آلن ایر: عاقبت خرد‌ جمعی حرفش را خواهد زد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۴۷۹۲
۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
۲۳۴۳۹
با تصویب کلیات و جزئیات برنامه جامع اقدام مشترک در مجلس ایران، اجرای توافق هسته ای میان ایران و غرب یک گام بزرگ دیگر به واقعیت نزدیک تر شد تا اکنون همه در انتظار تصمیم شورای نگهبان قانون اساسی ایران در این باره شدند.
نامه نیوز: با تصویب کلیات و جزئیات برنامه جامع اقدام مشترک در مجلس ایران، اجرای توافق هسته ای میان ایران و غرب یک گام بزرگ دیگر به واقعیت نزدیک تر شد تا اکنون همه در انتظار تصمیم شورای نگهبان قانون اساسی ایران در این باره شدند.

قرار است شورای نگهبان قانون اساسی در یک جلسه فوری کار رسیدگی به طرح اجرای برجام را مورد بررسی قرار دهد، حسن قشقاوی معاون پارلمانی وزیر امور خارجه در این باره گفت:  همانطور که من از قبل پیش‌بینی می‌کردم، فرجام برجام در مجلس مثبت است و در شورای نگهبان هم فکر می‌کنم به همین صورت خواهد بود.

به گفته عباس عراقچی، معاون وزیر خارجه ایران، برجام از هفته آینده اجرایی خواهد شد؛ حسن روحانی رئیس جمهوری نیز شب گذشته در اظهاراتی در گفت وگوی مستقیم تلویزیونی تاکید کرد که 2 ماه دیگر تحریم ها بر اساس طرح اجرای برجام برداشته خواهد شد.

تصویب طرح اجرای برجام در مجلس با واکنش فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مسول هماهنگی گروه 1+5 مواجه شد و موگرینی ضمن استقبال از تصویب برجام در مجلس گفت:خبر بسیار خوبی که امروز صبح درباره تصویب برجام در پارلمان ایران شنیدم را تبریک می‌گویم.

آلن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا نیز در واکنش به تصویب طرح برجام در مجلس ایران، گفت: معتقدم توافق برجام برای همۀ طرفین، توافقی خوب بود – همان توافق "برد-برد" معروف – و دولت ما با امید انتظار دارد که همۀ طرفین آن را با دقت بطور کامل اجرا کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازهم باید انتظار مانع تراشی از سوی تندروها و مخالفان برجام در واشنگتن و یا تهران را داشته باشیم یا نه نیز با تکرار ادعاهای پیشین واشنگتن گفت: بقول معروف "حرف حق جواب ندارد" - هدف ما از مذاکرات جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای بود و  اگر این توافق اجرا شود این هدف تحقق پیدا خواهد کرد. در مورد مزایا و معایب این توافق در آمریکا نیز منطق و موضع دولت اوباما در این مورد در قبال مخالفان پیروز شد.

آلن ایر افزود: در مورد بحث داخل ایران صلاح نیست اظهار نظر کنم و به این نکته بسنده می کنم که فرضم این است که آخر و عاقبت خرد جمعی حرفش را خواهد زد.
 
‫وی درباره تغییر رئیس جمهوری آمریکا و احتمال نقض برجام از سوی دولتمردان آمریکایی در دولت آینده این کشور نیز تاکید کرد:  بنظرمن اگر در آن وقت توافق کماکان در حال اجرا شدن باشد, عقل سلیم حکم می کند که رییس جمهور آینده هر که باشد آن را مختل نخواهد کرد.
 
‫آلن ایر همچنین گفت: بحث ها در مجلس ایران درباره برجام را با دقت دنبال کردم – این کار بخشی از وظیقۀ شغلی ام است.  نظرمن این است که درست مثل آمریکا, در ایران هم  بحث خیلی داغ بود و احتمال دارد بعضی مخالفان واقعاً نگران اثرات سوء این توافق بودند  و بعضی دیگر برای دلایل جناحی  قصد کارشکنی دارند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی