عجیب ترین تورهای گردشگری دنیا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۴۶۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۰
۴۳۳۷۷
مجموعه ای از هیجان، ترس و زیبایی
سفر همواره یکی از تفریحات آدم ها به حساب می آید. اما این سفر گاهی با خطر، گاهی با لذت و گاهی با حیرت همراه است. برخی جاهای دیدنی آنقدر عجیب و جالبند که به یکبار دیدنشان می ارزد، می خواهیم شما را با برخی از این تورهای گرانقیمتی آشنا کنیم که می توانید با آنها به این اماکن دیدنی بروید...
تعطیلات در ماهماجراجویی فضایی این شانس را به شما می دهد تا به یک ماموریت بروید. اما این ماموریت نه کاری ست نه زمینی بلکه سفری است تفریحی به ماه. در طول این سفر فضایی یک هفته ای که با سرعت باورنکردنی 17000 مایل انجام می شود و فاصله ی افراد با زمین به 250 هزار مایل می رسد، می توانید ستارگانی را ببینید که خیلی دورتر از ماه هستند. داوطلبان رفتن به این سفر فضایی باید 4 ماه زیر نظر فضانوردان مرکز آموزش کیهان نوردی یوری گاگارین در روسیه آموزش ببینند. اگر خواهان رفتن به چنین سفری باشید باید 100 میلیون دلار کنار بگذارید تا دو صندلی به شما بدهند.

تعطیلات یک میلیون دلاریآنهایی که به پرخرج ترین تعطیلات می روند، به این موضوع می نازند. امیرنشین امارات که مقر کاخ آن در ابوظبی است، یک بسته ی یک میلیون دلاری را برای رفتن به تعطیلات معرفی کرده که صفرهایش نشان می دهد " فقط برای ثروتمندان" است.

این بسته ی مسافرتی گذشته از پرواز با هواپیمای فرست کلاس و هفت شب اقامت در یک سوئیت بزرگ کاخ تسهیلات دیگری نیز دارد: یک خودروی می باخ با راننده که در طول اقامت در خدمت شما خواهد بود.

آبگرم روزانه با خاصیت درمانی


سفر یک روزه به ایران با جت اختصاصی، جایی که می توانید دست به آفرینش یکی از منحصربفردترین و به نام ترین صنایع دستی این کشور یعنی فرش ایرانی بزنید. سفر یک روزه به بحرین با جت اختصاصی و " تجربه ی دریای ژرف مروارید "، با مجموعه ای از مروارید هایی که با دست طراحی شده اند.

امارات امیدوار است که این کار را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کند. اما آنچه مسلم است اینکه هتل های پیشرو و برجسته جهان جذابیت خاصی برای ثروتمندان و متمولان دارد. این سفر یک میلیون دلاری که یادآور دور دنیا در 80 روز فیلاس فوگ فرانسوی است، به مسافران خوشبخت این سفر این امکان را می دهد که تجربه ی دور دنیا در 80 روز قرن نوزدهم را با راحتی و آسایش قرن بیست و یکم تکرار کنند.

گذراندن تعطیلات با دلفین هاشنا کردن در کنار دلفین. بهتر از این نمی شود! می توانید دست و پا زدن های دلفین را تماشا کنید و اگر شجاعت لازم را داشته باشید، حتی می توانید در این آب شیرجه بزنید. اگر کاری به کارشان نداشته باشید، مسلما آنها هم شما را گاز نخوهند گرفت.

تعطیلات در سرزمین آدم کوچولوهاپیشنهاد ما به شما این است که دیدن شهری که آدم هایش مثل همه جا نیستند را از دست ندهید؛ شهر آدم کوچولوها. قاره ی آسیا با 77 میلیون و 600 هزار بازدید کننده که به دیدن 15 بوستان از بهترین بوستان های این قاره می روند، از این نظر عملکردی رو به رشد در این عرصه از رقابت تجاری دارد. یکی از بزرگترین مناطقی که در سال 2009 افتتاح شد و بسیار هم تاثیرگذار بود، آغاز به کار امپراطوری کوتوله ها است.

این پارک در بالای تپه ای در جنوب چین قرار دارد و بلندای قامت ساکنانش از چهار پا تجاوز نمی کند. این پارک همچنین توانست با به خدمت گرفتن بسیاری از کسانی که با بزرگترین چالش ها روبرو بوده اند، پوشش رسانه ای وسیعی را برای خود داشته باشد. کوتوله های چینی همواره از این پارک سپاسگزار هستند، چراکه توانسته برای آنها کار دست و پا کند، از سرایدار گرفته تا ملکه تاج به سر.

سفری کوتاه به افغانستاناگرچه افغانستان در نگاه اول کشوری ناامن برای گردشگران به نظر می آید، خیلی ها آرزو دارند تا از افغانستان در آینده ای نزدیک دیدن کنند. نگاهی به برخی از اماکن برجسته ی این کشور شما را وادار می کند تا تصمیم به سفر به این کشور بگیرید. شهر فریادها( دره ای مشرف به بامیان)، مناره غزنین و مسجد کبود تنها بخشی از جاذبه های دیدنی این کشور هستند. دریاچه های حیرت انگیز، شهرهای مخروبه ی باستانی و مناظر مهیج شما را وادار می کند تا درباره این کشور جنگ زده و چاک چاک اما همچنان تماشایی و دیدنی طور دیگری فکر کنید.

تور اشباحدرست است که جشن هالووین جن ها و ارواح را میهمان شما می کند، اما آیا می دانید که می توانید در تمام طول سال تورهای مسافرتی را تجربه کنید که جن و روح هم داشته باشد؟ مسئولان شهر فلوریدای آمریکا تورها و سفرهای تفریحی را برنامه ریزی کرده اند که می تواند آخر هفته یا سفر روزانه ی خاطره انگیزی برای شما باشد. این تورهای اشباح به همان اندازه که آموزنده است، به شما در کشف پدیده های نامکشوف علمی کمک می کند.

تعطیلات زیرآبدرباره ی سفری فوق العاده صحبت می کنیم! یک ماجراجوی استرالیایی دو هفته زیر آب زندگی کرد، برای تولید برق دوچرخه سواری کرد و از جلبک نیز برای تولید اکسیژن استفاده کرد. هدف این ماجراجوی 29 ساله که دست به این کار پر تشویش و ترسناکی زد، این بود که چراغی را به روی چالش های روانشناختی و عملی زندگی در محیطی بیگانه روشن کند. خانه ی موقت او ،جعبه ای به طول 10 فوت، به عنوان اولین زیستگاه خودکفا و خوداستوار شناخته شد. او زندگی در چنین شرایطی را به خانه ای گرم ترجیح داد.

منبع : Banki.ir
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر