حمایت از حضور فرزند هاشمی در انتخابات
۲۴۴۶۹۷
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸
۱۵۷۵۷
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: از سرلیستی فاطمه هاشمی در حزب اعتدال و توسعه حمایت می‌کنیم و حضور بیشتر زنان را در لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان لازم می‌دانیم.
خبرگزاری ایسنا: فائزه هاشمی عصر امروز با حضور در نشست روز جهانی صلح در محل حزب اراده ملت ایران در جمع خبرنگاران گفت: حزب کارگزاران در چارچوب شورای راهبردی جبهه اصلاحات حرکت می‌کند و تمام تصمیماتش در همان چارچوب است و خارج از آن فعالیتی را انجام نخواهد داد.

او با اعلام اینکه حمایت کارگزاران از سرلیستی علی اکبر ناطق نوری در لیست اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس شایعه است، اظهار کرد:‌ چنین موضوعی صحت ندارد و کارگزاران در چارچوب تصمیمات شورای عالی جبهه اصلاحات عمل می‌کنند و به دنبال سرلیست کردن آقای ناطق نوری در لیست اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس نیست، البته خیلی‌ها با آقای ناطق گفت‌وگو کردند اما حزب کارگزاران به طور ویژه به دنبال این موضوع نیست و خود آقای ناطق هم اعلام کرده است که در انتخابات حضور نمی‌یابد.

وی در ادامه درخصوص سرلیستی فاطمه هاشمی در حزب اعتدال و توسعه برای انتخابات اظهار کرد: از سرلیستی فاطمه هاشمی در حزب اعتدال و توسعه حمایت می‌کنیم و من از جزئیات این انتخاب اطلاعی ندارم و این خبر را در رسانه‌ها خوانده‌ام اما لازم است که زنان نقش پررنگ‌تری در لیست‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای مجلس داشته باشند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج