نویدکیا: کسی حق توهین به فرکی را ندارد
۲۶۲۵۸۶
۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۷
۱۹۲۴۳ 
محرم نویدکیا که در اولین تجربه اش روی نیمکت سپاهان موفق شد تیمش را به مرحله بعدی جام حذفی ببرد در پایان بازی درباره حواشی آن صحبت کرد.
ورزش سه: محرم نویدکیا که در اولین تجربه اش روی نیمکت سپاهان موفق شد تیمش را به مرحله بعدی جام حذفی ببرد در پایان بازی درباره حواشی آن صحبت کرد.

سرمربی موقت سپاهانی ها که دقایقی در برابر راه آهن به عنوان کاپیتان تیم نیز به میدان رفت، درباره پیروزی بر شاگردان تارتار و حضور در جمع چهار تیم نهایی جام حذفی صحبت کرد.

کسی حق توهین به فرکی را ندارد

حرکت آنها را تایید نمی‌کنم، حسین فرکی واقعاً یکی از با اخلاق‌ترین مربی‌ها است که به هر دلیل از تیم سپاهان جدا شده‌اند اما هیچکس به هیچ دلیلی نباید کوچکترین توهینی به وی بکند. فرکی در اصفهان خیلی زحمت کشیدند و تیم را قهرمان کردند که همین امر نام او را در تاریخ سپاهان ماندگار می‌کند، بدون شک وظیفه همه سپاهانی‌ها است که به فرکی احترام بگذارند.

برای جلوگیری از تصمیم عجولانه سرمربی موقت شدم

در مورد بازی باید بصیرت صحبت کند. من فقط یک بازی به عنوان مربی در خدمت سپاهان بودم و آن هم فقط به خاطر توجیه باشگاه بود که از من خواهش کردند که برای عدم تصمیم‌گیری عجولانه برای انتخاب سرمربی فقط همین بازی تیم را هدایت کنم.

چرا بصیرت سرمربی موقت نشد؟

یک سری توجیهاتی برای من انجام دادند که من راضی شدم و درخواست آنها را قبول کردم، چون دو کمک مربی داشتند نمی‌خواستند از بین آنها مسئولیت را به یک نفر بدهند. بصیرت بازیکن سپاهان بوده است و از طرف دیگر زاغی‌نژاد کمک اول فرکی بود، به خاطر همین نمی‌خواستند بین این دو مربی سوء تفاهمی پیش بیاید، به همین دلیل ترجیح دادند من هدایت تیم را به عهده بگیرم که فقط همین بازی بود و امیدوارم در روزهای آینده سرمربی تیم را هر چه زودتر معرفی کنند.

مقابل راه آهن از بصیرت و زاغی نژاد مشورت گرفتم

واقعیت این است که در جلسه‌ای که داشتیم با خود آقایان بصیرت و زاغی‌نژاد هم صحبت کردند و باشگاه به آنها گفت که ما چنین تصمیمی می‌گیریم و شما هم اگر امکان دارد به محرم کمک کنید. درست است که تصمیم آخر را در مورد بازی با راه آهن من گرفتم اما من هم جسارتی نکردم و تصمیمات در مورد بازی با مشورت ۳ نفر بود. در این چند روز همه چیز را با هم چک کردیم و در آخر تصمیم گرفتیم چگونه، با چه سیستمی و با چه نفراتی بازی کنیم. البته با احترامی که برای آنها قائلم من ارنج تیم را می‌چیدم چون بالاخره باید یک نفر تصمیم می‌گرفت.

فردا با باقریان جلسه دارم

به من گفتند جدا هر نتیجه‌ای که در بازی با راه آهن اتفاق بیفتد شما فقط همین بازی را مربی تیم هستید. البته امروز دوباره باقریان به من گفت که فردا جلسه داشته باشیم و صحبت کنیم، حالا باید بروم و ببینم چه صحبتی دارند.

پیشنهاد مربی _ بازیکن؟

پیشنهادی نداشته‌ام؛ درست است که من امروز مسئولیت داشتم اما هنوز سر مواضع قبلی خودم با باشگاه سپاهان هستم و از آنها عقب‌نشینی نکرده‌ام. به من گفتند که دیگر در کارهای باشگاه دخالت نکنم، من هم این کار را می‌کنم و کاری به باشگاه ندارم، هر تصمیمی دوست داشتند می‌توانند بگیرند و من هیچ پیشنهادی نمی‌کنم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Romania
00:36 - 1394/08/15
چرا موقیعکه بود ازش تعریف نمیکردی همش فراری بودی حالا که رفت شده با اخلاق و بهترین مربی؟؟؟ واقعا که این اصفهانی ها قدرنشناس هستند حیف وقتیکه فرکی گذاشت برای این تیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج