بی ضررترین روش برای برنزه شدن چیست؟
۲۴۲۲۰۸
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
۴۲۰۴۹ 
محبوب‌ترین اتوبرنزهای بازار
می‌خواهید برنزه كنید؟ اما تردید دارید كدام راه بهتر است. پس اگر تصمیم گرفته‌اید رنگ پوست‌تان را تغییر بدهید، بهتر است سراغ سولاریوم و آفتاب گرفتن‌های طولانی نروید و برای استفاده از محصولاتی كه معرفی می‌كنیم كمی تحقیق كنید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - شقایق جعفری: می‌خواهید برنزه كنید؟ اما تردید دارید كدام راه بهتر است. مهم این است كه هر قدر به روش‌های دیگر برای برنزه كردن رنگ پوست‌تان علاقه داشته باشید به گفته متخصصان پوست هیچكدام بی‌ضرر‌تر و بهتر از استفاده از لوسیون، ژل و اسپری‌های اتو برنز نیست. پس اگر تصمیم گرفته‌اید رنگ پوست‌تان را تغییر بدهید، بهتر است سراغ سولاریوم و آفتاب گرفتن‌های طولانی نروید و برای استفاده از محصولاتی كه معرفی می‌كنیم كمی تحقیق كنید. این محصولات بدون كمترین آسیب پوست شما را به رنگ دلخواه‌تان در می‌آورد. دكتر شهلا نهایی، با راهنمایی صبا تیمورزاده، كارشناس زیبایی شما را در انتخاب محصول مناسب پوست‌تان راهنمایی می‌كنند.                                                           

به پوست‌تان رنگ بزنید

افرادی كه پوست‌های سفید و روشن دارند معمولا برای گرفتن آفتاب و تغییر رنگ پوست خود مردد هستند. چرا كه خوابیدن طولانی مدت زیر نور آفتاب پوست آنها را قرمز و به اصطلاح آفتاب‌سوخته می‌كند. پس اگر شما هم به همین دلیل از تغییر رنگ پوست‌تان منصرف شده‌اید نگران نباشید، چون ژل اتوبرنز استادرم(ESTHEDERM  )ضمن تغییر رنگ پوست به رنگ دلخواه‌تان، محافظت بسیار زیاد پوست در برابر آفتاب را تضمین می‌كند.

طلایی‌تر از آفـتاب

این ژل بلافاصله بعد از مصرف جذب پوست می‌شود و رنگ برنزه‌ای با دوام و یكدست از خود به جا می‌گذارد. برنزه كننده استادرم در هر فصلی از سال فقط در دو ساعت به صورت معجزه‌آسایی پوست شما را برنزه می‌كند و با خاصیت مرطوب كنندگی بالا تجربه‌ای رویایی را برای شما رقم خواهد زد. این محصول بدون نیاز به آفتاب، هر نوع پوست حتی پوست‌های خشك را به تدریج به رنگ برنزه تغییر می‌دهد.

ژل را به صورت یكدست روی پوست خشك خود استفاده كنید.

حدود قیمت: 137 هزار تومان


رنگ آفتاب بگیرید

مهم‌ترین نكته‌ای كه باید در انتخاب یك اتوبرنز خوب و مناسب به آن توجه داشته باشید ماندگاری آن روی پوست شماست. نیمی از برنزه‌كننده‌های بازار بی‌كیفیت هستند و بعد از دو تا سه ساعت دیگر اثری از آنها نمی‌بینید. اما ژل كرم‌های اتوبرنزی مانند نچرال گلو دیور( Dior )از آن دسته محصولاتی است كه نمی‌گذارد رنگ به دست آمده بعد از مصرف محتویات كرم به این راحتی‌ها از روی پوست شما محو شود.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول نسبت به دیگر محصولات به دلیل كیفیت و ماندگاری بالاتر قیمت نسبتا بیشتری دارد. پس اگر دنبال نتیجه عالی از یك برنزه‌كننده هستید قیمت بالای آن را فراموش كنید. این ژل كرم بدون نیاز به آفتاب پوست شما را به رنگ برنزه درخشان و طبیعی درمی‎آورد و از پوست حساس شما در برابر رادیكال‌های آزاد محافظت می‌كند. از همه مهم‌تر اینکه رنگ‌دهی این محصول در كمتر از یك ساعت طول می‌كشد.

ژل را روی پوست تمیز خود به صورت یكدست ماساژ بدهید تا به راحتی جذب پوست شود.

حدود قیمت: 180 هزار تومان


جایگزین‌هایی برای سولاریوم

اگر قرار است استفاده از محصولات برنزه‌كننده را جایگزین حمام آفتاب یا سولاریوم‌های پرخطر كنید باید به دنبال محصولاتی بروید كه طبیعی‌ترین رنگ را به پوست شما منتقل كنند؛ یعنی درست مانند پوست طبیعی یكرنگ، درخشان و طبیعی به نظر برسد. در این قسمت با معرفی یكی از طبیعی‌ترین برنزه‌كننده‌های بازار شما را در كمترین زمان به آرزوی‌تان می‌رسانیم.

طلایی‌تر از آفـتاب

 ژل كرم برنزه‌كننده گینو(GUINOT )فلوئیدی برنزه‌كننده است كه با تاثیری بسیار سریع پوست شما را در كمترین زمان می‌پوشاند و باعث جذب رطوبت سلول‌های سطح پوست می‌شود. ساختار خنك و سبك این برنزه كننده به راحتی روی سطح پوست پخش می‌شود و بدون نیاز به آفتاب پوست شما را به اندازه دلخواه‌تان تیره و درخشان می‌كند. طبیعی بودن رنگ این محصول روی پوست آن را به یكی از پرطرفدارترین برنزه كننده‌ها تبدیل كرده است.

كرم را به پوست تمیز بدن بمالید و استفاده از كرم را هر سه روز یك بار تكرار كنید.

حدود قیمت: 80 هزار تومان


با آووكادو رنگ بگیرید

شاید بعضی از شما به دلیل عارضه‌های پوستی و مشكلاتی مانند اگزما سال‌هاست كه حسرت حمام آفتاب و تغییر رنگ پوست به دل‌ مانده است، اما ما به شما می‌گوییم نگران نباشید تا زمانی كه روش‌های بهتری برای رسیدن به آرزوهای نسبتا كوچك شما هست ناامیدی معنایی ندارد. راه‌هایی مانند استفاده از لوسیون اتوبرنز و براق پیز بویین(PIZ BUIN)  با خاصیت نرم و مرطوب‌كنندگی بسیار قوی رنگی برنزه، یكنواخت و طبیعی را به پوست‌تان‌می‌بخشد.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول حاوی روغن آووكادو و ویتامین E است كه برای هر نوع پوستی مناسب است و با تامین اسید‌های چرب روی پوست مانع آسیب رسیدن به بافت آن می‌شود. درخشندگی این رنگ روی پوست ماندگار است و ردی از خود روی لباس باقی نمی‌گذارد. این محصول ویتامینه رطوبت رسانی پوست شما را در مدت مصرف به بالاترین میزان خود می‌رساند؛ پس نگران خشكی پوست‌تان هم نباشید.

لوسیون را  روی سطح پوست به‌طور یكنواخت پخش كنید و بعد از چند دقیقه لباس بپوشید.

حدود قیمت: 70 هزار تومان


با عصاره گیاهان برنزه شوید

از آنجاكه پوست هر كس حساس‌ترین و مهم‌ترین رکن زیبایی او است، پس بیشتر از هر چیزی نیاز به مراقبت دارد. اگر قرار است تغییری در رنگ و ظاهر آن ایجاد كنیم بهتر است این تغییر با كمك بهترین عصاره‌های طبیعی گیاهان باشد. اسپری برنزه كننده گارنیر(Garnier) با تركیبی از عصاره زردآلو و دیگر گیاهان، پوست صورت شما را در كمتر از یک ساعت به صورت كاملا یكنواخت برنزه می‌كند.

طلایی‌تر از آفـتاب

رنگ برنزه حاصل از این اسپری بسیار ماندگار است و تحت هیچ شرایطی حتی حمام رفتن، پوست، تكه تكه یا چندرنگ نمی‌شود. این اسپری بدون نارنجی كردن رنگ پوست، آن را به شكلی كاملا یكدست خوشرنگ و تیره می‌كند. اگر با یك بار استفاده  روی پوست به رنگ دلخواه خود نرسیدید تا رسیدن به تیرگی مورد نظرتان اسپری كردن این محصول را یك روز درمیان ادامه دهید.

بعد از تمیز كردن پوست اتوبرنز گارنیر را روی صورت یا بدن خود اسپری كنید.

حدود قیمت: 55 هزار تومان


به رنگ آفتاب

بدترین اتفاقی كه بعد از ساعت‌ها آفتاب گرفتن یا چند بار استفاده از سولاریوم برای پوست شما می‌افتد، خشكی و پیری زودرس آن است. بنابراین مصرف اتوبرنزهایی كه پوست را از عمق آبرسانی و محافظت می‌كند از هر چیزی برای افراد با پوست حساس و روشن مهم‌تر است. محصولاتی مانند كرم اتوبرنز كلارنس (Clarins)ضمن محافظت از پوست تمام بدن در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب رنگ برنزه كاملا طبیعی به پوست شما می‌دهد.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول حاوی عصاره گل آفتابگردان و گل ابریشم برای تسكین بخشیدن و احیا  کردن پوست، عصاره هندوانه و كره درخت شی برای عنوان تغذیه كردن و تجدید حیات سلولی و عصاره گلرنگ برای افزایش رنگ برنزه طبیعی و محرك فرآیند برنزه شدن است. پس تمام این ویژگی‌ها یك جا جمع شده تا شما را به رنگ دلخواه‌تان برساند و ظاهر طلایی و زیبایی به پوست شما ببخشد.

كرم كلارنس را به صورت یكدست روی پوست خود ماساژ بدهید و بعد از چند دقیقه لباس‌تان را بپوشید.

حدود قیمت: 120 هزار تومان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج