بنگر: دو تیم در دربی بازیکن «بی کله» دارد
۲۵۹۰۱۲
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۵
۱۳۶۲۹
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن باشید دو تیم جوانان بسیاری دارند و چون جوان‌ها «بی‌کله» و احساسی هستند حمله کرده و کمک می‌کنند بازی زیبایی از آب در بیاید.
خبرگزاری تسنیم: محسن بنگر درباره دیدار تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و هدف‌مان این است که سه امتیاز هر مسابقه را کسب کنیم. خوشحالم که این اتفاق در بازی امروز نیز رخ داد.

وی افزود: برای ما مهم شکست ملوان بود که به هدف خود رسیدیم، این را هم تأکید کنم که ما امروز از هر لحاظ تیم برتر میدان بودیم و خیلی حساب‌شده عمل کردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: ما مقابل ملوان برای گلزنی عجله نکردیم تا مبادا دروازه‌مان باز و غافلگیر شویم. ابتدا به این فکر کردیم که دروازه‌مان را بسته نگه داریم و با تحت فشار قرار دادن حریف در 20 دقیقه پایانی به گل برسیم، خوشبختانه همه چیز خیلی خوب پیش رفت، چون واقعاً ایمان داشتیم که می‌توانیم بازی را ببریم.

بنگر درباره دربی 81 نیز خاطرنشان کرد: خدا را شکر که پرسپولیس و استقلال امروز بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند. این مسئله کمک می‌کند تا در دربی بازی زیبایی را شاهد باشیم. برای هواداران دو تیم بازی زیبا از همه چیز مهم‌تر است و امیدوارم دو تیم طوری بازی کنند که مردم از تماشای دربی لذت ببرند.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنان جوان تیمش خاطرنشان کرد: بازیکنان جوان ما بازی به بازی باتجربه‌تر می‌شوند، آنها آینده فوتبال مملکت هستند و امیدوارم به همین روند ادامه دهند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود وقتی بازی‌های قبل از دربی پرسپولیس و استقلال برنده داشته باشد، آنها در دربی احتیاط می‌کنند، گفت: نه، اصلاً این مسائل را قبول ندارم. دربی شرایط خاص خودش را دارد و همه چیز در میدان مشخص می‌شود. گذشته هرچه بوده تمام شده و باید دید روز جمعه در زمین چه پیش می‌آید. مطمئن باشید دو تیم جوانان بسیاری دارند و چون جوان‌ها «بی‌کله» و احساسی هستند حمله کرده و کمک می‌کنند بازی زیبایی از آب در بیاید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج