با هواپیمای اوباما آشنا شوید +عکس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۵۹۶۳۱
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲
۳۴۶۴۴
جا به جایی مقامات بلند کشوری و لشگری،در تمامی کشورها به همراه تدابیر شدید امنیتی است. در راس این مقامات، رئیس جمهور به عنوان شخص اول کشور در لایه های حفاظتی مختلف قرار گرفته و از آنها به شدت مراقبت میشود.
پایگاه خبری انتخاب: جا به جایی مقامات بلند کشوری و لشگری،در تمامی کشورها به همراه تدابیر شدید امنیتی است. در راس این مقامات، رئیس جمهور به عنوان شخص اول کشور در لایه های حفاظتی مختلف قرار گرفته و از آنها به شدت مراقبت میشود. اما در بین سفرهای هوایی و طولانی مدت،این اشخاص مجبور به استفاده از هواپیما هستند. در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با هواپیمای ریاست جمهوری ایالات متحده آشنا سازیم.

 ایرفورس وان (Air Force One) اصطلاحی است که به هواپیمای حامل رییس جمهور آمریکا تعلق میگیرد.این واژه از طرف مقامات امنیتی و کنترل کنندگان خطوط هوایی به کار میرود.این هواپیما از نوع بوئینگ 747-200/400B بوده که دارای تغییرات بسیار زیادی است.نوع VC-25 آن از نمونه های سفارشی ارتش است. این هواپیما قادر به سوخت گیری هوایی است و دارای چندین راه ارتباطی متفاوت است.

 هر چند که به طور معمول حداقل دو فروند جت جنگنده پیشرفته این هواپیما را اسکورت میکنند،اما امکانات آن در مقابله با حملات تروریستی بسیار زیاد است. تمامی لاستیک ها از نوع ضد گلوله هستند و بدنه نیز به خوبی تقویت شده است. برخی منابع از تغییر نوع موتورها به یک سری سفارشی خبر داده اند.

با هواپیمای رییس جمهور آمریکا آشنا شوید + عکس

سیستم های داخلی برای رهبری جنگ های بزرگ آماده هستند. چرا که گاها ممکن است فرماندهی یک عملیات از داخل هواپیما صورت گیرد. این هواپیما دارای 3 طبقه است.مساحت فضای داخلی نیز نزدیک به 370 متر مربع است. یک کپسول تک نفره برای مواقع خطر در قسمت پشتی این هواپیما قرار دارد که میتوان در این لحظات خطرناک،رییس جمهور را به وسیله آن از هواپیما خارج کرد.

درون کپسول سیستم های مدرن نشانگر منطقه و قفل های دیجیتالی وجود دارند. مقدار زیادی مواد خوراکی و غذا در فریزرهای آن موجود است و یک بخش کوچک پزشکی، به همراه تعداد زیادی از انواع داروها این هواپیما را همراهی میکند. از نوع گروه خونی رییس جمهور و همراهان درجه یک نیز نمونه هایی موجود است.

با هواپیمای رییس جمهور آمریکا آشنا شوید + عکس

در هر بخش از هواپیما گروه خاصی از افراد قرار میگیرند.به عنوان مثال خبرنگاران و مهمانان همراه در یک بخش قرار میگیرند و رییس جمهور به همراه تیم امنیتی اش در بخشی دیگری قرار دارند. وزیران مختلف نیز در معمولا در طبقه رییس جمهور حضور میابند.یک اتاق برای استراحت رییس جمهور در نظر گرفته شده است که درون آن یک سرویس بهداشتی کامل به همراه حمام و کمد های لباس وجود دارد. یک اتاق بزرگ برای کنفرانس های در حین سفر اختصاص دارد. در این اتاق امکانات صوتی و تصویری کاملی برقرا است.برخی منابع اعتقاد به استفاده از بیش از 85 خط تلفن در این هواپیما دارند و تعداد و نوع راه های ارتباطی محرمانه است.

یک سیستم ضد اغتشاش باعث جلوگیری از نفوذ به خط های ارتباطی میشود. این هواپیما دارای اخلالگرهای ضد موشک، شراره های گمراه کننده و سیستم های دفاع الکترونیک است. هر چند که بسیار بعید به نظر میرسد که اقدامی بر علیه آن انجام شود و از دید چشمان F-22 ها دور بماند. قسمت دفاعی بعدی،هشدار قفل راداری است که ایرفورس وان مجهز به هشدار زود هنگام و شکست قفل است.به طور کلی این هواپیما دارای هزاران امکان فوق العاده و امنیتی است که بسیاری از آنها هیچگاه فاش نمیشوند.

با هواپیمای رییس جمهور آمریکا آشنا شوید + عکس
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1394/08/06
باید هم اینچنین هواپیمایی داشته باشه چون اختلاس نمیکنه وبعدازاتمام دوران ریاست جمهوری مثل آدم زندگیشو ادامه میده باوجدان راحت و خاطره ای خوش.
United States
22:27 - 1394/08/06
این طراح یا طراحان هواپیما همه چیز را در ان در نظر گرفتنه اند جز یک چیز. و انهم نماز خانه است. الهی که اب خوش از گلوی طراح ان پائین نرود. لا مصب بی دین
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1394/08/07
دوستش دارم خیلی .بعضی ها یاد بگیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر