دونالد ترامپ، در «Saturday Night Live»
۲۵۹۵۲۴
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
۱۰۵۷۷
دانالد ترامپ که به خاطر اظهارنظرهای عجیب و غریبش، تیتر همیشگی این روزهای رسانه‎های آمریکاست، قرار است در برنامه زنده‎ی Saturday Night Live حضور پیدا کند.
کافه سینما: دانالد ترامپ که به خاطر اظهارنظرهای عجیب و غریبش، تیتر همیشگی این روزهای رسانه‎های آمریکاست، قرار است در برنامه زنده‎ی Saturday Night Live حضور پیدا کند.

اولین حضور ترامپ در این برنامه به سال 2004 برمی‎گردد. در آن قسمت، ترامپ، در مورد میزان پول در آوردنش شوخی‎هایی را مطرح کرد و حتی با بازیگری که نقش او را در آن زمان بر عهده داشت نیز رو در رو شد.

دونالد ترامپ، در «Saturday Night Live»

ترامپ دومین نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 است که به SNL می‎آید. قبل از وی، در اولین قسمت فصل چهل و یکم این برنامه، هیلاری کلینتون در نقش یک متصدی بار حضور پیدا کرد. کیت مک کینون که عهده‎دار بازی در نقش هیلاری کلینتون است نیز در این اپیزود مقابل خود کلینتون بازی کرد.

البته ترامپ با اظهار نظرهای جنجالی و بسیار تند و تیزش مخالفان زیادی دارد و از همان زمان اعلام این خبر هم این اعتراضات وجود داشت. اما با نزدیک شدن به موعد پخش این برنامه اعتراض‌ها به آن نیز به شکل وسیعی گسترده شده است و مخصوصا اظهار نظرهای تندش درباره مهاجران مکزیکی به شدت جماعت هیسپانیک‌ها (شهروندان اسپانایی‌زبان) و لاتین-آمریکایی‌ها که جمعیت موثری را هم در ایالات متحده تشکیل می‌دهند (بیش از ۱۶ درصد مردم ایالات متحده) را عصبانی کرده است و خواستار او شده‌اند. آن‌ها کمپینی با عنوان تبعیض نژاد اصلا بامزه نیست با هشتگ #RacismIsntFunny خواستار عذرخواهی‌اش و لغو حضور او در این برنامه تلویزیونی پرطرفدار شده‌اند که فشار را روز به روز بر گردانندگان این شبکه بیشتر می‌کند.

باید دید که ترامپ تا چقدر حاضر می‎شود مانند کلینتون خودش را به دست شوخی‎های نویسندگان SNL بسپارد. این برنامه هفتم نوامبر پخش می‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج