کاظمی: امروز کار تاکتیکی نکردیم
۲۴۴۶۸۵
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
۱۵۷۷۸ 
سرمربی تیم فوتبال راه آهن می گوید تیمش در انجام کارهای تاکتیکی ضعف داشت.
خبرگزاری ایسنا: فرهاد کاظمی پس از شکست تیمش برابر ملوان اظهار کرد: به خاطر دوری از مسابقات امروز فعل و انفعالات خوبی را نداشتیم. امروز به خاطر دو پارامتر منفی تیم‌مان باختیم. اول بی‌نظمی و دوم به خاطر مسایل داوری. یاران ملوان یک پرتاب اوت انجام دادند که همین پرتاب اوت خطا بود و در ادامه نیز زمانی که بازیکن‌شان قصد داشت دروازه ما را باز کند دو متر در آفساید بود. واقعا نمی‌دانم چرا قضاوت‌ها این گونه شده است. من که هیچ وقت از داوری صحبت نمی‌کنم اما صحنه آفساید از بیرون ورزشگاه هم مشخص بود. اگر بخواهد سرنوشت بازی‌ها از الان این گونه رقم بخورد به مشکل برمی‌خوریم.

وی افزود: من بیشتر روی مسایل فنی تیم خودم صحبت می‌کنم و اینکه ما امروز واقعا بی‌نظم بودیم. ما باید کارهای تاکتیکی می‌کردیم که واقعا در انجام این کار ضعف داشتیم و نتوانستیم هیچ کاری در زمین انجام بدهیم.

کاظمی درباره به هدر دادن موقعیت‌های گل توسط مهاجمینش هم گفت: من نباید درباره این مسایل صحبت کنم و به بازیکنانم درباره به هدر دادن فرصت‌ها استرس بدهم. باید آنقدر فرصت گلزنی ایجاد کنیم که یکی از این فرصت‌هایمان به گل تبدیل شود اما امروز همان طور که گفتم در انجام کارهای تاکتیکی بسیار ضعیف بودیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج