جذابیت‌ های روزمره در بازار مسکن تهران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۳۹۸۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۵
۳۲۳۴
شواهد نشان می‌دهد که جذابیت‌های بازار مسکن در تهران، روز به روز در حال افزایش است و متقاضیان با صرف کمی‌زمان و جست‌وجو در بازار مسکن کلیه مناطق می‌توانند بازارگرمی‌های متفاوت برای ساخت و ساز، اعلام نرخ‌های پیشنهادی فروش عجیب و خیلی موارد دیگر برخورد کنند.
دنیای اقتصاد: شواهد نشان می‌دهد که جذابیت‌های بازار مسکن در تهران، روز به روز در حال افزایش است و متقاضیان با صرف کمی‌زمان و جست‌وجو در بازار مسکن کلیه مناطق می‌توانند به اختلاف سطح بین بودجه خریداران، انواع عرضه واحدهای مسکونی، بازارگرمی‌های متفاوت برای ساخت و ساز، اعلام نرخ‌های پیشنهادی فروش عجیب و خیلی موارد دیگر برخورد کنند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی فایل‌های جالب در بازار مسکن محله‌های مختلف تهران پرداخته که به شرح زیر است:

امکانات چشمگیر واحدهای معمولی

روز گذشته یک واحد مسکونی 54 متری نوساز در شرق تهران، محدوده بلوار ابوذر که مالک آن عنوان کرده: واحد مذکور علاوه بر خوش نقشه بودن از آسانسور و گچ بری زیبایی برخوردار است به بازار فروش پیشنهاد شد.

اما از سوی دیگر در یکی از بهترین محله‌های شمال تهران (زعفرانيه) واحدی با متراژ 480 متر مربع به همراه سوئیت VIP، تراس‌های مشجر با آلاچیق، روف گاردن گردون، سالن ورزش و بیلیارد، استخرهای معلق و پارکینگ اختصاصی آماده تحویل به خریدار است.

فاصله طبقاتی بین متقاضیان مسکن از لحاظ توان مالی یا بودجه خریداران از جزئیات فایل‌های آگهی کاملا مشخص است. افرادی که به حداقل طراحی فضای داخلی یعنی گچ‌بری راضی هستند و البته چاره‌ای برای بلند پروازی ندارند اما از طرف دیگر برخی خریداران معامله واحدی را که بیش از دو پارکینگ به آن تعلق نگیرد، کنسل می‌کنند.

کاهش مسافرت فروشنده‌های عجول

بررسی فایل‌های فروشی واحدهای لوکس که بیش از 150 متر مربع متراژشان است در روز گذشته حاکی از این خبر بود که تعداد فروشنده‌هایی که واحدهای‌شان را براساس اظهارات خود به دلیل مسافرت به بازار فروش معرفی می‌کردند و همچنین عجله زیادی برای فروش واحدشان داشتند به حداقل رسیده است چراکه دیروز تنها یک فروشنده در منطقه سعادت آباد اعلام کرده بود: آمادگی فروش واحد 150 متری با طراحی استثنایی در بهترین فرعی را دارد. وی در آخر تاکید کرده بود: مسافرت علت فروش واحدش است.

به نقل از مشاوران املاک، عنوان «مسافرت» در اغلب آگهی‌های فروش املاک فقط به منظور جذب سریع مشتری و انجام بدون وقفه قرارداد فروش در کوتاه ترین مدت صورت می‌گیرد. حال مشخص نیست که حذف عنوان «مسافرت» از آگهی‌ها به دلیل منصرف شدن فروشنده‌ها از فروش واحدشان به علت اميد به افزایش قیمت‌ مسکن است یا علت دیگری دارد! چراکه خریداران از این دسته از فروشنده‌ها انتظار دارند نرخ واحدهای خود را به دلیل عجله در فروش ارزنده تعیین کنند، نه اینکه در کوتاه ترین زمان واحد خود را با بالاترین قیمت بفروشند.

مشارکت در ساخت با در نظر گرفتن پهنه‌بندی

به محض رونمایی از طرح تفصیلی جدید و پهنه‌بندی کل مناطق تهران، تعداد اندکی از بنگاه‌های فعال در بازار مشارکت در ساخت اعلام کرده‌اند: حاضرند مشارکت در ساخت با توجه به طرح تفصیلی جدید یا مشارکت در پهنه‌های مسکونی، مختلط، تجاری و بافت فرسوده داشته باشند.     


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر