خودسوزی برای دریافت موجودی در اصفهان
۲۷۰۹۷۹
۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
۳۸۹۳۵
مرد 53 ساله ای در مقابل یکی از موسسات مالی و اعتباری اصفهان خودسوزی کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: مرد 53 ساله ای در مقابل یکی از موسسات مالی و اعتباری اصفهان خودسوزی کرد.

این مرد با مراجعه به یکی از شعب موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج درخواست پرداخت کل موجودی حساب خود را داشت که با پاسخ منفی متصدی موسسه مواجه شد این مرد پس از بی نتیجه ماندن اصرار خود در مقابل شعبه اقدام به خود سوزی کرد.

محمدی رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان با تایید انتقال این فرد با 30 درصد سوختگی به این بیمارستان گفت: مرد 53 ساله که با استفاده از مواد نفتی اقدام به خودسوزی کرده از ناحیه گردن ، پا و دست دچار سوختگی شده است در بخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه بستری است.

گفته می شود، این موسسه به علت برخی مشکلات مالی این روزها از پرداخت تمام سپرده گذاری خودداری می کند و فقط بخشی از مبلغ سپرده را پرداخت می کند .
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1394/09/08
بابا پولی در کار نیست.
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1394/09/08
سلام علیکم
چرا به گونه ای دیگر به موضوع نگاه نکنیم. بله آنچه مسلم است شدت دلواپسی مردم و نگرانی آنها است. امّا از شما می پرسم، مگر نه اینکه شایعات علت اصلی نگرانی و دلواپسی مردم است. مگر نه اینکه مردم به واسطه این شایعات، نگران و مضطرب شده که مبادا سرمایه و یا تمام اندخته آنها در خطر باشد؟ مگر نه آنکه هجوم یکباره آنها به شعب موسسه مذکور، علت اصلی کمبود نقدینگی است که مردم را پیش از پیش نگران و مضطرب کرده که مبادا شایعات حقیقت داشته باشند؟ از شما می پرسم مگر نه اینکه نادرستی شایعات یکی پس از دیگری تا کنون اثبات شده و با ورود، دفاع و تکذیبیه رسمی دادگستری استان البرز، دادستان کل کشور، بانک مرکزی و نمایندگان مجلس تا کنون حقایق بسیاری آشکار و شایعات بسیاری نادرست از آب در آمدند؛ پس چرا همچنان به شایعات توجه می شود؟ بله معلول این شایعات همچنان باقی است؟ کمبود نقدینگی از یکسو به واسطه فرایند حسابرسی و از دیگر سو به دلیل هجوم برخی سپرده گزاران و ترس آنها یک کمبود نقدینگی به طور موقت به وجود آمده است و لیکن مسؤلیت اصلی در واقع متوجه شایعه سازانی است که با نگران کردن مردم و مضطرب کردن آنها این مسئله را به وجود آورده اند. دعوت به آرامش، شیوه ای درست است که هر چند خیلی دیر این سیاست از سوی مسولان عالی رتبه نظام پیگیری شد، ولیکن باز هم جای شکرش باقی است که آنها به این مرحله از خرد رسیده اند. از شما می پرسم آیا راهی به جز دعوت مردم به آرامش می شناسید؟ اگر می شناسید به من هم بگویید؟ چه نفعی در هجوم سپرده گزاران نهفته است که من قادر به درک آن نیستم!
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1394/09/08
اگه هزار ميليارد داشته باشم يک ريالش را حتي داخل بانک هاي دولتي نمي ذارم
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1394/09/08
40 ملیون میگیرم نقدی بیا بده. رضایت میدم
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1394/09/08
همش بازی سیاسیه.میخان کاری بکنن پولا از موسسات وبانکهاخصوصی خارج بشه وبره توبانکها دولتی..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج