بکام همسایه شاهزاده چارلز شد
۲۵۵۷۰۹
۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
۱۷۱۴۴ 
شاهزاده «چارلز» به زودی همسایه ای نه مثل دیگر همسایه هایش پیدا خواهد کرد. آنطور که «دیلی میل» نوشته است «دیوید و ویکتوریا بکام» چند روزی است که در «بکینگهام پالاس» دیده شده اند.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح: شاهزاده «چارلز» به زودی همسایه ای نه مثل دیگر همسایه هایش پیدا خواهد کرد. آنطور که «دیلی میل» نوشته است «دیوید و ویکتوریا بکام» چند روزی است که در «بکینگهام پالاس» دیده شده اند. گزارش ها نشان می دهد که آنهاب رای خریدن خانه ای در «گلاسترشر» ابراز تمایل کرده اند.

دیلی میل نوشته است که این خانه در چند کیلومتری اقامتگاه خاندان سلطنتی بریتانیا قرار دارد. گفته می شود خانه ای که آنها برای خرید در نظر گرفته اند، هشت اتاق خواب دارد. یک زمین تنیس، بخشی مستقل برای میهمانان و استخر دارد و بالغ بر 9 هکتار مساحت آن است.

حتما می پرسید خانواده بکام قرار است برای این خانه چه مقدار خرج کنند؟ حدود 7.3 میلیون یورو که البته برای زوجی که ثروت آنها بالغ بر 325 میلیون یورو برآورد می شود چندان هم رقم بالایی نیست.

با این حال یکی از مدیر برنامه های این زوج این خبر را تکذیب کرده است: «روسای من از این ملک دیدن نکرده اند. آنها حتی برای خرید آن هم ابراز علاقه نکرده اند.»

دیوید و ویکتوریا خانه ای در لندن و لس آنجلس دارند و در صورت خرید این بنای مجلل سومین اقامتگاه آنها خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج