دلایل جدایی‌ فرکی از سپاهان
۲۶۲۶۶۸
۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
۲۰۶۰۸ 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان دلایل کناره‌گیری‌اش از تیم فوتبال سپاهان پرده برداشت. وی تاکید کرد دست‌های پشت پرده باعث برکناری‌اش شد. حسین فرکی همچنین گفت: برای اینکه صحبت‌هایم را مطرح کنم تهدید شده ام.
خبرگزاری مهر: حسین فرکی که هفته گذشته از هدایت تیم فوتبال سپاهان کناره گیری کرده بود امروز به برخی دلایل کناره گیری اش اشاره کرد.

وی در ابتدا گفت: خوشحال هستم که سپاهان بازی را برد و در جام حذفی مدعی شد. صحبت هایی که می کنم قصد بی احترامی به هیچ شخص و جایگاهی را ندارم اما این حرف ها را می زنم تا به فوتبال کمک شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: اصلا روی صحبت‌هایم با مردم خوب کشورم نیست. در هر استانی و هر شهری مردم محبت دارند اما همیشه حساب تعدادی از افراد را جدا کردم که مشکل ما با همین افراد است. خیلی مسائل در فکرم هست که بتوانم مطرحش کنم. صحبت‌های من جهت پیام و توصیه دارد به مدیران و اهالی فوتبال که متاسفانه گاهی تفکراتشان تغییر می کند.

وی افزود: ما یک ظاهر داریم یک باطن. برخی ها ظاهر را حفظ می کنند و برخی باطن را. اعتقاد دارم باید این دو را یکی کرد. چرا که گاهی اوقات دست آدم ها رو می شود به خاطر تناقض در ظاهر و باطن. ما باید الگو باشیم و طوری رفتار کنیم که مردم و علاقمندان به فوتبال از این الگو شدن استفاده کنند. امروز نباید یک حرف را بزنیم که باید دیروز می زدیم.

حسین فرکی ادامه داد: از چند روز قبل با خودم کلنجار رفتم که آیا باید دلایلی که باعث برکناری ام شد را بر زبان بیاورم یا نه. مسائل زیادی در کناره گیری من دخیل بود که شاید بیان کردنش به نفع فوتبال باشد.

حسین فرکی با تاکید بر اینکه دست های پشت پرده باعث کناره گیری اش از سپاهان شد گفت: در این مدت پیام هایی هم به من داده شده بود. همین پیام ها باعث شد که من از سپاهان جدا شوم. این پیام ها توهین آمیز و حاوی بی احترامی ها بود. اگر یکی از آنها را منتشر کنم خواهید دید که چه وضعیتی داشته ام. من هر جا رفته ام سعی کرده ام علاوه بر فوتبال به بازیکنانم درس زندگی هم بدهم.

وی افزود: چطور می شود که تیمی که فصل قبل قهرمان شده و این فصل هم جزو تیم های بالانشین است از همان هفته های ابتدایی سرمربی اش را تحت فشار بگذارند تا کنار برود. متاسفانه دست های پشت پرده باعث شد از سپاهان کناره گیری کنم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج