واکنش بلاتر به حکم تعلیق ریاستش
۲۵۲۶۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
۲۳۹۶۲
رئیس سوئیسی فیفا به انفصال از خدمت 90 روزه‌اش از سمت ریاست فدراسیون جهانی فوتبال واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم: رئیس سوئیسی فیفا به انفصال از خدمت 90 روزه‌اش از سمت ریاست فدراسیون جهانی فوتبال واکنش نشان داد.

کمتر از 24 ساعت از انتشار بیانیه فیفا در خصوص به تعلیق درآمدن فعالیت سپ بلاتر رئیس این سازمان، میشل پلاتینی رئیس یوفا و نایب رئیس فدارسیون جهانی فوتبال و نیز ژرومه والکه، دبیر کل نهاد حاکم بر فوتبال جهان، بلاتر با انتشار بیانیه‌ای به انفصال از خدمت 90 روزه‌اش واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است: سپ بلاتر از عدم پیروی کمیته اخلاق فیفا از قوانین اخلاقی و انضباطی این نهاد که در هر دوی آنها به متهمان فرصت دفاع از خود داده می‌شود، ناراضی و ناراحت است. علاوه بر این، محور قضاوت کمیته اخلاق فیفا سوءبرداشت‌هایی بوده که در نتیجه اقدامات دادستاتی کل سوئیس برای به جریان انداختن یک پرونده علیه رئیس فیفا بدون اثبات شدن اتهاماتش شکل گرفته است.

در ادامه بیانیه بلاتر خاطر نشان شده است: در واقع دادستانان طبق قانون مجبور به لغو تحقیقات خود در مورد این پرونده خواهند شد اگر بازجویی‌های‌شان که دو هفته از آغازش گذشته است، هیچ مدرک مستدلی برای اثبات اتهامات وارده، فراهم نیاورد. رئیس سپ بلاتر، منتظر ارائه فرصتی به اوست تا بتواند مدارکی دال بر بیگناهی‌اش و عدم ارتکاب هیچ‌گونه تخلف یا جرمی از سوی خود را اثبات کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج