قیمت آپارتمان در برخی نقاط پایتخت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۷۳۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳
۴۳۷۴
در بازار ناآرام کنونی برخی از خریداران که نسبت به قیمت‌های واقعی آگاهی کامل ندارند، نرخ‌هایی را بالاتر از عرف بازار می‌پردازند که همین امر منجر به گرانی مسکن می‌شود.
خبرگزاری مهر: در بازار ناآرام کنونی برخی از خریداران که نسبت به قیمت‌های واقعی آگاهی کامل ندارند، نرخ‌هایی را بالاتر از عرف بازار می‌پردازند که همین امر منجر به گرانی مسکن می‌شود.

رویه بازار مسکن تاکنون نشان داده است که اگر یک مالک قیمت مشخصی را بالاتر از عرف منطقه اعلام کند، برخی از متقاضیان که به دنبال مسکن مناسب هستند از ترس گران شدن دوباره قیمتها، آن را خریداری می کنند که همین مورد هم به افزایش قیمت دامن می زند.

در واقع ناآگاهی خریداران از قیمتهای واقعی و رویه دلالان و بساز بفروش‌ها منجر به این شده است که در بازار ناآرام کنونی، برخی از خریداران که عمدتا از قشر ضعیف جامعه هستند، با مشکل مواجه شوند و قیمت‌هایی را بالاتر از عرف منطقه بپردازند.

بازار مسکن در کشور ما و به خصوص شهر تهران شرایطی دارد که عده ای آن را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرده اند و به همین جهت به تمام شرایط بازار و چگونگی افزاش قیمتها اشراف دارند؛ بنابراین می توانند در مواقعی که بازار ناآرام است از این فرصت استفاده کرده و قیمتها را افزایش دهند.

هنگامی که یک آپارتمان در یک منطقه به قیمتی بالاتر از عرف به فروش می رسد دیگر فروشندگان هم دیگر حاضر به فروش کمتر از آن قیمت نیستند و بهانه خود را فروش یک واحد به آن قیمت می دانند در حالیکه تورم باعث افزایش قیمت نشده است.

در این بین برخی از بنگاه‌های املاک هم با فروشنده همراه می شوند و با نشان دادن یک قرارداد با قیمت مشخص، خریدار را وادار می کنند که این افزایش قیمت را بپذیرد و به این صورت، قیمت ها می تواند حتی از تورم هم بالاتر برود بنابراین خریداران باید در خرید آپارتمان به خصوص در شهر تهران، تنها آگهی های روزنامه و یا ادعاهای بنگاه های املاک را کافی ندانند و قیمت های واقعی را بپردازند.

قیمت آپارتمان در برخی از محله های تهران

 یک آپارتمان 45 متری، یک خوابه، نوساز و لوکس در رسالت شمیران نو با شرایط 20 میلیون تومان وام، 24 میلیون تومان رهن و 75میلیون تومان نقد به فروش می رسد و واحدی 42 متری و نوساز تکواحدی طبقه سوم با پارکینگ و انباری در خیابان جیحون، 90 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است.

یک واحد آپارتمان 50 متری در سبلان شمالی - طاووسی طبقه 4، نوساز با آسانسور هم با قیمت هر متر مربع 2 میلیون و 350 هزار تومان قیمت گذاری شده است و واحدی 46 متری در مجیدیه - کرمان، متری 2 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین یک آپارتمان در خیام جنوبی به مساحت 50 متر با عمر 2 ساله بدون پارکینگ وانباری، هر متر مربع یک میلیون و 350 هزار تومان قیمت گذاری شده است و آپارتمان دیگری در خیابان معلم - گوهری با همین متراژ، طبقه 3 تکواحدی،  120میلیون تومان به فروش می رسد.

واحد دیگری در بلوار فردوس به مساحت 46 متر، طبقه چهارم، یکخوابه با پارکینگ و عمر 13ساله به قیمت 140 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در 16متری امیری - گلستانی واحدی 48 متری و نوساز هر متر مربع یک میلیون و 850 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دستگاه آپارتمان 45 متری در یافت آباد چهار راه قهوه خانه هم متری یک میلیون و 250 هزار تومان به فروش می رسد همچنین در نیرو هوایی یک واحد 47 متری با عمر 11 ساله و انباری 107 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

در دروازه شمیران، مازندران واحدی 50 متری با پارکینگ وانباری 125میلیون تومان از سوی مالک به فروش می رسد و جنب شهرک اکباتان یک واحد 59 متری، 142میلیون تومان قیمت دارد.     
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان