پزشک برتر سال 94 کیست؟
۲۴۱۴۸۱
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۸
۱۵۶۱۴ 
دکتر محمد تقي موحدي( فاضل لنکراني) فرزند مرحوم آيت الله العظمي محمد فاضل لنکراني از مراجع فقيد تقليد به عنوان پزشک برتر سال جاري انتخاب و در مراسمي با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزشي پزشکي درقم از وي تجليل شد.
خبرگزاری ایرنا: دکتر محمد تقي موحدي( فاضل لنکراني) فرزند مرحوم آيت الله العظمي محمد فاضل لنکراني از مراجع فقيد تقليد به عنوان پزشک برتر سال جاري انتخاب و در مراسمي با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزشي پزشکي درقم از وي تجليل شد.

وي دراين زمينه گفت: بيش از 15 سال به عنوان پزشک عمومي در تامين اجتماعي و مديريت درمان قم مشغول خدمت رساني به مردم هستم و دانشگاه علوم پزشکي هر سال در روزپزشک بر اساس برخي شاخص ها پزشک نمونه استان را انتخاب مي کند، بنده نيز در سال جاري انتخاب شدم.

وي ادامه داد: بنده بر اساس برخي شاخص ها که مهمترين آن 'تکريم بيماران' است، انتخاب شدم.موحدي (فاضل لنکراني) با اشاره به سوابق اجرايي خود نيز اظهار داشت: يکسال مدير درمان تامين اجتماعي استان قم و چهار سال نيز به عنوان رييس کلينيک درماني 22 بهمن واقع در بلوار امين خدمت کردم.

وي گفت: در سال 81 در يکي دانشگاه هاي معتبر لندن نيز پذيرش شدم ولي به دليل کسالت مرحوم والد نتوانستم حضور پيدا کنم و اکنون پشيمان هم نيستم.

 موحدي با اشاره به صفات اخلاقي و ويژگي هاي آيت الله فاضل لنکراني گفت: نظارت بر مسائل ديني، علمي، اخلاقي، تربيتي و پرورشي فرزندان و تاکيد بر حضور در کلاس هاي قرآن بويژه در ماه مبارک رمضان از خصوصيات بارز آيت الله فاضل لنکراني بود.

وي خاطرنشان کرد: پدرم بسيار تاکيد داشتند که درس طلبگي بخوانم ولي در رشته پزشکي قبول شدم و به دليل مشغل هاي کاري و گرفتاري هاي مسائل پزشکي، فرصتي براي ادامه دروس حوزه پيدا نکردم.

وي خاطرنشان کرد: بيشتر کارهاي پزشکي حضرت آيت الله فاضل لنکراني را بنده انجام مي دادم و اين باعث شده که حضور در لندن را کنسل کنم و امروز هم هيچ حسرتي نمي خورم چون بودن در کنار والد را ترجيح مي دادم .

وي اظهار داشت: يکسال مدير درمان تامين اجتماعي استان قم و چهار سال نيز رييس کلينيک 22 بهمن واقع در بلوار امين بودم، پدرم ما را از مسووليت نهي کرده بود ولي به پدرم توضيح دادم که چون از اين مراکز روحانيت استفاده مي کنند رفته بودم که شان روحانيت رعايت شود و بتوانم خدمت کنم.

وي گفت: مراسم زيارت عاشورا را اولين بار در کلينيک هاي تامين اجتماعي بنا کردم و وقتي خدمت والد محترم رسيدم و اين گزارش را دادم، ايشان خطاب به من گفت: اگردر زمان زيارت عاشورا يک دقيقه از خدمت رساني به مردم کم شود اين زيارت فايده ندارد.

موحدي لنکراني با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: اين طرح خدمت بزرگي به مردم خصوصا اقشار ضعيف کرده و هزينه هاي درمان را بسيار کاهش داده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1394/06/16
پس مي خواستيد كي پزشك برتر شود ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج