند.

به نظر می رسد در این زمینه باید با شکست برخی تابوها به ریشه یابی و چاره اندیشی  در مورد این معضل اجتماعی پرداخت و افراد مرتکب را از نظر روانشناختی مورد بررسی قرار داد. و بالاخره اینکه اغلب این روابط با گذشته فرد مرتبط بوده و زوجین باید یاد بگیرند پس از ازدواج با تمایلات و خواسته های دوران قبل از ازدواج خداحافظی کرده و واقع بینانه به زندگی مشترک و مشکلات آن نگاه کنند.       
انتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1391/02/28
یه سری به چت روم ها بزنید میبینید که چقدر روز به روز داره زیادتر هم میشه
پاسخ ها
Sanaz
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
همینو بگو !!!
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1391/02/28
غیر این چی میتونه باشه؟!
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1391/02/28
ببخشیداین حرفومیزنم اکثراًتنوع طلب هستن
پاسخ ها
وروجك
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۹
آخرش چي تا چه حدي تنوع همش يكيه.بعضيا خودشونو بدبخت ميكنن.
مهرداد
-
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
باهات موافقم تا حدودی
United States
13:08 - 1391/02/28
Vaghty aamar va argham ra penhan mikonnand Ke hamaro mosbat neshoon bedan Hamine
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
movafegham
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1391/02/28
وقتی تصویری درست از زندگی در ذهن ها ایجاد نمی شود و چیزی به نام تربیت و آموزش نداریم ، عقده ها بصورت دمل چرکین سر باز میکند و فکر و روح انسان را تخریب میکند و ماحصل آن آغازی ناتمام بر پایان زندگی است .
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
فاران (+)
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1391/02/29
خب خانما هم تو این نگارش تازه طلبی دست کمی از آقایون ندارند؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۱
خودم یک زنم و با این حرف موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۳
+
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1391/02/30
سپیده جان با عرض معذرت مردها خیانت و بیمهری و بعضا زیاده خواهی خانمها را میبینند که به سمت دیگران میروند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
اقا محسن خیلی ها هم علاقه بیش از حد یا قانع بودن بیش از حد خانمها رو میبینن و سواستفاده میکنن که این عذاب آورتره
nili
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
in digaranam mage khanum nistan?!!!! azizam ellat hamun balaiye enkar fayde nadare
nili
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
ba na shenas kamelan movafegham!!!
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1391/02/30
آنجا که خدا فراموش شود هر کاری امکان پذیر است..
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1391/02/30
تنوع طلبي مردان واقييت كتمان ناپذيره اما بچه ها دقت كردين بيشتر زن ها و مرد هايي خيانت ميكنند كه يا قبل ازدواج بيش از حد از طرف خانواده محدود بودن يا بيش از حد با جنس مخالفشون دوست بودن و به تنوع عادت كردن?
پاسخ ها
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۱
من با نظر شما موافقم نازيلا خانم.....ولي خيلي از مردها هم بهشون خيانت ميشه ولي متوجه نميشن....اگر آمار خيانت مردها بيشتر باشه به اين علته نه به خاطر اينكه مردها بيشتر خيانت ميكنند
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۱
نازيلا خانوم، من هم با نظر شما موافقم ... ولي علت اينكه آمار خيانت مردها بيشتر اينه بيشتر لو ميره نه اينكه بيشتر خيانت ميكنه..... يعني زنها هم همين قدر آمار دارن ولي كمتر لو ميره...
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1391/02/31
به نظر بنده اگرزن و مرد به هم عشق ببندن هیچکودوم از این اتفاقا نمییوفته
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
عشق ماله كتاباست جوون . چيزيرو بگو كه الان واقعا پيدا شه
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1391/02/31
با نظر سارا موافقم .ديدم كارمندم اومده جلو من وايستاده و ميگه شبا بدون فكر شما خوابم نميبره در حالي كه ميدونه زنو بچه دارم اون لحظه به اين فكر كردم كه اگه كارمند زنم بهش اين پيشنهاد بشه واكنش من چي خواهد بود.تنها جوابي كه بهش دادم :گفتم نماز شب بيشتر بخوانيد و صبح ديدم استعفاشو گذاشته روي ميز و رفت.همه ما در انتخاب همسر آزاديم پس چرا بايد با كسي ازدواج كنيم كه بعدا بهش خيانت شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
خیلی مردی اقا شاهین
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
afarin to ye marde vaghei hasti
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1391/02/31
آقامحسن منظورمن همه نبودند. ولی خیلی هارودیدم که خانومه بنده خداهیچی کم نذاشته ولی ..................چی بگم خواهرازکم لطفی آقایون
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1391/02/31
chera bazi az marda ya zana tanavo talaban ?akhe ta che had
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1391/03/01
خانومای زیادی هم هستن که خیانت میکنن.
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1391/03/01
اقا سعيد و اقا مهدي حق با شماست درسته واقعا هستن زنهايي بي قيد و بي حياو تنوع طلب و به شوهر و بچه هاشون خيانت ميكنن و آبروي تمام زن ها رو ميبرن واما به نظر من هركي ميخواد ازدواج كنه اول به خودش نگاه كننه ببينه واسه چي ميخواد زندگي تشكيل بده و و1انتخاب واقعا آگاهانه داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1391/03/01
ممنون از مطالبتون آموزنده بود.
United States
21:07 - 1391/03/01
چون در زمان ازدواج اكثريت از روي احساسات و داغ بودن بيمورد و زود گذري كه به دو طرف حس ليلي و مجنون بودن رو ميده و فقط فكر ميكنن كه ديگه خيلي به بلوغ فكري رسيدن و حرفاي پدر و مادر از رو لج بازي و حسادته و متاسفانه ما همه دوست داريم تجربه رو تجربه كنيم بعد از ازدواج وسرد شدن دو طرف تازه شروع شك كردناي واهي و دست گذاشتن روي نقطه ضعفي كه مهمترين چيز ه مشترك براي زن و مرد هست دو طرف خواه وناخواه استارت خيانت رو ميزنن پس مهم اون تصميم اول هست كه احساسي باشه يا عقلي كه اگه با كمك بزرگترا واز روي فكر باشه هيچوقت خيانت و بي محبتي پيدا نميشه كه كسي حتي بخواد بهش فكر كنه. من تجربش كردم اگه واقعا ميخوايد كه بازنده نشيد مثل من اون قدم اوليرو درست برداريد.
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1391/03/01
کسی که خیانت میکنه ،به همان صورت به او خیانت میشود.
کسانی که خیانت کردن بدانند وبدانند کسی نسیبشون میشود که مثل خودشونه با کمی تفاوت.
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1391/03/02
منم متاصفم از خیانت مرد های نامرد
زن بودن مثل ققنوس بودن است هی آتش میگیری و باز ناامید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود !زن قداست دارد ...برای با او بودن باید مرد بود !نه ...
دل خدا می شکند.................

کاش باورم شود........کاش باورت شود...............دل خدا خیلی می گیرد زمانی که اندیشه ی پلید خیانت بر وجودت چیره می گردد...........دل خدا می شکند..............

کاش باورم شود........کاش باورت شود...............خدا آنقدر دوستمان دارد که همیشه می خواهد مراقبمان باشد حتی در لحظات گناه.............................................

شاید ندانی اما حتی زمانی که تو به او نمی اندیشی خدا به تو..........آفریده ی زیبایش می اندیشد...................خدا همیشه باتوست............خیلی نزدیک تر از آنچه فکرش را می کنی..........

خدا آه می کشد...............برای تو ........زمانی که فراموشش می کنی.......خدا عاشق توست.........باور کن .................

کاش هیچوقت فراموشش نکنم........فراموشش نکنی...............

اگر شیطان نبود..............اما بگذار باشد...........بگذار جولان دهد...............خدا مراقب من است اگر من بخواهم............

سخت است......... همیشه خوب بودن سخت بوده و هست.................اما نه به سختی بد بودن....................باور کن.............

بگذار انفاس پاک و ربانی پرورد گار بار دیگر در تو دمیده شود.............بگذار سرشتت......درونت ............روحت ........بال و پر گیرد..........

خواهی توانست تا عرش پرواز کنی .......اگر خدا بخواهد..........اگر تو از خدا بخواهی................

خدایا کمکم کن خوب بمانم...........نگذار فراموشت کنم...................نگذار شوم یکی از بدها............واگر هم شدم .........باز فراموشم نکن....می دانم نخواهی کرد................حتی اگر خیلی خیلی بد هم شده باشم........

امید را از من نگیر.........نگذار در این وادی پست و گذرای زمین...... .مفلوک شیطان و اندیشه های شیطانی شوم................................

خدایا دوستت دارم تا ابدییت.................................
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
kheyliiiiiiiiiiiii ghashang bod...
maral
-
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
بسیار لذت بردم از متن زیباتون آقا پیمان.به زندگی امیدوار شدم از اینکه میبینم هنوز هم افرادی هستند که اینچنین نظراتی دارند.من خیلی کم نظر میدم اکثرا نظرات بچه هارو میخونم.ولی در مورد متن شما قلبم سراسر شوق شد ونتونستم از شما تشکر نکنم بازم ممنون از این متن ها بازم برام بنویسین لطفا.
nili
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
kheyli khub bud
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
قابلی نداشت

(منم 2 .3تا در میون نظر میدم وبیشتر در قسمت طنز البته اونجا اصلا شخصیت جدی ای ندارم و تمام نظرام شوخی و طنزه)

خواهش میکنم

موفق باشید.
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
تاسف
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1391/03/02
واقعا بی نظیربوود مطلبتون ppeymanqq جان.
پاسخ ها
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
قابلی نداشت
-
12:34 - 1391/03/02
کسی که ذاتش خراب باشه هرکاری میکنه حالا چه همسرش خوب باشه چه بد.
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
daghighan agha Mehrdad
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1391/03/03
بستگی به همسر ادم داره خوب مرد باید از لحاظ عاطفی واسه همسرش کم نذارن زن هم همینطور باید به همسرش برسه
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1391/03/04
سلام تچه ها .من همیشه نظرات شما رو می خونم و اولین بار هست که می خوام نظر بدم.من و همسرم 10 سال هست که ازدواج کردیم و توی پستی و بلندی ها همیشه کنار هم بودیم.من فکر می کنم تنها راه جلوگیری از بروز این اتفاقات عشق هست.اگه همیشه سعی کنیم عشقمون را تازه نگهداریم مطمئن باشید همسرمون فقط ما رو می بینه البته بجز کسانی که بیماری روانی دارند.همیشه همدیگرو دوست بداریم و حرمت همدیگه و عشقمون رو نگهداریم.فکر نمی کنم هیچی توی دنیا به اندازه یک کانون گرم خانوادگی ارزوی هر انسانی باشه.
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
سلام نظرات جالبی بود واقعآ خیلی آموزنده وجامع فقط اینو بگم باعرض معذرت .اگر خانومی بروی مرد غریبه خیره نشه مگر مرد جرعت میکنه باخانمی که شوهر داره رابط دوستی داشته باشه بحر حال هر دو جنس باید مراقب باشند تا احساس غلبه بر تعهد نکنه همین
United States
13:59 - 1391/03/09
نمیدونم مردا چرا بعد ازدواج میخوان خیانت کنن.... شایدم میخوان اونیکیارو تجربه کنن ببینن چیجورین........!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1391/03/10
آقایان. خانمها. علما. اندیشمندان. و و و..
روابط فرازناشویی که فرموده شد. لازم و ملزوم میخواد. تا اصطلاح فرازناشویی گفته بشه
چرا آمار بالا را گردن جنس مخالف میندازید..
هر دو مقصریم..
ولی تقصیر از بعداز ازدواج شروع میشه! هیچ دختری در رویاهای خودش نمیگه: ازدواج بکنم بعد چندتا دوست پیدا میکنم و فلان فلان..
یا هیچ پسری نمیگه که بعد ازدواج با چندتا دیگه فلان فلان..
ولی همیشه جنس مخالف با ضمینه ایی که فراهم میکند. باعث خیانت طرف مقابل میشود..
و عقیده بنده این است که گناه و تقصیر خیانت هر طرف مستقیم به گردن طرف مقابل است..
انشاالله خدا را ناظر ببینیم. در هیچ دین و مذهبی خداوند بی بندوباری را رها نکرده..
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1391/03/27
مردان متاسفانه بسیار تنوع طلبند با این برنامه ها و این برداشتهاییم که اینا میکنن واقعا دیگه نمیشه به هیشکدومشون اعتماد کرد این مشکل حتی به زنان هم رسیده که به نسبت آقایان خیلی کمتره یکی نیست بگه بابا اینا فیلم واسه ما بخدا اگه تو دنیای واقعیشون اینجوری باشن مگه فقط محله های خاصیشون
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1391/03/31
na benazare man eshgh feghat male ketaba nist farde nashenasi ke migi eshgh male ketabes.
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1391/04/02
ازهردرکه گشنگی وفقر نداری احتیاج واردشود ازدردیگرهم عشق تعهد وجدان احساس منطق فهم و وووو........خارج میشود وچیزی نمیماندجزء خیانت که آن هم مرد و زن ندارد دوستان
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1391/06/01
اگر كسي يخوره به فكر زندگي باشه اصلا همچين مشكلاتي براش پيش نمياد
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1395/07/25
اگر ترس از خدا تو وجودمون باشه هیچگاه خودمون رو آلوده به گناه نمیکنیم .از رستاخیز بترسیم که همین اعضا علیه مون شهادت میدن
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1396/10/27
خیانت مال هر دو جنسه بنا ب شرایط عرفی مردا بیشترن
France
02:20 - 1397/06/30
بنظرمن ریشه اصلی خیانت خانواده اس پدری که خیانت کار وچشم چرانه شک نکنید دراینده پسرشم فتوکپی خودش نباشه یه جور ذاتی بودنه یابگم به ارث گذاشتن پدر برا پسر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر