مهرجویی سرانجام به رپرهای ارزشی پناه برد!
۲۵۸۴۴۴
۰۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
۲۴۶۱۳
پس از حاشیه های خبری که در هفته های اخیر در مورد کناره گیری یاس و محسن چاووشی از پروژه تازه داریوش مهرجویی شنیده شد و حرف های اخیر او که دوباره و به تندی چاووشی را بابت درخواست مالی سنگین برای همکاری مورد ملامت قرار داده بود، حالا مشخص شده که دو رپر جوان برای این فیلم به تیم مهرجویی پیوسته اند.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه تماشاگران امروز: پس از حاشیه های خبری که در هفته های اخیر در مورد کناره گیری یاس و محسن چاووشی از پروژه تازه داریوش مهرجویی شنیده شد و حرف های اخیر او که دوباره و به تندی چاووشی را بابت درخواست مالی سنگین برای همکاری مورد ملامت قرار داده بود، حالا مشخص شده که دو رپر جوان برای این فیلم به تیم مهرجویی پیوسته اند.

یاسر بینام و حمید فریزند نام هایی هستند که در رسانه ها مطرح شده اند و قرار است خواننده و آهنگساز فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» باشند؛ فیلمی که در خلاصه داستانش آمده: «حمید به عنوان یکی از شاگردان علی بعد از ترک اعتیاد و آموختن سنتور زیر نظر علی در حال خداحافظی از آسایشگاه و بازگشت به شهر است. در ادامه داستان، یک سرمایه گذار از کار حمید خوشش می آید و از او می خواهد با تشکیل یک گروه، آلبومی منتشر کند اما حمید درگیر مشکلاتی با یک گروه موسیقی دیگر می شود که مسیر حرفه ای اش را تحت تاثیر قرار می دهد و ...»

مهرجویی سرانجام به رپرهای ارزشی پناه برد!

پیگیری برای آشنایی با کار این دو رپر چندان کارساز نیست و از آنها اطلاعات زیادی در بین فعالان موسیقی هم وجود ندارد. با این وجود خوب است بدانید «کرکس ها به بهشت نمی روند» از کارهای معدود منتشر شده یاسر بینام است؛ خواننده ای که به نظر می رسد تحت حمایت بعضی موسسات موسیقی ارزشی است و مدعی است که لیسانس جامعه شناسی دارد.

خودش می گوید: «عاشق کارم و وطنم و مردمم هستم. به تمام حرف هایی که می خوانم اعتقاد کامل دارم و سعی دارم ترانه هایم نه جانبدارانه باشند و نه دور از واقعیت. از کار کردن برای جلب افکار مخاطبانم متنفرم. حرف هایم و ترانه هایم از سر بیکاری نیست بلکه خط به خط ترانه هایم بیانی است بی آلایش از واقعیت روز. از کم کاری و انجام کارهای سطحی در دنیای موسیقی بیزارم. دلیل انتخاب رپ پتانسیلی است که در رپ وجود دارد که در هیچ کدام از سبک های موسیقی نیست. از این رو رپ بهترین راه برای بیان احساسات من نسبت به مسائل پیرامون است.»

حمید فریزند دیگر چهره ای است که ظاهرا قرار است به عنوان دیگر خواننده فیلم جدید مهرجویی جلوی دوربین برود. اطلاعات زیادی از این چهره در دست نیست و تنها نکته حائز اهمیت درباره او همکاری با مسعود جهانی (تنظیم کننده سرشناس حوزه موسیقی زیرزمینی) است که باعث شده بتوان درباره او ردی در اینترنت پیدا کرد.

گفته می شود مهرجویی قصد دارد نام فیلمش را که تا این لحظه «سنتوری، مرد پاییزی» نام دارد، عوض کند و احتمال بازگشت بهرام رادان به این پروژه همچنان پابرجاست.

بعضی رسانه ها از صحبت های ابتدایی نمایندگان این کارگردان با رضا پیشرو (از دیگر خواننده های رپ سرشناس زیرزمینی) پرده برداشته اند که این موضوع تا این لحظه تایید یا تکذیب نشده است. سنتوری احتمالا از اواسط پاییز جلوی دوربین خواهد رفت تا به جشنواره برسد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج