مرز مهران بسته شد
۲۷۱۸۱۹
۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۷
۱۳۳۵۰
استاندار ایلام گفت: مرز بین المللی مهران برای خروج زائران عتبات عالیات بسته شد بنابراین از مردم درخواست داریم به این مرز مراجعه نکنند.
خبرگزاری ایرنا: استاندار ایلام گفت: مرز بین المللی مهران برای خروج زائران عتبات عالیات بسته شد بنابراین از مردم درخواست داریم به این مرز مراجعه نکنند.

محمدرضا مروارید شامگاه دوشنبه در گفت وگویی اظهار کرد: هم اکنون خروج زائران اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران متوقف شده و اجازه خروج به کسی داده نمی شود.

وی با بیان اینکه بازگشت زائران اربعین از شهرهای مذهبی عراق به کشور در مرز مهران آغاز شده است، افزود: با بسته شدن خروجی های مرز مهران، امکانات لازم برای تسریع در ورود زائران در این مرز بکارگیری شده است.

مروارید تاکید کرد: این تصمیم برای این اتخاذ شده تا روند ورود زائران با کمترین مشکل انجام شود و امکان ارائه خدمات مطلوب در حوزه خدمات ورودی و حمل و نقل و جابجایی زائران از مرز تا پارکینگ ها و پایانه مسافربری فراهم شود.

وی یادآور شد: تمام تلاش مسئولان ستاد اربعین استان ایلام فراهم کردن شرایط برای تسهیل در روند بازگشت زائران از مرز تا شهرهای مختلف کشور است.

مروارید گفت: امکان خروج زائران از مرز مهران دیگر وجود ندارد لذا از مردم می خواهیم به این مرز مراجعه نکنند.

تاکنون حدود 800 هزار نفر از طریق مرز بین المللی مهران عازم عتبات عالیات شده اند و تعداد کثیری نیز در پایانه مرزی منتظر اجازه خروج از کشور هستند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج