انتقاد یک نماینده از اختلاف هاشمی و مصباح
۲۴۸۸۰۵
۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
۱۳۳۵۸
حجت الاسلام حسین سبحانی نیا ،عضو فراکسیون رهروان ولایت در مورد برخی سخنان آیات هاشمی رفسنجانی و مصیاح یزدی علیه یکدیگر به خبرنگار نامه نیوز گفت:این مسائل به نفع نظام و کشور نیست و بحث‌های اینچنینی کشور را دچار مشکل می کند و تخریب یکدیگر در این سطح کار اخلاقی و درستی نیست.
نامه نیوز: حجت الاسلام حسین سبحانی نیا ،عضو فراکسیون رهروان ولایت در مورد برخی سخنان آیات هاشمی رفسنجانی و مصیاح یزدی علیه یکدیگر به خبرنگار نامه نیوز گفت:این مسائل به نفع نظام و کشور نیست و بحث‌های اینچنینی کشور را دچار مشکل می کند و تخریب یکدیگر در این سطح کار اخلاقی و درستی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: البته اغلب این تخریب‌ها و حواشی از سوی طرفداران و حامیان این افراد و طیف ها صورت میگیرد و این تخریب ها چه توسط اقایان و چه طرفدارانشان صورت گیرد به مصلحت نیست .

سبحانی نیا بیان کرد: البته سوابق انقلابی نیز بر مردم پوشیده نیست و کسانی که در اتقلاب نقش داشته اند مورد وثوق و شناخت مردم هستند و این افراد چه قبل از انقلاب و چه بعداز انقلاب در مسائل اجرایی سوابق خوب و روشنی دارند و تخریب این افراد درست نیست .

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت:افراط و تفریط در هر دوطرف محکوم است  و این شیوه های تخریب که در کشور باب شده است مسائل خطرناکی است که در نهایت نظام را مورد تهدید قرار می دهند.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس تاکید کرد:البته عده ای بدشان نمی آید که فضا همینگونه دوقطبی باشد تا زمان انتخابات بتوانند به اهدافشان برسند.

وی خاطرنشان کرد:اینکه بعد از سی و چندسال بخواهیم بگوییم چه کسی انقلابی است و چه کسی نیست این منطقی نیست بویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی که سوابق اجرایی و انقلابی شان کاملا مشخص است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج