ماجرای حضور «سگ» در بازی الاهلی و نفت!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۴۹۷۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
۱۶۸۷۵
حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال و الهلی امارات درباره حضور سگ و این که گفته شده این سگ‌ها فقط جلوی تماشاگران ایرانی بودند، توضیح داد: سگ همیشه در بازی‌های داخلی اماراتی ها حضور دارد.
خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه نفت تهران بعد از بازی برگشت با تیم الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا اعتراضات زیادی به میزبانی این باشگاه اماراتی داشتند. آن ها می‌گفتند که اماراتی ها تماشاگران ایرانی را به استادیوم راه ندادند و در جلوی اندک تماشاگران ایرانی، سگ‌های ضدشورش گذاشته بودند که نوعی توهین به ایرانی‌ها بوده است.

علاوه بر این، نفتی‌ها مدعی بودند سرود ملی ایران در ابتدای این بازی پخش نشده و برای ایجاد استرس در بازیکن های ایرانی آژیرهایی در لحظات حساس بازی از بلندگوهای استادیوم پخش می شده است. حسن روشن پیشکسوت استقلال که در این بازی در استادیوم حضور داشته درباره این اتفاقات و علت حضورش در امارات اظها‌رکرد: من ایرانی‌ام و از طرفی هم از پیشکسوتان باشگاه الاهلی‌ هستم و به همین علت به عنوان مهمان، به هر دو تیم کمک می‌دادم، اما در مورد مسائل فنی هیچ موضوعی را به هیچ یک از دو طرف انتقال ندارم.

او افزود: من به عنوان یک ایرانی فقط کمک کردم که به نفتی‌ها خوش بگذرد و به عنوان یکی از پیشکسوتان تیم الاهلی امارات به آنها کمک کردم که اماراتی‌ها هم بتوانند به خوبی نقش میزبانی خود را مقابل نفت ایفا کنند.

** آژیرهایی که عرب‌ها می‌کشیدند طبیعی بود

روشن که بعد از بازی الاهلی و نفت مورد تقدیر مدیر‌عامل باشگاه نفت تهران قرار گرفته بود، در مورد میزبانی الاهلی در مقابل نفت، خاطر‌نشان کرد: کیفیت میزبانی هر دو باشگاه، برابر بود آنچه که اماراتی‌ها در تهران می‌خواستند نفتی‌ها برایشان فراهم کردند و آنچه که نفتی‌ها می خواستند هم باشگاه الاهلی امارات در اختیارشان قرار داد.

او در مورد آژیرهایی که در باشگاه الاهلی هنگام بازی کشیده می‌شود و نفتی ها به آن اعتراض داشتند، اظها‌رکرد: آژیر کشیدن در بین عرب‌ها مد است، از 50 – 40 سال پیش که من در الاهلی بازی می‌کردم هم این طور بود.

این بازیکن سابق استقلال در مورد راه ندادن تماشاگران ایرانی به استادیوم نیز، خاطر‌نشان کرد: برای تماشاگران ایرانی جایگاهی داده بودند، ولی آن جایگاه چندان مناسب نبود، باید دقت کنید که استادیومی که در آن بازی الاهلی و نفت برگزار شد متعلق به خود باشگاه الاهلی بود. اگر نفت هم در ایران استادیوم داشت و در استادیوم آزادی بازی نمی‌کرد ممکن بود آن ها هم همین کار را کنند، استادیوم آزادی فضای زیادی دارد و می‌توانند به عرب‌ها جایگاه خوبی دهند و بالاخره وقتی حرف از مهمان و میزبان می‌شود این مسائل هم وجود دارد.

** سگ برای ترساندن کسانی است که به وسط زمین می‌پرند

روشن درباره حضور سگ و این که گفته شده این سگ‌ها فقط جلوی تماشاگران ایرانی بودند، توضیح داد: سگ همیشه در بازی‌های داخلی‌شان اماراتی ها حضور دارد و در آن بازی هم مقابل تماشاگران ایرانی و هم جلوی تماشاگران اماراتی سگ وجود داشت البته تماشاگران ایرانی پشت دروازه می‌نشینند پشت دروازه جایی است که بازیکنان گرم می‌کنند و در آنجا می‌شود که سگ‌ها را استقرار داد، اما استقرار سگ‌ها برای ترساندن تماشاگران ایرانی نبود، اصولا این کار را برای نظم استادیوم و ترساندن بعضی از تماشاگران خودشان که به وسط زمین می پرند انجام می دهند.

** سفارت مقصر عدم پخش سرود ملی است

این پیشکسوت باشگاه الاهلی امارات درباره‌ی این که گفته می‌شد که سرود ملی جمهوری اسلامی ایران قبل از بازی خوانده نشده، گفت: من به این علت که می‌خواستم یک عده از ایرانی‌هایی که بلیت نداشتند را به استادیوم بیاوریم دیرتر وارد استادیوم شدم و نمی‌دانم که سرود ملی ایران خوانده شده یا خیر؟ اما فکر نمی‌کنم که سرود ملی ایران پخش نشده باشد، اگر واقعا پخش نشده معتقدم در این موضوع سفارت ایران در امارات قصور کرده است.

** نفت باشگاهی منظم است

او در مورد عملکرد سرمربی باشگاه نفت تهران نیز گفت: من تا به حال در ایران ندیده بودم که سرمربی از کمک‌هایش، واقعا کمک بگیرید، ولی در تیم نفت، منصوریان واقعا از مربی‌هایش کمک می‌گرفت. این موضوع‌ها نشان دهنده این است که همه در باشگاه نفت کار خودشان را انجام می‌دهند و من نفت را از این نظر باشگاهی منظم و مرتب می دانم.

این پیشکسوت استقلال ا‌دا‌مه‌ داد: این باشگاه با این همه امکانات و بر‌نامه‌ریزی که دارد حیف است که یک استادیوم خصوصی نداشته باشد. این موضوع را به مسولان باشگاه گفته‌ام و آن ها هم گفتند که ان‌شا‌ء‌الله این موضوع را هم درست می‌کنند. اگر نفتی‌ها استادیوم خصوصی داشته باشند خیلی بهتر می‌توانند همه چیز را کنترل کنند. من نفت را باشگاهی آینده دار می‌بینم.

روشن با بیان این که نتیجه‌ نفت مقابل الاهلی بد نبود، اظها‌ر کرد: نفت واقعا باشگاه خوبی است و رفتارشان هم بعد از بازی رفتار مناسبی بود. الاهلی هفت – هشت سال است که قهرمان امارات است و هر بازیکنش ماهیانه 800 – 900 میلیون تومان پول می‌گیرد و باشگاهش کاملا حر‌فه‌ای است، نمی‌شود این باشگاه را با نفت تهران مقایسه کرد.

او افزود: در حال‌ حاضر باشگاه نفت تهران در بحران است و اگر این بحران را پشت سر گذارد در لیگ هم می‌تواند نتایج بهتری بگیرد. البته این بحران در زمان نامناسبی گریبان باشگاه نفت را گرفت. البته از طرفی هم خوب است که ابتدای لیگ این بحران در این باشگاه به وجود آمد نه در آخر لیگ. اگر این بحران‌ها در باشگاهی در آخر لیگ به وجود آید قابل جبران نیست، ولی نفت می‌تواند این بحران را در ادامه لیگ جبران کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی