افزایش‌ بارش‌ پاییزی تهران در مهر و آبان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۶۰۸۹۸
۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
۱۰۰۸۶
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: بارش‌های ثبت شده از مهر ماه تا 9 آبان سال جاری نسبت به زمان مشابه آن در سال گذشته 37 درصد افزایش داشته است، با وجود افزایش حجم آب سدهای پایتخت اما سدهای لار و ماملو نسبت به زمان مشابه خود 6 درصد کاهش حجم ورودی آب دارند.
تابناک: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: بارش‌های ثبت شده از مهر ماه تا 9 آبان سال جاری نسبت به زمان مشابه آن در سال گذشته 37 درصد افزایش داشته است، با وجود افزایش حجم آب سدهای پایتخت اما سدهای لار و ماملو نسبت به زمان مشابه خود 6 درصد کاهش حجم ورودی آب دارند.
 
 خسرو ارتقایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، از افزایش بارش‌های پاییزی در مهرماه 94 خبر داد و طی یک گزارش آماری مقایسه ای گفت: میزان بارش های گزارش شده از 11 ایستگاه بارانسنجی شرکت از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به 32 میلیمتر رسیده است.
 
وی ادامه داد: بارش های ثبت شده از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 94) تا (شنبه 9 آبان ماه 94) به 32 میلیمتر رسیده است که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته و دوره بلند مدت 47 ساله به ترتیب 37 و 39 درصد افزایش را نشان می دهد.
 
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: براساس گزارش های آمای بارش های صورت گرفته در حوزه عملکرد در آبان ماه امسال به 17.8 میلیمتر رسیده که این میزان در مقایسه با آمار دوره بلند مدت 47 ساله 59 درصد افزایش دارد.
 
وی گفت:  بارش های ثبت شده در 11 ایستگاه بارانسنجی مبنا در حوزه عملکرد شرکت و از ابتدای سال آبی تاکنون، به ترتیب در ایستگاه های آرموت طالقان 48.5، نساء کرج 77.8، سیرا کرج 72.6، سد امیرکبیر 48.8، بیلقان کرج 33.2، مطالعات تهران 23.8، رودک جاجرود 48، سد لتیان جاجرود 32.5، کمپ سد لار 53.4، فیروزکوه 30 و امور آب ورامین چهار میلمتر است.
 
ارتقایی افزود: مجموع بارش های ثبت شده در ایستگاه های استان تهران (شش ایستگاه) از ابتدای مهرماه 94 تاکنون 22 میلیمتر است که این میزان در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته و همچنین دوره بلند مدت 47 ساله به ترتیب 51 و 9 درصد افزایش را نشان می دهد.
 
وی به افزایش حجم آب سدها و کمبود آب در مخازن نرمال اشاره کرد و گفت: حجم آب ذخیره شده در سدهای زیرپوشش شرکت از ابتدای سال آبی تاکنون به 553 میلیون مترمکعب رسیده است که در مقایسه با 399 میلیون مترمکعب سال گذشته، 154 میلیون مترمکعب افزایش دارد اما در مقایسه با حجم مخزن نرمال، همچنان 88 میلیون مترمکعب کمتر است.
 
ارتقایی ادامه داد: حجم آب ذخیره شده در مخزن سدهای امیرکبیر 131، لتیان 53.4، لار 48، طالقان 187 و ماملو 133 میلیون مترمکعب گزارش شده است. حجم آب ورودی به سدهای پنجگانه شرکت نیز در سال آبی جاری به 60.7 میلیون مترمکعب رسیده که این میزان 34 درصد بیشتر از زمان مشابه سال گذشته است.
 
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: حجم آب ورودی به مخزن سدهای لار و ماملو به ترتیب دو و شش درصد در مقایسه با پارسال کاهش را نشان می دهد.
 
وی همچنین تاکید کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی کشور، خشکسالی های چندین ساله و مستمر و تغییرات اقلیمی، ترویج و آگاه سازی مردم در زمینه مدیریت مصرف و اصلاح روش های آبیاری باید همچنان در دستور کار قرار گیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر