گرد و غبار و باد شدید در برخی استان ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۴۳۸۳۰
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
۱۰۵۸۰
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از احتمال وقوع پدیده گرد و غبار رقیق در استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر و وزش باد شدید در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های رشته کوه البرز و برخی نقاط جنوب و جنوب شرق خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: براساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده در برخی نقاط سواحل دریای خزر، شمال غرب، بخش‌هایی از شمال شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابرهای جوششی به سبب ناپایداری‌های همرفتی، وزش باد، رگبار باران و گاهی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. این وضعیت امروز در دامنه‌های زاگرس جنوبی، بخش‌هایی از جنوب و جنوب شرق نیز رخ خواهد داد.

وی در ادامه افزود: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز ناپایداری‌هایی به صورت خفیف‌تر در دامنه‌های زاگرس جنوبی و برخی نقاط جنوب شرق پیش‌بینی می‌شود. در سه روز آینده نیز وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک در شرق کشور به ویژه منطقه زابل رخ خواهد داد.

به گفته وظیفه تصاویر دریافتی از ماهواره وجود گرد و غبار را بر روی کشور عراق نشان می‌دهد و انتظار می‌رود که طی امروز و فردا در بخش‌های غربی استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر شاهد گرد و غبار رقیق باشیم.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهارکرد: آسمان تهران امروز، کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و در ارتفاعات بارش پراکنده وجود دارد و بیشینه و کمینه دمای امروز تهران 34 و 23 درجه سانتیگراد است. همچنین آسمان پایتخت در روز دوشنبه، کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود، ضمن اینکه در شهرهای شمالی استان رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود. در روز سه‌شنبه نیز هوای تهران کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابرو گاهی وزش باد وجود دارد، در شهرهای شمالی استان هم رگبار و رعد و برق با بیشینه و کمینه دمای 35 و 24 درجه سانتیگراد خواهد بود.

طبق اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور طی سه روز آینده بویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب به سبب ناپایداری‌های همرفتی، رشد ابرهای جوششی، رگبار موقتی باران، گاهی رعد و برق و در برخی نقاط وزش باد شدید در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های رشته کوه البرز و برخی نقاط جنوب و جنوب شرق به شرح زیر پیش‌بینی می‌شود:

یکشنبه 22 شهریور: نواحی مرکزی و جنوبی کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب فارس، دامنه های زاگرس مرکزی در استان‌های لرستان، شمال خوزستان، شمال چهارمحال و بختیاری و جنوب همدان.

دوشنبه 23 شهریور: غرب آذربایجان غربی و دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌های لرستان، شمال چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان، جنوب همدان و ارتفاعات هرمزگان و جنوب فارس.

سه‌شنبه 24 شهریور: غرب آذربایجان غربی، زنجان، ارتفاعات البرز در استان‌های تهران و سمنان، ارتفاعات خراسان شمالی و گلستان و دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب لرستان، غرب و جنوب اصفهان، شمال چهارمحال و بختیاری، شرق کهگیلویه و بویراحمد همچنین شمال و جنوب فارس.

توصیه می‌شود در مناطق ذکر شده جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی، تمهیدات لازم بعمل آید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان