آیفون از برخورد گلوله به‌ دانشجو جلوگیری کرد
۲۴۰۹۶۹
۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
۱۲۲۱۱ 
معمولاً گوشی‌های هوشمندی مثل آیفون در مواقع اضطراری می‌توانند وسیله‌ای باشند که یک انسان درخطر بتواند از آن برای برقراری تماس و خبر کردن کمک یا پلیس استفاده کند.
وبسایت نوچه - آرش محمد اصفهانی: معمولاً گوشی‌های هوشمندی مثل آیفون در مواقع اضطراری می‌توانند وسیله‌ای باشند که یک انسان درخطر بتواند از آن برای برقراری تماس و خبر کردن کمک یا پلیس استفاده کند. اما بازهم  مطلع شده‌ایم که یک آیفون در یک سرقت مسلحانه مانع برخورد گلوله شلیک‌شده به یک انسان شده است.
 
آیفونی که از برخورد گلوله به‌پای یک دانشجو جلوگیری کرد

یکی از دانشجوهای ایالت فرزنو در کالیفرنیا به هنگام بازگشت به آپارتمان خود توسط فردی که کلاه اسکی بر سر داشت متوقف‌شده و از او خواسته می‌شود تا کوله‌پشتی‌ حاوی لپ تاپش را به سارق بدهد. گویا سارق پس از گرفتن کیف گلوله‌ای به سمت پای او شلیک کرده و متواری میشود. قسمتی که گلوله شلیک شد درست جایی بوده که آیفون او در جیبش قرار داشت. آیفون کاملاً جلوی برخورد گلوله به‌پای او را گرفت اما خودش تکه‌تکه شد. احتمالاً اگر گلوله به این دانشجو برخورد کرده بود سرنوشت ناگواری در انتظارش می‌بود.

آیفونی که از برخورد گلوله به‌پای یک دانشجو جلوگیری کرد

این اولین باری نیست که یک آیفون جان صاحب خود را نجات می‌دهد، پیش‌ازاین شنیده بودیم که یک آیفون ۵C باکم کردن شدت گلوله‌های ریز شلیک‌شده از یک شاتگان جان صاحب ۲۵ ساله خود را نجات داده بود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1394/06/14
دزده چه ادم کثافتی بوده!!
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1394/06/15
اون خال زرد رنگ روی گوشی گلوله نیست . پوکه فشنگ هست .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج