دوبله فیلم «محمد رسول الله(ص)» در ترکیه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۶۷۹۰۹
۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
۶۲۶۵
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران
مخاطبان همچنان از فیلم «محمد رسول الله(ص)» استقبال می‌کنند و در میان آثار اکران شد «شیفت شب» توانست نظر علاقه مندان به سینما را جلب کند و در مدت دو روز به فروش 50 میلیونی دست یابد.
خبرگزاری فارس: مخاطبان همچنان از فیلم «محمد رسول الله(ص)» استقبال می‌کنند و در میان آثار اکران شد «شیفت شب» توانست نظر علاقه مندان به سینما را جلب کند و در مدت دو روز به فروش 50 میلیونی دست یابد.

این روزها تعدد اکران فیلم ها کار را برای همه سخت کرده است از صاحبان فیلم گرفته تا مخاطبانی که قرار است براساس انتخاب و تصمیم به سراغ سالن های سینمایی بروند. هم اینک در برخی از سالن های سینما بیش از 15 فیلم اکران است که به نظر می رسد باید دراین باره تدبیری صورت بگیرد از روز چهارشنبه سه فیلم سینمایی «شیفت شب» و «ناهید» و «این سیب هم برای تو» به دیگر فیلم های اکران شده اضافه شد. در این میان همچنان فیلم سینمایی محمد رسول الله ساخته مجیدی مجیدی مورد توجه مخاطب قراردارد.

محمدرضا صابری مدیر پخش دفتر فیلم نورتابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم توضیح داد: شب گذشته (28 آبان) فروش فیلم 65 میلیون تومان بوده است و تا کنون به فروش  13 میلیارد و 300میلیون تومان رسیده ایم.

وی درباره اکران بین المللی فیلم توضیح داد: فیلم به ترکیه ارایه شده است و دوبله در ترکیه زیر نظر آقای مجیدی در حال انجام است به محض آماده شدن دوبله و تایید آقای مجیدی اکران فیلم در این کشور آغاز خواهد شد.

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «چهارشنبه19 اردیبهشت» گفت:فیلم سینمایی «چهارشنبه 19 اردیبهشت» 23روز نمایش داشته که تاکنون در تهران به فروش 330 میلیون تومان دست یافته است این فیلم در سالن های شهرستان به فروش 80میلیون دست یافت و کل فروش فیلم 410 میلیون تومان بوده است.  

وی درباره فروش فیلم «چهارشنبه خون به پا می شود» توضیح داد: این فیلم  به فروش 65 میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش 20 میلیون و در کل به فروش  85 میلیون تومان نائل شد. هر دو فیلم شب گذشته با فروش فیلم 12 میلیون تومان روبرو شد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» و اقبال مخاطب به خبرنگار فارس گفت: فروش فیلم بسیار خوب بوده است و تاکنون به فروش 335 میلیون تومان دست یافته است. فیلم چهارشنبه شب با فروش 34 میلیون و پنج شنبه شب به فروش 36 میلیون تومان دست یافت و اقبال خوبی داشت.  

علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم های «360 درجه» و «پدر آن دیگری» توضیح داد»: فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش 280  میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش60  میلیون دست یافت میلیون تومان نائل شده است  و در کل340میلیون تومان دست یافت.  

وی درباره فروش فیلم «شیفت شب» توضیح داد: فیلم در دو روز گذشته با اقبال خوبی مواجه شد این فیلم 22 سالن در اختیار دارد و حدوداً به فروش 50 میلیون تومان دست یافته است. این فیلم از چهارشنبه هفته جاری در شهرستان‌ها اکران خواهد شد.

آمار فروش فیلم سینمایی «جامه دران» نیز نسبت به کارهای دیگر اجتماعی خوب است و تاکنون بیش از 250 میلیون تومان فروخته است.

پیمان سنماری از دفتر نیکان فیلم درباره فروش فیلم «ناهید» توضیح داد:روز چهارشنبه فیلم به دلایل فنی تنها در تعداد محدودی از سالن ها اکران شد.از روز گذشته فیلم را در سینماهای تهران اکران کردیم و ظرف دو روز گذشته با فروش 20 میلیون تومان در تهران مواجه شدیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر