بازگشایی محور کندوان
۲۴۵۲۹۵
۲۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
۱۰۳۰۸
مدیرسالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه محور کندوان که شب گذشته به علت بارش باران مسدود شد بود، باز شد، گفت: به علت احتمال بارش باران و سیلاب، مسافران از توقف در حاشیه رودخانه‌‌ها خودداری کنند.
خبرگزاری فارس: مدیرسالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه محور کندوان که شب گذشته به علت بارش باران مسدود شد بود، باز شد، گفت: به علت احتمال بارش باران و سیلاب، مسافران از توقف در حاشیه رودخانه‌‌ها خودداری کنند.

یاسر خالدی اظهار داشت: شب گذشته به علت بارش باران ‌محدوده تونل شماره 7 محور کندوان با ریزش کوه مواجه شد.

وی ادامه داد: همچنین سیلاب مشکلاتی برای تونل شماره 6 ‌ایجاد کرد و مسیر ساعاتی مسدود شد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: با تلاش عوامل راهداری و دست‌اندرکاران، این مسیر به سرعت بازگشایی شد و در حال حاضر محور کرج-چالوس باز است.

خالدی با اشاره به اینکه در محور هراز هم مشکل چندانی نداشتیم و مسیر باز است، بیان کرد: با توجه به بارش باران و رگبار و رعد و برق در برخی از استان‌‌ها، مسافران از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، سمنان، تهران و دامنه‌های البرز خودداری کنند.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج