آی فيلم سريال‌ های دهه‌ 60 را پخش می کند
۲۵۰۹۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۵
۴۶۶۰
شبكه آي‌فيلم به زودي سريال‌هاي قديمي همچون «بازم مدرسم دير شد»،‌ «هتل پياده‌رو» و «پس از باران» را پخش مي‌كند.
خبرگزاری ایسنا: شبكه آي‌فيلم به زودي سريال‌هاي قديمي همچون «بازم مدرسم دير شد»،‌ «هتل پياده‌رو» و «پس از باران» را پخش مي‌كند.

سريال «بازم مدرسم دير شد» كه مربوط به دهه 60 مي‌شود داستان پسر بازيگوشي به نام محسن را به تصوير مي‌كشد كه هميشه مدرسه‌اش دير مي‌شود هميشه بهانه‌اي براي دير رسيدن دارد؛ اين سريال به كارگرداني حسين افصحي با بازي اكبر عبدي‌، مرحوم مهين شهابي و ... همراه بود.


 همچنين سريال ديگري كه قرار است به زودي پخش آن از شبكه آي فيلم آغاز شود، مجموعه «پس از باران» به كارگرداني سعيد سلطاني است كه در سال 79 از شبكه سه سيما به روي آنتن مي‌رفت،‌ اين سريال نگاهي به تاريخ ايران در دوران رضا شاه دارد و روايتي انساني از روابط ارباب و رعيتي را داشت. بازيگران اصلي اين مجموعه محمود پاك نيت‌، كتايون رياحي،‌ مرجان محتشم‌، جهانگير المسي و ... هستند.

 «هتل پياده‌رو» يكي ديگر از سريال‌هايي است كه آي‌فيلم قصد پخش آن را دارد؛ اين سريال به كارگرداني بهمن زرين‌پور تهيه شده است و با بازي اكبر عبدي‌، عليرضا خمسه،‌ محمود پاك‌نيت‌، ضيا جعفرزاده،‌ مصطفي راد و... همراه است. داستان اين سريال در يك رستوران بين راهي مي‌گذرد كه مسافران زيادي به آنجا مي‌ايند و مستقر مي‌شوند.       
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج