تکرار جنایت تکان دهنده لاهیجان در سوادکوه
۲۵۲۵۸۸
۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
۶۰۲۴۹
در فاصله یک روز از جنایت هولناک لاهیجان که طی آن پسری عاشق‌پیشه دختر مورد علاقه‌اش را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رساند و سپس تیر خلاص را به خود شلیک کرد، حادثه‌ای مشابه مردم سوادکوه را در استان همجوار در شوک فرو برد.
روزنامه شهروند: در فاصله یک روز از جنایت هولناک لاهیجان که طی آن پسری عاشق‌پیشه دختر مورد علاقه‌اش را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رساند و سپس تیر خلاص را به خود شلیک کرد، حادثه‌ای مشابه مردم سوادکوه را در استان همجوار در شوک فرو برد.

این‌بار یک پسر در شهرستان سوادکوه مازندران نامزدش را به قتل رساند و پا به فرار گذاشت. ژانر خواسته‌های غیرمعقول پسرها از نامزد یا دختر موردعلاقه‌شان باز هم با خشونت پیوند خورد.

خشونت‌های درآمیخته با جنایتی که تنها به خاطر عشق‌های جنون‌آمیز و یا جواب رد شنیدن از دختر موردعلاقه از اول امسال تاکنون ١٣ پسر را در لیست سیاه قاتلان قرار داد. جانیانی که تعدادی‌ از آنها یا پس از قتل، عذاب وجدان به سراغشان آمد یا خواستند داستان رمئو ژولیتی بسازند؛ به مرگ خودخواسته تن دادند، غافل از این‌که از جنایت، افسانه‌ای باقی نخواهد ماند.

حادثه سوادکوه چه بود؟


٧ صبح روز سه‌شنبه دانش‌آموزان یک مدرسه شاهد حادثه‌ای هولناک بودند. در مقابل مسجد جامع زیراب شهر سوادکوه وقتی مادر و دختر درحال عبور از خیابان بودند ناگهان پسری آشنا درحالی‌که یک چاقو در دستانش داشت به سمت آنها حمله کرد. صدای فریاد‌های دختر جوان که هدف ضربه‌های مرگبار چاقو قرار گرفته بود، سکوت صبحگاهی خیابان را شکست.

 این درحالی بود که مادر دخترک وحشت‌زده به پسر جوان التماس می‌کرد اما هرگز نمی‌دانست چند ثانیه بعد خودش طعمه او قرار خواهد گرفت. خیابان قتلگاه دختر و مادرش شده بود که پسر خشن از صحنه جنایت‌اش گریخت. دانش‌آموزان که درحال عبور از محل حادثه برای حضور در مدرسه بودند با مشاهده این حادثه دچار شوک شده بودند.

آنها به سرعت پلیس سوادکوه را در جریان این جنایت هولناک قرار دادند و همزمان با اعلام این خبر، نیروهای امدادی نیز خود را به محل حادثه رساندند. بررسی‌های تخصصی کارآگاهان و تیم تحقیق نشان می‌داد ٢ قربانی درحالی‌که در بدنشان آثار ضربات چاقو وجود داشت هنوز زنده بودند. بلافاصله اورژانس حاضر در محل آنها را به بیمارستان شهدای زیراب، منتقل کرد. تلاش پزشکان برای نجات جان دختر بی‌نتیجه ماند و مادر او که به شدت مجروح شده بود تحت درمان قرار گرفت.

قاتل چه کسی بود؟

با مرگ دختر جوان پرونده‌ای مبنی بر قتل در پلیس آگاهی تشکیل شد و کارآگاهان تحقیقات خود را برای رازگشایی از این حادثه آغاز کردند. تا این‌که در تحقیقات پلیسی نامزد دختر جوان به‌عنوان قاتل، مظنون شماره یک پلیس قرار گرفت. کارآگاهان در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات خود دریافتند این پسر جوان براي جلوگيري از رفتن نامزد خود به دادگاه براي طلاق وی را به قتل رسانده و مادر نامزدش را به شدت مجروح کرده است.

پلیس وارد عمل شد

جسد دختر برای اقدامات نهایی به پزشکی قانونی منتقل و تلاش کارآگاهان برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد. درحالی‌که ساعاتی پس از این حادثه دادستان سوادکوه نیز کشته شدن دختر و زخمی شدن مادر او و متواری شدن قاتل را تأیید کرد و کارآگاهان جنایی به دنبال پیدا کردن ردی از این پسر جوان هستند. این درحالی است که شایعات حکایت از آن دارد که جسد پسر جوان در جنگل‌های اطراف این شهرستان پیدا شده است.

این قاتل فراری پس از چند ساعت از ارتکاب جنایت‌اش تصمیم گرفته به زندگی خودش نیز پایان دهد؛ جسد او درحالی‌که خودش را دار زده بود در جنگل کشف شد. اما این اطلاعات از سوی پلیس سوادکوه رد شده و ماموران به دنبال ردی از عامل جنایت هستند. تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده ادامه دارد. این درحالی است که تا لحظه تنظیم این خبر، حال مادر مقتول که هدف ضربات چاقوی دامادش قرار گرفته بود، وخیم گزارش شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1394/07/16
حال ادمو از هرچي عشقه بهم مي زنن. يه مشت رواني تازه مي خوان رومئو ژوليت هم بشن!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
یه زمان اسید می پاشیدند حالا با گلوله می کشند . این مردها چی میخوان از جون زن ها؟!!!
غـــــــــــز ل
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
اینا عشق نیست مرد و زن هم نداره خودخواهیه و بیماریهای روانیه که می تونه به شیوه ی گروههای داعشی و طالبانی باشه و یا به شیوه ی دیگر کشی و آزار دادن و اسید پاشی باشه .
نبودن و یا نپذیرفتن فرهنگ انسانی در چنین خانواده هایی سبب میشه فرزندان به ویژه پسرازادی بیشتر و بی مرزی برخوردارند دست به چنین کارهای دیوانه واری بزنند.
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
غزل جان کاملا موافقم.
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1394/07/16
وحشی رو بگیرین دارش بزنین.روانی
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1394/07/16
ای بابا , معلوم نیست چه خبره تو این دنیا
-
13:10 - 1394/07/16
خشونت‌های درآمیخته با جنایتی که تنها به خاطر عشق‌های جنون‌آمیز و یا جواب رد شنیدن از دختر موردعلاقه از اول امسال تاکنون ١٣ پسر را در لیست سیاه قاتلان قرار داد.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1394/07/16
چقدر جرم و جنايت داره زيد و زيادتر ميشه اي واي خذا......
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1394/07/16
ای بابا. چه خبره ............
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1394/07/16
این کارا به خاطرهوس نه عشق لطفا اسم عشق خراب نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1394/07/16
فشارهای اقتصادی نمودهای مختلفی دارد که چنانچه بررسی وریشه یابی شود میبینید حداقل قسمتی ازاین جنایات ریشه درمسایل اقتصادی وبه طبع آن روانی جامعه دارد
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1394/07/16
چرا پسرها رو انقدر گستاخ و پر توقع بار میارید. باید همچین پسرایی رو با مادر و پدرشون زندانی کنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
دقیقا .پسره فکر میکنه دست رو هر دختری می گذاره باید بگه چشم! وقاحت رو هم رد کردند این ها .
دختر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
آآآآی گفتیاااااااااااااااا:(
آی کشیدم آآآآآی کشیدم.....الکی الان حلقه دستم میکنم:(((
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1394/07/16
باور کنید اگر ازدواج می کردند 3 ماه دیگر طلاق می گرفتند هوسهای زود گذر را با دوست داشتن و عشق اشتباه می گیرند کسی که عاشقه همیشه خوشحالی وخوشبختی معشوق را می خواهد نه مرگش را
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1394/07/16
ای خدا زن چه گناهی کرده یا باید بمیره یا باید زجر بکشن کلا حق انتخاب ندارن
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1394/07/16
چرا زندگی ها باید از هم بپاشه؟ چرا منه جوون نتونم تو جوونی و اوج هوس و هیجان بتونم ازدواج کنم؟! چرا ؟! چرا جوونا اینقدر خشن شدن؟! کی آخه این سوالا رو جواب میده؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
این یارو قاتله هم فکر می کرده چرا نباید تو اوج هوس و هیجان ازدواج کنه و زده یکی دیگه رو کشته . اول ببین طرفت اصلا ازت خوشت میاد.خودتو تحمیل نکن!
غـــــــــز ل
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
خشن و خودخواه بودن با گرفتایهای مردم یکی نیست همه چیز رو با هم آمیخته نکنید ..... آدمهایی که دست به کشتار می زنند به بهونه های پوچ و بیهوده فرهنگ درستی و روش دستی در زندگی ندارند و در زندگی هم می تونند همسر و فرزندان خود را برای خودخواهی و فرد دیگر بکشند ...نگاهی به گزاش کشته شدن همسر و فرزندان برای رفتن با کس دیگر را بخونید تا بیشتر بدونید
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1394/07/16
باسلام کلاغ می خواست مثل کبک راه برود راه زفتن خودش راهم فراموش کرد امروزه وقتی دختر وپسر مدت های زیادی باهم دوست می شوند رفت وآمد می کنند وبعد ازمدتی دختر نمی پسندد یاپسر زده می شود دست به قتل می زنند یا اسید پاشی می کنند شهوت وقتی آزاد شد به جنون تبدیل می شود یاعلی مدد.
Turkey
21:57 - 1394/07/16
اینارو که می خونم اشکم همینطور جاریه به صورتم منم مجبور شدم بخاطر همین تهدیدات و ظلمها ازتوی دانشگاه 3تا دخترمو دربیارم از تهران خارج کنم حالا2تاشون انقدر دور رفتن که دیگه دست خودمم بهشون نمیرسه :'(
پاسخ ها
غــــــــــز ل
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
دوست خوبم بردباری کن .... زندگی زیباست و با هر روشی آزادانه و اندیشمندانه زندگی کنی زیباست .... با ارزش اینه شما بهترین کار رو برای بهترین هدیه های خدا به زندگیتون کردید .... زندگیتون همیشه پر از زیبایی و شادی و آرامش باشه
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1394/07/17
برن بابا آخه کدوم عشق و عاشقی، همش هوس هست آخه عاشق واقعی آسیب میزنه به کسی که دوست داره؟ در ثانی مگر علاقه به زور هم میشه ؟ خب نمیخواد تو رو نمیخواد دیگه س راه ایستادن و تهدید نداره که مسخره ها، البته اگر خانواده ها هم اینقدر پسرها رو پر رو بار نیارن و اجازه ندهند هر کاری دلشون میخواد انجام بدهند یا در مقابل خواسته های نادرست اونها کوتاه نیان این پسرها یاد میگیرن که همه چیز زوری نمیشه و همه خانواده خودشون نیستن که اینا واسشون پر رو گری کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1394/07/17
راست میگی خانوم مرده شور اون پدر و مادرهایی رو ببره که اینطوری بچه تربیت میکنن من هم دو مورد از اطرافیان رو که بچه پسر دارن میبینم به نظرم مادراشون فاجعه دارن بار میارن شاهزاده که نیست تمام دنیا رو تحقیر میکنن چه خبر این هم یه ادمه بجای این پر توقع و وحشی بار اوردن پسراتون شعور یادشون بدید
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1394/07/17
اقا ادم ديگه ميترسه عاشق شه
خخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1394/07/17
عشق یعنی معشوق هر چی خواست همون میشه . اینها توحشه . عشق نیست .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج