خودسوزی جوان اسیدپاش در محاصره پلیس
۲۵۲۱۷۲
۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
۴۰۰۴۱
فرد معتادی که هفته گذشته در منطقه گل زرد نهاوند روی پدرش و سه مأمور انتظامی اسید پاشیده بود، دستگیر شد.
روزنامه شرق: فرد معتادی که هفته گذشته در منطقه گل زرد نهاوند روی پدرش و سه مأمور انتظامی اسید پاشیده بود، دستگیر شد.

محسن اقبالیان، فرمانده انتظامی نهاوند خاطرنشان کرد: مأموران کلانتری ١٢ منطقه کوثر اواخر فصل تابستان برای اجرای حکم جلب به همراه شاکی که پدر متهم بود، راهی محل حضور مجرم شدند.

وی اضافه کرد: پسر شاکی پیش از شکایت پدر در مرجع قضائی به او هشدار داده بود که در صورت شکایت از وی، اسیدپاشی می‌کند.

وی توضیح داد: پدر خانواده با بی‌اعتنایی به تهدید پسر، پس از دریافت حکم جلب به همراه سه مأمور انتظامی کلانتری برای سپردن فرزند معتاد به دست قانون راهی خانه شد.

وی بیان کرد: فرد معتاد پس از دیدن پدر به سمت وی حمله‌ور شد و او نیز از داخل حیاط به سمت کوچه فرار کرد و در را محکم بست.

وی افزود: جوان اسیدپاش از بالای در روی پدر و همراهانش اسید پاشید که این امر موجب مصدومیت جدی شاکی و یکی از مأموران و همچنین جراحت سطحی دو مأمور دیگر شد.

وی اضافه کرد: هر چهار مجروح به بیمارستان منتقل شدند ولی به علت وخامت وضعیت یکی از مأموران، او برای ادامه درمان به بیمارستان بعثت شهر همدان انتقال یافت. سرهنگ اقبالیان با ذکر اینکه مجرم فاقد سابقه کیفری است، اظهار کرد: اسیدپاش معتاد از محل جرم متواری ولی پس از تلاش‌های مستمر محل اختفای وی شناسایی شد.

وی بیان کرد: تیم‌های عملیاتی برای دستگیری فرد اسیدپاش ساعت یک بامداد دوشنبه وارد مخفیگاه وی شدند ولی او پیش از ورود مأموران با آغشته‌کردن لباس‌ها و وسایل خانه به بنزین، اقدام به آتش‌زدن منزل و خودسوزی کرد.

وی گفت: با توجه به حضور عوامل آتش‌نشانی و امدادی در صحنه جرم، آتش به‌سرعت خاموش و معتاد اسیدپاش به مرکز درمانی منتقل شد. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پیش‌تر نیز سابقه خودسوزی داشت و اکنون نیز دچار ٤٠‌ درصد سوختگی شده است
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج