علت استعفای سرمربی تیم ملی فوتسال
۲۵۳۷۹۴
۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
۱۴۹۰۶ 
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: تا زمانی که رفتارهای مشکوک در تیم ملی وجود داشته باشد نمی‌توانم با تیم کار کنم.
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: تا زمانی که رفتارهای مشکوک در تیم ملی وجود داشته باشد نمی‌توانم با تیم کار کنم.

محمد ناظم‌الشریعه پس از بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل روسیه اظهار داشت: من امشب با آقای افتخاری صحبت می‌کنم تا زمانی که یک سری رفتارهای مشکوک در تیم ملی باشد در تیم نخواهم بود. این رفتارها باعث می‌شود که زحمات‌ بازیکنانم دیده نشود. واقعیت را بخواهید توان مبارزه با حاشیه‌ها را ندارم البته بارها گفته‌ام اگر افتخاری نباشد و از تیم حمایت نکند من هم نیستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این یکی دو روزه برخی تماس‌های مشکوک با بازیکنان او گرفته‌اند، گفت: به خاطر همین مسائل است که دیگر توان ادامه کار در تیم ملی را ندارم هر چند که نمی‌خواهم هم‌اکنون وارد این بحث شوم.

سرمربی مستعفی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه چرا باید همیشه مقابل روسیه بازی کنیم، گفت: شما بروید ببینید تیم‌های قبلی مقابل همین روسیه چگونه بازی کردند. تیم ملی در قم در تهران مقابل همین روسیه بازی کردند و 40 دقیقه زیر فشار بودند اما در همین بازی بازیکنانم روسیه را تحت فشار گذاشته بودند که حریف تلاش می‌کرد بازی را به مساوی بکشاند.

ناظم‌الشریعه در مورد عدم حضور مصطفی نظری در تیم گفت: گویا لیست تیم ملی را ندیده‌اید او دعوت شده بود اما نمی‌دانم چرا نیامد. خواهش می‌کنم اول اطلاعات خود را به روز کنید و بعد سوال کنید. حتی نمی‌دانید چه بازیکنی به اردو دعوت شده است.

ناظم‌الشریعه تاکید کرد: یک بار دیگر می‌گویم زمانی که این پست را قبول کردم گفتم تا زمانی که ابزار لازم برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر فراهم نشود نمی‌توانم ادامه دهم. هم اکنون هم بعد از صحبت با افتخاری از این تیم خواهم رفت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج