شانس اول جمهوری خواهان برای کاخ سفید
۲۳۸۰۶۰
۰۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶
۱۲۳۳۰
نظر سنجی ها نشان می دهد "دونالد ترامپ" بیشترین شانس را برای پیروزی در انتخابات دورن حزبی جمهوی خواهان و کاندیداتوری از طرف این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا را دارد.
عصر ایران: نظر سنجی ها نشان می دهد "دونالد ترامپ" بیشترین شانس را برای پیروزی در انتخابات دورن حزبی جمهوی خواهان و کاندیداتوری از طرف این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا را دارد.

رویترز گزارش داد؛ تاکنون 17 نفر از اعضای حزب جمهوری خواه آمریکا قصد خود را برای کاندیداتوری و مشارکت در رقابت درون حزبی اعلام کرده اند. پس از رقابت درون حزبی، کاندیدای برنده می تواند کاندیدای نهایی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوی 2016 آمریکا باشد.

دونالد ترامپ 69 ساله یک بازرگان بزرگ، نویسنده، مجری تلویزیونی و سرمایه گذار است.

وی دارای نظرات افراطی در زمینه های سیاست خارجی و مهاجرت است.

نتیجه جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته از سوی موسسه تحقیقاتی ایپسوس و رویترز در آمریکا می گوید شانس پیروزی "دونالد ترامپ" در انتخابات درون حزبی جمهوری خواهان و معرفی به عنوان گزینه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بیشتر و بیشتر می شود.

شانس اول جمهوری خواهان برای کاخ سفید

در مقابل، میزان حمایت از "جب بوش" (برادر رئیس جمهور سابق) به عنوان نامزد ریاست جمهوری از سوی اعضای حزب جمهوری خواهان نیز در حال کاهش است.

این نظرسنجی ها نشان می دهد میزان حمایت از دونالد ترامپ در میان جمهوری خواهان به عنوان نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، 20 درصد بیش از "جب بوش" است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد در 5 روز اخیر میزان محبوبیت جب بوش از 16 درصد به 8 درصد کاهش یافت.

این در حالی است که میزان محبوبیت ترامپ در طول هفته گذشته تغییری نکرد و با 30 درصد در راس جدول کاندیداهای حزب جمهوری خواهان قرار دارد.

هم اکنون در حزب جمهوری خواه، 17 نفر کاندیدا شده اند که قرار است پس از مشارکت در انتخابات درون حزبی، از میان آنها تنها یک نفر به عنوان کاندیدای نهایی حزب برای انتخابات اصلی ریاست جمهوری معرفی شود.

انتخابات ریاست ایالات متحده آمریکا در ماه نوامبر سال 2016 اجرا خواهد شد.

طبق نظرسنجی های موسسه آمریکایی، شانس موفقیت بوش در کسب کاندیداتوری جمهوری خواهان کاهش یافته و او به همراه "بن کارسون» جراح سابق مغز و اعصاب در رده سوم قرار گرفت.

"مایک هوکابی" شهردار سابق ایالت ارکنسو در حال حاضر در رتبه دوم کاندیداهای جمهوری خواه قرار دارد.

طبق نظرسنجی، 77 درصد از جمهوری خواهان بر این عقیده اند که دلیل پیشرفت ترامپ را توانایی وی در رویارویی با رسانه ها می دانند در حالی که به عقیده  68 درصد، دلیل این حمایت ها ثروت شخصی اوست که وی را بی نیاز از حامیان مالی می کند.

در مقابل، در میان حزب دموکرات های آمریکا هم هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا هم بخت اول حضور در انتخابات از سوی این حزب است گرچه خبرهای جدی درباره حضور "جو بایدن" معاون باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در انتخابات آتی منتشر می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج