گلایه پیام صادقیان از منتقدانش
۲۵۹۷۴۸
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۸
۲۳۱۵۶
هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: نمی‌دانم چرا هر کاری می‌کنم باز هم می‌گویند هنوز به اوج نرسیده‌ای.
خبرگزاری تسنیم: پیام صادقیان هافبک بازیساز نفت تهران رفته رفته به همان بازیکن همیشگی تبدیل می‌شود. او در پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد نقش مهمی داشت. صادقیان درمورد دیدار با پدیده، وضعیت خودش در نفت، دربی روز جمعه و مسائل مختلف دیگر به سؤالات  خبرنگار تسنیم پاسخ داد.

بازی با پدیده چطور بود؟

بازی خوبی بود. دو تیم درگیرانه بازی می‌کردند و موقعیت گل هم زیاد ایجاد شد. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم و مستحق برد بودیم.

مثل اینکه به روزهای اوج نزدیک شده‌ای؟

نمی‌دانم چرا هر کاری می‌کنم باز هم می‌گویند هنوز به اوج نرسیده‌ای (با خنده). فکر می‌کنم چون بازی‌های ما پخش نمی‌شود، خیلی‌ها نمی‌توانند عملکردم را به‌طور دقیق ارزیابی کنند. من همه‌کار می‌کنم و البته برایم این مهم است که کادر فنی از عملکردم راضی باشد.

از خودت به‌طور کامل راضی هستی؟

خیلی می‌توانم بهتر از این باشم و تلاش می‌کنم تا این روند را ادامه دهم.

خودت خواستی که ضربه پنالتی را بزنی؟

بله، خودم خواستم. قبل از بازی علی آقا صحبتی در این مورد نکرده بود که اگر پنالتی شد چه کسی ضربه را بزند. بعد از اینکه صاحب ضربه پنالتی شدیم توپ را برداشتم و تبدیل به گل کردم. هیچ استرسی هم نداشتم.

این موضوع صحت دارد که در یک صحنه بازی بازی جوانمردانه را رعایت نکردی؟

اصلا اینطور نیست که بعضی‌ها می‌گویند. مومنی بازیکن ما زمین خورده بود ولی بازیکنان حریف توپ را بیرون نمی‌زدند. توپ به حسین بادامکی رسید که شوت زد و توپ به سر شیری خورد. بعد از آن من صاحب توپ شدم و نمی‌دانستم که بادامکی به نیت انجام بازی جوانمردانه توپ را قصد داشت بیرون بزند که به سر شیری خورد. نمی‌دانم چرا سر این صحنه زیاد جنجال شده است.

فکر می‌کنی به تیم ملی دعوت شوی؟

تلاشم را می‌کنم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

مدت‌هاست که از حاشیه‌ها و هیاهوی فوتبال فاصله گرفتی. فوتبال الان برای تو چه معنایی دارد؟

من از این وضعیت راضی هستم و بدون دردسر فوتبالم را بازی می‌کنم. هم از لحاظ ذهنی آرام هستم و هم از لحاظ جسمی شرایط خوبی دارم. این یک تجربه جدید است و خوشحالم که بدون حاشیه و هیاهو فوتبال بازی می‌کنم.

فکر می‌کنی نفت تهران امسال مدعی قهرمانی باشد؟

صحبت کردن در این مورد خیلی زود است. فعلا به این فکر می‌کنیم که بازی‌ها را با برد پشت‌سر بگذاریم.

در مورد دربی روز جمعه چه نظری داری؟

این بازی شرایط خاصی دارد و اصلا قابل پیش‌بینی نیست. بازی کردن در دربی سخت است و من این را تجربه کرده‌ام. امیدوارم هواداران از دیدن یک بازی جذاب لذت ببرند و برای پرسپولیس در این مسابقه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم برنده دربی باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج